Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borderline személyiségzavar fórum

Borderline személyiségzavar (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
2504. Blue Moon
2009. jan. 11. 22:10

Sagitta! Minden jót! Vigyázz magadra ott a sok "őrült" közt! :-)))))))

Remélem azért még írsz majd!

Legyen szerencséd!

Szia!

2503. Zizisicc (válaszként erre: 2502. - Sagitta)
2009. jan. 11. 18:15

Szia Sagitta!


Elszomorít, amit írtál, már azt hittem, hogy kezdenek Nálatok rendeződni a dolgok. Elhiszem, hogy nagyon nehéz most Neked, de az jó, hogy a szüleid melletted állnak, és számíthatsz rájuk. Persze egyáltalán nem biztos, hogy ami ezután fog történni, az rossz lesz, hiszen új életet kezdhetsz, és hidd el tartogat még sok jót, lehetőséget a jövő. És azt is megértem, hogy egy kicsit ki akarsz szakadni a net világából, de azért néha jelentkezz, hogy mi van Veled. Mi mindannyian szorítunk Neked, és itt megtalálsz bennünket, ha hiányzunk.

Fel a fejjel, sok erőt és kitartást kívánok Neked, és hogy találd meg önmagad, és építs fel egy boldog életet! :o))

2502. sagitta
2009. jan. 11. 16:01

Sziasztok, újra itt...

És most búcsúzni jöttem egy időre.

Meg vagyok, bár életem egyik legnehezebb időszaka ez...

Az van, hogy elválunk...mármint a férjemmel...

Most már elköltöztem otthonról, anyuméknál lakom, de a múlt héten feküdtem a pszichiátrián is...

De most gyogyikkal jobb, és próbálok a jövőre tekinteni...

És felvettek a Tündérhegyi pszichiátriára min. 3 hónapra...szóval jövő hétfőn megyek, és Pestre költözöm...remélem sikerül az új kezdet..szorítsatok nekem:)

Ma vagy holnap lejár a havi netelőfizetésem, és már nem rendelem meg újra, jobb lesz elszakadni kicsit...

De azért néha jelt adok magamról, és visszaolvasom majd amit írtok.:) Szóval csak szépeket.:)

Mindenkinek köszönöm a segítséget, amit adtatok...

Lilimia, Zizisic, Blue Moon, Myly, Sztavrogin..tényleg mi van veletek?:), McCann és mindenki..

Vigyázzatok magatokra...

JA, és Lilimia, még nem néztem meg a képet mert nem voltam, de most pótolom, de biztos naggyon csini vagy.:)

És addig még biztos leszek, de szerencsésebb boldog házaséletet kívánok.:D

pápá

2501. lilimia
2009. jan. 6. 20:02
Ígéretemhez hűen az első ruhámról képek a naplómban :)
2500. lilimia
2009. jan. 6. 19:28
Mindenkivel úgy viselkedek ahogy ő velem, mindenkit azt kapja amit adott.
2499. Blue Moon
2009. jan. 6. 16:13
szeretkezz, ne háborúzz...lili :-)
2498. lilimia
2009. jan. 4. 20:59

Nálunk 2 hét before party volt, szilveszterkor pedig nagycsoportos házibuli.

Megittam 2 éveg Bestiát és 2 üveg Malibut. Utána barátnőmmel beültünk a wc-be beszélgetni. Persze akkor kellett mindenkinek pisilni. Utána Józsi beszívott én meg mondtam neki h vagy bemegy lefeküdni, vagy mehet haza. Ő meg behisztizett és azt mondta h ide többet nem jön. Hát ez a soha többé máig tartott. De éreztetem vele aktívan hogy kibaszott nagy seggfej volt.

A mostani bpd-s ciklus eredménye eddig: 7kg fogyás, 6 nyúzott seb, 2 égetett, 1 vágott.

Tegnap éjjel meg Ádám rendesen felhúzta az agyam. Első körben lebasztam, ő bement a kisszobába aludni, utána én rohadtul elkezdtem szétverni az ágyat, aztán sírni kezdtem lefeküdtem Rumihoz, de ő játszani akart, én meg elkezdtem sírni hogy feküdjön le mellém. Erre Ádám kijött, és nem akart visszamenni a szobába. Ennek az lett az eredménye hogy elkezdtem visszalökdösni a szobába, utána ahányszor ki akart jönni visszalökdöstem és rávágtam az ajtót.

Tanulság: Ne menj egy bpd-s közelébe ha rohama van...

2497. McCann (válaszként erre: 2495. - Blue Moon)
2009. jan. 4. 20:47

Ne aggódj Blue, erős akarattal véghezviszed a terveid és diadalt aratsz a hitetlen felett! Mi bízunk benned :)

Lányok, Nektek hogy telt a szilveszter? Lili? Sagitta? Zizi?

2496. Blue Moon
2009. jan. 1. 20:13
Egyébként Boldog Újévet, az enyém nem indul valami fényesen!
2495. Blue Moon
2009. jan. 1. 20:13
Tudtam, hogy ez lesz, még meg ki sem hűlt a tetemem, a párom már aggódik a jövő miatt... hiába vannak terveim, szerinte hülyeség, mert eddig amit magamtól csináltam az mind semmibe fulladt és értelmetlen volt.... cseszeget, már most cseszeget, pedig vannak terveim és végig akarom csinálni...nem hisz bennem, soha nem is hitt, azt várja mikor csődölök be, hogy aztán nagy keggyel megvígasztalhasson és elmondhassa, hogy ő mondta előre pedig...csessze meg!
2494. Zizisicc
2008. dec. 31. 21:59

Kedves Lilimia, Sagitta, Blue Moon, McCann, és Ti többiek, alkalmanként benézők. :o))


Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! :o))

2493. McCann
2008. dec. 31. 19:51
Mindenkinek sok boldog újévet kívánok :)
2492. McCann
2008. dec. 28. 17:49

Megnéztem a hős kerestetk című filmet és 2x megkönnyeztem rajta. Ajánlom mindenkinek, csak próbáljátok viszonylag stabilabb lelki állapotban megnézni :)

egyszerűen nem értek semmit. mindjárt indulok, hogy találkozzak egy csodálatos lánnyal és jelen pillanatban csak az érdekel, hogy elálljon a vérzés. azt se tudom miért csináltam, megint csak rosszabb lett. készen vagyok.

2491. tay24
2008. dec. 28. 16:45

Halihó !

Megtisztel , hogy válaszoltatok a levélre...igazándiból nem feltétlenül szereném beskatulyázni magam ilyen téren , inkább csak vmi megoldást szerűt keresni , vagy nemtom...a pszichológushoz járás elég jót tett , bár most ki kell hagynom sajnos a vizsgáim miatt..ő nem mondta ki konkrétan , hogy mi a bajom , vagy mi lehet , azt mondta , a szorongás jellemez leginkább , erre kerestünk megoldásokat , relaxáció , ilyenek...kicsit úgy érzem , mint ha felületes lenne a fickó...sok menedzser , meg ilyen tipusú pénzember jár hozzá ,nekik egész más okokból lehetnek szorongásaik ( mondjuk nem is vok rá naon kiváncsi , miért -de sejtem... ) , sztem hozzájuk viszonyít , vagy nemtom...még a gyermeteg problémáimra át kell állni...Sajnos az teljes mértékben igaz rám , hogy felnagyítom saját énemnek jelentőségét...de vhogy úgy érzem , mintha nem én tehenék róla , mintha vmi belső késztetés lenne és próbálok a dolog ellen tenni is elég sokat...meg még ez az emberfüggőség a legszarabb , ezzel a tököm tele van...vhogy ezt is úgy érzem , mintha tudat alatti lenne , és elég nehezen tudom kontrolálni ,pedig rohadtul próbálom...szóval kb ennyit rólam , ha tudok vmiben segíteni így a forumon keresztül , v egy két bíztató szó jól esne , nyugodtan számíthattok rám , net közeben vagyok egész nap ( tanúlni sajna kell...)

2490. McCann
2008. dec. 28. 09:28

Szépjóestét mindenkinek! Lefekvés előtt írok pár sort, kicsit szétszórt leszek :D

Tay: A fórumozás-csetelés teljesen arctalan, nem kell vissazfognod magad. Ráadásul pont egy olyan fórumra futottál fel, ahol vannak olyanok akiknek káosz az élete :) Engem MMPI- és rorschach teszttel gyötörtek meg és a doki szinte örült, hogy ilyen egyértelmű lett az eredmény :P Szerintem érdemes lenne megkérned a pszichológust, hogy csináljatok már valami tesztet, mert jó a beszélgetés meg minden, de azért Te szeretnéd magad beskatulyázni. Én egy hétig voltam a szokásosnál is rossazbbul amikor megmondták, hogy neve is van a bajomnak. Jobb volt tudatlanságban élni. Ha rosszul megy az alvás, akkor menj pszichiáterhez, az majd jól feltankol gyógyszerekkel. Nekem a frontin segít, ha nagyon nem megy, de az előírt adag 4szerese ami már konkrétan elálmosít. Viszonyításnak annyi, hogy egy barátosném egy fél tablettától 20 percen belül úgy alszik mitn a bunda, én meg 8at veszek be, ha ki akarom pihenni magam :P Viszont nekem még nem sikerült álmodnom mellette.

2489. puffadás
2008. dec. 28. 04:59

Szia tay24! Én is olyan új vagyok it, hogy 15 perce regisztráltam. Tulajdonképpen a súlyos puffadásom miatti böfögésem ébresztett fel és elegem lett. Én a gyomorpanaszomra szeretnék segítséget kapni. Valahogy "utamba került" a határproblémád. Nekem is van és én két éve járok pszichológushoz. Annyit tudok erről, hogy elég sok jelenségre ráhúzható a borderline fogalma. Tehát rengeteg féle változata van.(ahány ember:))

Amiért írok nálam is előfordul, hogy nem érdekelnek az emberek. Hogy nem érdekel amit moindanak, hogy nem érdekel semmi a külvilágból sem. Szerintem ha sokallod a pszichológust, akkor ne oda járj. Ha válaszolsz tudok egy tippet adni, hova fordulj.Bíztatásképpen annyit mondanék, amiket leírtál magadról az alapján, hogy nem vagy egyedül. Egyébkémnt ahogyan olvastam soraidat még az ugrott be, hogy az enneagram alapján 4-es lehetsz szerintem.(én is az vagyok)Az ilyen személyiségtípusú emberre jellemző, hogy felnagyítja saját énjének jelentőségét és határait.

2488. tay24
2008. dec. 28. 04:41

Sziasztok !


Nem is tudom , hogy kezdejem , nem igazán szoktam forumozni , chatelni...meg ilyenek...igazándiból rohadtul visszahúzódó , meg félénk vagyok , talán még ehhez is....az egész kb egy fél éve kezdődött. Persze előtte is tudtam , hogy vmi nincs rendeben , de akkor még nem tudatosult bennem ez az egész , vagy próbáltam nem törődni vele . Próbáltam megfejteni , hogy mi lehet a hiba , mi nem klappolhat , és elkezdtem keresgélni a neten a pszichés eredetű betegségeket , kicsit próbáltam tájékozódni , utána járni a dolgoknak . Végig néztem az összes ilyen jellegű "betegséget" , amennyiben ez annak tekinthető ( tájékozatlanságom miatt elnézést ) , amikor is rátaláltam a bura.hu-n erre a pszichés zavarra . Ahogy elkezdtem olvasgatni , mintha a saját belső dolgaim jöttek volna elő , mintha a saját jellemzésemet olvastam volna...elég brutál volt...Öngyilkossági kísérletem még nem volt, és nem is szívesen kerítenék erre sort , de a gondolat minden nap ott motoszkál a fejemben . Olyan életidegennek , szétszórtnak , felületesnek , céltalannak érzem magam , mint aki számára nem létezik a külvilág ,csak az önmaga kis valósága . Amúgy ez sajnos konkrétumokban is megnyilvánul ,pl nem figyelek másokra , amikor beszélnek hozzám ,nem is érdekel igazából ( sajnos ) képtelen vok tájékozódni..pl : egy lakásban már kb háromszor jártam , és negyedszerre nem találtam meg , melyik ajtón kell bemenni...Egyetmi előadásokra se nagyon járok már be , egyszerűen kínosan érzem magam már pusztán a hallgatástól . Mindenkiről vmi rosszat feltételezek , hogy kibeszélnek a hátam mögött , meg ilyenek . Ha vki egy rosszat szól rám , egy fél napig rágódom rajta kb. A kapcsolataim felületesek , inkább csak ivó cimboráim vannak , sajnos a piálásra egyre gyakrabban sort kerítek , úgymond menekülésnek fogom fel , megnyugtatásnak . Durva ez az egész , úgy érzem , mintha semmi emberi nem lenne bennem . Rohadt szar...Pár hónapja pszichológushoz járok , nem kérdeztem meg , hogy ebben a mentális "betegségben " , szenvedek - e , vagy egyátalán beteg vagyok -e , de az ember nem volt túl elragadtatva tőlem...azt mondta egy kutyvasz van az agyamban , és most abból próbáljuk kiszelektálni az értelmes gondolatokat...fasza...meg hozzá tette , hogy elég szar életem lehet...kösz , tisztában vagyok vele én is..amúgy sztem a terápia jót tesz , csak rohadt költséges . De a legdurvábbak a rémálmaim...nem is rémálmok , mert nem mindig rosszak...egyszerűen céltalanok és összefüggéstelenek nagyon durván . Tegnap pl pecáztam álmomban , csak az volt a gáz a dologgal ,hogy mindezt a nagyszobában tettem , a radiátor alatt..és láss csodát halat is fogtam ! Pfff Lidércnyomás ez az egész ,alig merek elaludni , nem is tudom mi történik velem ....háát ennyit panaszkodás gyanánt , elnézéseteket kérem , hogy oktondi hozzászólásommal megzavartam a forumozást köztetek , de amennyiben építő jellegű tanácsokat szeretnétek adni , és van vmi ötletetek , hogy mi lehet velem ( pl borderline zavar ) , azért kiváltképp hálás lennék , mert elég sokat segítenétek vele...mégegyszer bocs a betolakodásért , empátiátokat meg előre is köszönöm !!!

2487. McCann (válaszként erre: 2486. - Lilimia)
2008. dec. 25. 21:51

Mintha szerda este véletlenül egy helyen lett volna a családom. apám tévézett a reklámoknál meg engem baszogatott. anyám apámat cseszegette, hogy ne tévézzen. nagyanyám meg halkan nyöszörgött és panaszkodott. igazi családi idill, minden ember erre vágyik.

Hogy lehet baszogatni valakit ilyennel? Egy rákost se szekálok a rákjával. Az a baj, hogy senki sem veszi komolyan a mentális betegségeket, mert a tested egészséges. A társadalom nem fogadta még el, hogy nem csak a szervezet rossz anyagcseréje vagy egy vírus okozhat betegségeket. Aki emiatt szekál, azt leginkább lenézem szűklátókörűsége és korlátoltsága miatt.

Örülök, hogy nagyobbacska őrangyalod nem bóbiskolt el szolgálat közben :) Pedig gondolom jól leitattad :) Akkor most hol is voltatok? Nem volt otthoni parti, valahova máshova készültetek. Onnan mentetek nővérkédhez vagy még otthonról? Kicsit elvesztettem az eseményeid fonalát :)

Nah megyek, emrt valamikor aludni is kell :S puszi

2486. lilimia (válaszként erre: 2484. - McCann)
2008. dec. 25. 15:49

Milyen női ravaszság? :D


Iddogáltunk békésen mikor hívott a nővérem hogy menjünk át...De olyan kötelező jelleggel...Átmentünk, volt egy kis bájcsevely, meg miegymás, aztán jöttünk haza. Megint felbaszták az agyam. Egy nap alatt kétszer baszogattak hogy bpd-s vagyok. Éjjel volt egy kiakadásom, de a testőröm vigyázott rám.

Hát...

Neked milyen volt?

2485. McCann
2008. dec. 24. 20:22

Apu: Legyártják az autót, aztán szépen lassan tönkremegy.

Én: Talán karban kellett volna tartani...

Rólam volt szó éppen. Az emberek meg csodálkoznak, hogy kibuliztam, hogy végigdolgozhassam a karácsonyt...

2484. McCann
2008. dec. 24. 17:03

Nah, hazaértem melóból :D

Tehát önös érdekből kínálod ezekkel a csodákkal :D Sosem fogom megszokni a női ravaszságot :)

Egyet kell értenem, az idei karácsony mindent alulmúl. Csak vacsizni akarok meg aludni. Semmi kedvem a családi örüléshez meg hasonlókhoz.

Nézd a jó oldalát, naogyn jót fogtok iszogatni a néppel :) Talán visszahozza a régi hangulatot a sok kedves ember.

Van, priviben küldöm a címem :)

Kellemes szentestét

2483. lilimia (válaszként erre: 2482. - McCann)
2008. dec. 24. 12:02

Hát ez szívás :/

Ez a mondat viszont tetszik :)

Nem kényeztetem el a nagyembert mert az egyik bor csak az enyém, a kókuszos rum a kedvenc italom, ezért több mint a fele az enyém lesz :)

Nemsoká indulunk bátyámékhoz és semmi kedvem kitenni a lábam. Legszívesebben már elkezdeném az iddogálást :(

Szar ez az idei karácsony. Egy cseppet sem hasonlít arra amit 20 év alatt megszoktam. És ez nem tetszik. Ezért fogok inni, hogy emlékezzek a régi szép, igazi karácsonyokra...

Van neked olyan mint MSN?

Boldog karácsonyt...

2482. McCann (válaszként erre: 2481. - Lilimia)
2008. dec. 23. 23:44

Most értem haza egy nagyon kedves barátnémtól aki történetesen az exem legjobb barátnője. Mesélt az elmúlt 1 - németországban töltött - hónapjáról, beszélgettünk, iszogattunk és képeket néztünk. Hazafelé elég rendesen átvéreztem a pólóm egy tenyérnyi részen. Még ott magamban oltottam el a cigim. és még mindig nem jó. Megint sikerült két gyönyörű, hatalmas sebet ejtenem magamon. Még az előző se gyógyult be teljesen :( nagoyn kész vagyok. Most úgy élni sincs igazán kedvem. Mit meg nem adnék azért, ha el tudnám sírni magam...

Volt egy film Barbed Wire címmel. Egy katasztrófa volt Cindy Crowforddal. Szóval a film nem éri meg azt a másfél órát de volt 1 apró jelenet ami miatt örülök, hogy megnéztem. Egy tolószékes, alkoholista veterán iszogatott és azt mondta: "Az ital nem segít felejteni. Azért igyál, hogy emlékezz". Szerintem megfontolásra érdemes gondolat.

Ruminak Jobbulást kívánok és ne felejtsd átadni a fülvakargatást :) Elkényezteted Józsit :) Kellmes iszogatást és jó bulizást holnapra :) Semmiképp se felejts el vigyázni magadra!

2481. lilimia (válaszként erre: 2478. - McCann)
2008. dec. 23. 18:22

Örömmel rendberaknám és kitakarítanám a szobád :)

A nyugtató ami elvileg brutális szart sem ér. Tegnap este megint lenyúztam a bőrt a bal karomon és egy újabb cigicsikk is a karomban végezte.

Karácsonykor mi megyünk. Holnap este Józsit kókuszos rumma, ginnel, és 2 üveg borral várom... Ez lesz a karácsonyi menü...

Mostanában szinte minden nap iszok. Ez szar. De most erre van szükségem. Jót tesz. Most is ginnezek egy kicsit asszem.

Rumit műteni kell a pajzsmirigyével és ez eléggé lesúlytott, de ma 3kor hazaért :)

Boldog és nyugodt karácsonyt mindenkinek!


Mc te hogy vagy?

2480. Blue Moon
2008. dec. 23. 11:41
KÖSZÖNÖM!PUSZI MINDENKINEK!
2479. McCann (válaszként erre: 2477. - Blue Moon)
2008. dec. 23. 09:44
Vigyázz magadra, várunk vissza! A munkakeresésnél mindenképp fontos szempont legyen, hogy tudj netezni közben :) Drukkolok, hogy mihamarabb találj valami zsíros állást :)
2478. McCann
2008. dec. 23. 09:41

Sagitta: Nagoyn örülök, hgoy jelentkeztél :) Miért volt rossz a napod? Mi a helyzet a pozitív változásokkal? Meg úgy Veled általában? Mesélj!!! :)

A vers remekül fedi a dolgokat. Örülök, hogy tetszett :) Most egy kicsit elhatalmasodott a koncentrációzavar, alig tudok válaszolni a leveleimre, de még a fórumot és 4-5 nekifutásra olvasom, pedig nem írtok túl sokat. A hó meg majd 27-én kezdhet esni, addig napsütés és minuszfokok kellenek :)

Lili: Ha szeretnéd levezetni a takarításmániád, a szobám csak Rád vár :) Szerintem ezzel ellennél egy darabig :) Ennyire nem működik a nyugtató? :(

Mi lesz a karácsony esti menü amivel a vendégsereget várjátok? :)

2477. Blue Moon
2008. dec. 23. 09:36

Nekem ez az utolsó Expressznél töltött munkanapom :-(

Hát ez van...

Nem tesz vidámmá...

Mindenkinek minden jót, ezentúl még ennél is ritkában leszek, de azért figyelemmel kísérem olvasás szintjén a sorsotokat!

Üdv!

2476. lilimia (válaszként erre: 2475. - Sagitta)
2008. dec. 22. 16:29

Tényleg rendesen fel vagy pörögve :D (A hatás attól függ mit szívtál, fűtől inkább punnyadtabb az ember :P)

Mi történt ma?


Én szarul vagyok, Rumika meg azt hiszi nyaral, de már holnap jön haza!!! Végre megint átölelhetem az én drága rühedék dögömet :)

Szépen szét vagyok szaggatva, meg az égetett sebem kicsit elfertőződött úgyh most hidrogén-peroxiddal pezsegtetem. Lett egy barátom aki vigyáz rám, és Ádámnak is rengeteget segít!!! És annak ellenére hogy fiú nem akar kikezdeni velem!!!!!!!!! Véééégre!!!

Mostanában gyakoriak az instant piálós bulik, de ez van, most ez kell nekünk. Pénteken egy másik barátunknak is ki volt a nemlétező töke is a pasijával, úgyh hívtuk hogy munka után jöjjön. Négeny szépen összeültünk és kegyetlenül bepiáltunk, közben pedig iszonyatosan jót beszélgettünk! A többiek hajnali 4 fele lefeküdtek, de én nem tudtam aludni, hiába szedem ezt az elvileg brutálisan erős gyógyszert. Szegény Hajni még igen csak aznaposan ment reggel vezetni, a srácok meg délután edzeni, én pedig házimunkázgattam, aztán nővérem átráncigált hozzájuk. Apa megkérte megint Anya kezét :)

A karácsonytól kegyetlenül félek, főleg mert Ádám szolgálatban lesz 24-én, de Józsi átjön és kitaláltuk hogy hívjunk másokat is akiknek szar a családjuk. Rendezünk egy karácsonyi bulit :)

Csak ne kattannék be időnként. A múltkor vagy 1 órán át szidtam magam kegyetlenül, a srácok már alig bírták hallgatni hogy miket mondtam magamról. Persze alig emlékszem valamire az egészből. A mániáim is a nyakamon vannak. A hajmosásmánia, a spraymánia, a takarításmánia, a szortírozásmánia, a házimunkamánia, stb... Valamelyik nap direkt összemocskoltam mindent hogy takarítani kelljen.

Szóval fszom...

Meg állandóan ideges vagyok és képtelen vagyok lazítani. Amikor lefekszem aludni kb 1 óra után jövök rá hogy talán lenne esélyem elaludni ha nem feszíteném az izmaim...

Egy Hoxás ismerősömtől kaptam karácsonyi meglepit. Nagyon örültem neki :) Ráadásul a csomagon olyan matrica volt amit ki tudtam tapintani :)

Szval történnek meg vannak jó dolgok csak ezek a szar megkattanások.............

Remélem mindenki más jobban van mint én!!!!!!!!

Sagitta drága mesélj mi újság!!!

2475. sagitta
2008. dec. 22. 15:35

Na sziasztok:)

Mindenkinek nagy nagy pussszancs, konkrétan Lilimia Neked:)és BM, Zizisícc, Myly is messziről hátha olvas:P, Sztavrogin - tényleg hogy vannak?:)- McCann , ja és akik betévednek vagy kifelejtettem.:D

Ma valamiért olyan hangulatom van, mintha beszívtam volna...pedig még sose szívtam be, de gondolom ilyen lehet..:P

Pedig ma lesz életem egyik legszarabb napja, de mégis pörgök...lehet pont ezért?:S

Na csak jelt adtam magamról az univerzumnak - meg Nektek:D - hogy létezem....

Nagyon kihalt a fórum, ki hogy van?

Lilimia, hogy vagytok kicsit jobban vagy? És Rumi? Olvastam amiket írtál..:( most akkor nem lehet segíteni rajta?:( Remélem azért a körülményekhez képest megvagy....

Sokat gondoltam Rátok....

BM, mi a helyzet, már pihi van? Vagy még dolgozgatsz? És a párod?:D

Zizisicc, mizujs Veled?

Olyan rég 'nyiltakoztál'..:( Remélem minden ok....

És McCann? Mizujs? Nem volt rossz a versike, mennyiben tükrözi a hangulatod?:)

Na vigyázzon mindenki magára...

És essen már a hó!!!!!!!!:D

Húú, de kész vagyok...:P

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook