Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borderline személyiségzavar fórum

Borderline személyiségzavar (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2474. McCann
2008. dec. 22. 14:30
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Hölgyeim :)
2473. Blue Moon
2008. dec. 22. 14:05
Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
2472. McCann
2008. dec. 21. 23:30

ami eddig fehér volt, ismét feketébe öltözött

amit eddig láttam, mind elköltözött

új lett az egész, de a régiben maradt

megint a káosz ami győzelmet arat

2471. lilimia (válaszként erre: 2468. - Blue Moon)
2008. dec. 18. 16:37
Örülök :)
2470. lilimia
2008. dec. 18. 16:37

Ja izé meg te nyugi! És igen, a nők képesek bármikor átgyalogolni egy férfin, de általában igen csak nyomós indokkal. Ha nem adsz rá okot nagy a valószínűsége hogy nem teszik meg.

Csajozz, és dugj néhány jót, hátha jót tesz :)

Milyen vicces hogy mindenkinek a szex lett ajánlva gyógyszerként :D

2469. lilimia (válaszként erre: 2467. - McCann)
2008. dec. 18. 16:34

Nem tudom megsimogatni Rumot :( Pesten van, én meg Debrecenben és én is csak telefonon keresztül tudom simogatni :( De ha hazaért átadom!

Most megint kavarodások vannak. Talán holnap eldől pontosan mi lesz.


Azért kell konkrét jól fogalmazott kérdéseket feltenni hogy a válasz is érthető legyen. Pl nem úgy kell feltenni azon nem elhanyagolható kérdést, hogy Megnyerem e a lottó főnyereményt, hanem úgy hogy ezen testi életemben megnyerem e...

Annyiban már hat Józsi hogy meg tudogatok nyílni. Nehéz nagyon, és még rengeteg dolgot képtelen voltam elmesélni, szóval még a felszínt kapirgáljuk, de haladunk. Még lehet hogy a végén feltalálom depresszióra és BPD-re a gyógyszert: Gyógyszer neve: S. József Alkalmazás: fülön át Adagolás: heti 4x Mennyiség: 120kg Mellékhatások: egy barát, sok kávé, masszírozás, afrofonás, cigizés, Barátok közt fikázás, stb...


Ja és a sebeim rekordgyorsasággal gyógyulnak...


Lehet hogy mylynek igaza volt?

2468. Blue Moon
2008. dec. 18. 15:09

Ahoj.. én megvagyok... rúgom az utolsókat a munkahelyen... jó volna már egy nyugis kis grafikus állás...:-(

semmi különös, lubickolok az időszakos finom hangulatban amit átélek a párommal, most minden jó velünk, közben körülöttünk omlik a világ... jó érzés hazamenni úgy hogy ő otthon vár :-)

jobbulást mindenkinek és elviselhető karácsonyt...!

mi ez a merülőforralós izé? Én is akarok istennel beszélni...de úgy hogy még élek.....;-)

2467. McCann
2008. dec. 18. 04:21

Voltaire: Hallottunk a thalassa házról, sajnos a másik forrás közel sem volt ilyen pozitív. Mindenesetre örülök a gyógyulásodnak :) Nekem nincs időm bevonulni, dolgoznom kell. Mondjuk kedvem se nagyon.


Lili: Jobbulást Ruminak! Simogasd meg a buksiját a nevemben :) Ugye rendbejöhet?

Néha mit meg nem adnék annyi alvásért :$ A merülőforralót én is ismerem, régen azzal csináltuk a teát angolórán :) Nekünk nem válaszolt kérdésekre, viszont remekül felmelegítette a vizet :) Az a baj az Istennel való kommunikációval, hogy tiszta barkóba. Csak igennel és nemmel válaszolgat. Aztán találd ki, hgoy mire gondolt :P Örülök, hogy szépen gyógyulsz. Érzed is Józsi jótékony hatását, valóban nyugodtabb vagy?


Nálam Káosz van. Volt pár alkalom munka közben, hogy nem értettem mit mondanak és mi folyik körülöttem. Csináltam a dolgom mert már reflexből megy, de szinte azt se tudtam hol vagyok. Mivel a "kedvesebbik" kolegámmal voltam, így eloltottam magamban a cigim és visszajött az értelem a világba. Közben remekül megfáztam. A kezem ismét úgy néz ki mint valami háborús zóna. Tegnap lettünk volna 1 évesek. Borzalmas nap volt. Híztam is és most azért sem érzem jól magam. Ismét kövérnek és csúnyának látom a tükörképem. Ehhez képest meg zabálok mint 1 disznó. Összezavarodtak a dolgok. A karácsony rohamosan közeleg és félek tőle. Nem akarom. Még így sem, hogy mind3 nap melózom. Közben zajlik az életem, egyik pillanatról a másikra belépett 3 lány is. Az egyiknek a testem kell, a másiknak a lelkem, a 3.nak nemtudom. Tőlük is tartok. Már nem a megváltást látom a nőkben hanem azt, hogy úgyis átgázolnak rajtam, ha úgy tartja kedvük... Most meg megyek felmosni aztán elpakolom a lapost, nehogy azt higgye a főnök, hogy egész éjszaka gépeztem ahelyett, hogy csináltam volna valami érdemlegeset. A valóság az, hgoy szakad az eső én meg filmet néztem és aludtam össze-vissza :) Hamarosan megyek haza :S

Sagitta? BM? Zizi? Veletek mi a helyzet?

2466. lilimia
2008. dec. 17. 21:22

Nem tudok jó hírekkel szolgálni. Úgy tűnik Ruminak egy nagyon komoly betegsége van, és valószínűleg állandóan nálam kell majd lennie steroidnak, tűnek, és fecskendőnek. A remegéses rohamba elvileg bele kellett volna halnia.

Én meg úgy vagyok hogy általában vigyázni kell rám. Valamelyik nap is nagyon kattantam. Most olyan gyógyszert kapok ami totál leszedál 16-18 órára. Éjfélkor beveszem, elalszom, és csak holnap délután 4-5 körül ébredek amikor jön az őrangyalom, Józsi, aztán gyógyszer be és mire felébredek...

Meg próbálnak szoktatni az emberekhez, és hozza mindenki bemutatni a barátait.

De még netezni sincs kedvem szval általában hallgatok.


Meg Józsi reiki mester és próbál gyógyítgatni, meg nyugtatgatni a lelkem.

Tegnap itt volt egy barátja aki szellmesebészettel foglalkozik, és nála volt egy izé aminek nem emlékszem a nevére, de csak merülőforralóként emlegetik :D Állítólag azon keresztük kérdésekre lehet választ kapni Istentől és azzal játszottam. A legbugyutább kérdésektől kezdve a legelmésebbekig mindent kérdeztem, és sosem hibázott az az izé. Legalább 30 kérdést tettem fel és nem hibázott. Már mindenki majd agyfaszt kapott, de élveztem a tesztelgetést, bár nem igazán tudom hová tenni azt hogy minden kérdésre tudta a választ. Lehet hogy tényleg van Isten, és Feri merülőforralóján keresztül beszélgettem is vele :D

Józsinak is van ilyen merülőforralója, holnap elhozza és majd akkor is játszok. Gondolkodom hogy majd miket kérdezgessek.


A nyúzott és az égett sebeim is egész szépen gyógyulnak, az arcomon már nem igazán látszódnak a karmolásnyomok, a kézfejemen még egy kicsit de ahogy lenyúztam a bőrt ott elég rusnya de gyógyul. A könyökhajlatomban az égett seb is alakul.


Szóval ennyi van mostanában. Ti hogy vagytok?

2008. dec. 16. 09:26

Sziasztok,

Véletlenül tévedtem tegnap a forumotokra, remélem nem veszitek betolakodásnak.

Sok kécségbe esett hozzászolást olvastam, és annyira magamra ismertem még egy pár honapra ez előttröl! Gondoltam megosztom veletek a tapasztalataimat, hátha tudok segiteni valakinek...

4 éven át küzdöttem én is "magammal", ki-be járkáltam a korházakbol, csomo pszihologus és pszihiátert láttam, már mindent kiprobáltam, itt magyarországon is és Franciaországban egy aránt.

Mindig az lett a vége, hogy tele pumpáltak mindenféle gyogyszerrel, több nagyobb sikerekkel, de a javulás soha nem volt hosszabb 2 hónapnál. A végére a borderline mellé még sikerült "összeszednem" egy jó kis gyogyszerfüggőséget...

2008 februárjában már nagyon a padlon voltam: lefogytam 36kgra, nem volt bőr a karomon, maréknyugtatokon éltem, stb stb.. gondolom eltudjátok képzelni...

Franciaországban már nem tudtak velem mit kezdeni az orvosok, ugy döntöttek, hogy hazaküldenek magyarországra a szüleimhez. Itthon ajánlotta nekem valaki a Thalassa házat.

Engem ez "mentettek meg" (persze elsősorban én magamat, de ez a hely nélkül soha nem sikerült volna).

Nagyon kemény volt, és több mint 6 honapig tartott a gyogyulásom, de megérte.

Ha érdekel valakit, szivesen irok erről a helyröl, a modszerekről amiket alkalmaznak, és hogy hogy müködik ez az egész korház, itt vagy priviben is!

Jobbulást mindnekinek!

2464. McCann
2008. dec. 15. 22:20
Lili: Jó híreket kérek, egész nap szorítottam Rumiért :)
2463. Zizisicc
2008. dec. 14. 20:43

Sziasztok!

Lilimia, remélem már jobban vagy! Rumival mi van?



Most hétvégén szakmai továbbképzésen voltam, és megismerkedtem egy pesti pszichológus csajjal. Csinál pszichoterápiát is, homeopátiás szerekkel, és Bach-virágesszenciákkal dolgozik, a terápiás beszélgetéseken kívül. Nekem nagyon szimpatikus volt, és szakmailag is jónak tűnik. Vállalna BPD-s pácienseket is, direkt beszélgettem vele erről. Ha esetleg valamelyikőtöket érdekli, szóljon!

2462. lilimia
2008. dec. 14. 15:00

"Köszönöm" te rohadék faszfej BPD...!

Jobb karomon pár helyen lenyúzva a bőr, kézfejeim, arcom összekarmolva, mal könyökhajlatomban cigi elnyomva...

Csodás...


Ti hogy vagytok?

2461. McCann
2008. dec. 12. 13:56
Mi történt Lili? Miért jött elő? Istenem, vigyázz magadra! Kérlek :$
2460. lilimia
2008. dec. 12. 13:31
Tegnap est volt egy nagyon durva bPD-s rohamom. A jobb karomról pár helyen lenyúztam a bőrt, összekarmoltam a kezem meg az arcom. Ádám alig tudott lefogni.
2459. lilimia
2008. dec. 11. 14:12
Én nem gyengén szarul vagyok :/
2458. Blue Moon
2008. dec. 11. 13:29

Belügy Minisztérium, vagy Blue Moon? Itt vagyok... dolgozgatok...méééég.....

Este vállalati buli lesz...karácsonyi összejövetel... kíváncs leszek milyen hangulatban telik majd... hogy inni fogok az biztos, s hogy nem vizet azt is garantálom :-)))))))

2457. McCann
2008. dec. 10. 20:59

Érdekesen :) Elérkeztem a hirtelen hangulatváltásokhoz és nagyon nem tetszik. Az egyik pillanatban semmi bajom, aztán hirtelen legszívesebben meghalnék ott helyben. Sajnos visszafelé már nem működik. Viszont mindemellett már félnapokat képes vagyok emberként eltölteni :D Egyre ritkábban vagdosom magam, szóval meg merném kockáztatni, hogy javuló tendenciát mutatok :)

Kezdem kiheverni a szakítást, de biztosan tudom, hogy a sors hamarosan elém penderíti a leányzót, egy váratlan pillanatban, és megint összezuhanok :P Ismerem a szerencsémet :)

Mikorra várhatunk bővebb információt a töténésekről? Annyit azért elárulhatnál, hogy jó felé alakulnak?

Kicsit elaludt mindenki, Zizi? BM? Merre jártok? :) Lili: Remélem gyógyulgattok :) HElyzetjelentést kérünk midnenkitől :)

2456. sagitta (válaszként erre: 2451. - McCann)
2008. dec. 10. 15:19

Sziasztok!


Köszi McCann az érdeklődést, megvagyok...

Egyenlőre nem írom mi van, mert még alakul...

Te hogy vagy?


És a többiek? Kivel mizujs?

2455. lilimia
2008. dec. 8. 12:39
Meglesz :)
2454. McCann
2008. dec. 8. 12:31
Jobbulást mindkettőtöknek! :)
2453. lilimia
2008. dec. 8. 12:27
Ja és jó pihenést a fotelben :D
2452. lilimia (válaszként erre: 2451. - McCann)
2008. dec. 8. 12:27

Én a légcsőgyulladásom miarr nem tudtam aludni. Alig kaptam levegőt.


Kiderült hogy Rimnak gyomorgyulladása van! Diétázunk, kap gyógyszert, meg kapott infúziót, és rengeteg vitamint! Most jobban van :)

2451. McCann
2008. dec. 8. 11:50

Boldog karácsonyt :D Megkaptam az ajándékom, egy nagoyn kényelmes, nagyon jó fotelt :D

Tegnap reggel 7 óta aludtam egy teljes órát :( Megint nem megy ez nekem, de legalább ma már biztos a fotelomban ájulok el :D

Sagittával mi a helyzet? Rég adott hírt magáról. Tud valaki valamit?

Lili: Hogy vagytok Rumival? Bírjátok ki, már csak 1 hét, nem olyan rémesen sok az. Bátorság! :)

2450. Zizisicc (válaszként erre: 2449. - McCann)
2008. dec. 7. 16:01
Igen, alakul, köszi! :o))
2449. McCann (válaszként erre: 2441. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 15:45
nyugaton a helyzet változatlan :P Megtaláltad már a másik feled? :)
2448. lilimia (válaszként erre: 2447. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 00:30
De Ruminak pihennie kell majd, egyedül pedig semmiképpen nem hagynám. Szval szerintem viszem a laptopot és kiolvasok pár könyvet. Bár szerda délutánra van program. Eljön oda egy természetgyógyász leányzó.
2447. Zizisicc (válaszként erre: 2446. - Lilimia)
2008. dec. 7. 00:25
De akkor Vele mehetsz erre-arra, nem?
2446. lilimia (válaszként erre: 2445. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 00:15
Anya jön velünk, Ádám dolgozni fog.
2445. Zizisicc (válaszként erre: 2444. - Lilimia)
2008. dec. 7. 00:13
Ádám nem fog elkísérni?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook