Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hasplasztika tapasztalatok (34. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

98279. rozsareka842017-05-01 15:26
Sziasztok!
Már egy ideje olvasgatlak titeket.. De sajnos nehéz a végére érni. Kis segítség kellene azzal kapcsolatban valakinél volt teljes hasplasztika és mellfelvarrast együtt?
Ha igen kinél melyik orvosnál ha Pesten volt? Én Bulyovszky doktornal voltam konzultáción elég szimpatikus volt elsőre. . Valakinek van vele tapasztalata? És még egy olyan kérdés hogy kereskedelemben dolgozom öltönyüzletben ahol elég sokat kell pakolni felemelni levenni az árut. . Szerintetek 6het után nyugodtan vissza lehet menni dolgozni? Több időt nem tudnék itthon maradni meg az is elég huzos..
Köszönöm a segítségeteket előre is!

98278. Emese212017-04-29 18:15
A combod???Nekem a hasam szokott :)
(válasz Nina1212 98277. hozzászólására)

98277. Nina12122017-04-29 13:56
Sziasztok!

Engem 20.án műtöttek, a 6.napon volt a fordulópont, azóta olyan jól érzem magam mintha mi sem történt volna :) az öv viseléssel hadilábon állok, folyton begyűrődik a derekamnál és még magamnak nem tudom újrarakni...ha van valakinek valami jó tippje, vagy tud olyan típusú övet ami jó, azt legyszi írja meg!
A puffadás valóban nagyon érdekes😅 a combjaim mintha 2szer akkorák lennének mint eredetileg és már a lábamfejem is kezdi...de remélem nemsokára jobb lesz:)

98276. Emese212017-04-29 06:56
Jó reggelt.
A puffadas letezik egy het utan,vagy csak en erzek valamit felre?Tulajdonképpen mitől puffadunk (szerdan megkerdezem a dokit)?Az izzadassal ki hogy all?Én reggelre vízben fürdök :(( Ráadásul arra kelek fel,hogy tucsogok pedig 100% pamut takaróm van.Kérdezném még azt is,hogy kb ki mikor tuott teljesen kiegyenesedni?Én balga fejjel azt hittem csak azert kell görbén jarni,hogy a sebet tehermentesítsük.A doki azt mondta,hogy szép lassan menni fog a vitéz járás. No de mikor?3 napja bementünk a zöldségeshez én dirigaltam férjem pakolt.Erre a pénztáros megkerdezte mi a baj,hogy igy megyek :O (azt mondtam beallt a derekam :)) ...és kaptam a jó tanácsokat ááá.Azóta megfogadtam akkor megyek emberek közé ha már ki tudom magam húzni.

98275. Emese212017-04-29 06:40
Köszönöm Csajok!

98274. kiscsillag04302017-04-28 21:17
Örülök én is, hogy jól vagy, azért pihenj sokat, mert most nagyon fontos, a sebgyógyulást biztos segíti. Meg különben sem sokszor adatik meg egy Anyának, hogy őt szolgálják ki. :)
Én is féltem, hogy felébredek , engem is megnyugtattak.
Jobbulást kívánok!
(válasz Emese21 98272. hozzászólására)

98273. carteam2017-04-28 14:24
De jóóóó! Nagyon örülök, hogy túl vagy rajta és minden rendben ment!!
(válasz Emese21 98272. hozzászólására)

98272. Emese212017-04-28 08:26
Sziasztok
Elmúlt az arcüreggyulladásom és 12-én (szerdán) megműtöttek.Az altatástól féltem a legjobban mégpedig attól, hogy felébredek közben.Ezt el is mondtam az altató orvosnak aki megnyugtatott,hogy 36 éve alatt ilyen nála még nem fordult elő. (ja és még álmodtam is valamit közben:) ) Mikor felebredtem volt egy kis hányinger,de gyorsan kaptam rá gyógyszert. Másnap a felülés es séta sokkal könnyebb en és fájdalommentesebben ment,mint a két császár után. Azóta sincs fájdalmam,csak a köhögés volt rossz.A tubusra valószínűleg érzékenyebb vagyok így itthon szaraz köhögésre kellett vennem gyógyszert 5-6 napig.A masodik nap már olyan jól voltam,hogy szinte"rohangáltam" itthon,mintha meg sem műtöttek volna.Tegnap fürödtem amit szintén túl aggódtam,mert olvastam itt egy csomó történetet ájulásról,rosszullétről.Ez sem jött be.Kicsomagolt a férjem és segítség nélkül betogyogtam a fürdőbe.Semmi ájulás és rosszullét. Tehát eddig simán megy minden,remélem így is marad. A leghosszabb,hogy az 5évesem miután hazajottem masnapra taknyos,prüszkölős,köhögős lett.Így egy hete el vagyok szeparálva tőlünk az emeleten,nehogy elkapjam.Ez a legrosszabb,de bízom benne, hogy hamarosan ennek is vége lesz.

98271. Guruljka2017-04-28 00:34
És Te hogy vagy? :D
(válasz camylla 98270. hozzászólására)

98270. camylla2017-04-28 00:29
Sziasztok! Ezer éve nem jártam erre.
Ki hogy van? :) Jöhetnek az állapotfelmérések!

98269. Melcsi892017-04-27 20:15
Jol irod, a doki, a hely is, a noverek, asszisztensek is profik, es imadnivaloak! :)
(válasz mamamenta 98267. hozzászólására)

98268. Melcsi892017-04-27 20:14
Szivesen! Igen, en imadom Emberileg is, meg a munkait is. Lattam, hogy irtal privit, amint tudok visszairok (hamarosan) :)

98267. mamamenta2017-04-27 19:32
Hű, nagyon köszi, hogy írtál! Nekem szimpatikus volt a doktor és a hely is, ezek szerint Neked pozitívak a tapasztalataid? Kicsit aggódom, hogy a gyógyuláskor hoyg lesz, mert két viszonylag kis gyerekem van és egész nap őrülten robotolok velük/a háztartásban amúgy...
Üdv: M
(válasz Melcsi89 98263. hozzászólására)

98266. carteam2017-04-27 09:52
Köszönöm! Mindenképpen jelentkezem!
(válasz Cuncujka 98260. hozzászólására)

98265. Cat-rine2017-04-26 20:48
Nagyon szépen köszönöm,meggyőztél.
(válasz Cuncujka 98264. hozzászólására)

98264. Cuncujka2017-04-26 19:41
Szia! En hnap leszek 2 hetes es nem erzem magamon h mutve lettem vna. Termeszetesen oda figyelek mindenre es vigyazok magamra. Nem egyenesedek meg mindig Fel,de nem faj semmim es mindent tudok itthon csinalni. Nyaralaskor 9 hetes leszek, szabad mar furdozni :)
(válasz Cat-rine 98262. hozzászólására)

98263. Melcsi892017-04-26 19:32
Szia! Engem Pór doki műtött, kérdezz priviben, ha szeretnél.
(válasz mamamenta 98261. hozzászólására)

98262. Cat-rine2017-04-26 18:33
Sziasztok!
Ki milyen állapotban volt 2 hetesen??
Illetve az érdekelne, hogy 10 hetesen szerintetek lehet már tengerben áztatni magunkat??
Köszönöm

98261. mamamenta2017-04-26 18:01
Tudnátok arról írni,kinek alkalmazta az orvosa azt a technikát, amikor sok kis varrattal rögzítik (belül, felszívódóval) a felpreparált részt a hasfalhoz? Aki így csinálja aszerint előny hogy kevésbé mozog el amíg visza nem tapad, aki meg nem, aszerint feleslegesen húzódik a bőr, ami ugye még alakulgatna.Most leginkább Bulyovszky dr és Pór Ferenc dr között hezitálok, írna az, akinek esetleg eme két orvos közül bármelyiknél volt a műtétje? (elég haszontalannak érzem ezt a fórumot, ahhoz képest , hogy rengeteg már műtött taggal van tele és szinte nulla imformációhoz tudok tőlük jutni én, aki még előtte állok...volt, akinek priviben írtam, válaszolt is, de húsz-harminc embernek írjak külön?meg akit pl más városban műtöttek, az úgyse jön szóba, stb. Nem arra is lenne ez a fórum, hogy aki fent van és látja, hogy valaki kérdez, az dob rá egy választ? legalább az orvos neve és hogy jó vagy rossz-e a tapasztalata? vagy itt nem szabad orvos neveket megemlíteni??

98260. Cuncujka2017-04-26 07:14
Menni fog! Gyors gyogyulast kivanok. Majd ha tul vagy a muteten,irj par sort :-)
(válasz carteam 98259. hozzászólására)

98259. carteam2017-04-25 18:13
Köszi a válaszod, most elég sok para elszállt belőlem! Mivel a nagyobbik gyerek sportoló, ezért nekem is vezetnem kell elég gyorsan, mert az edzésekről nem maradhat le. Már készülünk a tehermentesítésre, a kicsit már nem ölbe visszük az emeletre, hanem a kezét fogva lépcsőzünk vele, a kocsi ülésbe is már ő mászik bele. Abban bízok, hogy mivel nem lesz más megoldás, ezért úgyis minden működni fog!!
(válasz Cuncujka 98258. hozzászólására)

98258. Cuncujka2017-04-25 12:41
Szegeden mutottek,de amugy Bekescsaban lett volna a mutet. En egy ejszakat voltam bent,igaz en maganklinikan voltam. Sajnos az en ferjem sem kapott szabadsagot,igy nekem is mindent egyedul kell megoldanom. Persze amiben tud,segit. Mi kulfoldon elunk,de en a mutet utan egy hettel autoba ultem a 2 gyerekkel es haza vezettem. Szerintem ne aggodj! En arra figyeltem es figyelek most is,h ne egyenesedjek fel. Hajolas helyett,leereszkedtem. A fajdalom nekem izomlazra hasonlitott. Egyszeru,gyors eteleket fozok. A kislanyomnak a kadhoz (magasito) lepcsot tettem,h egyedul be- es ki tudjon szallni. A 10 eves gyermeked fog tudni segiteni. Nekem a nagyobbik most lesz 6 eves es o is nagyon sokat segit. Nalunk a gyerekek azt megertettek,h anyanak a hasa most faj es nem szabad hajolni es nagyon ugyesen atveszeltuk mar ezt a 12 napot. Nalatok sem lesz gond :-)
(válasz carteam 98257. hozzászólására)

98257. carteam2017-04-25 12:23
Engem ha minden jól megy, jövőhéten műtenek. Nekem azt mondták,hogy 1 hét kórház.....el vagyok keseredve, mert két gyerek, plusz a munka vár rám itthon. Téged hol műtöttek? Nagyon izgulok, mert sajnos a férjemet nem engedik szabadságra, úgyhogy úgy néz ki a hazajövetel után nekem kell a gyerekek körül intézni mindent, a kicsi most volt két éves, a nagyobbik 10 múlt. A fájdalom nem is érdekel, csak az, hogy a gyerekek körül minden rendben legyen.
(válasz Cuncujka 98256. hozzászólására)

98256. Cuncujka2017-04-25 11:46
Sziasztok! En meg uj vagyok az oldalon. Nekem aprilis 13an volt teljes hasplasztikam. A csoveket 2 nappal mutet utan tavolitottak el. Veralvadasgatlot nem kaptam,mert sokat mozgok. Szombaton megyek varratszedesre. A trusszentes mar nem faj annyira,de azert probalom visszatartani 😀 a sebem sztem szepen gyogyul,a hazimunkakat lassan megcsinalom. 2 gyerkoc anyukaja vagyok. Kb 3 kg minuszom lett a mutettel,aminek nagyon orulok. Azoktol szeretnek kerdezni,akik mutet utan meg fogytak (esetleg sporttal), hogy a fogyas mennyire viseli meg (ha egyaltalan megviseli) a hasat? A leszoritotol nem erzem,ha ehes vagyok,igy nem nem is viszem tulzasba az evest. Szeptemberben megy a kisebbik gyerekem ovodaba es akkor szeretnek intenziven sportolni menni. A csipomrol szeretnek meg fogyni meg combrol. Sporttal van eselyem,hogy szepen fogyjak es ne maradjon sok borfelesleg? Koszi ha valaszoltok,szep napot Mindenkinek :-)

98255. Melcsi892017-04-24 22:08
Csajok! Nekem kicsivel tobb, mint 5 honapja volt a plasztikam, izomvarrassal. A kerdesem az, hogy Nektek is rossz még a kohoges, tusszentes, stb? Mert en az alhasamban igencsak erzem, le is szoktam ilyenkor fogni. Kicsit furi, es erdekelne, h Nalatok is van e ilyen. Koszi a tapasztalatokat.

98254. norika852017-04-24 21:33
Köszönöm szépen vélemények szerint hegre is jó most ahogy olvasgatam, 4 fajta volt a gyógyszertárba de pont az nem ami kifejezetten hegre van, majd legközelebb olyat veszek! De erről is jókat írnak!
(válasz ermelinda 98253. hozzászólására)

98253. ermelinda2017-04-24 20:07
Esetleg kicserélni?

Én a másikat használom, de gondolom, ezzel sem ártasz , bár lehet, hogy a másik hatékonyabb, azt kifejezetten hegekre ajánlják.
A műtét után contractubex vs. cicaplast versenyben, végül nálam a cicaplast nyert. Egyrészt volt otthon (bőrgyógyász és sebész is ezt ajánlotta anyajegy eltávolítás után a hegre), másrészt nagyobb kiszerelésben kapható, mint a contractubex.
(válasz norika85 98252. hozzászólására)

98252. norika852017-04-24 18:18
Sziasztok!

Cicaplastot akartam de ilyet adtak nem tudtam több fajta van belőle? Ezt azért hasznalhatom a hegre?

[link]

98251. Nonfredite2017-04-24 15:57
Nekem 3kg es azota még 10 😆

98250. ermelinda2017-04-24 13:15
Kb. 0,5 kg :DDDD
(zsírleszívás nem volt)