Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki Rubint Réka 2009-es dvd-jéről a combos részt csinálta milyen hamar jelentkezet neki látványos eredmény? fórum

Aki Rubint Réka 2009-es dvd-jéről a combos részt csinálta milyen hamar jelentkezet neki látványos eredmény? (tudásbázis kérdés)


13. 417e3721e3 (válaszként erre: 12. - Lilllu)
2009. szept. 12. 21:00

Ennek az az oka,ha valaki úgy tornázik,hogy abszolute nem figyel oda a táplálkozásra,és több a bevitel,mint amit egész nap és a tornával el tud a szervezett égetni.Ilyenkor az izom fejlődik viszont a zsír nem tűnik el,és egyszer csak azt vesszül észre,hogy egyes területeken még vastagabbak vagyunk mint a torna előtt.

Én 1x már megszívtam ezzel,azt hittem,hogy csupán a torna elég és táplálkozás elhanyagolható,egy ideig működött is.Fogytam...de utána stagnáltam és külsőcombom nagyon megerősödött.

De amióta helyesen táplálkozok,átalakult a combom,vagyis arányos,formás mindenhol,és a belsőcombom sem ér össze.

Nem kell sok hűhó,2 után csak fehérjét kkcsizni,délelőtt mindent lehet.Tulajdonképpen ez nem is diéta,hanem tudatos táplálkozás.Mert nincs önsanyargatás,a szervezet mindent megkap amire szüksége van.

12. lilllu (válaszként erre: 9. - 417e3721e3)
2009. szept. 12. 18:25
Szia!Mi azoka annak, ha zsír alatti izmot növeztesz?nekem pl látszik h izmosodott a combom, kezd átalakulni, de rajta van még a felesleg,pedig odafigyelek mit eszem.vagy lehet nagy eredményeket várok 2 hónap után???
2009. szept. 12. 17:57
Én már 1 hónapja csinálom és nem láttam még változást rajta,de remélem hamarosan jelentkezni fog az eredmény.Probálok minden nap csinálni belőle bár van amikor nem jön össze.Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Végülis a lényeg,hogy legyen kitartásunk.
10. lilllu
2009. szept. 12. 17:51

fuu ezt jó tudni, hogy a belső comb 4 hónap után indul meg.

nekem is összeér, de már alakult valamennyit.már nagyon várom h különváljanak :)

9. 417e3721e3 (válaszként erre: 6. - 667daa4def)
2009. szept. 12. 14:01

De igen,segít,de muszáj mellé némi diétát tartani.

Én 7 hónapja Rékázok,de csak a 4. hónaptól kezdett átalakulni a belsőcombom.Mára már egész jó kis rés van a 2 combom között ha összeteszem a lábfejemet.

De a délutáni étkezésre oda kell figyelni,mert különben szélmalomharcá vállik a torna,vagy ami még rosszabb a zsír alatt izmott növesztesz,és ezáltal vastagodni fogsz.

Délután már no szénhidrát.csak fehérje.

2009. szept. 12. 13:40

Nekem is ilyen problámáim vannak.2 hónapja tornázok RR-ra, de már nagyon sokat alakult acombom.egy hónapig semmi nem látszott, de most rohamosan.

Egyébként az a véleményem, hogy ha mozogsz, bármit ugyis látszani fog...de nem egy hét után

2009. szept. 12. 09:58
RR inkább erősít.Lehet hogy még vastagabb lenne a combod.Diétázni kéne szerintem egy kicsit meg aerob v. kardio mozgást végezni.
2009. szept. 12. 09:26
Tehát akkor RR combos tornája nem segítene rajtam?
5. Sirga (válaszként erre: 2. - 667daa4def)
2009. szept. 12. 09:17
Hasonló problémám van/volt.(Volt, de már részben megoldódott.)Ellipszis tréneren edzek. A belső combom szépen formálódik tőle - igaz, a külső is izmosodik, és annak már nem örülök - előtte is elég izmos volt.
4. tavaszilány (válaszként erre: 3. - D26dcc4363)
2009. szept. 12. 08:52
+konditerem
3. d26dcc4363 (válaszként erre: 2. - 667daa4def)
2009. szept. 12. 08:44
diéta+futás
2009. szept. 12. 08:34
Nekem az a nagy bajom,hogy a combom eléggé vastag,főleg a belső comb résznél és még narancsbőröm is van..szeretném ha formás lenne a combom és ha valakinek volt már ilyesféle problémája akkor megoszthatná velem,hogy hogy és mivel sikerült neki.
2009. szept. 12. 08:31
Aki Rubint Réka 2009-es dvd-jéről a combos részt csinálta milyen hamar jelentkezet neki látványos eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook