Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a szex fórum

Fáj a szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2012. jan. 23. 18:18

Igaz,az a biztos ha dokinál kezdesz, egy vizsgálat kideríti van-e gond,remélhetőleg nincs és akkor már csak idő,gyakorlás,összeszokás kérdése ezeken sok múlik,persze ha alapból megvan az érzelem,törődés,bizalom....

Azt csak Te tudod mi esik jól,mit szeretsz,vezesd a párod,beszéljétek meg,nem szabad rohanni,erőltetni..... annál rosszabb.

2012. jan. 23. 16:29
És szerintetek, lehet, hogy többször kellene csinálnunk és akkor egyszer csak elmúlna a fájdalom? Mert még van egy kicsi remény bennem, hogy egyszer csak elmúlik, de már kedvem sincs nagyon az egészhez :( De köszönöm szépen a tanácsokat !!! :)
192. Emily222 (válaszként erre: 190. - Réka9876)
2012. jan. 23. 15:27
Mindenképpen menj el orvoshoz! A mesterséges beavatkozás esetében a legtöbb alkalommal még az u_zás sem tud megvalósulni, nemhogy a szex. De manapság már itt semmit se lehet tudni. Jobb ha megvizsgálnak és nem kell tovább idegeskedned.
2012. jan. 23. 15:22

Talán több időt kellene az előjátékra fordítani,hogy jól benedvesedj akkor könnyebben menne a dolog.:)

Esetleg méretbeli különbségek,túl szűk vagy a férfi túl nagy neked.

2012. jan. 22. 21:02
Nekem is hasonló problémáim vannak. Nemrég feküdtem le először a barátommal és nagyon fájt még előtte az ujjazások is mind fájtak, reménykedtem benne, hogy csak az első fáj, de sajnos már utána is 6-7 alkalommal minden egyes aktus fájt :( voltak nekem is többször gombaproblémáim és csak egy rövid időre szüntették meg a kúpok.. :( olyanról is olvastam, hogy valakinek mesterséges beavatkozással kellett eltávolítani a szűzhártyáját mert természetes úton nem szakadt át. Nem tudom én hova tartozok de valaki aki tud, segítsen ! :(
2011. jún. 2. 01:22
Akkor valami nőgyógyászati próblémád van...
188. d2c7283c41 (válaszként erre: 185. - BBee)
2011. máj. 29. 16:10

.

Szia Bbee! A hüvelyben (kivéve a bejáratot és a G pontot) igen kevés idegvégződés van. De a hüvely végébe torkolló méhszájban relatív megint sok. Ha ezt ujjal vagy hímvesszővel (makkjával) eléri a párod, az érzékeny lehet. De egyéni, mert sok nőnél épp ez a legizgatóbb a közösülésben, ha a férfi tövig nyomja. Másoknál pedig kellemetlen lehet ez az érzékenység. Pl mert volt korábban hüvelyi folyás, méhszájseb.

De ha a nőgyógyász úgy látja, hogy fiziológiai, biológiai oka nincs a közösülés közbeni fájdalomnak, akkor lelki eredetű is lehet. Ezt fájdalmas közösülésnek, vagy diszpareuniának (dyspareunia) hívják. Pl nem elégséges az izgalmi szint, a nedvesedés. Vagy közösülés közben beugrik egy lelki blokk. Összeszorul valami és valamiféle szorongást érzel. "Most is fájni fog". Lehet korábbi feldolgozatlan rossz élmény. Hárítás. Nőiességedbe vetett önbizalom hiány. Párkapcsolatodon belüli rejtett feszültség. És sok minden más tudattalan lelki ok.

Ezek kezelhetőek. Ne nyugodj bele!

Élvezetes szexet kívánok Nektek:

Szexa .

.

187. anyuca66 (válaszként erre: 184. - Réka1234)
2010. febr. 27. 20:44

Van gmail.com - os emailom.

Írtam. Ha egy időbe vagyunk fennt, és már szereplünk egymás listáján, Ott is élőbe lehet chatelni.

Egy két alkalommal működött, próbáltam olyannal akinek a gépén nem volt msn, se skype...

2010. febr. 26. 23:05

szijasztok.

segitséget szeretnék kérni.

nemrég vltam együtt elöször egy fiuval és ugye elvileg természetes h az elsö alkalommal fáj.ezzel nemis vlt gond szinte alig fájt. és ugytudom azis természetes h az elsö aktus után mivel a legtöbb esetben átszakad a szüzhártya enyhén bevérzik a lány...de nekem nem enyhe vérzés kezdödött az aktus után kb fél-1 orával. szerintetek ez normális? és ha nem akkor mi lehet az oka?

illetve lenne még egy kérdésem. a rengetek felvilágosító óra és egyébb felvilágosító dolgok nem beszélnek arrol h az ovszer mellett hogyan lehetsz terhes.illetve nem telejsen. mertugye ha kiszakad az ovszer akkor vanrá esély.de akkor is van rá esély h terhes legyen valaki ha a fiu ovszert használ viszont akkor lesz neki orgazmusa amikor még a nemiszerve a lányban van?

185. BBee
2010. febr. 21. 20:25

Sziasztok!


Sokat olvastam vissza, és nekem is egy gyakran előforduló problémám van. Nemrég történt meg az első együttlétem a párommal. Nem volt probléma. Viszont ha nagyon mélyre hatol be, rettenetesen tud fájni, érzem h. eléri a méhszájat. Olvastam neten, hogy van akinél ez normális. Tényleg az? Vagy szükséges orvoshoz elmenni? Mit lehet tenni hogy ne érezzem újra a fájdalmat?

2010. febr. 8. 17:03

Sziasztok!

2-od éves pszichológus hallgató vagyok. Van egy gyakorlatunk, ahol a különböző fájdalmakkal foglalkozunk (fiziológiai és pszichés szinten), a kurzus követelménye, hogy készítsünk interjút 2-3 olyan személlyel, akik valamilyen fájdalmat éltek, vagy élnek át, a fájdalom típusát mi választhajk meg. Érdekesnek tartanám azt megvisgálni, hogy a közösülés során fellépő fájdalmat hogyan élik meg,mikor jelentkezik. stb. Ehhez szeretném a segítségeteket kérni! Egy egy-két órás beszélgetésről lenne szó, az általatok megjelölt időpontban és helyen. Tudom, hogy eznagy kérés, és nagyon intim téma, de természetesen minden személyes adatot bizalmasan kezelnék, név és ismertetők nélkül. Lévén, hogy még csak másod éves vagyok, így nem kell attól tartani, hogy bármilyen messzemenő következetést le tudnék vonni:)Természetesen egyik kérdésre sem lenne kötelező válaszolni, ha pár perc után úgy gondolnátok, hogy mégsem szeretnétek erről beszélni, akkor azonal befejeznénk. Az email címem reka.smile90@ gmail.com. Ha valaki esetleg bevállalná, akkor arra kérném, hogy erre a címre írjon. Ha valamilyen kérdésetek van a dologgal kapcsolatban, akkor ha írtok küldök telefonszámot.

Segítségeteket előre is köszönöm!!!

Réka

183. Noncsi18 (válaszként erre: 182. - Carmen 92)
2009. nov. 29. 21:18
Örülj neki, legalább nem ér csalódás! :D Aztán majd megjön az igazi!!! :)
2009. nov. 26. 00:38
Nem tudom, hogy jó helyen kérdezem e, de szerintetek van olyan, hogy valaki nem képes szerelmet érezni? :S 18 leszek hamarosan és voltak már "udvarlóim" de nagyon kevéssel jártam és azokkal is csak pár napig, mert valamiért nem éreztem semmit mikor velük voltam. Velem van a baj?
181. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 180. - Noncsi18)
2009. nov. 15. 17:39
Ezzel nem értek egyet. Szerintem sosem felesleges, azzal is csak előbbre leszel. Stressz mindenkinek az életében van, de én pl nem hiszem hogy csak fele akkora befolyással is lenne mint pl a táplálkozás. Én is stresszes vagyok mindig, mert alapból szorongó, aggodalmaskodó típus vagyok. De nem hiszek benne, hogy ennek ekkora szerepe lenne.
180. Noncsi18 (válaszként erre: 178. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 15. 10:44

Jó neked, hogy már 3 hónapja kitartóan tudod csinálni :s Nekem sajna még nem sikerült elkezdenem!

Meg olvastam, hogy a stressz az egyik kedvenc tápláléka, úgyhogy amíg nem sikerül lenyugodnom, addig teljesen felesleges elkezdenem a diétát!! :S

179. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 176. - Anyuca66)
2009. nov. 15. 10:28
Hüvelyi candida esetén szerintem célszerübb először kiírtani és csak aztán irrigálni tejsavval. Én ezt nagyon sokáig csináltam, de nem ért semmit. A normál flórám rendben van ott alul mégis tombol ez a sz*r. Szóval én már nem tudok tanácsot adni. De a tüneteket egy időre segitett elmulasztani arra jó volt.
2009. nov. 15. 10:24

Nálam nagyon sok kiváltó oka lehetett ennek, elsősorban ezeken próbálok változtatni, mert a diéta magában nem sokat ér. Egészséges ember nyugodtan ehet egy vagon cukrot nem lesz semmi baja. A diéta önmagában nem is elég sajnos.

Most tartok egy kis szünetet mert búcsú lesz és sütik :S

177. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 175. - Noncsi18)
2009. nov. 15. 10:18
Már évekkel ezelött is csináltam, akkoriban még csak próbálkoztam vele most azonban már 3 hónapja csinálom. Lekopogom sokkal jobban is vagyok.
2009. nov. 12. 20:04

Diéta, pl milyen élelem legyen??

Irrigálás, a tejsavasra gondolt az írója??

(a spirálos időszakomba azzal kellett, 16 éve kb nincs, és teljesen el is hagytam)

175. Noncsi18 (válaszként erre: 170. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 10. 18:47

Szia! Nekem is már több éve van, szerencsére az én kapcsim is kibírja!


Te még nem gondolkoztál el, hogy elkezded a diétát? Vagy már próbáltad? (csak azért kérdezte mert 7 év nagyon hosszú idő)

174. 55b1652900 (válaszként erre: 173. - Taky951)
2009. nov. 10. 17:00

Nem lehet, hogy rossz emlékei, tapasztalatai vannak?


A fájdalom viszont lehet, hogy nőgyógyászati probléma lenne. Érdemes elmenni megvizsgáltatni! Tapasztalatból mondom. Nem kel megijedni, nincs nagy probléma szerintem. Maximum egy kis gombás fertőzés.

Bár ez könnyen kideríthető... Szoktad szájjal kényeztetni ott? Ha kicsit kesernyés, savanykás íze van, eltér a megszokottól, akkor tuti az!


És legyél vele kitartó. Még nagyon fiatal a kapcsolatotok, hogy feladd. Sajnos sok nő küzd ezzel a problémával. Már szinte általánossá vált ez a betegség... :S :S

173. taky951
2009. nov. 10. 15:46

Sziasztok

Már 4 és fél hónapja vagyok együtt a barátnőmmel aki most lesz 17 én 22.

Amióta összejöttünk kb 3szor 4szer voltunk együtt. Annyit sikerült megbeszélni, hogy fáj neki, pedig nagyon óvatos vagyok, előjáték meg minden, de mégis fáj neki. A hely sem lehet gond. Most fiú létemre ott tartok, hogy teljesen elment a kedvem mindentől, holott milyen lelkes voltam az elején, de most..... Nagyon rossz így, de szeretjük egymást és türelmese vagyok. Ja több barátja is volt előtte. Nagyon fiatal és tapasztalatlan minden téren, és sehogysem akar nekem olyan örömet szerezni(nagyon ritkán jut eszébe akkor is olyan hogy minél gyorsabban és minek kell neki ezt csinálni kb ilyen lelkesedéssel. Valszeg fél, holott előtte csinálta, sőt mikor elősször voltunk együtt nagyon aktív volt. De már akkor is fájt neki, és azóta nem tudom mi van.

Na erre mondjatok valami tanácsot!

köszi

2009. nov. 10. 11:55
Irrigáljatok gyulladáscsökkentőkkel és akkor jobb lesz, meg ahogy olvasom vannak időszakok amikor jobban vagytok velem is igy van olyankor nem fáj a szex sem. Viszont sajnos átpasszolni olyankor is át lehet ezért elvileg csak gumival lehetne. Mi azonban 2 év után már unjuk, ugyhogy legutóbb nem volt. Szerintem nem lesz gond.
2009. nov. 10. 11:49
Kitartást mindenkinek! Nem lesz ez mindig így!
170. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 168. - 55b1652900)
2009. nov. 10. 11:49
Én legalább 7 éve szenvedek már benne, minden létező információt felkutattam róla. Az én kapcsolatom szerencsére kibírja, mert egyikünk sem nagy étvágyú és hála a kezelésnek sikerül annyira feljavitani, hogy az a pár alkalom ne fájjon. Gumiban meg azon kivül is lehet csinálni, nekem is fáj de nem halok bele. Kibirom azt a pár alkalmat. Persze jobb lenne már meggyógyulni és felhőtlenül élvezni, de most sajnos ez van.
2009. nov. 9. 21:46

Sziasztok! Mostanában elég ritkán csináljuk a párommal! Gondolom nem kell ecsetelni, hogy mért.... (gomba)

Na de amikor pont jól vagyok és csináljuk (régebben jobb volt, nem is ez a lényeg) hanem, hogy orgazmus utána, rám jön a sírás! Az mitől van? De minden alkalom után! :S

2009. nov. 9. 21:39

Sziasztok!


Nézzetek be a hüvelygomba topikba! Nem lehetetlen, hogy az az oka, hogy fáj a szex!


Én is ebben a cipőben járok. Sajnos lassan ott tartok, hogy rámegy a kapcsolatom is! :( Már több, mint 1 éve jelentkezik ez nálam és vissza vissza térő...

167. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 165. - Editkeee)
2009. nov. 9. 13:53
Ezernyi oka lehet, ezt nem lehet megmondani sajnos hogy nálad mi okozta. A neten sok mindent találsz róla de az ég világon mindentől lehet, sok szénhidrát, stressz, tanga, tampon, foggátló, vizes fürdőruha, strand, immungyengülés miatt és még kismillió ok. Igen sajnos lelki oka is lehet
166. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 163. - Sunshinegirl)
2009. nov. 9. 13:51
A gomba elég makacs dolog, sokszor nem lehet megoldani pár hüvelykúppal. Én diétázom miatta és mindenféle bogyót szedek mégis tombol :( Egy csomó mindentől függ, hogy éppen kint van-e vagy nyugvó fázisban van a dolog. Amig tünetmentes vagyok akkor nem fáj a szex. De az a ritkább. Ez a szar mára népbetegséggé vált mert a modern életmód kedvez a kialakulásának sajna
2009. nov. 9. 11:38
segitsetek,adjatok tanácsot mit csináljak,vagy én csinálok vlmit rosszul,talán lelki oka van?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook