Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hasplasztika tapasztalatok (8. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

98277. Nina12122017-04-29 13:56
Sziasztok!

Engem 20.án műtöttek, a 6.napon volt a fordulópont, azóta olyan jól érzem magam mintha mi sem történt volna :) az öv viseléssel hadilábon állok, folyton begyűrődik a derekamnál és még magamnak nem tudom újrarakni...ha van valakinek valami jó tippje, vagy tud olyan típusú övet ami jó, azt legyszi írja meg!
A puffadás valóban nagyon érdekes😅 a combjaim mintha 2szer akkorák lennének mint eredetileg és már a lábamfejem is kezdi...de remélem nemsokára jobb lesz:)

98276. Emese212017-04-29 06:56
Jó reggelt.
A puffadas letezik egy het utan,vagy csak en erzek valamit felre?Tulajdonképpen mitől puffadunk (szerdan megkerdezem a dokit)?Az izzadassal ki hogy all?Én reggelre vízben fürdök :(( Ráadásul arra kelek fel,hogy tucsogok pedig 100% pamut takaróm van.Kérdezném még azt is,hogy kb ki mikor tuott teljesen kiegyenesedni?Én balga fejjel azt hittem csak azert kell görbén jarni,hogy a sebet tehermentesítsük.A doki azt mondta,hogy szép lassan menni fog a vitéz járás. No de mikor?3 napja bementünk a zöldségeshez én dirigaltam férjem pakolt.Erre a pénztáros megkerdezte mi a baj,hogy igy megyek :O (azt mondtam beallt a derekam :)) ...és kaptam a jó tanácsokat ááá.Azóta megfogadtam akkor megyek emberek közé ha már ki tudom magam húzni.

98275. Emese212017-04-29 06:40
Köszönöm Csajok!

98274. kiscsillag04302017-04-28 21:17
Örülök én is, hogy jól vagy, azért pihenj sokat, mert most nagyon fontos, a sebgyógyulást biztos segíti. Meg különben sem sokszor adatik meg egy Anyának, hogy őt szolgálják ki. :)
Én is féltem, hogy felébredek , engem is megnyugtattak.
Jobbulást kívánok!
(válasz Emese21 98272. hozzászólására)

98273. carteam2017-04-28 14:24
De jóóóó! Nagyon örülök, hogy túl vagy rajta és minden rendben ment!!
(válasz Emese21 98272. hozzászólására)

98272. Emese212017-04-28 08:26
Sziasztok
Elmúlt az arcüreggyulladásom és 12-én (szerdán) megműtöttek.Az altatástól féltem a legjobban mégpedig attól, hogy felébredek közben.Ezt el is mondtam az altató orvosnak aki megnyugtatott,hogy 36 éve alatt ilyen nála még nem fordult elő. (ja és még álmodtam is valamit közben:) ) Mikor felebredtem volt egy kis hányinger,de gyorsan kaptam rá gyógyszert. Másnap a felülés es séta sokkal könnyebb en és fájdalommentesebben ment,mint a két császár után. Azóta sincs fájdalmam,csak a köhögés volt rossz.A tubusra valószínűleg érzékenyebb vagyok így itthon szaraz köhögésre kellett vennem gyógyszert 5-6 napig.A masodik nap már olyan jól voltam,hogy szinte"rohangáltam" itthon,mintha meg sem műtöttek volna.Tegnap fürödtem amit szintén túl aggódtam,mert olvastam itt egy csomó történetet ájulásról,rosszullétről.Ez sem jött be.Kicsomagolt a férjem és segítség nélkül betogyogtam a fürdőbe.Semmi ájulás és rosszullét. Tehát eddig simán megy minden,remélem így is marad. A leghosszabb,hogy az 5évesem miután hazajottem masnapra taknyos,prüszkölős,köhögős lett.Így egy hete el vagyok szeparálva tőlünk az emeleten,nehogy elkapjam.Ez a legrosszabb,de bízom benne, hogy hamarosan ennek is vége lesz.

98271. Guruljka2017-04-28 00:34
És Te hogy vagy? :D
(válasz camylla 98270. hozzászólására)

98270. camylla2017-04-28 00:29
Sziasztok! Ezer éve nem jártam erre.
Ki hogy van? :) Jöhetnek az állapotfelmérések!

98269. Melcsi892017-04-27 20:15
Jol irod, a doki, a hely is, a noverek, asszisztensek is profik, es imadnivaloak! :)
(válasz mamamenta 98267. hozzászólására)

98268. Melcsi892017-04-27 20:14
Szivesen! Igen, en imadom Emberileg is, meg a munkait is. Lattam, hogy irtal privit, amint tudok visszairok (hamarosan) :)

98267. mamamenta2017-04-27 19:32
Hű, nagyon köszi, hogy írtál! Nekem szimpatikus volt a doktor és a hely is, ezek szerint Neked pozitívak a tapasztalataid? Kicsit aggódom, hogy a gyógyuláskor hoyg lesz, mert két viszonylag kis gyerekem van és egész nap őrülten robotolok velük/a háztartásban amúgy...
Üdv: M
(válasz Melcsi89 98263. hozzászólására)

98266. carteam2017-04-27 09:52
Köszönöm! Mindenképpen jelentkezem!
(válasz Cuncujka 98260. hozzászólására)

98265. Cat-rine2017-04-26 20:48
Nagyon szépen köszönöm,meggyőztél.
(válasz Cuncujka 98264. hozzászólására)

98264. Cuncujka2017-04-26 19:41
Szia! En hnap leszek 2 hetes es nem erzem magamon h mutve lettem vna. Termeszetesen oda figyelek mindenre es vigyazok magamra. Nem egyenesedek meg mindig Fel,de nem faj semmim es mindent tudok itthon csinalni. Nyaralaskor 9 hetes leszek, szabad mar furdozni :)
(válasz Cat-rine 98262. hozzászólására)

98263. Melcsi892017-04-26 19:32
Szia! Engem Pór doki műtött, kérdezz priviben, ha szeretnél.
(válasz mamamenta 98261. hozzászólására)

98262. Cat-rine2017-04-26 18:33
Sziasztok!
Ki milyen állapotban volt 2 hetesen??
Illetve az érdekelne, hogy 10 hetesen szerintetek lehet már tengerben áztatni magunkat??
Köszönöm

98261. mamamenta2017-04-26 18:01
Tudnátok arról írni,kinek alkalmazta az orvosa azt a technikát, amikor sok kis varrattal rögzítik (belül, felszívódóval) a felpreparált részt a hasfalhoz? Aki így csinálja aszerint előny hogy kevésbé mozog el amíg visza nem tapad, aki meg nem, aszerint feleslegesen húzódik a bőr, ami ugye még alakulgatna.Most leginkább Bulyovszky dr és Pór Ferenc dr között hezitálok, írna az, akinek esetleg eme két orvos közül bármelyiknél volt a műtétje? (elég haszontalannak érzem ezt a fórumot, ahhoz képest , hogy rengeteg már műtött taggal van tele és szinte nulla imformációhoz tudok tőlük jutni én, aki még előtte állok...volt, akinek priviben írtam, válaszolt is, de húsz-harminc embernek írjak külön?meg akit pl más városban műtöttek, az úgyse jön szóba, stb. Nem arra is lenne ez a fórum, hogy aki fent van és látja, hogy valaki kérdez, az dob rá egy választ? legalább az orvos neve és hogy jó vagy rossz-e a tapasztalata? vagy itt nem szabad orvos neveket megemlíteni??

98260. Cuncujka2017-04-26 07:14
Menni fog! Gyors gyogyulast kivanok. Majd ha tul vagy a muteten,irj par sort :-)
(válasz carteam 98259. hozzászólására)

98259. carteam2017-04-25 18:13
Köszi a válaszod, most elég sok para elszállt belőlem! Mivel a nagyobbik gyerek sportoló, ezért nekem is vezetnem kell elég gyorsan, mert az edzésekről nem maradhat le. Már készülünk a tehermentesítésre, a kicsit már nem ölbe visszük az emeletre, hanem a kezét fogva lépcsőzünk vele, a kocsi ülésbe is már ő mászik bele. Abban bízok, hogy mivel nem lesz más megoldás, ezért úgyis minden működni fog!!
(válasz Cuncujka 98258. hozzászólására)

98258. Cuncujka2017-04-25 12:41
Szegeden mutottek,de amugy Bekescsaban lett volna a mutet. En egy ejszakat voltam bent,igaz en maganklinikan voltam. Sajnos az en ferjem sem kapott szabadsagot,igy nekem is mindent egyedul kell megoldanom. Persze amiben tud,segit. Mi kulfoldon elunk,de en a mutet utan egy hettel autoba ultem a 2 gyerekkel es haza vezettem. Szerintem ne aggodj! En arra figyeltem es figyelek most is,h ne egyenesedjek fel. Hajolas helyett,leereszkedtem. A fajdalom nekem izomlazra hasonlitott. Egyszeru,gyors eteleket fozok. A kislanyomnak a kadhoz (magasito) lepcsot tettem,h egyedul be- es ki tudjon szallni. A 10 eves gyermeked fog tudni segiteni. Nekem a nagyobbik most lesz 6 eves es o is nagyon sokat segit. Nalunk a gyerekek azt megertettek,h anyanak a hasa most faj es nem szabad hajolni es nagyon ugyesen atveszeltuk mar ezt a 12 napot. Nalatok sem lesz gond :-)
(válasz carteam 98257. hozzászólására)

98257. carteam2017-04-25 12:23
Engem ha minden jól megy, jövőhéten műtenek. Nekem azt mondták,hogy 1 hét kórház.....el vagyok keseredve, mert két gyerek, plusz a munka vár rám itthon. Téged hol műtöttek? Nagyon izgulok, mert sajnos a férjemet nem engedik szabadságra, úgyhogy úgy néz ki a hazajövetel után nekem kell a gyerekek körül intézni mindent, a kicsi most volt két éves, a nagyobbik 10 múlt. A fájdalom nem is érdekel, csak az, hogy a gyerekek körül minden rendben legyen.
(válasz Cuncujka 98256. hozzászólására)

98256. Cuncujka2017-04-25 11:46
Sziasztok! En meg uj vagyok az oldalon. Nekem aprilis 13an volt teljes hasplasztikam. A csoveket 2 nappal mutet utan tavolitottak el. Veralvadasgatlot nem kaptam,mert sokat mozgok. Szombaton megyek varratszedesre. A trusszentes mar nem faj annyira,de azert probalom visszatartani 😀 a sebem sztem szepen gyogyul,a hazimunkakat lassan megcsinalom. 2 gyerkoc anyukaja vagyok. Kb 3 kg minuszom lett a mutettel,aminek nagyon orulok. Azoktol szeretnek kerdezni,akik mutet utan meg fogytak (esetleg sporttal), hogy a fogyas mennyire viseli meg (ha egyaltalan megviseli) a hasat? A leszoritotol nem erzem,ha ehes vagyok,igy nem nem is viszem tulzasba az evest. Szeptemberben megy a kisebbik gyerekem ovodaba es akkor szeretnek intenziven sportolni menni. A csipomrol szeretnek meg fogyni meg combrol. Sporttal van eselyem,hogy szepen fogyjak es ne maradjon sok borfelesleg? Koszi ha valaszoltok,szep napot Mindenkinek :-)

98255. Melcsi892017-04-24 22:08
Csajok! Nekem kicsivel tobb, mint 5 honapja volt a plasztikam, izomvarrassal. A kerdesem az, hogy Nektek is rossz még a kohoges, tusszentes, stb? Mert en az alhasamban igencsak erzem, le is szoktam ilyenkor fogni. Kicsit furi, es erdekelne, h Nalatok is van e ilyen. Koszi a tapasztalatokat.

98254. norika852017-04-24 21:33
Köszönöm szépen vélemények szerint hegre is jó most ahogy olvasgatam, 4 fajta volt a gyógyszertárba de pont az nem ami kifejezetten hegre van, majd legközelebb olyat veszek! De erről is jókat írnak!
(válasz ermelinda 98253. hozzászólására)

98253. ermelinda2017-04-24 20:07
Esetleg kicserélni?

Én a másikat használom, de gondolom, ezzel sem ártasz , bár lehet, hogy a másik hatékonyabb, azt kifejezetten hegekre ajánlják.
A műtét után contractubex vs. cicaplast versenyben, végül nálam a cicaplast nyert. Egyrészt volt otthon (bőrgyógyász és sebész is ezt ajánlotta anyajegy eltávolítás után a hegre), másrészt nagyobb kiszerelésben kapható, mint a contractubex.
(válasz norika85 98252. hozzászólására)

98252. norika852017-04-24 18:18
Sziasztok!

Cicaplastot akartam de ilyet adtak nem tudtam több fajta van belőle? Ezt azért hasznalhatom a hegre?

[link]

98251. Nonfredite2017-04-24 15:57
Nekem 3kg es azota még 10 😆

98250. ermelinda2017-04-24 13:15
Kb. 0,5 kg :DDDD
(zsírleszívás nem volt)

98249. Czigler Krisztina2017-04-24 09:17
Sziasztok!csak kìvàncsisàgbòl kinek hàny kg ment le a mûtéttel!

98248. Nonfredite2017-04-23 21:39
Szia ki műtött?Nekem is Miskolcon volt es a csö 19 napig de nem banom.Oldalra mütét utan 2 oraval fordultam :)
(válasz Nyári irány 98243. hozzászólására)