Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Telepátia fórum

Telepátia (beszélgetős fórum)


2010. jan. 13. 20:15
Alfa állapotba meditációval is kerülhetsz, de amikor lefekvés után teljesen ellazult állapotba kerülsz, nincs gondolat, már majdnem alszol, az is alfa állapot. Meditálni egyszerű: kényelmes ruhát felhúzol, leülsz egyenes háttal, vagy lefekszel, lényeg az, hogy kényelmesen feküdj. Lassan lélegezz mélyeket, de ne fújd tele a tüdődet levegővel. Csak figyeld, ahogyan lélegzel, érezd, hogy egyre ellazultabb leszel. Ha gondolatok jönnek, engedd el őket, ne is törődj velük. Egy idő után, ha gyakorlod a meditációt, fel sem tűnnek a gondolatok, egy idő után csend lesz a fejedben. Te irányítod gondolatokat, nem ők téged. Nyugi, nem nehéz megtanulni. Kapcsolhatsz lágy zenét hozzá, teremts olyan hangulatot, amiben jól érzed magad. Sok sikert.
11. tomer
2010. jan. 4. 18:14
az alfa állapot és a meditáció között van különbség? vagy a kettő ugyanaz? ha nem hogy lehet meditálni?
2009. dec. 24. 23:47
Én szinte naponta tapasztalom a telepátiát. Nagymamival naponta többször beszélünk telefonon, és gyakran akkor vesszük kézbe a telefont, vagy gondolunk a másikra, mielőtt csörögne. Az ikerlángommal is ugyanez a helyzet, szinte előre tudom, mikor hív, vagy gondol rám. vele még a nyavajáinkban is osztozunk. Elrontja a gyomrát, én kétrét görnyedek. Neki akkor fájdult meg a bal arcfele, amikor kihúzták a bölcsességfogamat. szegény egész nap szenvedett, végén már az egész állkapcsa fájt. Az időpontot nem tudhatta, mikor megyek a dokihoz. eltelt 3 nap és az én alsó állkapcsom begyulladt.
9. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Ladomeister)
2009. szept. 25. 22:06

a telepátia egy létező dolog.tulajdon képpen ez a

gondolat átvitel.ami azt jelenti hogy egymás gondolatára,energiájára kapcsolodik az agy./pl:mondjuk én gondolok egy számot és valaki ki találja hogy melyik az a szám./

8. Csigusz 79 (válaszként erre: 7. - Ladomeister)
2009. szept. 21. 21:49
Agykontrollos technika.
7. ladomeister (válaszként erre: 5. - Cicaanya)
2009. szept. 21. 21:37

Müködik, az biztos, és telepátia egy még általam nemhallot részét teszteltem, és érzem partneremen hogy müködik, különös, az interneten olvastam, nemtudnám megmondani hogy hol, szoval, lefekvés elött, mondogazsd magadban, hogy a legalkalmasabb időben amikor (név, pl kinga)készen áll az üzenet fogadására ébredjek fel. ezt párszor elmondogatod, és egyszerüen lefekszel aludni, és meglátod éjjel felébredsz, éd akkor ülj fel, hunyd le a szemed, és küldj üzenetet, gondold el hogy megkapja és igy lessz. Persze, ez függ, attol is, hogy a partnered figyelembe veszi vagy nem, én nem szoltam a partneremnek, messz van tőlem, de az ahogy beszélget meg minden, megkapta az üzeneteim.

végre ugy érzem akpcsolatom hejrejön.

2009. szept. 14. 17:57
Meditáció során? Olyankor semmire sem kell gondolni. Meditáció során nem előhívod a telepátia képességét, hanem fejleszted. Az már más tészta, hogy bevillan pár érzelemfoszlány egy hozzád közel álló illetőről.
2009. szept. 14. 17:15

olyankor ,mire kell gondolni?vagy az illetőre?

az utolsó legszebb dologra a másikkal kapcsban?

2009. szept. 14. 16:04
Meditációval biztosan továbbfejleszthető, hiszen ilyenkor teljesen lenyugszik az agyad és rá tud fókuszálni ezekre a dolgokra is, nem köti le a beszéd, az írás, a gondolkodás, a fantáziálás különböző formái, stb...
2009. szept. 14. 14:29
Létezik:)
2009. szept. 14. 12:45
Szia! Ez egy működő dolog, csak nem mindenki ismeri fel.Tudod ilyenkor az van, hogy: véletlen én is akkor éreztem azt..stb.Az biztos, hogy lehet továbbfejleszteni, csak nagyon kell rá koncentrálni és nyugalom stressz mentes állapot szükséges.:)
2009. szept. 14. 12:41
Szeretnék segitséget szerezni, bővebb felvilágositást a telepátiátol, van egy barátnőm otthon erdélyben, én németországba jöttem, de nem egyszer megérzem ha valami történik vele, pl az utobbi időben éjjel megindult az orra vérre, és ppont abban az időben, én itt álmombol felriattam. Közöttünk kb 1700km van most, eleinte ugy véltem dilizek vagy ijensmi, de lassan rájöttem nem, de anyagot nagyon kevesett találtam az interneten, szeretnék mindent megtudni arrol hogy hogyan tudnám ezen képességem fejleszteni, elönyök, hátrányok, szoval mindent amit lehet rolla, várok linkeket, hozzászolásokat, hisztek benne avagy nem, veletek megtörtént esetek. Várom válaszaitok, köszönöm

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook