Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kulfoldon magyar tv nezese... fórum

Kulfoldon magyar tv nezese... (beszélgetős fórum)


15. Dodi44
2015. jan. 22. 06:34
computeren rengeted adot tudsz elcsipni...
2015. jan. 22. 04:19
nalunk cask a duna tv jot be.hogy napjainkban mi ujsag e teren,nem tudom,de en nagyon messze elek kis hazamtol.
13. b4e8f69aaa (válaszként erre: 1. - Xbernyx)
2009. nov. 16. 21:16
szia.mi is itt elunk mar 6eve,az eggyetlen dolog ami garantaltan mukodik es kb 20-25 magyar csatorna van az,hogy ha van otthon valami bejelentett magyar lakcim oda kersz egy upc alapcsomagot nincs 3oooft most ujj elofizetoknek/ho.oda adjak a dekodert a sim kartyaval es ott hasznalod parabolaval ahol akarod az egesz vilagon.alairod hogy nem kersz szerelest a lakcimre,mert elvileg ok szeretnek telepiteni,5000ft a telepites de lehet hogy mar ingyenes.igy oda viszed ahova akarod barhol befoghato az adas barmelyik astra muholdra iranyitva.en is minden fele dekodert meg vettem itt kint,de egyiknek sem volt ertelme,elobb kellett volna tudni.ha tudok valamiben meg segiteni,irj az ungharoid@libero.it re,mert ezen a forumon oldalon csak veletlenul talaltam magam.ciao buona notte.hegyesi janos
12. 0e9838aa1c (válaszként erre: 11. - 021ff75d72)
2009. szept. 15. 14:22
Na igen, az Astra muholdra kellett raallitani nekunk is parabolat, beugrott ahogy olvastam nalad... :)
2009. szept. 15. 14:20
Nekünk van egy parabolaantennánk, azzal bejön a Hotbird mühold és ott tudjuk nézni a Duna-t, az m2-t, a Duna Autonómia-t,korábban volt még a Budapest Tv,de ez megszünt.Ezekre nem kell külön elöfizetni.Ugyanezen bejön még az Astra mühold,ott van elég sok német nyelvü adó.
10. Napra_forgó (válaszként erre: 9. - 0e9838aa1c)
2009. szept. 15. 13:02

Nálunk szerencsére azzal sem volt gond, az egyik barátunk ilyeneket szerelt otthon, és amúgyis jöttek ki hozzánk, hozta a műszerét, pikk-pakk megvolt... :o)

Decemberben lesz két éve, és még sosem volt vele baj...

Pedig mondta, hogy elvileg nagy szélben elmozdulhat... De szerencsére nem. :o)

A számla meg jön az otthoni címünkre.


Én mindenkinek ajánlani tudom csak ezt a megoldást.

9. 0e9838aa1c (válaszként erre: 8. - Napra_forgó)
2009. szept. 15. 12:59
Mi jopar evig angol TV-n eltunk, de a programok nem valami jok (marmint az alapcsomagban), s legtobbszor csak DVD-t neztem/neztunk, aztan mikor osszehazasodtunk, akkor eldontottuk, h ez igy nem mehet tovabb... Kell nekunk a Baratok Kozt, meg az egyeb jo magyar adas... :) Amugy csak azzal volt ceco, hogy talaljunk embert aki beallitja a muholdra, azota viszont semmi!!! Csak 'elvezet'! :D
8. Napra_forgó (válaszként erre: 7. - 0e9838aa1c)
2009. szept. 15. 12:54

Naná... :o)

Legtöbbször azt nézem...

Már csak azért is mert németül még nem értek úgy, hogy igazán kikapcsoljon a TV, sokkal jobban kell figyelnem...

Természetesen van német adónk is, azt is nézem néha, de legtöbbször a magyar megy. :o)

7. 0e9838aa1c (válaszként erre: 5. - Napra_forgó)
2009. szept. 15. 12:51
Nah vegre valaki masnak is van ilyen hobortja. :D Itt a tobbi ismeroseink teljesen ki vannak akardva rank h mi magyar tv-t nezunk... Enelkul nem birnank ki...vegulis magyarok vagyunk, nem? DE! :) (ahogy Besenyo Pista bacsi mondana!!) :)
2009. szept. 15. 12:45
Itt Belgiumban van egy CÉG (www.tvfromhome.be) akik bármely ország, bármely csatornáját biztosítják. Sajnos nem tudom, hogy Olaszországban van-e ilyen cég, de szerintem igen.
5. Napra_forgó (válaszként erre: 3. - 0e9838aa1c)
2009. szept. 15. 12:43

Nekünk is így van... :o)


Itt van M1 M2: [link]


A TV2-nek van videotárja, utólag meg tudod nézni az adásokat...

4. a74de3d08a (válaszként erre: 1. - Xbernyx)
2009. szept. 15. 12:40
műholdvevő?
3. 0e9838aa1c (válaszként erre: 1. - Xbernyx)
2009. szept. 15. 12:39

Mi elofizettunk otthon az egyik szolgaltatonal, ahol kaptunk decodert es parabola antennat.

Az parabolat felfurattuk a hazra, azt be is allitottak a nemtom milyen muholdra, s azota otthon fizetjuk az elofizetest, itt meg nezzuk az 'osszes' csatornat! :)

2. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Xbernyx)
2009. szept. 15. 12:34
Nálnk is csak Duna tv jön be.
2009. szept. 15. 12:32

sziasztok..

olaszorszagban elek,,es mar 3 eve keresem hogy tudnak magyar tv-t nezni..

eleg lenne az rtlklub,vagy tv2..

mar 3-4 decodert csereltunk,,de semmi

csak a duna tv megy..


ujaban kijon hogy rtlklub,de valmi kodot ker..

nemtudjatok hol talalhatnak kodokat???a neten==0

lehet igy emnen...ha beutnem..

koszi mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook