Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pu Erh -Vörös tea kapszula/ vagy tea, mik a tapasztalatok? fórum

Pu Erh -Vörös tea kapszula/ vagy tea, mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 15. 15:12

Hát sajna ez a kapszula dolog nem jött be mert olyan hasmenést csinált, hogy azt hittem végelgyengülés lesz a vége :)

Nem gondoltam, hogy ennyire meghajtós lesz a kapszula....inkább egy humánusabb módszer mellett döntöttem.

2010. jan. 22. 17:51

Hello!


Én ma vettem először Pu-Erh tea kapszulát, meg vettem hozzá teát is. Egyáltalán nem volt drága, és olvastam a tapasztalatokról, tetszik, hogy sok a pozitiv tapasztalat. Ezért vágtam bele. Nagyon durva diétát nem szándékozom mellette csinálni, csak egészségesen próbálok táplálkozni, meg a minimum heti 2 óra mozgás az megvan a hastáncóráim mellett. Csak arra kéne rávenni magam, hogy itthon is mozogjak. Azt hallottam, hogy ez nem fog 2 hét alatt lefogyasztani, elég lassan fog menni, viszont hosszútávon tényleg hatásos.

2010. jan. 21. 18:59
Sziasztok! Issza valaki a pu erh vörös teát?
2009. szept. 9. 18:25

nekem olcsó féle kb 200ft-os pu-erh teám van,, én csak akkor iszom, ha székrekedésem van, mert különben eléggé hasat hajt (a tablettát is próbáltam, az még erősebb)

állítólag nem szabad sokat alkalmazni mert egy idő után a szervezet átáll rá és nem tud majd székelni csak a tea/bogyó segítségével

2009. szept. 9. 18:19
Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook