Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki mi a funkciója a laptopon az a kis nyilás amire az van ráirva dummy card? fórum

Tudja valaki mi a funkciója a laptopon az a kis nyilás amire az van ráirva dummy card? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 16. 19:00

A Sony az MS nyílásba megy, gondolom oda próbáltad.

Az az igazság, hogy ez így látatlanban nehéz, de nyugodtan próbáld meg teljesen benyomni, mert ha kicsi a kártya, a gépet oldalra fordítva úgyis kiesik... ;) De ha a tippem nem csal, mindaddig lötyög egy kicsit, míg be nem kattan a helyére. Pont úgy, ahogy a gépben is kattan. ;)

2009. szept. 16. 18:57
Bocsi, vacsit kellett adnom a lányomnak... De már vagyok, mindjárt agyalok... :D
9. luna21 (válaszként erre: 7. - Sylvia81)
2009. szept. 16. 18:44
Köszi!Mert a fő probléma az, hogy egy sony digitális fényképezőgépről akartam a gépemre átmásolni képeket de vezeték most nincs nálam. A nyilásba próbáltam a memóriakártyát beletenni de olyan lazának tűnik benne, nem mertem teljesen beletenni nehogy ne tudjam kiszedni.Szerinted mit tegyek?
2009. szept. 16. 18:43
A digitális memóriakártya alatt mit értesz? A fényképezőgépét?
2009. szept. 16. 18:41

Szia!

Én tudok, azt hiszem...

Bocs, de csak most szemezgettem a kérdések között... :)

A rövidítések mind memóriakártyákra vonatkoznak, a köv.képpen:

MMC: az a fajta kártya, ami pl. a Nokia 6230-ban való. (Nem emlékszem a nevére)

SD: SanDisc kártya, egy csomóféle ketyerében van, pl. akár fényképezőben

MS: MemoryStick - jellemzően Sony és Sony Ericsson termékek memóriakártyája.

2009. szept. 16. 15:29
Tudna valaki segiteni?
5. luna21 (válaszként erre: 3. - 064209f635)
2009. szept. 16. 15:19
Ha kihúzom e dummy cardot a helyére akár a digitális memóriakártyát is be tudom tenni? Akkor nem kellene vezeték. Lehet, hogy hülyeséget mondtam most:)
2009. szept. 16. 15:17
most nézem csak az van ráirva mini betűkkel, hogy MMC.SD.MS. Mond ez valakinek valamit?
2009. szept. 16. 15:17
A dummy kártya védi az SD memóriabõvítõ slotot.
2009. szept. 16. 15:16
Most vettem csak észre, hogy a laptopon jobb oldalán van egy kis nyilás, és egy kihúzható kis tálcára az van ráirva dummy card.
2009. szept. 16. 15:14
Tudja valaki mi a funkciója a laptopon az a kis nyilás amire az van ráirva dummy card?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook