Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek 100%-os gyapjú papucsa?Tényleg csak szobában lehet használni?Ha a lakás más helyiségeiben használom tönkremehet? fórum

Van valakinek 100%-os gyapjú papucsa?Tényleg csak szobában lehet használni?Ha a lakás más helyiségeiben használom tönkremehet? (beszélgetős fórum)

3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. szept. 10. 13:43

:)) és honnan fogja tudni a papucs, hogy szobában vagy? :o)).

szerintem a burkolat minősége a titok nyitja. talán azért ajánlják a szobát, mert feltételezik, hogy ott nem koszolódik és nem kell annyit tisztítani, mert ezeket nemigen lehet mosni, inkább tisztítani. keress olyat ami gyapjú, olyan mint egy jó vastag kötött zokni és bőrrel van megerősítve a talpa. ha jól emlékszem, a demko feder-nél láttam.

2. Skar
2009. szept. 10. 13:42
Gondolom, a konyhában és fürdőben előforduló nedvesség ne tesz neki jót. Hagyományőrzők is készítenek ilyesmit tutyi néven, ők, ha koszos, vizes helyre kell kimenniük benne fapapucsot vesznek rá. Nekem még nem volt, de é is szeretnék egyet télire.
2009. szept. 10. 13:38

Sziasztok


Ismét szeretném a segítségeteket kérni.Sajnos születésem óta nagyon fázós vagyok.Ez úgy általánosságban is igaz rám,de főleg a kezem és a lábam szokott mindig hideg lenni.Úgy gondoltam,hogy vásárolok magamnak télre,valamilyen meleg cipőt,vagy papucsot,hogy itthon is mindig melegben legyen a lábam.Ennek érdekében,most más megoldás nem lévén,az interneten keresgéltem ,és találtam 100%-os lámagyapjú papucsot viszonylag elfogadható áron,de a honlapon azt írják az információkban,hogy csak szobai használatra alkalmas.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?Tényleg kifejezetten csak a szobában lehet használni az ilyen papucsot?A lakás más helységeiben tényleg nem használható?Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok válaszoljatok nekem.Nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook