Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pro steam vasaló fórum

Pro steam vasaló (beszélgetős fórum)


2017. júl. 6. 17:42
Én is leejtettem.sajna összetört a burkolata..annak is az eleje ..Tényleg, valaki-akinek elromlott,és az eleje burkolatát fel tudná ajánlani?
2017. márc. 18. 11:56

Nekem volt régebben egy ilyen vasalom ez kb.15 éve volt,de nagyon szerettem.

Dupla oldalt vasalt könyebbség volt az pl:ágyneműnél,hariszsnyát,esküvóiruhát, kényes anyagokat is lehetet vasalni ,nem fogyott el belőle ilyen gyorsan a víz.Gyönyörűen vasalt. Sajnos kiesett a kezemből és eltört a burkolata. Kerestem a hozzá hasonló vasalót amit még NEM találtam meg. Majd 2016 őszen megpillantottam ezt a vasalót a vásárban...Mondanom sem kell megrendeltem, mert elfogyott a készlet..több mint egy hónapot vártam rá...

Megkaptam a vasalót,de ez a vasaló NEM az a kedvenc vasalom..

Hamar kifogy a víz belőle,kényes anyagot nem merek vasalni mert a ruha matricája is ragad,nem lehet szépen vasalni vele.El vagyok kenődve most minden vasalásnál csak bosszankodóm ,nem hogy visszaküldtem volna a cégnek....

ÉN ezt a VASALÓT senkinek sem ajánlom..

Rossz és DRÁGA!

NEM is tudom milyen vasalót vettem 35 ezer-ért?

2012. jún. 16. 14:39
Nekem is van ProSistem vasalóm neken még működik de valahol egy tömités elszált belőle.
2010. nov. 13. 17:30
Nekem van ProSteam vasalóm, de javíttatni kellene, mert nem melegszik. Tud valaki segíteni?
21. csenir
2010. okt. 18. 20:29

Sziasztok!

Most jöttem rá, néhány napja, hogy én is ezt a vasalót keresem. A BNV láttam, az árát soknak tartottam, de mégis izgatott, mert oly sokat görnyedek a vasalással. Valóban a legekkel lehet róla beszélni? A véleményeteket írjátok már meg.

20. Lyna53 (válaszként erre: 19. - Scansat)
2010. okt. 4. 13:44

Scansat!


Szeretek okosodni és tanulni és várom a levelet!

2010. okt. 3. 00:59

"márkahűségem"????

Nem figyeltél! Nálunk minden féle vasaló meg kütyü van. Van egy halom Ariete termék is....mi nem gyártunk,csak eladunk és javítunk.

Amit meg mondtam tapasztalat.

Aztán ha továbbra sem érted, e-mail címedre küldök részletesebb magyarázatot.

18. Lyna53 (válaszként erre: 17. - Scansat)
2010. okt. 1. 18:03

Köszönöm a nagylelkű lehetőségedet, még gondolkodom rajta.... :)

Bocs, de kénytelen vagyok ismét belekotyogni, én vasaltam a Pro-val is és a szerinted pocsék talján Ariete-vel. Rossz hírem van, mindkettő egyformán baromi nehéz, mondhatnám "túlsúlyos":D

A szép, de nem teljes felsorolásodból, mely szerint koppintották az eredeti Pro-t van még Pressa Bella is amit normáliséknál már le is tiltottak. Persze mint ma minden kicikinaiéknál készül. Meg fogsz lepődni ők is tudnak jót csinálni. A német minőséget az egyesülésük kicsit lerombolta, de ízlések és pofonok....

A szép külcsin pedig marketing, ugye Te sem szeretnél olyan telefont használni amit Bell talált fel, mint minden ez is szépült és javult is. Nagyon dicséretes viszont (nálam legalábbis) márkahűséged, a "munkáltatód" remélem díjazza????

2010. szept. 30. 19:22

Haha, :) ....mivel Lyna ilyen jól értesült vele nem vitatkoznék! De aki esetleg idelátogat annak elmondanám, hogy az Ariete nevü olasz cég koppintásokból él. Nemcsak ezt, hanem a Vapor család gőztisztítóit is megvásárolt licence után gyártja. De a vasalóknál maradva: Az eredeti almazöld ProSteam ami szerintem pénzt ér. Poroszos szögletessége alatt az örökkévalóságnak gyártott kazán lapul,német precizitással gyártva. Aztán a sikerén felbuzdulva már sokan lerabolták a névből és licence-ből eredően a piacot...lásd: ProSteam Plusz (piros) vagy a ProSteam 3000 (kék) vagy a legújabb Ariete Vapor Plus. Az olaszok "külcsine" meg tényleg tetszetős, kár, hogy lehámozva a szép burkolatot, egy ProSteamhoz hasonszőrű,csak éppen latinos nemtörődömséggel összerakott és könnyített kazán talál az ember. Értem ez alatt, hogy vékonyabb a kazán fala, ami által kisebb gőznyomást bír (rövidebb élettartam) és persze könnyebb a súlya is (hozzáértők szerint ez is hátrány). A két részből összeállított kazánt a németek precíz tömítéssel illesztették, talján barátaink meg egyszerűen lekenték tömítés gyanánt valami takonyszerű gumis anyaggal. Aztán hogy kétség ne maradjon senkiben, nem voltam rest szétkapni mindegyikből egyet-egyet csak a látvány kedvéért. A bal oldali a régi, 5 éve üzemelő almazöld ProSteam kazánja, a jobb oldali meg egy fél éves a szervizbe nemrég visszaküldött olasz csoda. A talpának szélén látszik a szürke bevonat,felette meg a fehér penészhez hasonló kicsapódás a szivárgó kazánból eredő vízkő.

[link]

[link]

[link] Ez persze nem azt jelenti, hogy minden Ariete rossz, mert ha épp odafigyelt arra amit csinált a talján, akkor szerencséje van a vevőnek. :)

Lyna!...ha Ariete kell, az is van...neked CSAK 10ezer...és olcsóbb voltam mint 50euro. (dolgozói áron jutok hozzá :) ..ezért)

Viszont akinek ProSteam van nehogy lecserélje erre a "pizzásra"! Aki meg jót és dizájnost akar, nos a burkolat cserélhető köztük.

16. Lyna53 (válaszként erre: 15. - Scansat)
2010. szept. 29. 18:10
Köszi az infot, de az Ariete nem koppintás, hiszen ha a neten rákeresel ugyan azokat a metszeti képeket találod róla, csak szebb a külcsine mint a régi ProSteam-nek és van gyártóoldala is. Az olaszok ezen a téren mindig előrébb vannak nálunk, a fenti is eredeti olasz, és 50 eur-ért megveheted. Bocs, de régiért amennyit Te szeretnél nem áll módomban adni.
2010. szept. 26. 19:12

....takarítós féle?

Ez ilyen:

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 26. 19:05

Nem titok..

1,..mert utálok vasalni

2,..ha nem utálnék is elég egy vasaló,most meg 2 van.

3, Az Ariete már modern koppintás. Ez az eredeti almazöld ProSteam.Ilyent idehaza nem kapsz (már).

13. Lyna53 (válaszként erre: 12. - Scansat)
2010. szept. 21. 15:35

Szia!

Amennyiben nem titok, miért adod el? Milyen márkájú? - mert én a lent is említett Ariete-félét láttam már minden vásáron ProSteam-et nem. Ez csak vasaló, vagy az a takarítós féle?

2010. szept. 20. 20:46
Új ProSteam vasaló eladó 20ezer ft.
11. Lyna53
2010. aug. 27. 15:50
Már nem Pro Steam a neve, hanem Ariete Vapor Plus (olasz)és vásárokon árulják. Nálunk most van egy expo és itt lehet venni 35e huf-ért. Állítólag a szeptemberi BNV-n kinn lesznek. A neten, ha rákerestek olasz és lengyel oldalakon 17e ft-ért már lehet venni. Én már vagy 10 éve kacsintgatok e vasaló felé, mert még nem volt olyan vasalóm ami jól működött volna, csöpögött és csak vizes lett a ruha és a konyha az állvány körül. Ezt a fentit kipróbáltam, nagyon jól lehet vele vasalni, talán még meg is szeretném ezt az utált háziasszonyi tevékenységet:D
2010. aug. 22. 18:25

IS-DMC INTERNATIONAL Kft

Thököly u. 18.

0620-4469-690

holnap viszem hozzájuk a pro steam vasalonkat javitani. telefonban kedvesek voltak,remélem az üzletben is azok lesznek.majd megirom.

üdv. attila

2010. júl. 20. 20:54

Hol lehet venni Pro steam vasalót?

Az enyém elromlott és nagyon hiányzik!

Kösz: Skotnyárné

8. 9477e6149e (válaszként erre: 7. - Anita674)
2010. jún. 7. 10:33
Köszönöm, megpróbálom!
2010. jún. 4. 17:05

Itt a Kft telszáma, akiknél én vettem:

0620-4469-690

Az előbb kíváncsiságból megcsörgettem, hogy él-e a szám, és kicsörgött. De nem vártam meg, hogy fölvegyék.

IS-DMC INTERNATIONAL Kft

Thököly u. 18.

A cím sem biztos már, mert én 2006ban vásároltam a vasalót!

Remélem, tudtam segíteni. Üdv

6. 9477e6149e (válaszként erre: 5. - Anita674)
2010. máj. 26. 13:24

Szia! Ha megvan még a pro steam vasalód papírja, légyszíves küld el nekem, hogy hol lehet szervizelni, vagy ha meghibásodik, mit lehet vele kezdeni!

Köszi!

Humesz

5. anita674 (válaszként erre: 1. - Anita674)
2010. jan. 28. 16:40

Megtaláltam a papírját, ha érdekel valakit.

A jótállási jegyen telszám is van (bár az enyém 2006os).


Szinte még nem is használtam, elraktam jobb időkre. :)

4. Nagylány67 (válaszként erre: 3. - Okidli44)
2009. dec. 6. 19:32
Privátba megírtam, hogy hol javítják. Velem korrektek voltak nagyon.
3. okidli44 (válaszként erre: 2. - Keti121006)
2009. dec. 6. 06:33
Ha valaki tudna segiteni megköszönném! A több éve használt pro steam vasalómban a fütőszál megadta magát hol tudom javittatni?????? A segitséget előre is köszönöm! ildiko
2. keti121006 (válaszként erre: 1. - Anita674)
2009. nov. 19. 13:36
Ha arra a vasalóra gondolsz amivel még harisnyát is lehet vasalni akkor tudok segíteni, nekem is volt egy ilyen de eltörtem. Ha erről beszélünk jelez és leírom hogyan kell használni.Amúgy én is szeretném kérdezni hogy hol lehet még ilyet kapni, mert nekem nagyon hiányzik.köszi
2009. szept. 11. 20:17
Elveszett a Pro steam vasaló papírja és nem tudom, hogyan kell használni. Valaki esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook