Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan töltődtök fel otthon munka után? fórum

Hogyan töltődtök fel otthon munka után? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 16. 19:51
Én is vagy buszozok vagy sétálok haza és próbálok közben semmire sem gondolni, hogy kitisztuljon a fejem. Na meg ha hazaérek, én sem kezdek bele az itthoni teendőimbe vagy tanulásba, hanem pihenek egyet, ez általában zenehallgatás vagy eszek vmit vagy netezek egyet:)
2009. szept. 14. 00:04
Általában a buszon csak nézek ki a fejemből,aztán otthon tusolás,és akármilyen idő is van egy nagy séta a kutyával és a férjemmel.Ez már szinte tradició nálunk,hogy az esti sétára ha törik ha szakad együtt megyünk.(Kivéve ha éjszakás vagyok,ami havi kb 4 alkalom)
2009. szept. 12. 15:39
Ha tehetem, nem jövök egyenesen haza a munkából, útba esik a várkert, ahol van egy kis tó, olyan jól esik leülni egy padra, és nézni ki a fejemből. Egy félóra teljesen feltölt, és kipihentté tesz. De sajnos nem túl gyakran jön össze:(
2009. szept. 12. 15:06

Én a BKV-n meditálok, azután meg mosogatás közben nézem a virágokat a kertben. Ez a gyorsprogram hétköznapra.


Hétvégén mindig elmegyünk valahova, vagy főzünk együtt, gyerek és apa is. Múlt vasárnap mondjuk odaégettem az ujjam olajjal, viszont mindenki elmondta, mi van vele, és meg is hallgattuk.:-)

2009. szept. 12. 08:49
Jól bekajálok,aztán alszok!
2009. szept. 12. 08:47
Egy kis egyedüllét....a nyolc óra gyerek zsivaj után....:)))) de ez megvan amíg hazasétálok a metrótól,aztán kis net..:)))) ennyi nálam:)
2009. szept. 11. 19:03

Sajna én nem dolgozok, csak a párom, de azt leírom, hogy õ hogyan szokott felfrissülni, energiát kovácsolni. Munkaprogramja: vagy reggel 7-tõl este 7-ig, vagy este 7-tõl reggel 7-ig. Minden mûszak után egy szabadnap...de a progi mindig változik sajna, majdnem minden hónapban más a beosztás. Na mindegy,rátérek a lényegre :)


Munka után mindig zuhany, attól friss lesz :) aztán egyet számítógépezik, olykor játszik rajta valamit, azzal kikapcsolódik. Közbe összebújunk, megmasszírozom, attól mindig jobban lesz. Néha iszik valami fincsit, hidegen, vagy csak energia italt.

A masszázsta, meg a relax fürdõt ajánlom...csajsziknak gyertyákkal, illatosítóval, fürdõsóval, habbal, zenével :) nyami...nagyon szeretem :)

2009. szept. 11. 17:04
Hogyan töltődtök fel otthon munka után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook