Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jár vki Dr.Szendei györgy nögyógyászhoz?Tapasztalatok? fórum

Jár vki Dr.Szendei györgy nögyógyászhoz?Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 4. 08:54

Én szültem volna nála utoljára októberben. A kiírt időpontom előtt néhány nappal már nem tudott bejönni, úgyhogy a helyettesénél szültem.

Neki köszönhetem, hogy megfogant a kislányunk. Imádkoztam érte, és én is csak utólag tudtam így elmondani Neki, hogy mennyire KÖSZÖNÖK mindent. Az ország egyik legjobb orvosa volt...

11. RB77
2011. dec. 6. 06:34

Pont egy éve jártam nála,elszomorított hisz más orvosok hülyeségének köszönhetően 1%esélyt adott hogy valaha gyermekem legyen!Sőt célzott rá hogy az örökbefogadáson gondolkodjunk el..

Megvizsgált,megműtött!Csoda történt!8hónapos terhes vagyok a kisfiammal!Kizárólag az ő tudásának emberségének köszönhetem!Megrázott a hír..

Sajnos már csak itt tudom elmondani mennyire köszönök MINDENT Dr Úr.....

2011. dec. 4. 13:02
Hát engem is megrázott a halála. Annak idején 2008-ban ő fedezte fel a PCOS-t nálam, és ő is csinálta meg a petevezeték átjárhatósági vizsgálatot.Sokat köszönhetek neki. Egyáltalán nem volt egy pénzéhes doki. Nyugodjon békében!
2011. dec. 4. 12:45

Mélyen megrázott a hír Szendei Dr halála :( :(

6 éve kezelt engem most kezdtük volna el a baba kezelést 2-án voltam vizsgálaton mikor mondta a aszisztense tegnap elhunyt felsem tudtam fogni:((

Nyugodjon Békében az egyik leges legjobb legokosabb Dr volt!!!!

2011. dec. 3. 00:06

Sziasztok!

Dr. Szendei György Doktor Urat ne keressétek.Sajnos már nincs közöttünk, ugyanis 2011.12.01-én meghalt tüdőrákban.:(

2010. márc. 24. 09:20

Sziasztok!

SOS . be kellene még vélemény, holnap mennék hozzá, kisműtétre!!!!

2009. szept. 11. 15:25

az a neve hogy aromatáz gátló gyógyszer endometriosisban használják talán!

én orvosom most bajcsis lászló ádám a fö guru ,de szerintem ö sem tud erröl.

sajnos!!!

2009. szept. 11. 14:17
milyen készítményről??
2009. szept. 11. 14:16
Nem neked kéne sajnálni!!!De azért köszönöm!Azóta született egy gyönyörű kisfiam már 4,5 éves és egy kislányom aki 4 hós persze nem ennél a dokinál!Egy fiatal orvosnál a Bajcsyban Dr.Nagy László Zoltán.Akkor még szakvizsgája sem volt és szinte egyből rájött mi a baj!:))
2009. szept. 11. 14:02

a barinöm is hasonlót mondott róla.

csak nála találtam erről a aromatázgátló készitményről.

de köszönöm hogy megosztottad velem.

és sajnálom a történteket.

2009. szept. 11. 13:48
Szia Zsanetta!Öreg fószer én jártam hozzá a Sote klinikára pcom van nem vette észre hogy elhalt a magzatom 1 hó múlva derült ki pénteken,hazaküldött mondván majd hétfőn kikapar és szombaton kishíjján meghaltam!2hétig az ágyból sem tudtam kikelni segítség nélkül!És utánna még volt képe az mondani majd legközelebb sikerül az már a 2.terhesség elhalásom volt nála!!!Adjunktus drága!!!Még ő nevezi magát orvosnak...Nem tudtam bizonyítani mert érdekes módon minden addigi orvosi papírom eltűnt!Ja és az egyik ikerterhesség volt!Érdekel még v.mi róla???
2009. szept. 11. 13:42

A neten találtam rá ahol egy cikk oldalán volt az ö irománya az endometriosisról és az aromatázgátó gyógyszer használatárol.

hallott vki vmit róla??

és a doki hogyan tudom elérni és milyen orvos??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook