Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babavárás Nomy módra fórum

Babavárás Nomy módra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babavárás Nomy módra

2007. ápr. 15. 12:22

Szia Nomy!

Nagyon szurkolok neked.Remélem minden rendben lessz csak vigyázzatok magatokra.

El tudom képzelni mit éltél át,hisz én is nagyon szeretnék babát és most gyogyszert és injekciot kapok.

Érdekes nevet választottál,szerintem szerencsét fog hozni neki a Málnácska név.

Jó egészséget!

11. mylene
2007. ápr. 2. 17:48

Drága Nomy!


Nagyon szurkolok Neked!38 hetes kismama vagyok. Remélem minden rendben lesz. Vigyázzatok Magatokra!Jó egészséget!

2007. febr. 28. 10:04

Drága Nomy!


Nagyon - nagyon szúrkolok neked, és nagyon vigyázz Málnácskára, mert tudom milyen érzés állandó félelmben élni, hogy minden rendben legyen. Nálam is baj volt, nyitott méhszájam volt és állandó fekvésre voltam ítélve.

Amiért 36 hétre meg kellett szülnöm a lányomat, az mégsem a problémámból adódott, hanem menetközben mindkét vesémben vesekővet növeszgettem, amit az orvosok nem vettek észre.

A vesegörcs nem enyhül és az urulógus is koszos kézzel vizsgált meg. (kesztyű nélkül!!!) Kaptam egy kemény húgyuti fertőzést, amivel veszélybe kerültem Én is és a Lányom is.

Gyors orvosi összeröffenés, másnap már császároztak is, mielőtt baj lett volna.

Azóta a képeken láthatod, a lányom egészséges és kiegyensúlyozott. Igyekszem mindent megtenni érte.


További kitartást!!!!!!!!

Üdv Évi

2007. febr. 26. 18:44

Kedves Nomy!


Szívből kívánom, hogy ennyi félelem és kórház után a terhességed gondtalan és tökéletes legyen. Az a kislány egyébként nagyon-nagyon ügyes a pocidban, hatalmas életösztön és élni akarás van benne, hogy minden helyzeten felül tudott emelkedni.

Vérzésem nekem is volt a terhességem elején, sőt, a dokim először méhen kívülinek minősítette a terhességemet. Kiderült, hogy nem az. Aztán 9 hetesen, nyaralás közben vérezni kezdtem, kórház, pár nap pihi. Az okot azóta sem tudni. Azóta minden ok (kopp-kopp), és elvileg holnapra vagyok kiírva a kisfiammal, aki egyenlőre nem akar nagyon kibújni.

Van egy fórum, Pocakosok és Pocaklakók topik, ahol nagyon sok kismami osztja meg egymással a tapasztalatait. Sok szeretettel várunk oda, nagyon jó kis társaság gyűlt össze és minden "újat" szívesen fogadunk. Bár, én már nem sokáig járok oda...

Még egyszer nagyon sok boldogságot és kitartást kívánok Neked és csemetédnek!!!!


A.

2007. febr. 26. 12:25

Szia Nomy!

Én is tisza szívből szorítok neked!

Borzasztóak lehettek a percek, amiket átéltél, kívánom, hogy minden rendben legyen, és egészeségesen megszülessen a kicsi Málnácska!

Puszi

Babi

2007. febr. 26. 12:18

Nagyon szurkolok Neked,mint szintén kismama.annyi szörnyűséget hallottam én is és félek én is dolgoktól,de nem szabad sosem feladni,egyszer csak megszületnek a kis pöttömök!

Üdvözlettel!

6. Magdala (válaszként erre: 5. - Nomy)
2007. febr. 25. 20:30
Remélem és kivánom, hogy a babavárásból mostmár csak a szép napjaid legyenek!
5. Nomy (válaszként erre: 4. - Gyopár)
2007. febr. 25. 17:54
Köszönöm csajok az üziket. Jól esik hogy ismeretlen anyukák, kismamák, lányok így (összetartunk)! Bárkinek lehetnek problémái minden téren, valakinek jobb valakinek rosszabb történetei. Bár a legjobb a legjobb a TÖKÉLETES! de tán nincs is mert mindíg van valami aprocska ha! Tisztelet a kivételnek én is szorítok mindenkinek! Majd írok a naplóhoz is ahogy alakulok de remélem már csak jókat! Pussz
2007. febr. 25. 16:05

Szia Nomy!


Én is nagyon-nagyon szurkolok nektek! Lehet hogy csak azért érzem át így a problámádat, mert hasonló korban vagyok mint te, s mostanában elég sokat gondolok a babavárásra - bár még mindig csak tervben létezik a dolog.


És remélem, sikerült megtalálnod a megfelelő orvost és kórházat.

2007. febr. 25. 10:51

Szia Nomy!!

Nagyon-nagyon szurkolok Nektek!!

2007. febr. 25. 02:32

Remélem mostantól minden rendben lesz, nyugodt, szép (szebb) napokat kívánok egészen a szülés pillanatáig!


AZtán meg fotókat a kisbabáról:)

1. Nomy
2007. febr. 20. 11:39
31 éves nő szemével az első gyermek várása, mely nem épp tökéletesen indult!
Kórházról-kórházra, félelemből-félelembe, tapasztalatról-tapasztalatra, várakozásról-várakozásra... A tényekre s a segítségnyújtásra családtól egészen az orvosokig át. Vagy nem?

Ugrás a teljes írásra: Babavárás Nomy módra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook