Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hővédő krém/spray hajszárítóhoz, hajvasalóhoz fórum

Hővédő krém/spray hajszárítóhoz, hajvasalóhoz (beszélgetős fórum)


2009. szept. 11. 22:04

Én a L'Oréal Hot Liss-t használom és nekem eddig bevált. Igaz, nekem viszonylag egyenes hajam van, a vasalót azért használom, hogy egy picit szebb legyen, tehát elég a hajmosás-szárítás után csak 1x használni.


Még a Wella Flat Iron-ról hallottam jókat!

7. 89b99f816e (válaszként erre: 6. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 11. 20:00

Köszi a választ! Én a gama-t most a webshopban 1100 ft-ért láttam, és 120 ml-es. Épp azon gondolkodtam, fodrászkellékesben vajon mennyi ezeknek az ára, de ha beleszámítjuk, hogy webről rendelve még 1000 ft a postaköltség, akkor jobban megéri üzletben venni.

Én nem szoktam naponta hajat egyenesíteni. Ha megmosom, beszárítom profin, és utána gyorsan átszaladok vele a vasalóval, de csak pár percig. Esetleg még másnap, ha elalszom a hajam, kicsit kell egyenesíteni, de amúgy nem szoktam naponta (szerencsére). Most amúgy is bajban van a hajam, mert nem tett jót neki a festék, úgyhogy most vágatni fogom folyamatosan, és a széltől is óvni (bár eddig is ezt tettem). Azért is gondoltam, h végre beszerzek egy ilyen hővédőt, hogy még jobban kíméljem. Örülök, hogyha úgy érzed, jobb a hajad tőle. A felsorolt márkák egyébként professzionális szerek, drágábbak, mint a gama (bár relatív, mert nagyobb viszont a kiszerelésük), fodrászok is ezt szokták ajánlani.

6. lackó-zsanett (válaszként erre: 3. - 89b99f816e)
2009. szept. 11. 19:49
Azt elfelejtettem, hogy olyan 800-1000 Ft körül van! (legalábbis nálunk a városban). Én 865-ért vettem és mondom másfél hónapja használom és talán a fele fogyhatott el úgy, hogy csak minden második reggel fújom át vele a hajamat egyenesítés előtt.
2009. szept. 11. 19:47
Amúgy a te általad említett hajsprayket nem ismerem!
2009. szept. 11. 19:46

Szia!


Én másfél hónapja használom! Arról, hogy óvja-e a hajamat azt még nem tudom, de sokkal simább és tartósabb tőle az egyenes haj. Elég minden másnap egyenesíteni. De bízom benne és remélem, hogy még egy másfél-két hónap múlva már nem fogja annyira roncsolni a hajamat a vasaló vagyis védeni fog az ellen a spray! A spray használatával egy időben vágattam a hajamból és kezdtem el Biovanne-t szedni. Remélem hatni fognak együtt!

3. 89b99f816e (válaszként erre: 2. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 11. 19:44
Én Tigit, és Tony-t néztem webáruházban; meg láttam egy Ga.ma-t is. És valóban használ? Megóvja tényleg a hajat? Simább is tőle?
2009. szept. 11. 19:42
GA.MA
2009. szept. 11. 19:41
Neked melyik vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook