Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3881. Gitti112 (válaszként erre: 3878. - Zselatin)
2008. júl. 11. 13:52

Szia.

Én is a Kelemen doktorhoz járok.

Nagyon szimpatikus.

Nekem volt már egy pocimütétem 2 és fél évvel ezelőtt amit nagyon elszurtak. Elég sok munkáját láttam a Kelemen dokinak, ami szerintem mind nagyon szép lett.

A ruki hasát is ő csinálta, ami gyönyörü lett.

3880. Gitti112 (válaszként erre: 3879. - Zselatin)
2008. júl. 11. 13:50

Szia.

Kelemen Péter-nek hivják.

3879. zselatin
2008. júl. 11. 13:45
Kelemen Péter vagy Kelemen Ottó?
3878. zselatin (válaszként erre: 3877. - Zselatin)
2008. júl. 11. 13:43
Akit Kelemen doktor műtött, azok megmondanák,hogy miért őt választották? Meg voltatok elégedve vele? Most olvastam utána és elég szimpinek tűnik.
3877. zselatin (válaszként erre: 3872. - Ildiko1977)
2008. júl. 11. 13:38

Ildikó!

Szép lett a hasad igazán. Olyan,mintha egy mosolygó száj lenne rajta:)

3876. nerni
2008. júl. 11. 13:28

Klau!

Tényleg nagyon szép lett a heged!

3875. nerni (válaszként erre: 3873. - Hejdi)
2008. júl. 11. 13:26
Sokat számít hidd el.Nagyon nem tudsz mit csinálni, türelmesnek kell lenned, a nehezén már túl vagy, ez már gyerekjáték.Pihenj sokat, hátha az segít.A bugyi miért is gázos utcára?Nem látja azt senki mi van rajtad.Utcán meg ne vetkőtt még le senkinek!:-)
3874. hejdi (válaszként erre: 3872. - Ildiko1977)
2008. júl. 11. 13:03

Szió!

Tényleg nagyon szeretnék leszokni hamar,mert nyár van,lassan megyünk nyarali,addigra teljes pompámban szeretnék tündökölni!Nem túl jók a híreid,hogy összesen 8 hét után vettél fel sima bugyit.Jaj nekem!

Azért szeretném a hasid megdicsérni,még mindíg nagyon szép,sőt szebb mint volt.Ugye már nem dagad?

3873. hejdi (válaszként erre: 3871. - Nerni)
2008. júl. 11. 13:00
Jaj de látod ilyen aggódós vagyok!Pedig nem akarok az lenni!Na de hogy csináljam,hogy már ne keljen hordanom? a bugyit azért gázos lenne utcán hordani!Tudod dinamós vagy literes nem tudom hogy írjam?Remélem tényleg sokat számít az az 1 hét!
2008. júl. 11. 12:55

Sziasztok!


Klau!

Tényleg nagyon szép a hasad! Sokat halványodott az utóbbi egy-két hónapban! Mivel kened?


Hejdi!

Nekem is nagyon hiányzott a haskötő. Én hat hétig használtam éjjel-nappal, de alig bírtam elhagyni.

Mindig olyan érzésem volt mintha semmi sem tartaná a hasamat. Így én utána még két hétig hordtam szorítós bugyit, nagyon kényelmes volt, és jól leszorította a hasamat.


Leddy!

Üdv itt!

Ha megnézed az előtte képemet, nekem nagyon hasonló volt a hasam a tiédhez.

Biztosan szépre helyre tudnák hozni.

Nekem ( és sokaknak itt a topikon) a Kelemen doktor csinálta a Szent Imre kórházban. Hozzáteszem, ő különösen jó köldököket tud csinálni:-)))Javaslom, menj el pár orvoshoz, és a legszimpatikusabbat választ ki. Én is háromnál voltam mielőtt döntöttem.

3871. nerni (válaszként erre: 3869. - Hejdi)
2008. júl. 11. 12:55
Ne aggódj már, addigra minden rendben lesz, nem fog hiányozni a haskötő, ha meg igen ott a bugyi.Addigra sokkal jobb lesz a hasad, és nem fog fájni.Vannak olyanok, akik megérzik a frontokat a vágásnál, az nem baj.Kitartást!!!!!!!!Igyekszem írni a privit is, de lehet csak este lesz.Jó legyél.Puszika
3870. nerni (válaszként erre: 3865. - Macsekcica)
2008. júl. 11. 12:50

Szióka!

Köszönöm szépen.Nekem egyáltalán nem fura, már jó volt megszabadulni tőle.Olyan mintha nem is lett volna soha haskötő.Könnyen el lehet felejteni.Még néha bedagad, de már kezd alakulni.Kezdek büszke lenni rá.:-)Neked is sikerülni fog, szorítok!

3869. hejdi (válaszként erre: 3866. - Macsekcica)
2008. júl. 11. 08:29

Helló Klau!

Tényleg nagyon szép a hasad!A hegvonal is gyönyörű!Tök jó nézni,még mindíg lapos vagy!Van ötleted ,hogyan lehet hamar könynen leszokni a haskötőről?Már 17-től nem kell horadnom,de most úgy érzem nem fogok tudni nélküle élni.Tegnap volt egy olyan érzésem,mintha a csíkjaim repednének.Volt neked is ilyen?Na a másik éha szúrnak a hegeim.A mellemen is,ha rossz idő van.Lehet csak képzelődöm?Jó,hogy te azért visszanézel ránk!

A többi réginek is üzenem (ildikó kivételével,mert ő is megmutatja magát és ír nekünk),hogy ők is tehetnének fel képet megírhatnák,miként vannak!

Pusz

3868. hejdi (válaszként erre: 3867. - Ida14)
2008. júl. 11. 07:40

Szia!

Mivel estére nem teszem fel szorosra,elég könnyen fel tudom tenni magamnak a haskötőt.Tartom az egyik oldalt a másikat elöszőr csak felül tapasztom hozzá ,majd utánna alul húzom -igazítom !Hát nem nagyon csinálok még igazi nagytakarítást.A házban mindenhol parketta van a konyhában ,étkezőben is,nem kell nagy erőfeszítés pórszívózás közben.Szőnyeggel lehet már én sem bírnék.Kölönben csak annyi a bajom,hogy alul nagyon bevág a haskötő ahogy metörik,nagyon nem jó érzés.Pot a hegvonalat piszkálja.

3867. Ida14 (válaszként erre: 3838. - Hejdi)
2008. júl. 11. 06:36

szia

hogy tudod tusolás után egyedül visszatenni a haskötőt?én próbáltam de egyszerűen úgy érzem nincs erőm fogni meg a másik kézzel a másik végét rátenni.mindig kicsúszott a kezemből.egyébként nektek nincs olyan érzésetek hogy hamar elfáradtok? tegnap kiporszívóztam felmostam és úgy éreztem mintha legalább 8 lakást kitakaritottam volna.

2008. júl. 10. 23:23

Hűűűű, Klau!


Gratulálok! Ez aztán nagyon szép pocak!

Már egészen halvány a vágásod.

Még fél év és szinte nem is fog látszani :))

De jó!!

3865. macsekcica (válaszként erre: 3828. - Nerni)
2008. júl. 10. 22:59

Nerni!


Gratulálok, hogy végig tudtad csinálni ezt az egészet, és végre megszabadulhatsz a haskötődtől!!


Milyen érzés?

Nem fura, hogy nem tartja a hasadat semmi???

3864. macsekcica (válaszként erre: 3809. - Rita79)
2008. júl. 10. 22:43

Szia Rita!


Remélem mielőbb beforr a sebed, mert már nagyon kiváncsi vagyok a hasadra :))

3863. Piszi (válaszként erre: 3861. - Leddy27)
2008. júl. 10. 22:37

Szia Leddy!

Nem olyan vészes a hasad, az enyém is hasonló volt, nekem is hasonlóan fentről repedt, talán nekem több bőr volt.

Szerintem a köldököd ne sajnáld, szép lesz az új.

A műtét során a köldök körül körbevágják a bőrt,h le tudják húzni a fölötte lévő bőrrészt, és kialakítják utána az új köldököt gondolom a régi helyén nagyjából.

A köldök feletti striák lejönnek alulra, attól függően mennyi bőrt tudnak kivágni.

Vágás vagy lógó bőr? Ezt Neked kell mérlegelni, nézd meg az utána fotókat is, h fél év múlva jó esetben alig látszik a heg és feszes pocik vannak a lógós hasak helyén!

A fősulival kapcsolatban, nem tudom mennyire kötelező bejárnod, mi annak idején azért lógtunk időnként, sőt az első gyermekem 3. év után szültem, 4. évben nem sokat jártam be. Inkább a gyerekek miatt lesz segítségre szükséges, de van olyan közöttünk, aki hasonlóan kis gyerekekkel segítség nélkül végigcsinálta. A második héttől már egyre könnyebb szerintem, persze ez sok mindentől függ. Tanulgatni fogsz tudni p. míg fekszel, kedved lesz e, az más kérdés...

3862. zselatin (válaszként erre: 3861. - Leddy27)
2008. júl. 10. 21:34

Leddy!

Az én hasam szerintem csúnyább, de nem parázom annyira. Visszaolvasva és nézve, szerintem mindkettőnknek lehet szép hasa és minden rendben lesz. Nagyon fontos a jó orvos választása. Nekem ennél nem kell több. Ha megbízom a dokiban, akkor az Ő kezében van minden:)

3861. leddy27
2008. júl. 10. 21:27

Köszi a válaszokat!

Lelkiismeretesen elkezdtem olvasni visszafelé, de még 110 oldal van :) majd egyszer a végére érek.

A sok fotót nézegetve csak felfordult a gyomrom, ahogy elképzelem, hogy lesz egy ekkora vágás a hasamon...

A másik bajom, hogy akkor a szép köldököm is újracsinálják? nem lesz csúnyább? egyáltalán hogy csinálnak köldököd? :)

A 3. bajom, hogy mikorra időzítsem az egészet, hogy az utána levő lábadozási időt ki tudjam bekkelni segítséggel... oké, hogy ősz, de én még suliba járok... most leszek 4. éves a PSZF-en, mellette két kicsi (ősszel lesznek 2 és 4 évesek). Tehát nem tudom mikor lenne jó. Ha a sulinak vége, akkor meg megyek vissza dolgozni, tehát akkor se ideális... van egyáltalán ideális idő?? :)

A fájdalomküszöböm se túl nagy, félek a kockázatoktól...

Úgyhogy még a dokiválasztás ezután van :) még csak barátkozom a gondolattal...

De jó olvasni azt a sok boldog embert, akik már átestek rajta és örülnek az eredménynek!

Teszek fel képet, véleményt várok, mit szóltok hozzá? :)

3860. zselatin (válaszként erre: 3854. - S.Vera)
2008. júl. 10. 20:46
S.Vera és Piszi köszi a bíztatást. Remélem én is olyan szép leszek egyszer, mint Ti:)
3859. nerni (válaszként erre: 3855. - S.Vera)
2008. júl. 10. 19:48
Szióka!Nekem is 10 napra vették ki az összes varratot, egyszerre mindet.Azt mondta a doki, hogy nem érdemes tovább benn hagyni, mert csak beleragad a sebbe.Már így is bele volt nekem az egyik oldalt ragadva, és elég kellemetlen volt, ahogy kivette.Nincs hamar hidd el.Ja meg nagyobb a fertőzés veszélye, ha tovább benn van.Össze van már az forrva rendesen.
3858. Piszi (válaszként erre: 3848. - Leddy27)
2008. júl. 10. 17:21

Szia Leddy!

Tényleg attól is függ az orvosválasztás, h mennyit szánsz rá, mik az elvárásaid pl. a hotelszolgáltatással kapcsolatban stb.

Kérdezz, biztos szívesen segít mindenki a lányok közül!

3857. Piszi (válaszként erre: 3855. - S.Vera)
2008. júl. 10. 17:13

Szia Vera!

Minden varratot kivesznek, nemcsak szakaszos varratszedés lesz? Nekem 26-án volt a műtét és tegnap 9-én a varratszedés, végülis +2nap.

3856. Piszi
2008. júl. 10. 16:50

Sziasztok!

Vasmacska Kelemen dr műtött.

Zselatin, nem olyan szörnyű a pocid, ebből simán szépet csinálnak, tényleg nézd meg a fotókat!

Na 4,5 órát bírtam munkahelyen, azért ez így elsőre elég is volt, végülis ma két hete műtöttek csak /tehát haskötő még 4 hétig/.

Holnap viszont ennyi idő alatt biztos nem végzem, mert rengeteg dolgom lesz, na majd felturbozom magam, h hamarabb végezzek.


Szia Ildi!

Szép is a pocid nagyon, méltán örülhetsz is neki!

Szóval Neked se volt jó minden régi rucid, az jó lenne ha 3-4 hónap múlva már nem lenne duzzadt nekünk sem.

A kollegáim lelkendeztek, h milyen karcsú lettem, szerintük nagyon látványos, érdekes én ennyire nem látom magamon.

3855. S.Vera (válaszként erre: 3702. - 58926f247d)
2008. júl. 10. 16:31

szia "Spark", mizu veled, minden rendben, hogy vagy? raksz fel képet az ÚJ pocidról?

nekem júli 1 volt a nagy nap és holnap 11-én megyek varratszedésre, mit gondoltok.. nem korai ez a varratszedés??

3854. S.Vera (válaszként erre: 3840. - Zselatin)
2008. júl. 10. 16:16
szia, ebből simán csinálnak neked lapos pocit, nézd meg az enyémből mit csináltak, pedig én nem is fogytam előtte
3853. zselatin (válaszként erre: 3852. - Hejdi)
2008. júl. 10. 15:07

Dr. Rusz Zoltán

Sok jót hallottam róla és egy ismerősöm személyesen is ismeri és csak jókat írt róla. A Shöppf-Méreiben is dolgozik és máshol is.

3852. hejdi (válaszként erre: 3849. - Zselatin)
2008. júl. 10. 14:11

Hali!

Ki lett a nyeretes doki?Kiváncsi vagyok,remélem nem írtad már meg ,nekem meg elkerűlte a figyelmem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook