Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék vásárlásban (készítésben) kérnék egy kis segítséget.:) fórum

Ajándék vásárlásban (készítésben) kérnék egy kis segítséget.:) (beszélgetős fórum)


26. Bucóka20 (válaszként erre: 24. - Eusebia)
2009. szept. 14. 14:05

Elég jó ötlet,köszi.:)

Én is mindenképpen átlapoznám,de csakis előtte(mielött ő "olvassa" nézi...):DDD

2009. szept. 14. 14:04

Bucóka20-nincs mit :)

Eusebia-ez tényleg jó ötlet.Én is mindig elolvasom,de szerintem régebben szinvonalasabb volt.

2009. szept. 14. 14:02
Ne kövezzetek meg ,de ha laza vagy és nem vagy féltékeny típus ,akkor a Playboy előfizetés is elég ütős ajándék , én a páromnak névnapjára fizettem elő fél évre...nagyon tetszett neki .És én is mindig elolvasom az újságot. :)
23. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - 2a033963fa)
2009. szept. 14. 14:01

Hehhee:DD Én a múltkor egy fütyi alakú gyertyán csodálkoztam:D

Köszi a segítséget:)

2009. szept. 14. 13:50
Akkoriban elég jól (már nem tartjuk a kapcsolatot) nagyvárosban,de elég eldugott helyen.Náluk nagyon sok minden volt,szinte minden ami fellelhető.Azért emlékszem,a fütyi formájú rúzson jót nevettem :D
21. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - 2a033963fa)
2009. szept. 14. 13:45

És mennyire ment neki az a sexshop?Nem ment csődbe , vagy nagyvározsba csinálta?

Amúgy én is a fehérneműkre hangolódnék rá leginkább,persze lenne mellette minden más is:)

2009. szept. 14. 13:41

Már régen vettem,így nem emlékszem pontosan,de pár száz ft lehetett.

Nekem volt egy ismerősöm akinek szexshopja volt.Soha életemben nem voltam még,de akkor elvitt magával,én meg tátott szájjal bámultam :D Volt ott minden :D Amúgy meg a legjobbak a fehérneműk voltak.Egyszerű fehérnemű boltban soha nincsenek ilyen szexi fehérneműk.

19. Bucóka20 (válaszként erre: 18. - 2a033963fa)
2009. szept. 14. 13:23

Mennyiért vetted amúgy?:)

Miért szted,nekem?nekünk?:D Amikor anyum a kezünkbe nyomta a meghitt karácsonyi hangulat kellős közepén...:O mondom köszi,és mi is ez pontosan?!:D Akkor elmosolyodott és mondta h majd rájösztök.:D "Fantasztikus"

Amúgy a csoki az tuti jó lehet:)

Érdekelnek az ilyen dolgok,mert sexshopot akarok nyitni:)

2009. szept. 14. 13:18

:D

Olyat még nem láttam,csak bugyit.Tök égés volt már megvenni is.Mire a párom hazajött,kb 3-szor szakad el a "pántja" ráadásul mint ahogy írtam ,nagyon szar íze van,meg nem is nézett ki jól...de halottam hogy van csokiból is. :D

17. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - 2a033963fa)
2009. szept. 14. 09:38
Mi anyumtól kaptunk karácsonyra ehető melltartó...:D:D
16. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Tulipan82)
2009. szept. 14. 09:38
Utána nézek,köszi szépen:))
2009. szept. 14. 00:34

Én egyszer csináltam olyat hogy vettem egy szép,keményfedeles...hát nem füzet volt mert annál kissebb,inkább notesz,nem olyan sok lapos,és abba ragasztottam fényképeket,emlékeket (pl:mozijegy,cirkuszjegy amin együtt voltunk,rajzoltam bele,ragasztottam szép képet,idézetet stb.A lényeg hogy az a kis füzet kettőnkről szól,és maradtak lapok a jövőre nézve is :)


Valaki írta az ehető bugyit...nagyoonnnn rossz ízű :)

2009. szept. 13. 19:35
Az életnagyságú lufi csináltatás sem drága, olyan 3 és 5 e között van. Az meg, h. milyet csináltatsz, tényleg csak a fantáziádra van bízva. :-)
2009. szept. 13. 19:33
Hú, ez nehéz, mert gondolom nem akarsz sokat költeni a Drágára.. :-) De azért ki sem akarod szúrni a szemét vmi vacak porfogóval.. :-D Ajándékboltba lehet lufiba rakatni az ajándékot, olyat még biztos nem kapott, vegyél bele feltöltőkarit (vagy ami gondolsz, h. örülne, Te ismered) + kaphat egy szép tortát, amit csinálhatsz Te is (elég egyedi) vagy ha nem akarsz bajlódni, akkor csináltass neki egyet, amire pl. rakathatsz gravírozott fotót, vagy kutyus/telós/szőke nőcis, stb. marcipánt. Vagy feliratot, bármit amit Neki szánsz..
12. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Tulipan82)
2009. szept. 13. 19:28
Telefonokat nézeget:D neten, ujságba...neki a telo és a számítógép a nagy szerelme,ja meg a kutyája (stafford):)
11. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2009. szept. 13. 19:27
Jajj..becsúszott egy "a" szal.. igen az biztos h egy húron pendülnek abba a témába.:))
2009. szept. 13. 19:27
Mi a mániája? Úgy értem mivel szokta magát lekötni a szabadidejében? Szinte minden faszinak van vmilyen hóbortja.. :-)
9. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Tulipan82)
2009. szept. 13. 19:26
A
8. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - E799f80651)
2009. szept. 13. 19:25
Sok közös és egyéni fényképe van már rólam..ilyen olyan kombinációkkal.:)köszi azért h írtad:)
2009. szept. 13. 19:24
Neked kell elsősorban eldöntened, Te ismered, Te tudod mivel tudsz rá hatással lenni.. Próbáltam a faszik agyával gondolokodni, ami meg ugye szinte mindegyiknek egyformán ugyanazon jár.. :-)
6. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2009. szept. 13. 19:23

Jahh,amúgy naon jó ötlet,csak én meg a tánc 2 külön fogalom,nem tudok,nincs érzékem hozzá:DAnélkül meg semmit nem ér:)

Gondolkodtam már h netről rendeljek "jelmezt" (ápolónő,nyuszi)ilyenek..de az meg csak a vékonyaknak állnak jól,Úgy érezném magam mint egy husvéti kötözött sokna:oDD

2009. szept. 13. 19:22

én csináltam a páromnak egy fénykép keretet és beletettem magamról egy képet ha együtt laktok akkor egy közös képet

lehet fából, vagy gipszból, nem nagy dolog, ez nem drága, de kedves ajándék, nézz utána a neten

4. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Tulipan82)
2009. szept. 13. 19:20
Egyszer volt egy hasonló próbálkozásom (vettem "elvettem") a boltunkból egy naon szexi piros bugyit meg melltartót + hozzá egy dögös harisnyatartót & combfixet.A bibi ott kezdődött,h a harisnyatartóra nem tudtam ráakasztani a combfixet,kb 40 percet kuporogtam a budiba és nem tudtam magamra aggatni,akkor megfogadtam h nem öltözködök.:D:S
2009. szept. 13. 19:18
Persze az átlagos rucit úgy értettem, h. abból csomagolod ki Magad Neki! ;-)
2009. szept. 13. 19:17
Szia!:-) Magadat még nem adtad ajándékba?;-) Veszel egy döglesztő fehérneműt -legyen pl. ehető bugyi;-) - nagy masni a nyakadba, és egy teljesen átlagos ruciban erotikus táncot lejtesz Neki olyan zenére amitől beindul.. ;-) Sztem ennél felejthetetlenebb ajándékra egy férfi sem vágyik jobban.. ;-)
2009. szept. 13. 19:13

Barátomnak szep.15.-én lesz a 22. születésnapja és szeretnék venni vagy akár készíteni neki egy nem mindennapi ajándékot.Nincs különösebb hobbyja sajnos,nem rajong semmi különlegesért. A telefonokat nagyon szereti (de az nagyon drága,nem tudnék nek venni),számítógépek is érdeklik(játékok) de per pill arra nem naon van ideje.Vettem már neki karláncot,varázsbögrét,fénykés ajándékot,pólót..hirtelen ennyi jutott eszembe:)

Kellene vmi nagyon ütős ajándék ötlet,ha tudnátok segíteni megköszönném:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook