Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülést követöen valaki küzd[ött] vizelet vagy széklet visszatartási problémával? fórum

Szülést követöen valaki küzd[ött] vizelet vagy széklet visszatartási problémával? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 11. 09:42
Sajnos igen.Nálam is hónapokig tartott,azt hiszem 5-6 hónap mire visszaállt a régi rend.
2009. szept. 11. 08:44
En tudom ajanlani mindenkinek aki hasonlo problemaval kuzd,hogy mennyen el intim tornara.Nekem bevalt.
2009. szept. 11. 08:38
Én tavaly jun.2-án szültem és sajnos azóta sem jöttem helyre,a vizeletet szinte alig tudom visszatartani.Pedig én már a 6 hetes vizsgálaton szóltam,hogy valami nincs rendben és hiába telt el 15 hónap még mindig nem javult meg..
2009. szept. 11. 08:27
Vizelet visszatartással igen. Kellett egy-két hónap mire helyreálltak a dolgok. De ezen ne csodálkozz, hiszen a baba a születéskor mindent szétnyom, a szervezetednek vissza kell állnia, vissza kell regenerálódnia. Adj időt magdnak, légy türelemmel, ha most épp ilyen problémád lenne.
2009. szept. 11. 07:46
Szülést követöen valki küzd[ött] vízelet vagy széklet visszatartási promlémával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook