Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valami hasznos praktikát lábizzadás ellen? fórum

Tudtok valami hasznos praktikát lábizzadás ellen? (tudásbázis kérdés)


11. Dócy
2012. dec. 25. 19:12
szódabikarbónás vízben áztatás.
2012. dec. 25. 08:23
Hintőpor.
9. macika1957 (válaszként erre: 2. - Depike)
2012. dec. 25. 07:12
Nekem és a vendégeimnek bejön az ECETES ÁZTATÁS!!!20%-os ecetes víz-áztatás kb 20 perc-szárazra törlés!!!Ha meg akarod spékelni mert kevésnek találod jöhet egy kis permet(főleg a lábujjak közé).Ezzel a már kialakult gombát is meg lehet szüntetni.Nem mondom hogy rövid idő alatt,de hatásos.Általában a régi módszerek beválnak-egyébként ezek a mindenféle gyógypacsmagok drágák,mire mindet kipróbálod és rájössz hogy melyik(vagy egyik sem)használ a pénztárcád kiürül.
2009. szept. 16. 11:56

Egyszer régebben erre figyeltem fel a tv-be

A Ftekete-teát kell erősre kifőzni és abba áztatni a lábat!!!

Ott meg is csinálták egy nőn - bevált

7. Skar
2009. szept. 16. 08:08
Állítólag a zsályaolaj jó rá.
6. yoya (válaszként erre: 2. - Depike)
2009. szept. 15. 17:19

Szia!

Nekem be van nőve az egyik körmöm, ez ügyben kutakodtam a neten és találtam egy fórumot, ahol egy pedikűrös adott tanácsokat.

Volt valaki, aki szintén lábizzadással küzdött, arra azt írta a pedikűrös, hogy vagy ecetes, vagy citromos vízben kell a lábat áztatni a lábat és megszűnik a probléma.


Már nem találom azt az oldalt, viszont a gugli most ezt dobta ki:


[link]

2009. szept. 15. 16:25

Drogériákban, patikában sokféle készítmény kapható, spray, hintőpor, krém, legjobb ezeket kombináltan használni.

Ilyen helyeken találsz olyan talpbetéteket, amik megkötik a kellemetlen szagot. Szerintem nézz körül egy olyan helyen ahol sch.ll-okat forgalmaznak.

4. Depike (válaszként erre: 3. - Zsugabubus007)
2009. szept. 15. 15:51
na ja, de a körömcipőben hogy néz ki :-(
2009. szept. 15. 15:49
amikor csak lehet:pamutzokni :-(
2009. szept. 15. 15:46
Tudtok valami hasznos praktikát lábizzadás ellen? Jönnek a hűvösebb napok, és sajnos a zárt cipőkbe beleizzad a lábam. Van valakinek valami ötlete, amit otthon, házilag ki lehet próbálni?
2009. szept. 15. 15:45
Lábizzadás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook