Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Postán eltűnt csomag! Volt már benne részed? fórum

Postán eltűnt csomag! Volt már benne részed? (beszélgetős fórum)

2012. szept. 25. 06:04
Többször is előfordult. Kizárólag az ajánlott vagy csomagként feladott holmit lehet kerestetni, két héttel a feladás dátumától kezdve. a feladónak kell kitöltenie ehhez egy nyomtatványt. akkor állítólag elkezdik keresni, majd a feladás költségének 15X-ösét megkapod, ha nem találják. Van, amikor ez valós kártérítés, van, amikor semmire nem mész vele, mert nem a pénzbeli érték volt a fontos:(
2012. szept. 25. 00:12
Nekünk most júniusban kézbesített a gyorsposta!!! egy tavaly júniusban - azaz egy évvel ezelőtt - feladott csomagot! Szóval van pozitív példa is ..... ;o))
11. freeone (válaszként erre: 10. - Cyberius)
2012. szept. 24. 23:56
Hello! Lehet abban valami amit mondasz, ugyanis míg eddig életemben egy rendelésem nem ért csak ide, addig auguszusban 3 csomagom is eltűnt, 1 angol, 1 amerikai, 1 kínai, mind levélméretben.Ugyanezen időszakban viszont dobozban két rendelés is ideért.
2012. szept. 1. 18:06

Angliából rendszeresen küldök világszerte csomagokat.On-line értékesítésből élek.Havi 50-80 küldeményt küldök világszerte.A magyar címekre feladott 10 csomagból csak 6-7 érkezik meg.

Ez nagyon lehangoló.Írtam a magyar postai ügyfélszolgálatnak,de ott ragszám nélkül nem segítenek.Piszkosul lopnak. Főleg a budapesti csomagok tűnnek el.Undorítóak!

Főleg a 2012 Július,Augusztus volt brutális.

Processzor,fotó,DVD lemez,ezeknek mindegy.

Kinek van még hasonló tapasztalata?

2010. nov. 12. 09:43
A teszveszen,vaterán több ezer tételből még nem fordult elő.Pedig volt,amit sima levélként kértek,és azt is megkapták!
8. Ekka
2009. szept. 10. 08:54

:( Akkor semmi bíztató. Én 2 csomagot adtam fel ugyanannak a személynek. AZ egyik csomagot megkapta a másikat nem...

Most követeli a vételárat, csak ugye mi reális, mert 3 terméket egyszerre vett meg:))))) (nem volt külön áruk, összáruk volt!!)


Meg ebben az is "vicces", hogy ki látja, hogy valójában megkapta-e vagy nem?????? (jó ok. a posta tudja igazolni, de akkor is, mire ennek az ember a végére ér..:(((((((( )

2009. szept. 10. 08:51

Szigetjegyet adtak fel nekem ajánlva.

hát nem lett meg.

kivertem a balhét. teljesen felesleges.

2009. szept. 10. 08:49
Velem törtent ilyen Ausztriaban. Könyvet rendeltem meg, amit elöre ki kellett fizetnem, de a csomag nem erkezett meg. Kb. 2 het utan irtam egy levelet a könyves cegnek, hogy nem kaptam semmit tölük, ök kerestettek aztan a postan, de mivel nem került elö teljes egeszeben visszautaltak a penzt a szamlamra!
2009. szept. 10. 08:46
Nekem is volt mar ilyen! Kerestettem is es persze nem talaltak meg. A osta dolgozokat mindket oldalon figyelmeztettek aztan ennyi lett :o((((
2009. szept. 10. 08:40
A feladóvevénnyel kerestetni kell. Van, hogy még előkerül. Ha nem kerül elő, akkor fizet valamennyi kártérítést a posta (ha tudod a feladóvevénnyel igazolni a feladást).
3. Ekka (válaszként erre: 2. - 0cec113ec4)
2009. szept. 10. 08:36
Bocsánat!
2009. szept. 10. 08:34
igen, de van már ilyen fórum.
1. Ekka
2009. szept. 10. 08:33
Postán eltűnt csomag! Volt már benne részed?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook