Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimin - ugye használt már valakinek, és 40 felett is tudott fogyni? fórum

Klimin - ugye használt már valakinek, és 40 felett is tudott fogyni? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 10. 14:09

Nekem néhány éve elkezdődött a változó kor (korai), bár, mint kiderült a pajzsmirigyemmel volt gond. Hát szenvedtem, híztam... Semmi nem használt.

Aztán történtek még dolgok...

Idén elkezdtem tornázni. A feleslegem fel már lement. Diétázni nem tudok.

2009. szept. 10. 14:06

kKöszi...pedig annyira, de annyira..

menta tea? hm. utánanézek.


(tettem fel bizonyítéknak képeket)

3. csorocsaj (válaszként erre: 1. - 13a6fcd24f)
2009. szept. 10. 13:58
kilimin tapasztalatom van de fogyni nem fogytam töle a menta teátol fogytam pár kilot na karcsu azé nem vaok
2009. szept. 10. 13:57
szerintem ez nem fogyaszt de te tudod...
2009. szept. 10. 13:55

le akarsz fogyni? Nincs benne semmi csoda: kevesebbet eszel, fogyni fogsz...

Ez az a mondat, amikor annyira, de annyira szeretném, ha lehetne egy tündér -vagy boszi???- varázs pálcám és okostojás megmondó embert átváltoztatnám 47 éves klimax előtti nővé....

Nézegetem a fényképeimet és azokon, amiket annyira utáltam még tavaly nyáron, most egy dögös nőt látok. Tényleg lehet valami ebben a relativitás elméletben.

A mostani állapotomhoz képest relatívan akkor egyszerűen bombázó voltam. Relatívan.

Most meg... Az a rohadt mérleg beállt a 70 kg-ra.

Sokáig nem is mertem mérlegre állni. Igaz, ami igaz, legszívesebben kivágnám jelen állapotomban is. Jó messzire...

Az a másfél évvel ezelőtti 52-53 kg!!!


Szedhettem én csodabogyókat, ehettem csoda kapszulát, ihattam csodaturmixot...az apadás csak a pénztárcámon következett be.


Persze hogy, még mozogtam is. Jóga, meg szauna, meg masszázs. Ezek azért értek valamit.

De...amint abbahagytam szépen (frászt szépen) jöttek vissza a kilók.

Fáj minden tagom, az ízületeim...így a mozgás sem nagy öröm.

Magas vérnyomás, magas koleszterin, magas vérzsír, inzulinrezisztencia....ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Most abban bízom, hogy ez a Klimin talán ad annyit, hogy a mozgást megint be tudjam indítani, fel tudjak venni magamra mást is, mint a melegítőt és akkor el tudjak menni megint szaunába, masszázsra. Mégsem mehetek mindenhova melegítőben! (Ekkora méretű ruhát márpedig nem veszek!!!! ) A nyarat is két ruhában jártam végig.


Mint bölcseink mondják: sok beszédnek sok az alja. Van-e valakinek Klimin tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook