Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Láthatatlan kerítés kutyusoknak!? Ismeri valaki? Segítsetek a döntésben! fórum

Láthatatlan kerítés kutyusoknak!? Ismeri valaki? Segítsetek a döntésben! (tudásbázis kérdés)


8. b0fafa2b64 (válaszként erre: 7. - Kedveske)
2009. szept. 13. 20:33

Nah, ez érdekes a medencét azt nem látogatta meg! :)

De előszeretettel húrcol minden mást! Majd holnap teszek fel róla képet! :)

7. Kedveske (válaszként erre: 4. - B0fafa2b64)
2009. szept. 13. 20:30

Az apáméknak van egy hasonló vizi kutyájuk. Egyszer elhozta hozzánk, és első dolga volt, hogy belemászott a felfújhatós medencénkbe. Baromira örültem neki. Egy nagy darab németjuhászról van szó, és egy olyan kék nagyobbacska medencéről, aminek a leengedése és újra feltöltése nem egyszerű dolog.

Persze a gyerekem mászott volna utána. Brrrr!!

2009. szept. 13. 20:27
NEEM Semmi kínzás!!! Imádjuk a kutyust! :) Azóta van nálunk mióta a kislányunk megszületett! Akita, és Boxer keverék, szóval nagy a mozgás igénye!
2009. szept. 13. 20:23

Több típusa van,van ami szerintem már kegyetlen,de vannak szelídebb változatok is.

A használótól is sok függ persze,mert van akinél egy fojtó nyakörv már kínzóeszköz,míg másnál egy elektromos nyakörv-problémás kutya esetén!-hasznos segédeszköz lehet,fájdalom okozása nélkül.

A legtöbb állítható erősségű,a kutya érzékenységétől függően.

Mondjuk a csavargó kutyák elgázolásánál mindenképpen jobb,ha más nincs,egy ilyen láthatatlan kerítés.

2009. szept. 13. 20:21
Hát most kenelben van, de szeretnénk nagyobb teret adni neki, de ikerházban lakunk közös udvar... stb... jah és kertitó amit előszeretettel használ pacsálásra! :))
2009. szept. 13. 20:19

Én is hallottam róla, de csak filmben láttam ilyet. A kutyus nem tud kimenni, de hozzá bárki/bármi bemehet, és...

Én inkább a hagyományos kerítés mellett döntenék.

Ha viszont olyan helyre kell, ahol nincs ilyen veszély, miért ne? Szerintem jó dolog.

2009. szept. 13. 20:16
Hallottam már róla,nekem nem nagyon tetszik,azok alapján amit a neten írnak róla!De nézz utána,nem vagyunk egyformák:-))
2009. szept. 13. 20:14
Láthatatlan kerítés kutyusoknak!? Ismeri valaki? Segítsetek a döntésben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook