Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » VIII. kerületi szájsebészeti szakrendelés fórum

VIII. kerületi szájsebészeti szakrendelés (beszélgetős fórum)


11. Adaq1
2011. aug. 2. 16:06
Sziasztok!Nekem a Mária utcába húzta ki egy rezidens a fogamat.Nagyon meg voltam elégedve vele.:)Most a bal fölső bölcsességfogamat is ott húzatom ki,bár ettől jobban tartok.Ha túl leszek rajta megírom a tapasztalatom.:)
2011. ápr. 10. 15:51
sziasztok,hát nekem lenne egy eléggé nagy problémám és minden hozzászólónak előre is köszönöm ha érdemleges információval tud szolgálni...úgy kezdődött,h 2 napja feldagadt reggelre a fél arcom,de az orvos csak délután rendelt,gondoltam,h okés,majd elmegyek...elmentem barátom kíséretében aki végig nyugtatgatott és a doki közölte vele,h 3 fogamat(jobb alsó-felső6os és bal felső 6os(ami miatt feldagadtam)) a szájsebészeten kell kivetetni és hogy többet őt ne zaklassam ilyenekért,mert én állítólag nem tartozok a körzetében és menjek másik kerületbe...elmentem az újpesti sztba és május 11.-én 16 órára kaptam beutalót,de azóta minden reggel egyre jobban feldagadok...tegnap találtam egy gennyes gócot,kinyomtam és azóta nem fáj,de rákezdte a másik oldalon és most alig bírok enni(ami nekem fontos lenne egészségügyi problémák miatt,h ne fogyjak) és az ügyeletre is elvileg kéne beutaló,úgyhogy nem tudom mihez kezdjek...kérlek minél hamarabb válaszoljatok
2009. szept. 13. 11:06

Mária utca!

Engem ott műtöttek és egyáltalán nincs negatív tapasztalatom. Nagyon jók!

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Schmetterling89)
2009. szept. 12. 20:59
Ez állami Szájsebészeti Klinika. Kimomdottan fog áll és arcra specializálódott.
2009. szept. 12. 18:41
Én a Honvéd kórházat ajánlom!
6. schmetterling89 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2009. szept. 12. 17:55
És ez körzeti? Tehát ingyenes, vagy maszek?
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2009. szept. 12. 17:42
Az ellátásról max. tudású emberek, és nagyon kedvesek.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Schmetterling89)
2009. szept. 12. 17:41
Akkor én a helyedben a Mária utcai Szájsebészeti Klinikára kérnék egy beutalót . Ott szuper szájsebészek vannak, engem többször műtöttek ott.
3. schmetterling89 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2009. szept. 12. 17:12
Hátőőő, kicsit összetett. Van egy gyökérkezelt fog, alatta közvetlen egy ferdén nőtt bölcsességfog, ami addig nyomta a gyökérkezelt felsőt, mig az le nem tört. Ez a bölcsességfog meg elkezdte cseszegetni a mellette lévő egészséges fogat is, aminek begyulladt a gyökere. Szóval a gyökérkezelt fogat kéne kiszedni, meg alóla kiműteni a bölcsességfogat. hát, szal ennyi:)
2009. szept. 12. 17:07
Milyen beavatkozás kellene?
2009. szept. 12. 16:50

VIII. kerületben Budapesten tud valaki ajánlani szájsebészeti szakrendelőt? Véleményeket is szívesen várok, hogy milyenek az orvosok, milyen a betegellátás. Fontos lenne!!!

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook