Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megéri beköttetni az Upc telefont? fórum

Megéri beköttetni az Upc telefont? (tudásbázis kérdés)


15. zsuzsa68 (válaszként erre: 14. - D345cbf72a)
2010. márc. 11. 22:34

Itt Egerben nem éri meg sajnos, mert az elmúlt hónapokban alig tudok telefonálni ill. netezni.

Korábban is voltak gondok, de hetente csak átlag 1x, most már a napi 1-2-3 alkalommal ment el a net és a telefon. Változatosság kedvéért ma még a tv sem működött. :o((( A héten már 2x ki is jöttek, mert a múlt héten naponta 2x, 3x elment minden (és nem percekre, hanem több órákra). A hétfői látogatás után azt mondták most már semmi gond nem lesz, és miután elmentek 1 órával már nem is volt telefon. :o(((

2010. márc. 6. 06:04
Nekem megéri a UPC telefont használni. Nekem májusban lesz egy éve, hogy használom, a televíziócsatornákkal együtt ő a szolgáltatóm mindkettőnél, s egyikkel sincs semmi bajom.
2010. márc. 3. 08:37

Sziasztok,

látom már áll a topic, de godoltam leírom az én véleményemet is, ha esetleg most gondolkozik valaki, hogy átlépjen.


NEM ÉRI MEG BEKÖTTETNI A UPC TELEFONT !!!


Lassan 1 éve van UPC telefonunk, de alig tudjuk használni, mert "ÉPPEN" amikor kellene nem üzemel. :o(((

A UPC-nél pedig elvárnák, hogy pl.: mobillal több perces várakozást kivárva fel kellene hívni Őket, hogy probléma van a UPC vonalban. Ma egy hölgy azt mondta az ügyfélszolgálatnál, hogy "KÖTELESSÉGEM" bejelenteni ha hibát észlelek. :o(((

12. emagdi
2008. máj. 9. 17:47
annak éri meg a legjobban, akinek a családtagjai és barátai is upc vonallal rendelkeznek, illetve aki más szolgáltatást is igénybe vesz a upc-től (árengedmények miatt)
2008. máj. 9. 17:46
Szüleim is most váltottak UPC telefonra, de olyan sok problémájuk volt vele. Sokszor nem volt vonal. Mire kiderült, hogy rossz modemet adtak nekik. Aztán hoztak még egy rosszat. És végül az asztalra lett csapva és most okés minden. Szerintem megéri!
2008. máj. 9. 17:40
Pécsett nem éri meg UPC telefont üzemeltni és a UPC szolgáltatásait igénybe venni. Akadt egy versenytársuk, akik letörik az árakat. Aki teheti, át megy a másik szolgáltatóhoz,sokkal jobb és olcsóbb a UPC-nél.
2008. febr. 16. 21:36

Sziasztok!


Nekünk Január végén kötötték be a UPC telefont.

Most volt akciójuk, hogy versenyképesek maradjanak a többi tv társasággal szemben. Lejjebb vitték a havi előfizetési díjukat és ajándékba adták, hogy 2 évig nem fizetünk a telefonhoz előfizetési díjat. Eddig még nem volt gondunk vele.

A többi UPC-s telefont ingyen hívjuk, sőt körzeten belül is 3, illetve 6 Ft a percdíj!

2008. jan. 28. 16:30
ha eszakerdelyben laksz,nem erdemes tobbet suket mind mukodo kepes.
2007. aug. 12. 20:37
anyagilag lehet,hogy megéri csak nagyon sokszor előfordul,hogy nincs vonal.Ez Miskolcon van.
2007. febr. 20. 17:42
megkérdezem,köszi
5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - V.erika)
2007. febr. 20. 17:41

hm :), az nem rossz :). Azt hiszem az az 1.250 az otthon csomag, vagy kiegészítő. Kérdezzetek rá, mert evvel vezetékes telefont tudtok este hat után ingyen hívni és hét végén is ingyen. :).


Jah, és régi telefonszámot is vonszolhatjátok, a UPCsek elintézik, hogy ne változzon a számotok :).

4. v.erika (válaszként erre: 2. - 4726e582cf)
2007. febr. 20. 17:38
Köszi a segítséget.Nekünk azt mondták,hogy 2 év hűségidő alatt nem kell havi díjat fizetnünk,csak amit telefonálunk.Holnap jön az üzletkötő.
2007. febr. 20. 17:37
Dinnye vagyok, nem akartam nyers lenni, ne haragudj :(.
2007. febr. 20. 17:34

Szia! Nekünk UPC van. Ha azt mondom, hogy a fő uralkodó telefontársaságnál 13e Ft volt a havi számlánk, most meg alig éri el a 4.500 Ft-ot (ebben benne van a kedvezményes díjcsomag 2.500 Ft és az 1.250 + mizé, amivel ingyen hívok minden vezetékest 6 után és hétvégén), akkor szerinted megéri?


Igaz, ami igaz, a szintén UPC telefonokat ingyen hívom, és a legtöbb ismerős UPCs, úgyhogy ez máris jó dolog.

Hozzá tartozik, hogy a kábel és net is UPCs...

2007. febr. 20. 17:29
Megéri beköttetni az Upc telefont?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook