Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemtéma. Ti mit szoltok ehhez a sztorihoz? fórum

Szellemtéma. Ti mit szoltok ehhez a sztorihoz? (tudásbázis kérdés)


1 2
57. df44573b5a (válaszként erre: 56. - Barackmag)
2010. okt. 19. 06:47

Az én apum is eljött hozzám elköszönni.:(

Pici lányomat ebéd után lefektettem aludni és a délutáni teendőket rendezgettem a gondolataimban, míg mosogattam a konyhában.

Érdekes, hogy 20év után is annyira tisztán emlékszem, hogy megijedtem! Rögtön kaptam a telefonhoz, hívtam a kórházat, de semmit nem mondtak csak kérték, hogy később...

Abban a pillanatban értettem meg, hogy mi is történt, hogy már nincs köztünk. Míg a kórházban próbálták újraéleszteni, hozzám jött. Olyan érzéshullámok áradtak felém, hogy hihetetlen! Fájdalom, megkönnyebbülés, szeretet, aggódás, hála és köszönet és sorolhatnám napestig.

Beteg volt, kórházban volt, de még nem kellett volna meghalnia.:(

Még azt is érzékeltem, hogy nem akart megijeszteni.

Szeretettel és tisztelettel gondolok rá.

56. barackmag (válaszként erre: 52. - Df44573b5a)
2010. okt. 18. 11:09
Tudom miről beszélsz, egyszer én is éreztem ugyanezt. Férjem anyuját, a gondolataimban "hallottam" mit mond. Ja, és még akkor nem tudtam, hogy már nincs köztünk. Eljött elbúcsúzni. Nem érzek félelmet ez miatt, inkább megnyugtat. Egyedül voltam otthon, örülök, hogy gondolt rám.
55. homern
2010. okt. 18. 10:54
Látom már 1 éves a téma.Mi történt azóta?Előfordult még hasonló furcsaság?A lányod említette később is a szellemeket?
54. 1eb84e4bad (válaszként erre: 7. - Vanianyu)
2010. okt. 17. 23:30

honnan tudja egy 3 éves, mi az a szellem?

nekünk is volt, hogy megszólalt a zongorája, vagy elindult a hinta éjjel, magától.

mindegyik elemes.

53. 3265084553 (válaszként erre: 52. - Df44573b5a)
2010. okt. 17. 23:00
Az érzéseink gyakran a vágyainkból táplálkoznak.
2010. okt. 17. 22:50

Én soha nem hittem az ilyen szellem érzetű dogokban. A földön járok, keményen két lábbal. Nem könnyű az élet se nekem se másnak, tudom, de ennek az emlékétől, még mai napig is kiráz a hideg. Nem azért, mert félek, mert mitől is félnék, csupán a megmérettetés, hogy megfelelek-e az elvárásoknak....vagy valami ilyesmi! Ennek 16 éve már, de nem a legkellemesebb élményeim egyike. Én a hitetlen, teljesen meg vagyok győződve arról, hogy nem álmodtam és nem képzelődtem, mert érzem és egyszerűen tudom, hogy az édesanya halott szellem jelen volt. Éreztem a bőrömön, minden idegszálammal. Hátborzongatóan félelmetes volt a tudat, hogy tudtam ki,....és engem figyel. A páromnak nem mondhattam, hogy mi történik itt a lakásban, míg ő dolgozik, másként van "összerakva", de bármilyen félelemkeltő volt is az érzés, egyet biztosan tudtam, hogy az az édesanya, aki szereti a gyerekét és látja, hogy boldog, jól érzi magát, az engem is szeret, és nem bánthat engem. A gondolat belőlem született. Én is anya vagyok. Aki az én gyerekemet szereti, azt én is szeretem, mert boldoggá teszi a gyerekemet. Hónapokig éreztem az anya jelenlétét, majd elmaradt. Nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol, de én biztosan tudom, hogy békére talált az én "szellemem", látta, hogy minden rendben van.

Ennek a történetnek én vagyok az egyetlen átélője, és még soha senkinek, sehol nem írtam le az érzéseimet, lehet, hogy most sem kellett volna, ha eddig elbírtam vele, ezután is megtarthattam volna magamnak, nem igazán értem, hogy miért éreztem késztetést, hogy leírjam.

51. 3265084553 (válaszként erre: 7. - Vanianyu)
2010. okt. 17. 22:42

Műszaki hiba.

Mondjuk ha elem nélkül kezdene zenélni, azon már érdemes lenne elgondolkodni. :))

50. pista55 (válaszként erre: 49. - Df44573b5a)
2010. okt. 17. 22:28
Én nem vagyok itt senki, de szivesen olvasom amit írsz.
49. df44573b5a (válaszként erre: 47. - Pista55)
2010. okt. 17. 22:22
...folytatom, ha megengeditek....
2010. okt. 17. 20:25
Egy új párkapcsolatban éltem életem, a párom szülői házában. Ismertem a párom nem rég elhunyt édesanyját, de személyes kapcsolat nem volt köztünk az anyukájával. A párom három műszakban dolgozott. Sose éreztem a figyelő szemeket, ha nem voltam egyedül. Nem is tudom, hogy hogy is írjam le, hogy hihető legyen, de higgyétek el, hogy én éreztem a jelenlétét. Ott volt, éreztem minden porcikámmal, olyan érzés volt, mintha figyelte volna, hogy amit csinálok, teszek veszek megfelel-e az elvárásainak. Én mindig is úgy gondoltam, ha egy édesanya nem fogad el engem akkor, amikor látja, hogy a kisfia boldog és elégedett, és ráadásul jól öltözött, akkor én nem sok mindent tehetek! Úgy éreztem, hogy én mindent megteszek, hogy én és a párom jól érezze magát az új kapcsolatában. Hátborzongató érzés volt az anya jelenlétének az érzete, még a hajam tincse is meglebbent, ahogy a huzatot érezzük, és nem volt semmilyen légmozgás....
47. pista55 (válaszként erre: 46. - Df44573b5a)
2010. okt. 17. 20:14
Tedd hozzá, kíváncsi vagyok rá!
2010. okt. 17. 20:10
Ehhez a szellemvilághoz, én is hozzátenném a saját megélt érzetemet.
45. pista55 (válaszként erre: 44. - Judith 2010)
2010. okt. 17. 20:01
Elfelejtettél hangulatjelet tenni a mondat végére. Ilyet:DDDD
44. judith 2010 (válaszként erre: 39. - Pista55)
2010. okt. 17. 19:56
szellem létezik, én már láttam is nem is egyet.
2009. szept. 14. 12:04
A fene tudja lehet léteznek de tölünk jo messze létezzenek,föleg ne a kislányom közelébe.. pfuuu
42. tricse
2009. szept. 13. 19:48

A szellemekhez meg csak annyit,hogy nekem a 2 éves fiamon keresztül üzent a szellemvilágból valaki!

Kint voltunk kettesben szüleim sírjánál a temetőben,a kicsi játszott a kavicsokkal kicsit messzebb az úton én meg a sírnál panaszkodtam csak úgy magamban,hogy milyen elkeseredett és szerencsétlen vagyok! Annak idején volt bajom bőven!

Aztán fogtam a kicsi kezét,hogy megyünk haza,ő meg megszólalt a kis hangján és ezt mondta: "ott a párod aki szeret téged!"

Ezekkel a szavakkal,amikor még beszélni is alig kezdett! Higgyétek el,életem egyik meghatározó élménye volt és a párkapcsolatom talán ezért is tart a mai napig,mert ez a hang sokszor a fülembe cseng amikor meginog a hitem!

41. tricse
2009. szept. 13. 19:43
Ismeritek azt a babát amelyik addig sír amíg egy olyan 5cm-es hosszú rúdban végződő cumit nem nyomsz a szájába? A kikapcsolója meg jól elrejtve a hátán!Na amikor annak valahogy kiesett a cumi éjjel a szájából és elemmerültéig üvöltött,miközben azon tanakodtunk a sötétben,hogy mi a fenét nyomjunk a szájába?:))))
2009. szept. 10. 21:01
hülyeség.
39. pista55 (válaszként erre: 37. - Vanianyu)
2009. szept. 10. 20:38

Ne félj semmitől. Ez csak a véletlenek összjátéka.

Nem volt még olyan, hogy kimondtál egy szót és a következő pillanatban ugyanazt mondták a tv-ben?

Nagyon sok véletlenszerű dolog van, szellem meg csak a mesékben.

2009. szept. 10. 16:38
Nálukn a férjem elektromos fogkeféje szokott elindulni magától... úgy hogy előtte nem indult be és kapcsolgatta ki-be , és rá 15-20 percre meg elkez berregni a fürdőben. Lehet hasonló volt nálatok is ( vagy nálunk egy fogorvos szellme kering a házban:))
2009. szept. 10. 14:38
Ekka amiket hallani persze hogy minden hüjeségre gondolok mindjárt,tök fura volt abba a sötétbe ez hirtelen.De valoszinü hogy csak megzakkant mert sokat nyomogatta este.
2009. szept. 10. 14:36
Nincs több zenélös kütyüje csak ez volt ebböl meg kivettem az elemet. Most alszik a szobájába nem fél szerencsére. Én talán jobban.
35. Ekka (válaszként erre: 33. - Vanianyu)
2009. szept. 10. 14:35

..dehogy nyomkodja!

Elromlott és kész!


Lányom 2 éves. Egyedül van a szobájába és beszélget "valakivel"... Volt, hogy este kiabált "valakivel", hogy ki innen, hagyjál!!! Nekem 1x sem jutott eszembe, hogy szellem.. csupán egyszerű szerepjáték!!!

Ne lássatok már mindig, mindentől rémeket!!!!!!!

2009. szept. 10. 14:34
akkor zárd el a játékot egy dobozba, vagy bárhová, ahol még ha megszólalna se hallanád meg. vagy kicsit brutálisabb módszer, egyszerűen csak dobd ki a kukába
2009. szept. 10. 14:28
Ne is mondjátok hogy megilyedtem ,én egyedül vagyok a lányommal és alapbol éjjel félek de most ez a telefon meg ahogy a lányom félt hát nem tudom ma mi lesz majd most beképzelek hüjeségeket. Lehet tényleg bedöglött a telefon de mi van ha nem? Jajj mit akarnának tölünk szellemek és föleg miért nyomkodna a telefont a kislánynál,??
32. Tidike
2009. szept. 10. 12:46
Én is frászt kaptam volna ilyen esetben, főleg ha egyedül lettem volna.
2009. szept. 10. 12:42
nálunk is csinált ilyet a lányunk. A nagypapától örökölt lakásban laktunk. A kislány ismerte a nagypapát mert sokáig korházban volt és mi már ott laktunk a lakásában, mert mondta költözzünk oda mikor terhes lettem. aztán mikor meghalt utána egy két héttel mikor tettem tisztába a 1 éves kislányt odamutat mögém és közölte hogy bácsi ott, néni ott, hát én nem láttam semmit, de a frász volt rajtam
30. a0c1361e44 (válaszként erre: 28. - McKenzi)
2009. szept. 10. 12:42
:)))))
29. Tidike
2009. szept. 10. 12:42

A húgom lánya látja viszont és érzi is a szellemek jelenlétét. Neki valami adottsága van ezekhez a dolgokhoz.

Én biztos nem hagynám az anyja helyébe és elűzetném őket.

2009. szept. 10. 12:40

a fiam meg dinót látott (ő dinós meséket nézett) szintén három éves :)

a gyerekek még látják a dinókat?

:)))))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook