Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
103483. Vivi€ (válaszként erre: 103482. - Eprecske83)
2022. nov. 22. 10:11

Mindenki máshogy gyógyul. Nekem egy év után lett néhány(2-3) pici “csomó” a heg menten bor alatt. Ártatlanok, nem fajnak, nem látszanak, de ki lehet tapintani, nem okoznak bajt mégis zavaró nyilván.

Szerintem ez egy óriási mutet, hatalmas területen a szervezet pedig kompenzál. Lehet ezek elmúlnak majd, lehet nem. Ez olyan mint a koldok alatti érzéketlenség. Nekem nem hianyzik, és idő még realizálja az ember, hogy nem vagyunk 100% rehabilitalhatok, de amúgy ki a fenét érdekel. Inkább ez, mint a csunya bőr, nem?

103482. Eprecske83
2022. nov. 17. 13:18

Sziasztok!


Egy hete volt a teljes hasplasztikám 40 lg fogyás után és hasizom varrással együtt a terhesség miatt. A műtét nagyon jól sikerült és azt kell mondanom, hogy fájdalmam is alig volt. Nagyon szép lapos hasat kaptam, de tegnap este óta érzem, hogy a seb körül picit elkezdett ödéma kialakulni és meleg a bőr. Reggel megyek is vissza a dokihoz. Remélem, hogy ez normális. Nektek volt hasonló tapasztalatotok?

103481. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 103462. - Vivi€)
2022. nov. 16. 12:10
Mint kiderult,minden szep es jo,csak vannak olyan napjaim ,mikor felpuffadok es elegge elore domborodik. Az utobbi idoben szerencsere nem tapasztaltam olyan sokszor. Lattam volt mellmuteted is,ha megengeded bekukkantanek a naplodba. En is tervezem a kozel jovoben. A hasad nagyon szep egyebkent, nekem is alakul,bar harom gyerek mellett nehez normalis dietat tartani.:)
103480. Vivi€
2022. okt. 22. 23:17
Túl a következő műtéten fogyás után. Ha valakit érdekel nézzen be a naplomba. Igaz ez cici😊
103479. Lincsi4 (válaszként erre: 103466. - Krisztina_98)
2022. okt. 7. 15:58
Szia, kérhetnék részleteket, hol van hekyileg és esetleg árakat is, előre is köszi!
103478. Lincsi4
2022. okt. 7. 14:53
Sziasztok, volt valakinek mostanában hasplasztikája a Honvédba? Nem találok véleményeket a mostani dokikról. Dr Haller Ákost szerettem volna, de már csak magánban dolgozik, és hát az nagyon költséges. Félek a dr H.Cs tipusú dokiktól.
103477. Vivi€ (válaszként erre: 103472. - Mayuly)
2022. szept. 17. 07:48

Nem tudnék pontos étrendet adni. A lényeg, hogy ne legyen túl sok szénhidrát (mert az előszeretettel köti meg a vizet). Én pl.a cukrot teljesen elhagytam. Mostmár eszem finomított lisztbol készült ételeket nagyritkán, de egyébként nem nagyon eszem pekarut/tésztákat. Fontos a sok mozgás, annak hatására is felporgeted a szervezeted anyagcserejet így a vizhajtast is. Tapasztalataim szerint a természetes vízhajtó kapszulak/teák sokat nem javítanak az ilyesfajta vizvisszatartason (max ha valami orvosi vényre kapható cuccot szedsz én ezekkel nem éltem).

De ahogy Zolee is megerősítette, nagyon hamar meglátszik, ha nem figyelsz a kajára és hordó hasad lesz. Nyilván kinek mi a célja vagy a testkepzavara, van akit egyáltalán nem zavar, mert legalább “nem lóg már a bor rajta”, van akit zavar.

103476. Vivi€ (válaszként erre: 103474. - Libera)
2022. szept. 16. 22:30
Nem csinaljak egyszerre ezeket. Túl sok altatás idő. 3 havonta tudod beütemezni egymás után.
103475. Zolee4 (válaszként erre: 103469. - Vivi€)
2022. szept. 15. 17:36

Teljesen egyet értek minden szóval amit írtál!!!

Én most a nyáron elengedtem magam meg is lett az eredménye felpuffadtam mint egy hordó😀

Most egy két hete oda figyelek és már jobb is egy kicsit.

Én még fogytam egy kicsit a műtét után úgy hogy elvileg decemberben jön egy kis korrekció!!

A lényeg nem szabad feladni és nagyon sok munka van még a műtét után ahogy Vivi is írta sőt!!!

103474. Libera
2022. szept. 14. 20:17
Sziasztok, nagyon hasznos tapasztalatokat osztotok meg! Köszönöm. Segítsetek, én hasplasztika előtt állok, de 40 kg fogyás után a felkart combot is olasztikázni kéne. Van itt olyan, akinek ezeket egyszerre megcsinálták?
103473. mayuly (válaszként erre: 103450. - Vivi€)
2022. szept. 14. 19:54
Szeretnék én is engedélyt kérni.
103472. mayuly
2022. szept. 14. 19:48
Szia! Nekem is lesz hasplaszikám. Említetted hogy nagyon oda kell figyelni mit eszem a műtét után. Adnál pár jó tanácsot? vagy hogy melyik honlapon tudok utána olvasni? Köszönöm.
103471. Krisztina_98 (válaszként erre: 103468. - Viki1212)
2022. szept. 10. 21:18

Igen! Mondjuk nekem a börőm szépen hegesedik (leis kopogom) es gyönyörűen varrt össze, ettől féltem a legjobban hogy a varrat milyen lesz , de felül múlt minden vágyakozást ☺️ Nekem a derék részem gyönyörű a vágás után is. Mellplasztikát ő vele fogom elvégeztetni mert 40 kilós fogyáson vagyok túl és sajnos szükség van arra is

Laposra faragott igen igen megérte én azt mondom , de egyet kell értenem Vivi€-vel ha nem figyel az ember arra mit eszik meg akkor megköti a vízet és látszani fog.

103470. Icus1129
2022. szept. 4. 13:47

Szisztok!

Szeretnék véleményeket kérni azoktól akiket Regőcy doki műtött has plasztikával.

Esetleg tudja valaki, hogy lehet keresni a csoportban, ha véleményeket szeretnék olvasni a dokiról?

103469. Vivi€
2022. aug. 28. 14:12

Hat egyébként néha itt olvasgatom a hozzászólásokat. Sokan azt hiszitek/k, hogy a plasztika után minden uber szuper, lapos, stria mentes, hegmentes stb.

Igen, eltűnik a felesleges bőr/zsír egy része. Ami nem tűnik el, striak, heg, dagadas.

A heg hiába világosodik ki, örökké latszodni fog, esetleg valami stílusos tetoválás el tudja rejteni. A színátmenet a has és szemeremdomb között is látványos, jó 2-4 színnel árnyaltabb valamelyik rész.

A duzzadasra/ puffadasra való hajlam pedig óriási. Sokkal könnyebben kötsz meg vizet hasi tájékon és dagad fel az alhasad látványosan. Megeszel bármit és egyből látszik a gyomrodon stb. Én nem mondom, hogy nem eri meg, de azt tapasztalom saját magamon is, hogy nagyon figyelni kell a kajára, mert 2-3 nap nem figyelés után megkotok 3-4l felesleges vizet.

Ezenkívül heg menten előfordulhat “kis csomó”, amik látszani szerencsére nem látszanak, de érzed hogy közvetlen ott van bor alatt. Most lesz egy éves kontrollom, kiváncsi vagyok erre mit mond a dokim.

Ezenkívül pl.oldalt, ahol a vágás vegeter olyan hülyén néz ki a derék. Ezt korrigálni fogjak nálam, erről már egyeztettem.

Lényeg a lényeg. Megéri, mert jobb anélkül, de legtobbunk (főleg a maximalisták), idővel látjuk, hogy nem minden arany, ami fénylik.

103468. viki1212 (válaszként erre: 103466. - Krisztina_98)
2022. aug. 27. 20:07

Juj de jó 🤩🤩

És elégedett vagy a heggel? Szépen varr? Laposra faragott? 😄😄

103467. Vivi€ (válaszként erre: 103464. - Annikonn)
2022. aug. 27. 16:08
Dr. Bulyovszky István
103466. Krisztina_98 (válaszként erre: 103463. - Viki1212)
2022. aug. 26. 22:00
Szia! Engem dr Bor Mihály műtött hasplasztikával és én személy szerint csak ajánlani tudom nagyon figyelmes és bármi kérdésem volt egyből válaszolt is , műtét előtt is és után is
103465. Annikonn (válaszként erre: 103355. - Zolee4)
2022. aug. 26. 20:28
Szia, szeretném megkérdezni, hogy ki műtött és milyen tapasztalataid vannak?
103464. Annikonn (válaszként erre: 103364. - Vivi€)
2022. aug. 26. 20:02
Szeretném megkérdezni, hogy ki volt az orvosod. Köszönöm.
103463. viki1212 (válaszként erre: 103462. - Vivi€)
2022. aug. 18. 19:58

Nálam, ő is a listán van. Elmegyek konzultációra még Sebestyén doktornőhöz és Bor Mihályhoz is.

Engem dr Kovács Ferenc (Ágfalva)műtött többször is, de nálam nem jött össze, amit szerettem volna...

103462. Vivi€
2022. aug. 18. 11:35
Hat én nem tudom, nagyon sajnálom hogy ennyi negatív tapasztalatot szedtetek össze. Az én dokim 100% megbízható és remek munkát végez mindig. Úgyhogy én előszeretettel ajánlom dr. Bulyovszky Istvánt. Ő korrekciós műtéteket is csinál. Egy végtelenül kedves, felkészült és kimagaslóan tájékozott szakember.
103461. viki1212 (válaszként erre: 103460. - Bernadett_irorszag)
2022. aug. 13. 21:03
Hát én is 2x voltam már műtve ,és még most sincs teljesen végig összezárva a hasfala😞😞 és az alsó hasam egy pukli az egész, pedig kb 3 éve volt a 2. műtétem. Így tervezek egy 3.-at, de azt már egy másik dokival szeretném
103460. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 103459. - Hajnibaba)
2022. aug. 13. 10:02
Hat én maganban csinaltattam… most csekkoltam a hasfalam… hat… sírni tudnék… ugyan úgy szet van nyilva , mint a műtét előtt… 😩de most írok neki …
103459. Hajnibaba (válaszként erre: 103458. - Bernadett_irorszag)
2022. aug. 11. 22:53
Hívd fel a felettesét. Szeretnek eltűnni ha valami gond van aki nekem csinálta is lelépett átment másik kórházba. Azt mondta ott fogad aztán elérhetetlenné vált. Pedig a folyosón is nyílt titok volt mennyi egy műtét nála államiba...
2022. aug. 11. 14:03
Sziasztok. Nekem most lesz nyolc hónapja, hogy hasplasztikám volt… az utóbbi pár napban eléggé dagad a hasam,ahol össze varrtak. Másnak is előfordul? Van van okom aggódni , és a varrat elengedett ? Kedves doktor úrral idén nem találkoztam egyszer sem, mert nem volt neki jó az időpont… legutóbb két hétig voltam Budapesten, elérhetetlen volt,többször kerestem … pedig azt beszéltük hogy fogadni fog…
103457. Denisaherman (válaszként erre: 103454. - Hajnibaba)
2022. aug. 9. 14:39
Pontosan ki csonalta megkerdezhetem mert nem jovok ra jo lenne tudni. Sajnalom ami veled tortent. En is megszivtam sajnos.
103456. Denisaherman
2022. aug. 9. 14:37
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok esetleg olyan orvost ajánlani aki hasplasztika utan korrekciozna? Mert 4 honapja volt hasplasztikam es meg mondig van alatta folyadek. Aki csinalta elkuldott ultrahangra es azt mondtak mintha papirlapok kozott volna ugy van a szovetekben. Nagyon zavar mert puklis es diszkonfort erzetem van. Raadasul egyenletlen. Valakinek volt hasonlo tapasztalata? Raadasul az orvos aki csinalta annyit mond turelem. Hat koszi szepen. 4 honap utan is takargatom a hasam...
103455. Hajnibaba (válaszként erre: 103448. - Vanabble)
2022. aug. 8. 20:44
Megértelek. Utáltam visszajárni ahol elcseszték teljesen hülyének néztek. Kérjél orvosi konziliumot, keresd meg a felettesét annak aki csinálta/ főorvos ha állami vagy igazgató ha maszekba ment.
103454. Hajnibaba
2022. aug. 8. 19:52
Bárki hasplasztikán gondolkodik jól nézzen körül kire bízza magát. Csak annyit írok dr. H.Cs úgy elcseszte a hasamat hogy kb 3/4 évig jártam utókezelésre tele volt lyukakkal a seb körül ami szétnyílt és hónapokig váladék ürült. Állandóan fertőtlenítenem kellett és vatta szerű steril kötszert dugdosni a lyukakba. Dr. H nem tett a sebbe csövet amiből tisztulni tudott volna a váladék, a kórházban (H. Bp. ez az orvos már nincs ott) csak összevarrta. Egyszer sem kötötték át a sebet amig bent voltam. Amikor jöttem haza kérdezte egy másik orvos mikor lett ez a kötés cserélve? Mondtam egyszer sem. Honnan kéne nekem azt tudni hányszor kell kötözni? Csúnyán forrt össze mintha égési sebeim lennének... A műtét után iszonyatos fájdalmaim voltak... 1. éjszaka az ápolót hiába hívtam a nővérhívón hogy adjon fájdalomcsillapítót 3 óra után feladtam valszeg aludt. Amikor jártam vissza volt egy lány, többször láttam és beszélgettem vele. Neki fenék plasztikája volt mondta hogy húsevő baktérium van a sebben és nem tud begyógyulni. A műtő vagy valami nem steril elfertőződhet. Senki kedvét nem áll szándékomban elvenni de ennek vannak veszélyei. Odateszik a papírt írd alá.. Soha többet nem vállalkoznék rá.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook