Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hónapos kisfiam csak a bal mellemből hajlandó szopni a jobról elfordul és sír miért lehet ez? fórum

6 hónapos kisfiam csak a bal mellemből hajlandó szopni a jobról elfordul és sír miért lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 15. 10:34
Ja, most nézem ez sem egy mai topic.
2011. jan. 15. 10:34

Pontosan ennyi idős volt a kisfiam és szintén ezt csinálta.

Elkezdtük hozzátáplálni és abba is hagyta a szopizást.

2011. jan. 15. 09:30
Nekem is ez volt , csakis a jobb ciciböl evett. Semmi képpen nem fogadta el a másikat.El is apadt a másikban a tejci nagyon hamar. Sajnos most is látszik a különbség a kettö között.
7. de4b589afa (válaszként erre: 1. - Bd37ba754f)
2011. jan. 14. 21:57
Próbáld meg egy másik pozícióból szoptatni. Ha eddig fordultál, (jobb oldal, bal oldal) próbáld meg mostantól úgy, hogy maradsz az eredeti pozícióban, csak a mellet cseréled. Nekünk most is így van.
2009. szept. 17. 10:23
nekem is a bal mellem jobban termel érdekes az első fiamnál a jobb-ban volt több.Most nagyon rosz mert ha a jobra teszem a másfél fogával beleharap fél éves és hihetetlen akaratos enni szeret nagyon de nem a jobb mellemből kifejezetten utálja.:(
2009. szept. 16. 16:59
Én pont ugyan így jártam. Egyik napról a másikra csak a jobb mellemet fogadta el, és a bal szépen lassan vissza fejlődött, miközben a másik bőségesen termelte a tejet. Kb. fél évig tartott ez az állapot. Én 15 hónapos koráig szoptattam a lányomat, és 7 hónapig csak anyatejet evett.
2009. szept. 16. 16:58

szia!

van ilyen.nekem az első napokban is csak az egyiket kedvelte...mondjuk nem egyforma a két mell lehet nem is egyformán jön belőle a tej...de nálunk inkább az volt hogy a nyaka merev volt és kényelmetlen volt a másik ciciből szopiznia...igazából találgattunk mert semmi baja nem volt...és én fejtem...nem tudtam kínozni, mert az enyém is nagyon sírt.

2009. szept. 16. 16:27

Szia.

Olvastam valahol,hogy lehet attól is,ha fáj a füle azon az oldalon ahol ráfekszik.

Enyém pont ennyi idős volt mikor csak egy ciciből és pont a balból szopizott.Amikor elkezdtem a hozzátáplálást 9 és fél hónaposan egyszerűen nem volt hajlandó mindkettőből szopizni.Egyszer csak Egyik napról a másikra nem fogadta el hiába volt sok tejem.:(.

2009. szept. 16. 16:21
Alvás közben tudom valahogy rátenni a jobra a mellbimbó mérete hasonló mégsem szereti kiveri a hisztit ha a jobb mellemből próbálom etetni
2009. szept. 16. 16:20
6 hónapos kisfiam csak a bal mellemből hajlandó szopni a jobról elfordul és sír miért lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook