Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
102613. Nita1986
2019. dec. 19. 09:00

Sziasztok!


Jó ideje nem jártam itt!

Először is gyors felépülést kívánok azoknak akiket az elmúlt hetekben műtöttek.Kitartást akiknek a nehezebb út jutott.


Tegnap voltam 9 hetes.Lassan el kellene hagynom a haskötőt de nem igazán megy.December 7-én kezdtem el újból dolgozni (irodai ülőmunka némi iratmozgatással).Nagyon nem esett jól az első 3 nap.Szó szerint rosszul voltam este és még éjszakára is visszavettem a haskötőt.


Az is rontott a helyzeten hogy a kisebbik gyermekem betegeskedett és a fáradtságtól nem igazán tudott a saját lábán jönni-menni.Cipeltem,emeltem.Így most fájdogál a hasizmom is.😢

Januártól újból sportolhatnék de szerintem ez még várat magára.


Tudom türelemjáték az egész.

102612. AnnaWass (válaszként erre: 102611. - Mylédy)
2019. dec. 19. 08:16
Oohh akkor ez is nagyon egyedi😊 akkor nincs mit tenni varni kell hatha egyszercsak veget er a puffadas dagadas stb...
102611. Mylédy (válaszként erre: 102606. - AnnaWass)
2019. dec. 19. 08:10
Próbáltam a haskötő viselését,de én jobban be dagadtam tőle.Kicsit fordítva müködök ezt az orvos is mondta😁
102610. Laszlokartárs (válaszként erre: 102609. - AnnaWass)
2019. dec. 19. 07:30

köszönöm a tanácsot, igazából nincs sok stressz, de ezt a relax légzést, isten bizony ki fogom próbálni :)

köszönöm a tanácsot és biztatást, bízok benne hogy a doki is így fogja gondolni mint mi :)

102609. AnnaWass (válaszként erre: 102596. - Laszlokartárs)
2019. dec. 19. 07:22
Szerintem meg fogja varni amig nem jon mar semmi nem kovkaztat meg ujabb mutetet nalad es addig is jo ha surun mesz kontrollra eleg ha csak ranez mert igy figyeli hogy s mint valtoznak a dolgok probalj nem gorcsolni erre mert ugysem tudsz mit tenni viszont ha idegeskedsz az meg nem jo az altalanos sebgyogyogyulasi folyamatra! Probalj napi ketszer relax legzest nekem nagyon bevallik! A 6-2-7 relax az olyan h lassan beszivod 6-ig a levegot 2 mp benntart majd nagyon lassan 7-re kifujod de tenyleg az egeszet irto lassan csinalod es mindezt 4-szer mondjuk delelott amikor pihizel majd ismeteld 4x lefekveskor este szinten mar agyban fekve! Kitartas es irj!!🙏🏻
102608. AnnaWass (válaszként erre: 102600. - Alexa930)
2019. dec. 19. 07:18
...bocsanat elirtam a 9-ik hetem vege fele vagyok....
102607. AnnaWass (válaszként erre: 102600. - Alexa930)
2019. dec. 19. 07:17
Szia engem okt 21-en mutottek es a 4-ik heten lett sebzavar amivel most is kuzdok a 8-ik hetem vege fele... epp holnap megyek a varratszedesre mert sajnos az sem segitett ugyanugy szetnyilt par cm-n a varrat es pont a kenyes teruleten az 54 cm teljes hossz kozepen... neked milyen sebzavar volt es lehet tudni ki operalt? A kerdesedre en azt tudnam irni hogy nekem azt mondta a doki hogy a 12-ik hetig szinte naponta van lesz valtozas es majd a 6 ho utantol lehet veglegesnek tekinteni azt ami visszanez a tukorbol...szerintem ga teheted vedd vissza egy ket orara a haskotot az segit a bor tovabbi tapadasaban... kitartas😊
102606. AnnaWass (válaszként erre: 102594. - Mylédy)
2019. dec. 19. 07:12
Akkor jol de ovatosan vakargatjuk esszel hogy ne legyen semmi amugy ma reggelre mar szinte nem is viszket! Ooh sajnalom a dagadast nekem estere a felso combon eloskodo odemak kisse huzodnak viszket is picit de azonkivul egyaltalan nem dagadok... nem tudom az hasznos e de nekem pld jolesik ha napkozben egy ket orat visszaveszem a haskotot es ugy teszek veszek... amikor pihenek leveszem ujra es delutan megint vissza... ez valahogy napok ota szokasom lett es jolesik... probald ki hatha segit picit a felpuffadasban... tovabbi szep javulast🙏🏻😃
102605. Laszlokartárs (válaszként erre: 102603. - Guidourfi)
2019. dec. 19. 05:14

értem, elősz9r is örülök hogy ilyen jól érzed magad és már megy a varrat szedés :)


igen korábban nekem amikor kivették, már nagyon össze voltak lapulva a csövek és két napja nem jött szinte semmi belőle.

össze vissza voltak tekeredve közvetlenül a testemből kifelé.

gondolom azért is vehették ki mert laposak is voltak és lehet már nem megfelelő célt szolgáltak.


ennek most ilyen tünete, szóval érdekes, de remélem marad még hogy láthassam mi történik bent, no meg hogy csökkenjen a mennyiség, és akkor lesz megnyugtató ha már napi 10 ml k9rüli érték lenne vagy hasonló.

persze a dokit ki fogom faggatni, mindenképp :)

102604. Laszlokartárs (válaszként erre: 102601. - Mylédy)
2019. dec. 19. 05:10

köszönöm, hihetetlen de most abban reménykedem hogy inkább maradjon.

korábban alig vártam hogy kivegyék, most meg azért imádkozom hogy maradjon.

érdekes milyen különösen változnak az emberi gondolatok :)))

de tény hogy reggelre jön le ennyi és a reggeli mozgások amik megindítják.

szerintem ez még estig termelődik, majd utána ürül a mozgásra...


de kitartok és köszönöm a szavaid :)

102603. Guidourfi (válaszként erre: 102596. - Laszlokartárs)
2019. dec. 19. 04:48
Szia, Úgy tudom 50ml/nap a határérték. Én műtét után feküdtem egész nap 30ml jött le. Másnap hazaengedtek de mindta a doki hogy bent hagyná még egy napot mert többet mozgok több is fog jönni. Mikor visszamentem 80ml volt az edényben így ki is vette. Ez egy hete volt. Ma megyek varratszedésre kontrollra.
102602. Mylédy (válaszként erre: 102600. - Alexa930)
2019. dec. 18. 22:42
Szia.Ne aggódj,ez meg fog alakulni 6 hónap a gyóvyulási idő.Ez után éred el a végleges formád.Én 3 hónapos vagyok most,és úgy nézek ki mint aki terhes.Az időjárás és az ödéma is meg teszi a hatást.Sajnos ez ezzel jár,dagadunk puffadunk.Egyik nap minden szép,aztán a másik nap meg katasztrófa.Kitartást neked,lesz ez még jobb is,csak türelmesnek kel lenni😉
102601. Mylédy (válaszként erre: 102596. - Laszlokartárs)
2019. dec. 18. 22:28
Szerintem van esély hogy még pár napig maradjon.Igaz ez orvos függő.De ha a váladék meg ilyen sok,akkor szerintem meg maradnia kellene meg a csöveknek.Na de ez az én véleményem.Kíváncsi vagyok mit mond az orvosod.Majd írj mi történt.Addig is fel a fejjel,mostmár nem lesz semmi gond.Csak pozitívan 😉
102600. Alexa930
2019. dec. 18. 21:47

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Szóval október 9-én műtöttek, teljes hasplasztika, izomvarrással.

Már mindent tudok csinálni, sőt hason is tudok aludni, fizikai munkám van, nem okoz gondot. Nem fáj. Habár csak 4 hetesen volt varratszedés sebzavar miatt, már az is rendben van.

Szóval most vagyok 10 hetes.

Viszont nem lapos a hasam. Gyakran felfújódik, estére olyan, mintha terhes lennék. Nem vagyok vékony, 171cm és 87kg vagyok, 128kgról fogytam. Tehát nem számítottam arra, hogy izmos, lapos hasam lesz.

Nekem. A nagyon striás a bőröm, igazi mély csíkok a szeméremdombomtól a mellem aljáig, ezért mivel nem nyúlik a bőröm, nem húzhatta nagyon feszesre. De ez picit eltér attól, amit vártam. Nem csúnya, sőt, csak fura.

Fog ez még alakulni? Szerintem a bőr sincs még visszatapadva. Mikor lesz végleges az eredmény?

64cm hosszan vágott, és a teljes részt kivette, ami köldök alatt volt, tehát nagyon nagy területet.

102599. torpiri (válaszként erre: 102598. - Zsbrita)
2019. dec. 18. 21:39
Köszönöm szépen 🤗
102598. Zsbrita (válaszként erre: 102593. - Torpiri)
2019. dec. 18. 21:15

Köszönöm, hogy megnézhettem🙏

Nagyon szép lett!👍Jó volt olvasni. Nagyon nagy segítség.😊 Én is pityeregtem valamelyik nap az új szép köldökömnek és a lapos hasamnak örülgetve.

102597. Zsbrita (válaszként erre: 102596. - Laszlokartárs)
2019. dec. 18. 21:11
Szerintem kérdezd meg a dokidat, nem kell sürgetni. Nekem az egyiket 1 hét után, a másikat 2 hét után vette ki úgy, hogy már 3 napja nem jött semmi. Jól beparáztam, de mondta a dokim, hogy a legjobb ami történhetett, nem volt már minek kijönni.
102596. Laszlokartárs (válaszként erre: 102595. - Mylédy)
2019. dec. 18. 20:43

köszönöm már jobban vagyok, már fel is kellhetek a második műtét után.

amin aggódom hogy lehet holnap újra kiveszik a drain csövet, és nem tudom hogy ez jó ötlet e...

majd a dokival is megbeszélem, mert másfél nap alatt megint jött le 70 ml folyadék, és attól tartok nehogy úgy járjak mint a múltkor...

kivették és rá négy napra a varrat mellett folyt a váladék, és újra mehettem vissza, befekvés és műtét lett a vége.

szerinted van esély arra hogy maradjon addig a cső amíg nem jön szinte semmi?

vagy van erre valami szabály hogy meddig kell maradnia maximum?

mert aggódom kicsit hogy újra az osztályon kötök ki :(

102595. Mylédy (válaszként erre: 102582. - Laszlokartárs)
2019. dec. 18. 19:26
Van sajnos duzadás,de elviekben még 6 hónap eltelte után is megesik az ödéma.Kitartást neked is.Remélem már jobban vagy,és gyógyúlgatsz.🙂
102594. Mylédy (válaszként erre: 102580. - AnnaWass)
2019. dec. 18. 19:24
Kitartást neked is.Nekem minimálisan viszket csak.De olyan dagadt vagyok mint műtét előtt.Lassan kipukkanok már😬
102593. torpiri (válaszként erre: 102592. - Zsbrita)
2019. dec. 18. 16:14
Persze 😉
102592. Zsbrita (válaszként erre: 102588. - Torpiri)
2019. dec. 18. 15:34
Szia! Megengeded, hogy megnézzem a naplódat?😊
102591. Zsbrita (válaszként erre: 102583. - Tothmona78)
2019. dec. 18. 15:32

Szia! Én is kitartásra bíztatlak!🤗

Én is ugyanolyan pörgős vagyok mint Te és ugyanezeket átéltem. A többiek nagyon jól megfogalmazták mindazt, amin keresztül megyünk.

Jó lesz a vége!🤗

102590. Zsbrita
2019. dec. 18. 15:25

Nekem is hasogat, meg délutánra elfáradok és elnehezedik minden, meg duzzadt. Amikor bejött ez a melegfront, azt nagyon éreztem.

Én is kitartást kívánok Nektek🤗

102589. Zsbrita (válaszként erre: 102580. - AnnaWass)
2019. dec. 18. 15:22
Én fölötte-alatta vakirgászom😂
102588. torpiri (válaszként erre: 102587. - Tothmona78)
2019. dec. 18. 12:43

Szia

Szerintem mindenki átesik ezen a szenvedésen. Majd megőrültem, hogy kiszolgáltatott vagyok, hogy fürdetnek...én is pörgök mindig,nehezen ment,de el kellett fogadni, hogy fontosabb, hogy felépüljek mint , hogy pörögjek.

Kórházból hazaérve húst paníroztam, sütöttem,mert én marha jól vagyok, és mit nekem egy ilyen műtét. Másnap 38 fokos lázzal feküdtem, majd 1 hét után a bal oldalamba felgyűlt savót 20 percen át nyomta ki a doki és befogott szájjal ordítottam a fájdalomtól és zokogva jöttem ki a kötözőből. 1 hétig minden nap mentem egy "kis" nyomkodásra majd szerencsére magától "kifakadt "és tisztult.

Ott mondtam azt, hogy nem érdekel a háztartás, semmi csak, hogy felépüljek.

Sajnos türelemjáték ez az egész.

8 hónapos vagyok,ha jön az eső feszül a hasam és keményedik, de így visszatekintve is azt mondom, hogy már holnap kés alá feküdnék újra,imádom, hogy egy lapos pocakot látok a tükörbe és olyan testtájamat is látok amit 20 éve nem . 😂

Szóval mindenkinek nagyon sok türelmet és kitartást kívánok 😘😘

102587. Tothmona78
2019. dec. 18. 10:17
Köszönöm szépen a kedves szavaitok, olyan jó, hogy vagytok, nagyon jól esett. Igyekszem magam takarékra venni. A lágyékom is fájt, de az már elmúlt. Igyekszem pozitiv dolgokra koncentrálni igy karácsony előtt. Nektek is mielőbbi gyógyulást kívánok.
102586. AnnaWass (válaszként erre: 102583. - Tothmona78)
2019. dec. 18. 09:28
Szia teljesen aterzem en ugyanilyen porgos vagyok nekem 9ik hetem kozepen is az a velemenyem hogy nem bantam meg pedig par hete egy sebzavar miatt igencsak korlatozva vagyok de tudatosan lecsendesitettem magam atprogramoztam csiga uzemmodba es elvezem mert pontosan tudom hogy hamarosan ujra onmagam leszek ujra😃 nekem is a szemerem domb volt erzekeny sot meg mai nap is de az elso kb 6 het katasztrofa volt ra meg a sebzavar is ami pont ott alakult ki szoval kitartas szep lassan csiga lassan elmulik nekem az a terulet a lagyek korul is meg erzeketlen es a zsirszivas miatti odemak is iszonyu lassan tunedeznek de ez ilyen allitolag... szoval kitartas es kimeld magad meg szerintem 6 het az 6 het es muszaly szot fogadni nehogy baj legyen... kitartas szep felepulest kivanok😄
102585. Laszlokartárs (válaszként erre: 102583. - Tothmona78)
2019. dec. 18. 09:15

Szia, kitartás.

Ezeken az érzéseken én is átmentem, termesztesen érthető amit érzel.

De visszaút már nincs, felesleges ezen aggódni, gondolkodni.

Pontosan ezeket a kérdéseket tettem fel magamnak én is.

Fogadd el kérlek hogy most ezva tempó van, ne erőltesdt túl magad.

En ráadásul egy újabb műtétet is összeszedtem, komplikáció miatt.

Vigyázz magadra, légy türelmes magaddal és gondolj a felepules utáni időszakra.

En is ezt teszem, szóval gyors gyógyulást, türelmet és kitartást kívánok :)

Fel a fejjel :)

102584. Guidourfi (válaszként erre: 102583. - Tothmona78)
2019. dec. 18. 08:46
Szia, Nekem részleges plasztikám volt ma egy hete. Látom az nagyon nem ugyanaz,mert nekem semmi bajom. Estére érzem egy picit,hogy bedagad, de szinte semmi fájdalmam nincs. Leülni/felállni óvatosan tudok de megyek rendesen. Holnap varratszedés lesz. Mondjuk ezen csodálkozom,hogy 8nap után. Kitartás, szerintem minden nappal könyebb lesz picivel!
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook