Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
4755. ruki
2008. okt. 5. 20:29
SZia Ildik! Nagyon szép a pocid, te szoktál hasazni? Mert én már egy ideje nem hasazom eleinte csináltam de most valahogy leáltam vele, meg idöm sincs nagyon.
4754. Kariszti
2008. okt. 5. 20:02

Sziasztok!


Az eddigi válaszokat is nagyon szépen köszönöm és esélyes, hogy én fogalmaztam rosszul, de természetes módon nem várom el senkitől, hogy ellene vagy rábeszéljen a dologra. Én már úgy érzem ezt eldöntöttem szeretném meglépni ezt a dolgot csak tényleg az érdekelne, hogy mit gondoltok arról, hogy 20 éves vagyok vagy itt hallottatok erről vagy "szakvélemény" vagy ilyenekre gondoltam. De tényleg leginkább az árak érdekelnének, hogy legalább nagy vonalakban feltudjak készülni erre. Évek óta erre spórolok úgyhogy remélem elegendő tartalékom van, de tényleg érdekelne a dolog.A további kérdéseimmel majd késöbb zaklatom a nagyérdeműt mert biztosan még millionyi kérdésem lesz mire eljutok odáig, de tudom hogy eljött az idő, hogy végre nagyon koolyan kezdjek intézkedni efelé volt egy lépés, hogy erre a fórumra is feljöttem úgy gondolom itt testi-lelki társakat találhatok:P

Előre is Nagyon Szépen Köszönöm a segítségeket.

4753. macsekcica (válaszként erre: 4745. - Szmandi73)
2008. okt. 5. 18:22

szia!

Huhhh, már izgulok rendesen!!

4752. lizi35
2008. okt. 5. 17:24
Szia Leddy! Hogy érzed magad? Nagyon jó,hogy most szinte napról napra tudjuk ,hogy hogyan zajlanak az események a műtét után ! Köszönjük! Azt szeretném tőled megkérdezni,hogy a műtét előtti nap neked is ugy zajlott ,mint a Hildának,hogy délig elfoglaltad az ágyadat és utána 6-ig elmehettél?
4751. Hilda40 (válaszként erre: 4748. - Lehotaine)
2008. okt. 5. 11:23

Szia!

A Contractubex nagy része folyékony hagymakivonat. És vannak benne olyan bonyolult nevű dolgok is, amiktől allergiát is okozhat, de azt írják, ez nem nagyon jellemző.

Mindezt csak azért írom, mert nem tudom Gittinek pontosan miért nem volt jó? Gitti, nem láttál pozitív változást, vagy esetleg allergiás lettél rá?


Varratszedésig, vagyis az első 2 hétben nekünk csak Betadine oldattal volt szabad kezelni. Varratszedés után jöhetett a körömvirág, vagy aloe, amit Gitti is írt. Ez remekül puhán tartja, és a var is szépen levált a sebről tőle. (Én csak körömvirággal kentem - mert azt kaptam hamarabb -, abból is a disznózsírost ajánlották a lányok.)

A seb teljes záródása óta használom a hegre a Contractubex-et, és nekem viszont nagyon jónak tűnik. A kifeszített bőr többi részét továbbra is a körömvirággal kentem, hogy puha maradjon.

Tehát a "menetrend" nagyjából a fenti, az, hogy neked személy szerint mi fog beválni, biztosan kiderül majd. ;)

4750. Hilda40 (válaszként erre: 4737. - Kariszti)
2008. okt. 5. 10:57

Szia!

Igazad van abban, hogy innen sokféle tanácsot kaphatsz, de azt szerintem senki sem fogja felvállalni, hogy rábeszéljen, esetleg lebeszéljen erről a műtétről. Vélményem szerint ehhez egy olyan orvossal kellene beszélned, aki mérlegeli a korodat, a fogyásban elért eredményedet - ami nagyon szép :) -, és azt, hogy még nem szültél. Ennek fényében őszintén elmondja neked, hogy mit javasol. A plasztikai sebész orvosok biztos, hogy olyan sokféle esetet láttak már, hogy ők tudják neked elmondani igazán, hogy mire számíthatsz, ha belevágsz most ebbe a műtétbe.

Én annyit tanácsolnék neked, hogy keress fel több ilyen műtétet végző orvost is, úgyis ki tudod szűrni, hogy ki az, aki a pénzért mindenképpen rábeszélne, és ki az, aki reális dolgokat mond. Néhány konzultáció után sokkal jobban képben leszel, olyan információid lesznek, amik igazán rólad szólnak, mert itt a lányok, téged nem ismerve leginkább csak találgatni tudnak.

Ha gyűlnek a tapasztalatok, a kérdések, a kétségek, és megírod őket ide nekünk, biztos, hogy támogatást fogsz kapni. ;)

Addig is sok sikert kívánok!

4749. Gitti112 (válaszként erre: 4748. - Lehotaine)
2008. okt. 5. 10:23

Szia.

Nekem a contactubex egyáltalán nem volt jó. Én inkább a körömvirág vagy a 100%-os aloe vera krémet ajánlom.

4748. lehotaine
2008. okt. 5. 08:29

Sziasztok!


Nekem okt. 15-én lesz a műtétem, s szeretném megkérdezni a már műtött lányoktól, hogy mikortól szabad kenni a heget, hogy szép maradjon? Ti mivel kenegettétek? Contactubex, körömvirág,...?

Köszönöm előre a válaszokat.


Szép napot mindenkinek!

4747. Ani32
2008. okt. 4. 19:56
Sziasztok! Én még teljesen új vagyok ezen a fórumon. 3 gyermekem után csináltattam meg a hasamat, mert mindegyik terhességgel sokat híztam (20,25,30) és miután leadtam az összes súlyfeleslegemet a bőröm nem tudott már vissza húzódni. A műtét kb 1 éve volt és fél éve váratlanul teherbe estem az új páromtól. Van valakinek tapasztalata arról, hogy milyen lesz a terhesség alatt és a szülés után a heg????
4746. kikik77
2008. okt. 4. 18:52
Szia Leddy!!! Azért teszel fel majd az új pocidról képeket??? Nagyon kíváncsiak vagyunk szerintem mindenki nevében beszélhetek! Örülünk, hogy jól vagy és tényleg, a köhögés, nevetés eleinte meg tud síratni, de hamar elmúlik! Gratula!
4745. Szmandi73 (válaszként erre: 4735. - Macsekcica)
2008. okt. 4. 18:30
Szia! 15-én találkozunk, akkorra már túl leszel a nehezén!!
4744. Szmandi73 (válaszként erre: 4742. - Leddy27)
2008. okt. 4. 18:28
Hogy szalad az idő, már mehetsz haza!!! Hány nap is telt el a műtét óta? Én is számolok, visszafelé, gyorsan közeleg az időm. 9-én altatóorvos, 15-én befekvés, 16 műtét, remélem, az a pillanat is gyorsan eljön, amikor jöhetek haza. Ha a nevetés ennyire gáz, az nekem nagy baj, a kolléganőim jönnek látogatni, nem semmi egy csapat vagyunk, szerintem zengeni fog a folyósó tőlük :), de majdcsak kibírom valahogy!
4743. leddy27 (válaszként erre: 4722. - Ildiko1977)
2008. okt. 4. 13:18

Hát én most jutottam el oda, hogy kértem olyan lötyit, mert nem akaródzott magától elindulni reggeli kávé és járkálás után se. Majd meglátom milyen hatása lesz :)

A széfet én tudom használni, működik is szépen.

Ja, tegnap meglazította picit a doki a haskötőt, ezért egész nap én fogtam oda, hiányzott a szorítása :) Kicsit bele is kukkantottam, hát tényleg eltűnt a hasam... de még felfogni nem fogtam...

4742. leddy27
2008. okt. 4. 13:10

Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, mingyá megteszem, csak gondoltam online bejelentkezem megint.

Bár már tegnap hazaküldtek volna, mert alig jön le lötyi a kutyusba, de én maradni akartam, itt jobban pihenek, úgyhogy csak hétfőn reggel megyek ki.

Ma már tök lazán mozgok, nem is nagyon fáj, a két oldalcsücsök azért még érzékeny eléggé és a közepe is tompán fájdogál. A nevetés még mindig kriminális, bár már az is tompán és nem élesen, de azért nagyon-nagyon tud fájni és olyan nehéz abbahagyni :DD

Még vagyok picit, ha valaki itt van, dumcsizhatunk :)

Az üzeneteket és a rám gondolásokat is! mindenkinek köszönöm!

2008. okt. 4. 12:58

Szóval erről mérgelőttem egyszer itt a fórumon: annak aki nem volt régen kövér,"csak" tönkretette a testét a terhesség, vajon miért nem támogatja a TB a rehabilitációját? Tudom naív költői kérdés!

Pedig pl. pont Fish példája lehet a legjobb erre-Ő aztán mindent(vagy talán még többet is!) megtett az egészségéért és a testéért.

4740. kikik77 (válaszként erre: 4739. - Fish)
2008. okt. 4. 12:20

Szia Bernadett! Először is gratulálni szeretnék a gyönyörű kislányaidhoz és az akaraterődhöz, hogy a hármas ikrek mellett mi mindennel tudsz foglalkozni. Csúcs, ahogy visszafogyasztottad a hasad a hármasikrek után!!!

Ha visszanézed a 3680. sorszámú hozzászólásomat, ott -igaz, nagyon röviden- leírtam, hogy kinek ingyenes (sajna szerintem Te nem ebbe a kategóriába tartozol, de az orvos mondja ki a végsőt), és azt is meg kell tudni, hogy a kiválaszott intézmény kötött e erre szerződést az OEP-pel, és persze feltétel a biztosított jogviszony is.

Minden jót a továbbiakban és sok örömet a picurokkal! Szia: Merci

4739. Fish (válaszként erre: 4734. - Hilda40)
2008. okt. 4. 12:08

orok hala, koszonom szepen

mik most a szabalyok arra hogy ingyenesen csinaljak meg a hasat?

4738. katicabogár44 (válaszként erre: 4737. - Kariszti)
2008. okt. 4. 08:19

Érdekes,amit írsz. Kérdésként veted fel, hogy vajon meglépd-e, da másik mondatodban azt mondod, hogy már elhatároztad. Úgy érzem egy kis külső megerősítésre vársz.

Én konkrétan nem szeretnék tanácsot adni, de véleményem van. (saját magamból kiindulva):

Senki másért, csakis magadért szabad ilyenbe belevágni.Alaposan meggondolva pro- és kontra érveket összevetve. Azt hiszem, hogy az ember hogy érezze jól magát a bőrében, csakis maga döntheti el. Van akit a 2kg-os súlyfelesleg is zavar magán, van aki a plusz 20 kilóval is vidáman elvan.Biztos vagyok abban, hogy akik ezen a fórumon vannak, szinte mindenki hallotta kívülállóktól, hogy"jó az úgy, minek kell ahhoz hozzányúlni"? Csak amikor belenézett a tükörbe nem szerette a képet amit lát.

Mindenki úgy teremti meg a lelkibékéjét, ahogy tudja!

Sajnos hozzátartozik a dologhoz az is, hogy a szülések után valószínüleg az elvégzett műtéti eredmény elvész, de az is lehet, hogy a műtét után az ember sokkal jobban tud majd vigyázni a nehezen megszerzett alakjára,mert tudja, milyen nehéz volt megszerezni azt.

Azt már írtam egyszer, de most megerősítem.EZ EGY NAGY MŰTÉT!!! Nem szabad úgy kezelni, mint ha bemennél a boltba, és kérnél minusz 20 kilót.Komoly szövődményei lehetnek, s nem kis áldozatvállalással, fájdalommal jár.Tehát igenis nagyon át kell gondolnni, de ha döntöttél, csakis magad vagy a döntésedért a felelős!

4737. Kariszti
2008. okt. 4. 03:29

Sziasztok!!


Én egy teljesen új ember vagyok a fórumon, de abból a pár hozzászólásból rájöttem, hogy ez milyen egy össze tartó klassz "kis csapat" és, hogy mennyire jó, ha vannak "sorstársak" Én egy 20 éves lány vagyok aki mindig is súlyproblémákkal küzdött, de egy éve keményen diétázom egy év alatt 30kg-t fogytam le, de most elhatároztam, hogy egy plus segítséget is igénybe szeretnék venni és első lépésként a hasplasztikára gondoltam. Kiváncsi lennék mi a véleményetek arról, hogy ilyen fiatalon szülés elött meg a rengeteg nehézségről ami állítólag ezzel jár a fájdalomról és az anyagi dolgokról szeretnék főként érdeklődni egy áttekintő alapos választ szeretnék tőletek kapni ami segítségemre lenne egy kicsit. Ezt már elhatároztam, hogy meglépem és mindenképpen szeretném végig csinálni csak jobban örülnék személyes tapasztalatoknak mint a neten megírt alap "tanásoknak" véleményeknek. Előre is Nagyon Szépen Köszönöm annak aki elmagyarázná nekem kicsit komolyabban ezt az egészet!Üdv!

2008. okt. 3. 23:35

Sziasztok Lányok!


Ugye, hálóinget érdemes vinni a kórházba? A pizsama macerás, igaz?

4735. macsekcica (válaszként erre: 4702. - Szmandi73)
2008. okt. 3. 23:33

Szia!


De jó:)

Akkor találkozunk! Én 6-án megyek az altatóorvoshoz.

Már írom a listát, hogy mit kell vinnem a kórházba, nem szeretnék valamit kifelejteni!!

4734. Hilda40 (válaszként erre: 4731. - Fish)
2008. okt. 3. 20:02

Szia!

A mobilszámán a legegyszerűbb keresned: 0630/625-3984. Kíváncsiságból rákerestem a neten, és meg is találtam. Tehát nem titkos. :)


A magánrendeléséről pedig a következőket találtam:

MAGÁNPRAXIS

2003- Budai Egészségközpont/ Budapest

2003- Scalpel Laser Klinika/ Budapest

2004- AURA International Kozmetikai Sebészeti Klinika/ Thermal Hotel Margitsziget/ Budapest


És nagyon szívesen! :)

2008. okt. 3. 16:28

Hogyne tudnák a Dr kelemen számát, szerintem itt majd' mindenkit Ő operált.

Úgy látom Fish is elhatároztad magad. Ha jól emlékszem, veled már vagy egy éve találkoztunk itt a fórumon. Eljött az időd?

4732. Szmandi73 (válaszként erre: 4729. - Hilda40)
2008. okt. 3. 16:24
Köszi a bíztatás, nem bizonytalaondtam el, csak néha olyan dolgok jutnak az eszembe, amiken nem kellene gondolkodni... De mikor olvasom, amiket írtok, ti, akik túl vagytok a műtéten, olyankor mindig megnyugszom, hogy jól teszem, ha belevágok a műtétbe.
4731. Fish
2008. okt. 3. 15:25

sziasztok

mar regen nem neztem be ide

szeretnem megkerdzeni hogy az szt imre korhazban van kelemen doki es tudja e valaki a maganrendeloje szamat es hogy hol van

koszonom szepen !!!

4730. zizi68 (válaszként erre: 4725. - Leddy27)
2008. okt. 2. 21:59

Drága leddy!

Örülök, hogy "túlvagy" a nehezén, ettől már csak jobb lesz.

Minden jót kívánok, mihamarabbi felépülést. Puszika

4729. Hilda40 (válaszként erre: 4728. - Szmandi73)
2008. okt. 2. 20:58

Szia!

Kérdésedet rém egyszerű megválaszolni: arra vállalkozol, hogy kisebb hasad legyen! :)

Bármikor szívesen biztatlak azzal, hogy nagyon jó kezekben leszel! Mert valóban ezt gondolom, hiszen ezt tapasztaltam.

És jussanak eszedbe Katica tanácsai: pozitív hozzáállás!

4728. Szmandi73 (válaszként erre: 4719. - Hilda40)
2008. okt. 2. 20:36
Köszi a választ, azért kérdeztem, mert nem mindenhol lehet műtét napján látogatni (nálunk, a mi kórházunkban sem szeretik), viszont jó, ha nem vagy olyankor egyedül. Anyukám mellett is felváltva ültünk hugommal a hasi műtéte után, jobb volt neki, hogy vele voltunk. Már kezdek izgulni, mire is vállalkoztam én...??? :S
4727. Zsorzsika (válaszként erre: 4725. - Leddy27)
2008. okt. 2. 20:29

Szia leddy!


Én is jobbulást kívánok neked! Bárcsak már ott tartanék, ahol te. Igaz, hamar itt lesz már október 17. Addig még bulizok is egyet-kettőt, megyek Villányba borfesztiválra, meg beszerveztem egy osztálytalálkozót is, aztán jön a kutyára a teherautó.

Te meg ügyes legyél és csak kíméld magad!

4726. hencsy (válaszként erre: 4725. - Leddy27)
2008. okt. 2. 18:53

Szia Leddy,



Jobbulást kívánok nektek, és nagyon sok örömet az új pocihoz.


Üdv: Hencsy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook