Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek van a legújabb msn-je? Képet hogy tudok feltenni és a hátteret változtatni? fórum

Kinek van a legújabb msn-je? Képet hogy tudok feltenni és a hátteret változtatni? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 16. 23:58
képet meg tök egyszerűen, oldalt van egy kis lenyitható beállításos panel, ott megjelenés, vagy megjelenítés, így látatlanban nem tudom, ott megjelenító kép váltása
2009. szept. 16. 23:54

nekem új van, sztem Te arra gondolsz,h. mikor a beszélgető ablakot megynitod, annak a színét/kinézetét akarod változtatni?

Ahhoz le kell tölteni skineket.

Ha megnyitsz egy párbeszédpanelt, akkor ott fönn a sarokban van egy kis jel az msn plusjel mellett.

azt lenyitod, beállítások, testreszabás...

:))

2009. szept. 16. 21:40
amit itt leírtál az a régi msn-re igaz, az újra sajna nem. de rendes vagy hogy írtál, szia
2009. szept. 11. 09:24

képet ugy tudsz feltenni menű -eszközök-megjelenitő kép váltása és akkor ott van pár kép ha sajátot akarsz tallózás kiválasztod a gépen hozzáadás és feltölti a képet aztán leokézod és kész akkor már azt mutassa.

Háteret pedig most annál kell amikor beszélgetsz valakivel?Mert azt igy tudod hogy mikor beszélsz ott vannak a hangulatjelek animáciok lent és az utolsó tán hogy háttér választása a beszélgetőablakhoz oda katt összesmegjelenitése és választol ki egyet leokézod ott is vagy lehet sajátod ugyanugy mint a képnél tallózás és hozzáadod leokézod ennyi ha valami nem megy irj segitek.

2009. szept. 10. 21:10
Kinek van a legújabb msn.je? Képet hogy tudok feltenni és a hátteret változtatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook