Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯
100873. Virág66 (válaszként erre: 100872. - Livia83)
2019. febr. 1. 16:55
Sztem akkor mar ne vegyél, csak húzd alá a bodyt 😉, nekem egyaltalan nem szedi igy szét a bőröm.
100872. Livia83 (válaszként erre: 100870. - Virág66)
2019. febr. 1. 14:37
Azt vettem a mell alá érő kompressziós bodyt 😊 ugylátszik rendelhetek egy haskötőt is onnan...habár nem vagyok okos mert még 3 hetet kell hordanom...azután màr elég lessz a kompressziós body is...de nem probáltam alá huzni a konresziós ruhát lehet azzal nem is dörgőlne úgy ki...köszi a válaszodat kiprobálom...
100871. Virág66 (válaszként erre: 100865. - StellaMarina)
2019. febr. 1. 14:34

Szia!

Engem 2,5hete mutottek TB-re. Izomvarrás, köldökáthelyezés. Tettem fel friss képeket.

5napig voltam a korhazban, 6.nap itthon zuhanyozhattam, sőt, erősen javasolták hogy minden nap legyen megmosva a köldök és a vágás is.

-vérhigítót kaptam a korhazban vegig, aztan egy 10darabosat még itthon kellett beszurni

-a korhazban ebredes utan nekem borzasztoan fajt az izomvarras, aztan még másnap kertem fajd.csillapitot es azota nem. Ezek a belso varratok még mindig fajnak de múlóban.

- mar a korhaz 4.napjan tudtam felig oldalra fekudni, aztan kb.a 8.napon mar teljesen oldalt fekve aludtam. De azt tapasztalom hogy jobb háton fekve aludni a visszatapadás miatt, térdhajlat alá teszem a szoptatós párnát és annyi, a fejem-törzsem laposan. Teljesen nyújtott állapotban is tudok feküdni.

- en is féltem h meddig leszek görnyedt, de mar mult het ota szinte teljesen egyenesen állok-sétálok. Annyi, hogy amikor levettem a haskötőt zohanyzashoz, full begörnyedtem úgy elnehezült és duzzadt fel a hasam, de ez enyhült és már alig van ilyen haskiesős érzésem

-2 hetesen vették ki a koldokvarratot, 3hetesen szedik ki a tobbit

-simán leguggolok (egyenes háttal!), és le is hajolok, de azt próbálom kerülni

- ágyból felkelés kórházban segítséggel aztan karizommal 😄, aztán már simán oldalra gördülés és onnan felülés támaszkodással

- szex óvatosan a 2.héten

- irodai munkához 5-6hét után térek vissza, mert nem kockáztatom az ödémát és bonyodalmakat

- az érzékelés visszatérése normál esetben 1 év

Ezek az én tapasztalataim.😉

100870. Virág66 (válaszként erre: 100869. - Livia83)
2019. febr. 1. 14:01

Szia!

Én a Lipoelastic 3 tépőzárasát vettem. Drága, de jó és egyedül is boldogul vele az ember.

Alatta hordom a kompressziós bodyt (szintén Lipoelastic, de bőven elég lett volna a mell alá érő magas 'bugyi' típusa is), ezt a kombót nekem a Kovács doktor által műtöttek javasolták és nekem is bevált.

100869. Livia83
2019. febr. 1. 13:02
Sziasztok!Csak engem dörgöl ki ez a fránya haskötő...már van ahol sebes a dörzsőléstől pedig trikóra rakom fel de hiába...kinek milyen van...én egy sima egyszerűt kaptam 5000 huf került...Rendeltem a netről egy nagyon drága kompressziós bodys haskötőt de a dokim szerint az nem tart eléggé...így nem engedélyezte annak hordását...a másik olyan béna vagyok,hogyan kell a galériába fotót tőlteni?
100868. dettbabu (válaszként erre: 100867. - Moncsa3)
2019. febr. 1. 10:04
Köszönöm ,aranyos vagy :) Reggelre megint elég sok folyt ki azon a kicsi lyukon :( már annyira unom, nem gyözöm venni a kötszert, a böröm lassan kikezdi a ragaszto,pedig ezek elvileg börbarát ragasztok, csak gondolom nem honapokra tervezték ... na majd csak vége lesz már
100867. moncsa3 (válaszként erre: 100863. - Dettbabu)
2019. febr. 1. 09:51
Sajnálom, gyors jobbulást kívánok neked! Remélem semmi köze a pocakodhoz a láznak. Mi is most lettünk túl az influenzán, gyerekek is én is, láz, erőtlenség, étvágytalanság 3-4 napig. Remélem pár nap is jobban leszel!
100866. moncsa3 (válaszként erre: 100865. - StellaMarina)
2019. febr. 1. 08:23

Szia!

Tavaly október közepén volt a műtétem,ikerterhesség miatt kialakult rectus diastasis, lógó bőr, és két oldalt pici zsírleszívás. Nálam a következőképpen alakultak a dolgok műtét után:

Fájdalomcsillapító 5 nap, vérhígító 10 nap, drain csövek eltávolítása 5.napon, varratszedés 3 hét múlva. Addig zuhanyzás kompresszios body levétele nélkül csak heg alatti testrészeket. Felülről mosakodás a csapban.Én nagyon és sokáig görnyedt voltam, ca.8-10 hétig, alvás ennek megfelelően addig csak háton, illetve kb.4 hét után oldalt is. Alápolcolva is kb. 8.hétig, de egyre kisebb mértékben, ezt fogod érezni, hogy mennyire kell alápolcolni. Nekem még most sem esik jól hason aludni, mert nem hajlik még olyan ívesen a hátam mint műtét előtt. Hajlongás, emelés ca.3 hónap után, ekkor már sokkal könnyebb minden, és észre sem vettem, hogy hopp lehajoltam valamiért. Emelés is fokozatosan, eleinte mindennap apránként vásároltam,,hogy ne kelljen nagybevásárlást csinálni, aztán észrevétlenül egyre több került a szatyorba. Nekem a görnyedt, merev testtartás miatt eszembe nem jutott a szex 8 hétig, és hát akkor sem voltam még valami nagy lepedőakrobata 😉 Végül is összessségében kb.három hónap mire a régi életmódot tudom folytatni, eltekintve a sporttól,abból még csak a kardió edzéshez tértem vissza, súlyzós edzéseket, jógát még nem mertem, előtte elmegyek sztem konzultálni gyógytornásszal. Az érzékelés még nem tért vissza. 😢, bár ha így marad sem csinálnám vissza.

Nagyjából ez az én sztorim, és igen, mindenki más, fogod te is olvasni, h nagy különbségek vannak. Összességében nagyobb kálvária mint számítottam, több segítségre volt szükségem, mint gondoltam, de nagyon örülök, h belevágtam, azóta teljesen kicseréltek, más ember lettem, isteni h fel tudok úgy ülni egy biciklire h nem lóg rám a hasam, vagy tudok enni egy jóízűt anélkül hogy 6 hónapos "terhesen" állnék fel az asztaltól. Szó szerint megkönnyebbültem, h nincs a hasamon semmi, csak szép lapos. Elmentem a héten vásárolni, és vettem sima egyszerű egyenes vonalú pólókat, remek érzés volt, h nemcsak a bő fazonok közül választhattam. 🙂

Sok sikert kívánok neked a műtétekhez!

100865. StellaMarina
2019. jan. 31. 21:11

Kedves Hasplasztikázók! Akik már túlvagyok a műtéten, tudnátok nekünk, újaknak segíteni egy kicsit, hogy mi meddig tartott nàlatok időben?

Pl: meddig volt muszáj háton aludni? Meddig kellett szinte ülve, felpárnázott lábakkal feküdni? Mikor volt a varratszedés? Meddig kellett a vérhigító, meddig fájdalomcsillapító? Mikor szabadott fürdeni? Előtte hogy oldottátok meg a tisztálkodást? Mikor és mennyit emeltetek először? Milyen testtartásban járkáltatok? Mikor lehetett kiegyenesedni? Mikor lehetett/tudtatok lehajolni? HOGYAN keltetek fel az ágyból? Mikor tértetek vissza a megszokott életmódhoz? Mikor "mertetek" szexelni? Mikor tért vissza az érzékelés? Ha valami fontos mérföldkövet kihagytam, írjátok meg azt is légyszi, akár itt, akár privátban! És persze tudom, hogy itt sok dolog egyéni, mégis érdekel, hogy nálatok hogy alakult! Nagyon köszi! :)

100864. dettbabu (válaszként erre: 100862. - MintoSango)
2019. jan. 31. 20:47
Köszönöm, aranyos vagy :) Küldöm én is neked az ölelést :)
100863. dettbabu
2019. jan. 31. 20:46
Megint tegnap óta lázas vagyok, épp ugy mint pár hete. Nálam ez azt jelenti,hogy 37.5nél már nem tudok felkelni, csak fekszek, semmi eröm,fáj mindenem. Más 39 fokkal sem döl igy ki. Ez volt január elején 2 hétig, majd mikor a doki bevarrta a hasam kinyilt részét, másnap már semmi höemelkedés nem volt. Most nem tudom eldönteni,hogy valamit elkaptam, vagy a hasam miatt lehet. Akkor a doki azt mondta semmi köze hozzá, csak fura,hogy akkor szünt meg, bár beszedtem antibiotikumot elötte. Most kivettük a csövet vasárnap, még nincs beforrva a kis lyuk, remélem nem onnan indult valami. Fujom minden nap ,ha cserélem a tapaszt, mert persze még mindig jön kis lé. De már nem zubog ugy ki a viz mint mielött bevarrta. Néha ugy érzem sosem lesz vége, de muszáj várni. Van akinek még 8 hét után is fáj a köldök alatt köhögésnél? Holnap szerintem doki lesz belöle, pedig amugy semmi jele megfázásnak,vagy náthának most. csak a láz,de épp elég
100862. MintoSango (válaszként erre: 100860. - Dettbabu)
2019. jan. 31. 17:09

Szia!🖐😙

Nem-nem sok! Így tudunk veled lenni ismeretlenül is ha minden mozzanatot,pillanatot megosztasz folyamatosan.

Küldöm az ölelést!🤗...mindenkinek!

100861. mirror (válaszként erre: 100857. - Juri)
2019. jan. 31. 16:40
Rendben, visszaolvasom. Köszönöm :)
100860. dettbabu
2019. jan. 31. 12:00
Sziasztok :) Raktam megint fel egy képet, 4 nappal a csö kivétele után, 8 hetes elmult már. Bocsi,ha ugy gondoljátok sok képet rakok fel,meg nem is csak szépeket, de ugy gondolom,hogy ha valaki belevág egy ilyen nagy mütétbe,akkor tudnia kell az árnyékos oldalát is. 3 császár után egy hét mulva gyönyörü volt a hegem, de ez más. sajnos nem gyógyult olyan gyorsan mint vártam. Jelenleg nem dolgozok,igazán volt idöm pihenni,meg vigyázni magamra. Akik tul vannak rajta gyors javulást,aki még elötte áll kitartást kivánok :)
100859. dettbabu (válaszként erre: 100716. - MintoSango)
2019. jan. 31. 11:07
Köszönöm,hogy írtál :) Jol esett :) Ha már belevágtam,muszáj kitartani. Most egyenlöre várom,hogy begyógyuljon a csö helye. Köhögésnél , trüsszögésnél még fáj,de remélem ez még normális. Várok még egy kicsit.,aztán ha igy marad hivom a dokit. 4 napja lett kivéve a csö, az még rövid idö.
100858. Virág66 (válaszként erre: 100853. - Mujoka)
2019. jan. 30. 21:42

A képemen láthatod a varrás alakját, kicsit felfelé ível persze, és hosszabb is mint anno hittem hoy lesz, de. A doki mondta hogy az a lényege ennek a varrásnak, hogy elfogyasztja a végén. Nem tudom ez egész pontosan mit jelent, de pont a puklik elkerülésére van és elvileg minden doki így csinálja a hasplasztikát, hiszen különben csúnya lenne a végeredmény. (Ha megnézed az előtte állapotomat, nem volt plusz bőr nekem oldalt, tehát nem azért.)

Juri, azóta nem fotóztam be egyben, mert múlt héten még duzzadt volt, de majd a jövő heti varratszedés után biztis teszek fel képet.

100857. Juri (válaszként erre: 100856. - Mirror)
2019. jan. 30. 21:24
Szia, pàr oldallal hàtrébb leírtam, a kàlvàriàmat. Maga a műtét és a làbadozás szinte semmi sem volt az elsőhöz képest, amikor a hasizmot is varrták. Korrekciónàl újból végig felvàgtak ezért altatàs volt.
100856. mirror (válaszként erre: 100852. - Juri)
2019. jan. 30. 19:54

Mesélnék a korrekcióról?

Várományosa vagyok de nem biztos hogy szeretném...

100855. mili0205
2019. jan. 30. 19:46
Sziasztok! Nyitottam egy naplót,mert megtaláltak a helyiek! 😂 Akit ismerek vagy naplója van szivesen beengedem,ha valaki előtte áll a műtétnek kérném írjon pár sort ha meg szeretné nézni! 😘
100854. mujoka (válaszként erre: 100851. - Virág66)
2019. jan. 30. 17:12
Tudnál küldeni képet a mostani állapotodról?
100853. mujoka (válaszként erre: 100851. - Virág66)
2019. jan. 30. 17:10
Milyen varrás leírod nekem nem értek nagyon hozzá neked hogy hogy nem varrtak felfele?mar mondta az elején a doki hogy le tud annyi bőrt húzni?
100852. Juri (válaszként erre: 100849. - Mujoka)
2019. jan. 30. 15:35
Nekem is volt csücsök, a korrekciónàl tovább vàgtak és kiszedték a párnàcskàt.
100851. Virág66 (válaszként erre: 100849. - Mujoka)
2019. jan. 30. 14:35

Szia!


Én is ezen kattogtam a műtét előtt, de a doki megnyugtatott, hogy ez a lényege az "elfogyasztásos" varrásnak. Mondjuk nyilván függ a doki ügyességétől, mert én is láttam már borzasztó képeket ellenpéldaként.

Nekem sem volt zsírleszívás, az eredmény nagyon szép, nem puklis. (Attol ne ijedj majd meg, ha az első hetekben puklis lesz itt-ott, az a savó/víz.) Az 1napos állapotról láthatsz képet nálam. Ma már 2 hetes vagyok.

100850. dettbabu (válaszként erre: 100849. - Mujoka)
2019. jan. 30. 09:50
Nekem van plusz még rajtam, nem csak bört vettek le, lehet az is számit, hogy mennyire tudja szépen varrni. Ha van függöleges vágás is akkor a doki szerint szebb,de mi megbeszéltük,hogy csak lent lesz a vágás. Nem volt zsirleszivás nálam. Szerintem beszélj a dokival erröl.
100849. mujoka
2019. jan. 30. 09:18

Sziasztok!


Egy hét múlva lesz a hasplasztikám.


Szeretném megkérdezni hogy az mitől függ ha valakinek a csípőcsontnál két oldalt csücskös lesz? Mivel lehet azt kiküszöbölni? Műtét közben ott csinálnak e zsírleszívást? Ha nem akkor lehet hogy kérni kellene hogy ott ne legyen csücskös??

100848. szivi81 (válaszként erre: 100835. - KrasiAnita33)
2019. jan. 29. 21:44
na ő az akitől menekülj!! a facebook csoport tele van elrontott munkáival, ha problémád van kb elérhetetlen, és volt olyan csaj akinek kb altatás és érzéstelenítés nélkül sikerült “korrekcioznia”.
100847. Livia83 (válaszként erre: 100846. - Dettbabu)
2019. jan. 29. 20:07
Köszi
100846. dettbabu (válaszként erre: 100844. - Livia83)
2019. jan. 29. 20:03
Holnap teszek fel képet,hogy milyen most 8 hetesen
100845. dettbabu (válaszként erre: 100841. - Manka67)
2019. jan. 29. 20:01
Ha lehajolok és nincs a haskötö,olyan nehéz a hasam, ha köhögök vagy trüsszögök fáj egy tenyérnyi darab még a köldök alatt. és a varratig olyan mint egy hat honapos terhesnek. Lehet belül azért is fáj még,mert volt benne egy hétig megint a csö és most gyógyul. Csipötöl csipöig van a varrat, ha hajolok elég jol húzodik, remélem ez is meg fog szünni idövel.
100844. Livia83 (válaszként erre: 100839. - Dettbabu)
2019. jan. 29. 19:55
Hát én is remélem mondjuk a hasam még nem puffadt...de azzal a két puklival kèt oladlt elég vicces lenne...de puffadást a haskötő végett nem is látom ha leveszem csak tusolás...viszont 15 év után làttam a hasizmomat...
❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook