Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
4393. Gitti112 (válaszként erre: 4392. - Hilda40)
2008. szept. 13. 19:40

Szia.

Mütét előtt állok. Sokkal jobban félek a katétertől mint magától a mütéttől.

4392. Hilda40 (válaszként erre: 4391. - Gitti112)
2008. szept. 13. 18:25

Szia!

Szerintem ez nővérfüggő. Nekem volt, de az éjszakás nővér haragudott érte. Gondolom ő nem adott volna, ha akkor nappalos. Ebből következik, hogy a műtét idején nem volt bent. Azt mondta, hasműtötteknek nem szoktak feltenni.

De miért kérdezed?

4391. Gitti112
2008. szept. 13. 09:43

Sziasztok lányok!

Akiket a Szt.imrébe mütöttek mindenkinek volt katétere?

4390. Tünde41 (válaszként erre: 4388. - 11c89165be)
2008. szept. 12. 22:18

Szia


Nekem volt zsírleszívásom kb.5 éve, de én csak rosszakat tudok írni róla, ezért inkább ezt nem teszem.

Viszont márciusban volt hasplasztikám amit nagyon-nagyon nem bántam meg, sőt....... a zsírleszívás helyett már a plasztikát kellett volna megcsináltatnom.

Ahol engem műtöttek ott nem csinálnak zsírleszívást. A doki azt mondta nekem, hogy akinek zsírleszívást csináltak már hasplasztika előtt, annál előfordulhat a műtét során, hogy nem nyúlik rendesen a bőr, mert hegesedés alakul ki a leszívásnál.

4389. Hilda40 (válaszként erre: 4385. - Zsorzsika)
2008. szept. 12. 12:19

Szia!


Az autóvezetés szerintem attól is függ, hogy izmot is varrnak, vagy csak bőrt. Izom varrással szerintem nehezebb, de két hetesen már volt, aki varratszedésre kocsival ment. A lényeg, hogy legyen erőd nyomni a pedált, és tekerni a kormányt. No meg forgolódni, ha szükséges. :)


Nem vagyok pécsi, de ha ott van Brendon, akkor ott is lehet hasszorítós bugyit venni, általában kétfélét. Az Anita nevű a drágább, de az erősebb is.


Lehet plasztika után gyereket vállalni, de nem nagyon javasolják a műtétet olyankor főképp, ha előre tervezett a terhesség. Egy egyszer már kifeszített bőrnek ismét kinyúlni gondolom nem túl jó, de biztos nem lehetetlen. Volt már itt a Hoxán olyan, aki évekkel később, egy újabb kapcsolatból ismét szült. Ezután emlékeim szerint újra megplasztikázták.

2008. szept. 12. 11:35

Sziasztok!

Csak pár napja akadtam erre az oldalra és rögtön a segítségeteket is szeretném kérni. Az iránt érdeklődnék, hogy van-e valaki akinek nem csak hasplasztikája, hanem zsírleszívása is volt a hasról.Érdekelne, hogy melyiket szokás először elvégezni, a plasztikát vagy a zsírleszívást.

Köszi

4387. katicabogár44 (válaszként erre: 4385. - Zsorzsika)
2008. szept. 12. 09:03

A hasfal plasztikájának gyakorlatilag nincs köze a teherbeeséshez, de szerintem érdemesebb lenne a családalapítás végeztére halasztani a műtétet. Hiszen ha megint elnyúlik a pocid, kezdheted előlről.

Vezetni néhány nap múltán már lehet(kisvárosi forgalomban), bár emlékszem, amikor az első kátyúba belezökkentem, azt hittem itt a vég. A fővárosi őrületre én nem tudom mikor vállalkoztam volna?

2008. szept. 12. 07:45

szia, én csak arra tudok válaszolni, hogy hol lehet kapni hasszorítós bugyit:


a Ferenciek utcájában van egy gyógyászati segédeszközök bolta, ott tutira kapsz. (picike bolt)

4385. Zsorzsika
2008. szept. 12. 07:41

Sziasztok!


Nekem is lenne három kérdésem:

A műtét után mikor lehet autót vezetni?

Valaki tudja-e, hol lehet Pécsen hasszorítós bugyit venni?

És a harmadik kérdés az, hogy hasplasztika után vállalhat-e valaki gyereket? Nem kockázatos a műtét után (akár évekkel is) teherbe esni? Tud még tágulni a bőr?


Előre is köszi a válaszokat!

4384. Timkó79
2008. szept. 11. 21:40

Szia Gyöngyi!


Tényleg gratulálok a hasadhoz, meggyőztél, hogy tényleg érdemes megcsinálni. Remélem nekem is ilyen lesz.

Szeretném megkérdezni, hogy mennyi idő után tudtál normálisan ülni hosszabb időn át? Elkezdenék novemberben egy sulit, ami hétvégenként lenne, de 9-től 2-ig tart, és fogalmam sincs, hogy megtudnám-e csinálni.

Köszi

4383. macsekcica (válaszként erre: 4378. - Gyöngyi07)
2008. szept. 11. 21:29

Szia Gyöngyi!


Engem érdekelnek a képek:))

Egyre szebb a hasad!!!!!!!

Tegyél fel minden héten egy újabbat! Nagyon gyorsan alakul a pocid.

2008. szept. 11. 19:24

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm lányok, nekem is tetszik :)

Igaz még a köldököm nem az igazi, de az is nagyon szépen gyógyulgat.

Volt fent a régi énemről is kép, de annyira utáltam, hogy mivel "új élet" látni sem akarom. :)

A varratszedésnél is két részletben szedte ki a müa. cérnát, elöször a bal oldalról, majd a jobb oldalról húzta ki.

Ma volt az első napom a hasszorítós bugyiba, de nem volt az igazi.

Meg kellett bütykölnöm a bugyit, mert alul combtőnél nagyon bevágott, és ezért fájdalmas volt.

4381. leddy27 (válaszként erre: 4378. - Gyöngyi07)
2008. szept. 11. 11:35

Tényleg tök jól néz ki :) meg nem mondanám, hogy még egy hónapja se műtöttek... A friss varratos képek után se gondoltam volna, hogy így fog kinézni, de tényleg gyönyörű.

Kíváncsi lettem volna a régi pocidra is, arról nincs képed?

Jól látom, hogy a felénél újrakezdi a varratokat?

4380. zsazso (válaszként erre: 4378. - Gyöngyi07)
2008. szept. 11. 08:50

Szia !

Nagyon- nagyon szép. Gratulálok.

4379. zselatin (válaszként erre: 4378. - Gyöngyi07)
2008. szept. 11. 08:48
Nagyon szép a hasad!
2008. szept. 10. 22:17

Sziasztok!

Ha valakit érdekel, tettem fel új képet. Holnap leszek 4. hetes. Ezt úgy írom mintha kismama vagy újszülött lennék, de ez is egyfajta újjászületés :)

4377. zsazso
2008. szept. 10. 17:35

Sziasztok !

Eddig csak olvasgatallak benneteket , és gyűjtöttem a sok-sok hasznos infot. De most már meg van a műtét időpontja . nov.05-én, megyek Győrbe hasplasztikára.

Aug 27.-én volt mellplasztikám, és 2 honapnak el kell telni a két műtét között.

Gratulálok mindenkinek a szép pocihoz !!!

Igazán jó ez a a forúm , nagyon jó hogy ilyen részletessen leirtátok a műtétet az elejétől a mostani állapotig, sokat tanul belőle az ember.

Ez után többször jövök én is , lelki erőt gyüjteni , mert szerintem a mellplasztika kutya fűle egy hasplasztikához. Pussz. Zsuzsa.

2008. szept. 10. 14:14

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani Szegeden plasztikai sebészt? Olyat aki nem magánklinikán van hanem kórházi osztályon! Sajnos Szentesen nem jön össze tb-re a műtét csak fizetősen vállalják! Előre is köszi!!

4375. katicabogár44 (válaszként erre: 4373. - Suzyka)
2008. szept. 10. 08:23
Csak saját magamról tudom a példát:a stria nem utána jött, hanem előtte a köldököm felett is jó magasan csíkos volt, és annyira nem lehet lenyúzni a bőrt, hogy az teljesen eltűnjön, tehát valamennyi maradt.Talán nem a sebed nyúlt meg, hanem a még nem jól működő nyirokkeringés miatt ott duzzadtabb, és azért látod olyannak. Az idő gyógyítgatja.
4374. suzyka
2008. szept. 9. 23:03
piszi, gotti08, hejdi! A ti hasatok hasonlít az enyémhez...
4373. suzyka
2008. szept. 9. 23:01

Sziasztok Széphasúak!

Néztem a fotókat a galériában, egyikőtöknek szebb a pocója, mint a másiknak, viszont egy valami aggaszt engem és erre szeretnék választ kapni. Néhányotoknál láttam olyat, amit magamon is tapasztalok, hogy a heg fölött a seb mintha megnyúlt volna, még striák is vannak a bőrön. Ez mitől van? Elvileg oda nem hízhatunk, hiszen a zsírszöveteket eltávolították onnan. Akkor meg miért tágul a bőr? Segítsetek kérlek, mert már teljesen készen vagyok, ha tükörbe kell nézni!

4372. hencsy (válaszként erre: 4371. - Ildi0911)
2008. szept. 9. 22:14

Szia,


Én pénteken megyek konzultációra és akkor többet fogok tudni. Egyébként ha gondolod ezen az elérhetőségen megtudod kérdezni a dokit nagyon kedves és válaszol minden kérdésre:

Dr. Regőci Tamás info@regoczi-sebeszet.hu



Üdv: Heni

4371. Ildi0911
2008. szept. 9. 20:16

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék erről a TB-s hasplasztikáról, hogy működik az egész? Anyunak kellene segítenem elintézni, és jól jönne egy kis segítség, előre is köszi a válaszokat.

2008. szept. 9. 19:52

Óh! hogy sose az sül ki a mondandómból, amit akarok.Nem tőlük sajnálom!(sajnálja a fene!)hanem én miért nem? Igen, mindenkinek megvan rá az indoka.

Talán még a gyermekvállalást is lehetne azzal ösztönözni, hogy ha szülsz pl. 3 gyereket, és elment a formád, kapsz egy kis kedvezményt, hogy rendbetetesd magad.Vagy ez nagyon ordenálé naivitás?

Mint ahogy sokan féltik a mellüket és inkább nem szülnek és nem szoptatnak!(ez tény)De ha ott lenne a lehetőség, hogy megcsináltathatja _nem vagyonért a cicijét.......ki tudja?

4369. hencsy (válaszként erre: 4308. - Nyerges107)
2008. szept. 9. 18:30

Szia,



Szeretném megkérdezni, hogy nem esetleg a Regőci doktor műt?

4368. Hilda40 (válaszként erre: 4365. - Kikik77)
2008. szept. 9. 18:21
Sziasztok! Teljesen egyetértek azzal én is, hogy aki még tud élni ennek a műtétnek az ingyenességével, az próbáljon is élni vele! És akinek azt mondják, hogy nem ingyenes, az is járjon jobban utána, mert nem mindenhol mondják ugyanazt.
4367. Hilda40 (válaszként erre: 4366. - Hencsy)
2008. szept. 9. 18:13

Szia!


Csak látásból, de a munkáját élőben láttam, mert a szobatársamnak júliusban ő csinálta a hasplasztikát, augusztusban - ekkor voltunk egy szobában - pedig a combot.

A hasa ugyanolyan gyönyörű volt, mint a Kelemen féle hasak!

4366. hencsy
2008. szept. 9. 17:21

Sziasztok,


Szeretném megkérdezni, hogy esetleg ismeri e valaki Regőci doktort, a Szent Imre kórház ban rendel?

4365. kikik77
2008. szept. 9. 13:06
Sziasztok! Már régen olvasgattam el a hozzászólásaitokat, most van egy fél órám. Örülök, hogy ennyien vagyunk! A Katicabogaras témához szeretnék hozzáfűzni: nagyon jó, hogy minden harag és sértődés nélkül meg tudjuk beszélni a dolgokat. Valószínű, hogy órákig tudnánk mondani érveket, ellenérveket egyik illetve másik oldalról. Szmandinak igaza van, soha nem tudni, a TB holnap, holnapután mit fog támogatni. Egyik barátnőm 3 ikres anyuka, kb. 5 éve műtötték TB-re, akkor még volt rajta támogatás. Ma már nincs. Az OEP a kiadásait csökkenti, és ki tudja meddig fogja ezt folytatni! Valahol el kellett kezdenie a megszorítást, hát a szülés utáni dolgoknál kezdte és biztos vagyok benne, hogy nem ez lesz az utolsó. Úgyhogy aki teheti, használja ki, ahogy azt Szmandi mondta.
4364. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 4348. - Zsorzsika)
2008. szept. 8. 21:01

Szia Zsorzsika!

Köszi a gratulációt, most már 48 kg-nál tartok.

Remélem tb-re lesz a műtétem a fogyás miatt, egy nagyon kedves forumozó társunk segített ehhez nagyon sokat!! Szerdán megyek az orvoshoz! Remélem minden rendben lesz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook