Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párhoroszkóp: vajon összeilletek a pároddal az asztrológia szerint? fórum

Párhoroszkóp: vajon összeilletek a pároddal az asztrológia szerint? (beszélgetős fórum)


26. 6e423ffabc (válaszként erre: 25. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 12:45
jajjjjj, jó Oroszlán társam ..mi a gond veled????
25. 9cea3ab90a (válaszként erre: 24. - 6e423ffabc)
2007. febr. 19. 12:30

Remélem az én párom is így gondolja.

Mert én elég kriminális vagyok,szinte az összes oroszlán jegy illik rám./sajnos/

24. 6e423ffabc (válaszként erre: 8. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 12:17
Tinendo...nem is nehéz egy Oroszlánn/y/al:))))
23. anduca (válaszként erre: 22. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 12:05

Köszi. Felismertem őt pár dologban - elragadó, realista, analizáló elme, elriassza a harsányság, közönségesség, ellentmondásos, nagylelkű, de nem költekező.

Hát, igen. Én is próbálok odafigyelni, de valahogy nem nagyon megy nekem... :(

Nincs elég türelmem - ez meg az én problémám.

22. 9cea3ab90a (válaszként erre: 21. - Anduca)
2007. febr. 19. 11:53

VÍZÖNTŐ férfi - A különc szerető


Külsejét tekintve legtöbbször magas, esetleg kissé elpuhult, szép, nyugtalan szemekkel.

Nemeslelkű, eredeti, gyakran nem talál megértésre, kedves, jószívű, aki számára ismeretlenek az érzelmi viharok, a szenvedély és a féltékenység felkorbácsolt hullámai. Nonkonformista, polgárpukkasztó, magába fordulva álmodozik, ami kissé különccé teszi a külső szemlélő számára. A Vízöntő férfi gyakorta elragadó személyiség.

Milyen is a Vízöntő férfi, ha szerelmes? Nem könnyű egyértelmű választ adni, mert igen változó lehet a kép. Az biztos, hogy nem éppen ábrándos, érzelmes típus. Inkább igen reálisan, már-már naturálisan gondolkozik a szerelemről. És nagyon-nagyon logikusan is, hiszen meglehetősen intellektuális, analizáló elme.

De hát egy szép női szem, egy formás boka melyik értelmes, józan férfiból nem csinál egy-kettőre érzelmes bolondot, ha éppen arra szottyan kedve?

Nos, a Vízöntő férfi általában tudja, milyen feleséget kíván magának, határozott elvárásai vannak választottjával szemben. Nem is választ egykönnyen, mert az ideális nőnek nemcsak szépnek, vonzónak kell lennie, de megfelelően kell viselkednie társaságban. A harsányság, a közönségesség például könnyen elriasztja. Ugyanakkor nem bánja, ha éjszaka, kettesben, annál forróbb a vére.

Van benne erő, méltóság és egy jó adag távolságtartás. Ez igen vonzza a nőket, és ezért szép számmal arat sikereket. Ha viszont partnere cigányzenés, pezsgős vacsorára vágyik, vagy fülledt szórakozóhelyre, nos, ő nem kér belőle. Csak igen ritkán és egészen rendkívüli körülmények között ragadtatja magát közönséges szavakra, gesztusokra vagy tettekre. S nem várható el az sem a Vízöntő férjtől, hogy elhalmozza társát ajándékokkal, drága és értéktelen csecsebecsékkel, mert ehhez kevés az érzéke. Szerencsés, idealista, nem túl gyakorlatias, nagyon kiszámíthatatlan és ellentmondásos, tele van meglepetésekkel, nagylelkű de nem költekező a nőkkel fenntartott kapcsolataiban, kissé hipochonder, és mindenfajta félelmek gyötrik.

Hogy a kapcsolat hosszú és tartós maradjon, legtöbbször nem a Vízöntő férfin múlik. A házasságban hűséges partnerétől mindenekelőtt azt várja el, hogy igazi barát legyen és viszonozza a család iránti odaadását és önfeláldozását.

Fontos, hogy asszonya képes legyen a megújulásra. Legyen elegendő szexuális vonzása és fantáziája, mert e nélkül házasságuk kiürülhet, unalmassá válhat.

S persze nem csupán a Vízöntő férj várhatja el partnerétől, hogy akkor is izgalmas nő legyen, ha már a feleség jogait élvezi.



Egy kis útmutatás a vízöntő férfihez. Néha jól jön egy kis segítség az embernek,hogy mirre figyeljen oda.

Bár nekem sokszor még így sem mindig sikerül!

21. anduca (válaszként erre: 19. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 11:26

Köszi az elemzést. Mi is egész jól megvagyunk. De néha mégis érzek olyan feszültséget, valami nem passzol, nem nagyon megy nekünk a kommunikáció. Ha nem figyelek oda, mit mondok, nagyon könnyen megsértődik bármin. Olyankor nem tudok vele mit csinálni. Váltogatják egymást a rossz és jó napok. Ha bármit mondok, tuti, hogy van ellenérve és órák hosszat el tud azon filozofálni.

ő, szerencsére, nem az a tipikus extravagáns, különcködő Vízöntő. Szóval túl kell jutnunk a kezdeti feszültségeken és akkor harmonikus lesz a kapcsolatunk :)

20. Shally
2007. febr. 19. 10:59
Nálunk én Rák vagyok, ő meg Kos, de egész jól megvagyunk. Sokkal jobban mint az előző kapcsolatomban, ahol a pasi skorpió volt. :))
19. 9cea3ab90a (válaszként erre: 16. - Anduca)
2007. febr. 19. 10:45

HALAK - VÍZÖNTŐ


Az emberséges együttélés mindkettejük célja. Jól megvannak egymással. Azonban bele kell törődnie a Halaknak, hogy a Vízöntő inkább a barátja, mint a szeretője. Azonban mindkettejük jellemét más anyagból formálták, nem könnyű egy olyan szabót keríteni, aki megfelelően össze tudná öltögetni őket. Ha a Halak türelmes a Vízöntő társasági és különcködő szokásaival, akkor a kapcsolat minősége rajta múlik. Ha a kezdeti feszültségen túljutnak, akkor esélyük van egy harmonikus kapcsolatra.


A húgoméknak szintén ez az összeállítás van,és ők elég jól összeillenek.

2007. febr. 19. 10:30

Kíváncsiságból megnéztem egy weblapon a lehetséges párosításokat, a párkapcsolatok vonatkozásában.

A sajátomat tekintve nem találtam újdonságot.

A hosszútávú párkapcsolatnál nem az összeillőség az elsődleges, hanem egymás elfogadása hibáival együtt.

17. 9cea3ab90a (válaszként erre: 15. - Tinendo)
2007. febr. 19. 10:28

Természetesn senki sem tökéletes!

Valóbban mi is mind a ketten sokkat változtunk,akarva,akaratlanul.

Néha mégis ugy szeretnék belelátni a fejébe,hogy mikor mit gondol?

Melyik tulajdonságom zavarja leginkább?

Persze tudom a saját hibáimat,de azért szeretnék változtatni ezen.

Épp azért,hogy gördülékennyebb legyen az együttélés.

16. anduca
2007. febr. 19. 10:25
Én Halak, ő Vízöntő. Van valaki hasonló helyzetben? Azt hiszem, hogy nem a legrosszabb, de nem is a legjobb párosítás.
15. tinendo (válaszként erre: 14. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 10:18

Általában jól kijövünk, de mint minden kapcsolatban vannak kisebb- nagyobb összezördülések.

Biztosan elég sok olyan dolog van, amit megváltoztatnék a kedvesemen, mégha csak kisebb változtatásokról is lenne szó. :))

De én ilyennek szerettem meg és a mai napig is ilyennek szeretem amilyen. :))

Én sem vagyok tökéletes. Senki se. Mindenkiek vannak hibái.

Amúgy én senki sem szeretek megváltozatni.

Ha úgy hozza az élet, úgyis változik az ember.

Nálunk is így volt. A kedvesem is sokat változott a kapcsolatunk alatt. Na persze úgy, hogy sokx nekem legyen jó. :))

14. 9cea3ab90a (válaszként erre: 13. - Tinendo)
2007. febr. 19. 09:44

Kívácsi lennék te ,hogy éled meg az oroszlán jegy szülöttével való együttélést!?

Én szeretnék változtatni magamon,hogy könnyebb legyen az együttélés!

Te mit szerettnél megváltoztatni a férjeden,mi a legrosszabb tulajdonsága ami egy szűz számára elviselhettetlen?

13. tinendo (válaszként erre: 8. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 09:21
Kösz, van tapasztalatom bőven. :))
12. 9cea3ab90a (válaszként erre: 11. - Bettibaba)
2007. febr. 19. 09:12
Igen fontos komromiszumokkat kötni a közös együttélés érdekében.De ez sokszor nagyon nehéz.
2007. febr. 19. 08:59
Én meg megtanultam,hol vannak a szabadság határai...
10. 9cea3ab90a (válaszként erre: 7. - Bettibaba)
2007. febr. 19. 08:59
Igen ,nem véletlenül hiszek a horoszkópokban!
2007. febr. 19. 08:58
Egyedül a szabadság megadása okozott kis gondot neki,de megtanultunk együtt élni.:D
8. 9cea3ab90a (válaszként erre: 5. - Tinendo)
2007. febr. 19. 08:57

Nem irigyelek,nehéz egy oroszlánnal!

Én tudom ,hogy nektek /Szűzeknek/nehezebb elviselni az oroszlán természettét.

7. Bettibaba (válaszként erre: 4. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 08:57
Ebben bőven van igazság...:)))
6. 9cea3ab90a (válaszként erre: 3. - Bettibaba)
2007. febr. 19. 08:55

OROSZLÁN - SZŰZ


A Szűz tudja leghatékonyabban felbosszantani az Oroszlánt. Akadékoskodik, az Oroszlán pedig ezt nem tűri. Képtelen elviselni, hogy a Szűz naponta darabokra szedje, s újra összerakja. Emellett a Szűz tiszteli és csodálja párja örök lobogását. Ha van rá halvány remény, hogy a Szüzet annyira meghökkenti az Oroszlán, hogy végül is átengedi az uralkodó szerepet, tartós kapcsolat lehet, de a kockázat elég nagy, és kérdés, megéri-e? A Szűz visszarángatja az Oroszlánt a Földre, nem hízeleg és nem rejti véka alá véleményét. Az Oroszlán a szexben is túl hidegnek találja a Szüzet.


Itt van mindkettönk párhoroszkópja!

Így te is látthatod,hogy nálato jobb a helyzet!Nálatok nagyobb a remény,bár tényleg nektek se a legjobb párosítás.

De nekünk tényleg katasztrófa.

5. tinendo (válaszként erre: 2. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 08:53
Nálunk is ugyanez a párosítás, csak ő oroszlán, én szűz. :))
2007. febr. 19. 08:52

NYILAS - SZŰZ


Ha érett szellemiségűek, akár jó kapcsolat is lehet. A Nyilas könnyedsége, és felületessége nehezen egyeztethető össze a Szűz kicsinyességével és gondosságával. Erősen vonzzák egymást, és akkor is sokat tanulnak egymástól, ha a végén csalódottan távoznak. Egyébként a Szűz nyers kritikái, és a Nyilas jól időzített gúnyos válaszai elviselhetetlenné teszik mindkettőjük életét. A Nyilas aprólékosságáért és szervezettségéért csodálja a Szüzet, ám nyomban a lelépés gondolata foglalkoztatja, amint veszélyben érzi szabadságát. Az Erotikus vonzalom igen erős közöttük.

3. Bettibaba (válaszként erre: 2. - 9cea3ab90a)
2007. febr. 19. 08:32

Ennél már csak mi vagyunk rosszabb páros:nyilas-szűz.

És mindn riogatásra rácáfolva,jól megvagyunk.:)))

Persze zördülünk néha,de melyik jegypáros nem?!:D

2. 9cea3ab90a (válaszként erre: 1. - Tinendo)
2007. febr. 19. 08:27

Engem nagyon érdekel!Ráadásul,hiszek is benne!

A horoszkopunk szerint nem a legjobb párositás vagyunk.

Én oroszlán,ő szűz.

Sajnos többször beigazolodott,hogy nem könnyü ennek a két jegynek megférnie egy párkapcsoltban.

2007. febr. 19. 08:16

Érdekel valakit a párhoroszkóp?

Vajon összeilletek a kedveseddel az asztrológia szerint?

Mi a jellemző a kapcsolatotokra?...

Erről beszélgessünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook