Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Visszahiztál a 90 napos után? fórum

Visszahiztál a 90 napos után? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 14. 10:03
és sztem bátran fogj bele, mi itt a fórumon sokan csináljuk. ! :) segítünk egymásnak :)
28. Dorkinc (válaszként erre: 21. - Gabi.64)
2009. okt. 14. 10:03
egyáltalán nem kell sztem 6x edzeni egy 7en... ha a gyerekek lefeküdtek, kicsit tudsz otthon tornázni, nem?
27. moncsicsi83 (válaszként erre: 26. - Gabi.64)
2009. szept. 20. 00:58
Ha tényleg szeretnéd végig csinálni és kitartó vagy, sikerülni fog. A gyümölcs nap eleinte nehéz, de utána megy mint a karikacsapás. Pl nekem azóta is hiányolja a szervezetem -20 napja hagytam abba a diétát- a gyümölcsnapot. Jól esett egy kis pihentetés a szervezetnek!
2009. szept. 16. 00:01
Most egy kis reményt adott az,hogy úgy is fogyhatok,hogy kihagyom a gyümölcsnapot....azt nem bírná a gyomrom és úgy is csak 6 kg-ot akarok leadni. :-)
25. chewy
2009. szept. 15. 20:30

Sziasztok en eloszor 2004-bn 86 kilorol 67-re fogytam.Befejezes utan ettem mindent es nem hiztam vissza(nyaron 65-68 telen 72-74 voltam)2008-ban szuletett kisbabam es a terhesseg alatt sokat hiztam.Igy most majusban megint elkezdtem es augusztusban befejeztem.87,5 kg-rol 71,5-re fogytam.Befejezes utan nagyon sokat ettem.Az elso heten visszahiztam 2 kg-ot,azutan nem jott vissza tobb.Most megint elkezdtem a 73,5kg-rol(szeretnek meg 4-5kg-ot leadni)szerintem nagyon jo dieta es kis odafigyelessel,eletmodvaltassal nem fog visszajonni amit leadunk.

Azt gondolom akinek nagy sulyfeleslege van mindenkeppen probalja ki a dietat es amikor eleri a kivant sulyt akkor johet az eletmodvaltas.En most ezt szeretnem.Hajra mindenkinek.

2009. szept. 15. 17:30
Sziasztok! Én 2x csináltam végig. Először 18 kg fogytam. Nem tartottam be a szabályt elkezdtem enni, de rendesen, mint aki kiéhezett az ízekre.Visszahíztam mindet. Újra neki indultam, lement 22 kg...és most jön az én titkom! Azóta úgy eszem, hogy délig csak gyümölcs,vagy gyümölcslé, vagy zöldséglé. 1.nap fehérje, 2. keményítő,3. szénhidrát! Gyümölcsnapot egyáltalán nem tartok, de havonta 1 nap,gyümölcs és zöldséglé nap! És még most is fogyok.A barátnőm csak ezt vállalta be, ahogy én szinten tartom magam, 2 hónap alatt 6 kg-t fogyott! A mennyiséget nem korlátozom, annyit eszek amennyi jól esik! A rendes 90 nap után,még 4,5 kg lement!!!ÖRÖKRE ÍGY KELL ENNEM! Viszont nagyon jól vagyok!
2009. szept. 15. 16:57

Sziasztok! Bár én még nagy tapasztalatról nem számolhatok be,mert még csak 4 napja hogy elkezdtem az első 90 napos diétát...

De lelkesíthetek bárkit,egyáltalán nem kibírhatatlan! Majd ha végigcsináltam én is szívesen megosztom a tapasztalataimat. Addig is sok sikert minden diétázó "bajtársamnak"!

22. moncsicsi83 (válaszként erre: 21. - Gabi.64)
2009. szept. 15. 13:20

szépen lassan állj át a dolgokra. Az elején nehéz, de utána szép lassan átállsz. Keress pár embert, akik most kezdik és csináljátok együtt. Én nem kezdtem volna bele, ha még nincs mellettem 3-4 ember aki csinálja. Igaz a vége már nehezebb volt, mert mindenki feladta mellőlem, de én kitartóan csak azért is végig csináltam! Nekem ment!

Most 1 hónap pihit tartok, utána ismét elkezdem október elsején.

2009. szept. 15. 12:02

Én is azon gondolkodom,belefogjak-e. Egyenlőre el sem tudom képzelni,hogy reggelire csak gyümit egyek a müzlim vagy a kalácsom(+kakaó) helyett.

Azt sem tudom megoldani,hogy a gyerek mellett 6x járjak edzeni,max. heti 2 spinningre jutok el.

Hogyan kezdjek bele? Egyik napról a másikra kell váltani? Félek,így hamar fel is adom :-( .

20. Jucás
2009. szept. 15. 11:05

Szerintem válts életmódot. Nekem is azt kellene, de olyan nehéz elkezdeni.

Én kétszer csináltam a 90 napost, de minden kiló visszajött:(( Többször nem állok neki.

19. peci
2009. szept. 15. 10:16
Igen, 2X is. Viszont le is fogytam tőle rendesen. Tudjuk, ez a jojó:(
2009. szept. 15. 08:21
Miután megcsináltam a 90 napos kúrát, -20kg-ot mutatott a mérleg. Ez volt tavaly augusztusban. Azóta nemhogy híztam, hanem még fogytam további 12 kg-ot. A titok: változtattam. Nem tértem vissza a régi kajálási módszeremhez. Reggelire csak gyümit eszek délig, utána is figyelek arra, hogy fehérjét lehetőség szerint ne keverjek keményítővel és szénhidráttal. Nem, vagy csak minimális mértékben eszek tésztát, kenyeret és krumplit. Hétfőn és kedden napközben csak gyümit eszek, vacsorára "rendes" kaját, de csak mértékkel. A legfontosabb: hetente 6x45-50 perc mozgás! Valamikor 116kg voltam. Most 70! Kitartás, akaraterő, figyelem, FEGYELEM. Sikerülhet!
2009. szept. 15. 07:59

Nekem 11 kg ment le a 90 napos diéta alatt. Még csak 2 hete hagytam abba, eddig fél kg jött vissza, de azt is magamnak köszönhetem, mert sok volt a nasi és kevés a torna.

Ha diéta után is odafigyelsz mit eszel és mennyit, na meg mikor -nem úgy mint én, hogy tegnap is husit nyomtam be este 9-kor :D- és tornázol mellette nem hiszem el, hogy visszajön az amit leadtál. Akarat kérdése az egész... Ha csak addig csinálod a diétát -legyen az bármilyen- ha a kívánt súly elérése után abbahagyod, ugyanúgy visszaszeded.

16. Edusch
2009. szept. 13. 12:28
lassú fogyás után is ugyanolyan remekül vissza lehet hízni. Nekem sikerült 2 hónap alatt 20-at, az előtte 3 év alatt lefogyott 67kg-ból.:(
15. evangelika (válaszként erre: 14. - Babucika007)
2009. szept. 13. 09:26

Szia!

Szerintem válts életmódot, a 90 napost felejtsd el. Könnyen ment kiló, könnyen visszajön! Ha tartani akarod a súlyod, akkor csak lassan fogyj, az a biztos. Sok sikert!

2009. szept. 12. 08:34

jaj de ügyes vagytok!akinek nem jött vissza annak gratulálok,és akinek meg vissza jött nagyon sajnálom

hát nem tudom hogy bele kezdjek e vagy sem!kb 13-14 kg kéne nekem,de még azon gondolkodom hogy életmódot váltok és este 6 után nem eszek!ezt sikerült is bettartanom 2 hétig olyan jól éreztem magam!de utánna megint zabáltam és kb 1 kg fogytam egyböl vissza jött!de ma meginbt újból kezdem!

2009. szept. 12. 08:24

Sziasztok!


2 évvel ezelőtt sikerült megszabadulnom 33 kg-től, és azóta 3 kg jött csak vissza.Nekem nagyon bejött!

2009. szept. 12. 06:43
Én már 3x megcsináltam. Fogytam is vele szépen, de minden alkalommal visszajött. Csalódtam benne, soha többé nem próbálkozom vele.
11. Nívea
2009. szept. 11. 22:24
Én is 15 kg-ot fogytam vele. Nekem nem jött vissza. Azóta is fogyok folyamatosan, bár mindent eszek, csak éppen keveset.
2009. szept. 11. 22:10

Szia!


Én kis híján 1 hónapja hagytam abba a diétát és én végig csináltam a 90 napot. Bejönni bejött , mert 32 kgot fogytam vele. És hát elinte visszajött 2 kg , de azt egy héten belül leadtam , azzal hogy odafigyeltem az étkezéseimre , a mennyiségekre és arra , hogy lehetőleg minimális kompenzáljam a szénhidrát bevitelt :D Szóval nekem bejött. Amúgy holnap mérlegelek és kíváncsi vagyok , hogy változott a súlyom 1 hét alatt :D

9. cse
2009. szept. 11. 22:04

Én visszahíztam. Kb. 70 napig csináltam, és 64-ről 57-re fogytam. Utána viszont visszatértem a régi életmódomhoz, és ugyanolyan gyorsan jöttek vissza a kilók, ahogy lementek - persze tisztában vagyok vele, hogy magamnak köszönhetem.

Utólag azt mondom, hogy semmiképpen nem kezdenék bele újból ebbe a diétába, mert nem egészséges, és mert nem változtat az életmódon. Bár hozzáteszem, amíg tartott a fogyókúra, addig valóban fogytam, és élveztem az egészet.

8. ab4b6bc17d (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2009. szept. 11. 21:49
Nagyon ügyi vagy. Én mindig elcsúszok egy banánhéjon :(
2009. szept. 11. 21:46
Ennek a módszernek vagyok a híve, nekem nagyon bejött. 19 kilót fohgytam vele, és igen, visszajött 2 kiló. Most vagyok 46 kg.
2009. szept. 11. 21:44
Én csak egy hónapig bírtam csinálni, addig 5 kilót adtam le. Visszajött, de én tehetek róla, mert feladtam.
2009. szept. 11. 21:44

szia


én többször is fogytam ezzel a módszerrel

Volt amikor 4 kg-t, volt amikor 7-et.


Amikor abbahagytam a diétát, vissza is jött nagy része. (Persze újra úgy ettem, mint régen.)

2009. szept. 11. 21:44

Szia!

Én már egy párszor kipróbáltam de mindig vissza jött.Most is csak azért csinálom mert könnyű csinálni tényleg éhezés nélkül és változatosan eszem,de sajnos nekem idáig mindig vissza jött....

16 kg-ot fogytam vele egyszer és 25 kg jött vissza

2009. szept. 11. 21:41
Szia! Nekem 59kg-ról sikerült leadnom 7 kg-ot ami azóta vissza is jött! Kb fél év alatt! Én csalódtam ebbe a módszerben!
2009. szept. 11. 21:40

Szia!

Én 15 kg-ot fogytam és nem híztam vissza semmit,vagy is talán 3 kg-ot de meg is álltam.

2009. szept. 11. 21:32

arra lennék kiváncsi,kinek hogy jött be és mennyit fogyott,

és hogy vissza jött e!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook