Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Társastánc tanfolyam! fórum

Társastánc tanfolyam! (beszélgetős fórum)

2010. febr. 18. 13:15

Kedves 17. hozzászóló!

Budapesten jobban találhatók, az én időmben még a járműveken is reklámozták a tánciskolákat. De léteznek ilyen egyesületek, esetleg kulturházban lehet érdeklődni attól függ hanyadik kerületben laksz, azon kivül még érdeklődhetsz az interneten a keresőbe beirod és ott is informálódhatsz. Telefonkönyvben is benne vannak. Tudakozót is felhivhatod a 198-at azok is adnak felvilágositást. Nem olcsó, mert utoljára 5.000 Ft-ba kerül az oktatást. Sok sikert és találd meg számodra a megfelelőt. Üdv.Ágnes

2010. febr. 18. 11:00

szisztok!

tud valaki pesten tánctanfolyamot?

2009. szept. 19. 16:43
Köszi nektek, de nem fog menni! Már mindent kipróbáltam.Abba sem megy bele, hogy csak egy alkalomra menjünk el kipróbálni. Sajna nem tehetek semmit.
15. Szilvóca (válaszként erre: 12. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 17. 09:19

Kérdezd meg miért nem.Szerintem nem fog tudni mondani épp kéz láb kifogást.Meg mond neki,hogy elmentek 1x,és ,ha tényleg nem tetszik neki ,nem akar járni,akkor nem mentek többet,de adja meg a lehetőséget neked is,és magának is.

Én sem akartam menni kislány koromba,mondák a szüleim,hogy menjünk el,próbáljam ki az első órát.Na onnantól kezdve alig vártam a következő órát.

14. 01c8755c79 (válaszként erre: 10. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 17. 08:42
Salsára én is a párommal megyek... és jön a leányom is és a párom fia (ők nem egy pár). Azért csak győzködd... lesznek ott még pasik, sőt idősebbek is (mármint mi). :DD
2009. szept. 17. 08:41

Kaposváron több is van.

Mondjuk mi Salsára akarunk menni, az októberben indul, de a nagylányka az rendes társastáncra jár. Kérjek teloszámot tőle?

12. lackó-zsanett (válaszként erre: 11. - Szilvóca)
2009. szept. 17. 08:26

Igen félt, tudom! De nem igaz, hogy nem lehetne megpróbálni!

Tegnap is kiakasztottam a könyörgésemmel, de semmi.

Nagyon úgy néz ki, hogy ebből nem lesz már semmi.

11. Szilvóca (válaszként erre: 10. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 16. 20:00
Lehet azért nem táncoltatok,mert félt attól,hogy mi lesz,mert nem tud táncolni,pedig nagyon jól kikapcsolja az embert.
2009. szept. 16. 15:54

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Azt sajnos nem mondtam illetve írtam nektek, hogy a párom nem valami táncoslábú emberke. Napok óta győzködöm, hogy menjünk és csináljuk, de teljesen reménytelen! Mondjuk......nem is tudom, hogy mire számítottam, mert az eddig eltöltött hét év alatt még csak nem is lassúztunk, sőt ahol táncolni kell oda nem is mentünk.

Nélküle meg hogyan menjek el? Még ha lenne partnerem akkor sem érezném jól magamat! Én sem örülnék neki, ha ő egy másik nővel táncikálni! Sajnos biztos, hogy az álmomat nem tudom valóra váltani, sosem fogok táncolni amatőr szinten sem, mondjuk nem is akartam babérokra tőrni, csak megtanulni, ennyi.

9. Szilvóca (válaszként erre: 8. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 14. 14:19
Örülök,hogy tudtam segíteni,jó táncolást.
8. lackó-zsanett (válaszként erre: 6. - Szilvóca)
2009. szept. 14. 08:40

Szia!

Kaposvár még belefér! Az oda-vissza körülbelül 70 km! Heti egy-két alkalom nem lenne gond!

2009. szept. 13. 20:58

[link]

vagy érdeklődj a Magyar Táncsport Szakszövetségnél.

[link]

De általában a nagyobb városokban van társastánc oltatás.

2009. szept. 13. 20:34
nem tudom pl Kaposvár messze van-e tőled,de ott 100%,hogy van
2009. szept. 13. 19:23

Ezt nézd meg, talán itt találsz megfelelőt magadnak:

[link]

2009. szept. 13. 19:15
Most mennem kell, mert vendégek jöttek! De írjatok!!
3. lackó-zsanett (válaszként erre: 2. - Psycheee)
2009. szept. 13. 19:12
Sajnos igen! Az oda vissza kb. 120-130 km lenne nekem! Van autóm nem az a gond, hanem az, hogy messze van!
2009. szept. 13. 19:09
Pécsen van egy csomó. Az túl messze lenne neked, igaz? :(
2009. szept. 13. 19:03

Sziasztok!


Tud valaki társastánc tanfolyamot Somogy, Tolna, Baranya (de inkább csak Somogy és Tolna) megyében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook