Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gólyatábor, gólyabál - milyen emlékeitek vannak? fórum

Gólyatábor, gólyabál - milyen emlékeitek vannak? (beszélgetős fórum)

2009. szept. 9. 21:18

Gólyatábor: kvíz volt, és arra emlékszem, hogy talicskázni kellett, de úgy, hogy a lány fogta a fiú lábát, öt kört kellett menni, és minden kör végén inni: citromlé, cukros víz, ecetes víz, a negyedikre nem emlékszem, de az utolsó egy nagy pohár pálinka volt, és a mi fiúnk kidobta a taccsot visszafelé :D


Fiú-lány páros: egymással szembe állni, összekötözték a lábakat, és végig kellett keringőzni a pályán, közben egy gyufásdoboz volt a homlokuk közé szorítva.


Legjobb: x embert kiválasztottak minden csapatból, és annyira levetkőzni, amennyire mer. A lényeg, hogy minél több ruhadarabot összegyűjtsenek. volt olyan fiú, aki teljesen bevállalta, utána meg takargatta magát a füvön ülve :D

Hirtelen ennyi ugrott be :)

2009. szept. 9. 21:12
Persze, ilyenkor általában mindenki részeg, de arra értem, hogy tudtok-e valami tuti gólya-szivatást, amit veletek csináltak v láttatok valahol?
2009. szept. 9. 21:12

A gólyabálra annyira nem emlékszem, csak arra, hogy esküt kellett tenni, fél lábra állva, a mellettünk álló ember fülét fogva.

Viszont ott találkoztam a vőlegényemmel, így számomra ő a legszebb emlék :D

2009. szept. 9. 20:46
Hello. Hát nálunk főleg az ivászatról szólt minden!!!
2009. szept. 9. 20:44
Húh én a gólyabálra nem annyira emlékszem, nagyon rég volt, de nem volt a mi sulinkba valami nagy kunszt:S
2009. szept. 9. 19:03
A hugom másodéves az egyetemen és kellene szervezzenek gólyabált az elsősöknek. Milyen emlékeitek vannak, milyen próbák elé állítottak benneteket "még annak idején"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook