Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
4813. 494fcbfa12 (válaszként erre: 4811. - Leddy27)
2008. okt. 8. 10:01

szia leddy..


gyönyörű lett.

4812. lizi35 (válaszként erre: 4810. - Leddy27)
2008. okt. 8. 09:41
Nem akartalak sürgetni ! Teljesen megnyugodtam,semmilyen félelem nem volt még idáig bennem inkább csak izgalom,de most az is eloszlott,ahogy kiderült,hogy Kelemen doki ilyen csini hasakat csinál!!!
4811. leddy27 (válaszként erre: 4807. - Leddy27)
2008. okt. 8. 09:32
A 7 napos nevűt is nyissátok meg, mert valamiért a régit teszi be, de nem az van ott, akárhogy törlöm, teszem fel újra nincs kedve elfelejteni a régi pocimat :)
4810. leddy27 (válaszként erre: 4809. - Lizi35)
2008. okt. 8. 09:29

Szia :) Nem gondoltam, hogy ennyire fog tetszeni :D

Egyszer majd teszek fel oldalról is, de szegény páromat már nem akartam sokat nyaggatni, azt se érti minek kell fotózni :)

Szt. Imre igen, Kelemen :)

4809. lizi35
2008. okt. 8. 09:26
Szia Leddy! Nagyon szép lett a hasad! Elámultam a változástól!! Majd ha már jobban érzed magad teszel fel oldalról készült képet???? Bocsi,hogy ezt kérem,de a szemből készült képtől teljesen elámultam annyira szép az eredmény már most!! Neked is a Szent Imrében csinálták ugye? Melyik doki??
4808. leddy27 (válaszként erre: 4804. - Szmandi73)
2008. okt. 8. 09:16

Szia!

Hát erről nem tudok mit mondani én csak annyiban figyelek még rá, hogy mit eszem, hogy minden nap egy tányér húsleves is van benne, meg azért igyekszem nem sok szénhidrátot enni, de extrán diétázni nem hinném, hogy fogok, max. minél egészségesebb és könnyen emészthetőbb kaját csinálunk.

4807. leddy27
2008. okt. 8. 09:15

Sziasztok!

Na tegnap megvolt az első kinyitás itthon, tusolni készültünk, de aztán örültem, ha túléltem...

Kád szélén szépen leültem, kinyitottam, bambultam kicsit, fotóztuk, aztán jött is az a mingyá kiesik minden a hasamból érzés és az betett, azt hiszem időben szóltam a páromnak, hogy el fogok ájulni, úgyhogy így fogott, míg én máshol jártam... aztán lefertőtlenítette, lukakba csöpögtetett, majd átvánszorogtam az ágyra és gyorsan becsuktuk. Utána jött az őrült fejfájás gondolom a vérnyomásleesés miatt, ki is dőltem egy órára alvás címen, aztán estére már jól lettem...

Szóval nagyon nehéz volt, máskor majd máshogy csináljuk...


A képeket közkívánatra feltettem :)

2008. okt. 8. 02:50

Tudjátok mir nem értek? miért kel lefogyni az ideális testsulyrA. Azért, hoggy egtarsa fél évig, utána megint hizzon?


Elvéteakad olyan ember szeritem, aki tartaná tudni az lomsult. Inkább valami középút lehete n, ahonnal lehet fogyni is, meg hízni is.

2008. okt. 7. 23:37

Sziasztok Lányok!


Gratulálok azoknak akik már túl vannak a műtéten! De jó Nektek :)

Az én napom is vészesen közeleg!

13-án kell befeküdnöm a Szent Imrébe, és 14-én műtenek.

Annyira izgatott vagyok!!!!

Nagyon várom, de nagyon be vagyok tojva!

4804. Szmandi73 (válaszként erre: 4786. - Leddy27)
2008. okt. 7. 22:27
Szia! Még egy valamiről nem olvastam a fórumon, hogy a műtét után milyen diétát kell tartani? Valami speciális dolog, vagy egyszerűen kímélő étrend? Én sok tejet iszom, reggel és este a fogyókúrás italomat azzal készítem, remélem, azt továbbra is tudom majd inni (nem akarok fogyni, csak szinten tartás miatt).
4803. Szmandi73 (válaszként erre: 4797. - Lehotaine)
2008. okt. 7. 22:24
Szia! Én utánad jövök 1 nappal! 15-én befekszem és 16-án lesz a műtét! Szorítok majd neked is aznap!!!
4802. Elfogyohold (válaszként erre: 4790. - Poli36)
2008. okt. 7. 21:38

Szia!


Köszönöm! - Igen, tisztában vagyok a vonzataival és a következményeivel. :)


Igyekszem... :)

4801. Elfogyohold (válaszként erre: 4788. - Lizi35)
2008. okt. 7. 21:36

Kedves Lizi!


Köszönö és egyetértek Veletek! Anevnek is válaszoltam. Neked sem tudnék mást írni.

Nálam, a fogyás, most CSAK másodlagos.


Később elsődleges lesz... :)

4800. Elfogyohold (válaszként erre: 4780. - 494fcbfa12)
2008. okt. 7. 21:32

Kedves Anev!


Mint írtam és mondottam is, a Breuss-kúra ELSŐSORBAN NEM fogyókúrára szolgál, magam SEM azért csinálom!

Ezt követi majd egy remek nyerszöldséggel spékelt módszerváltás... :))


6 hétig kell bírni! - Addig pedig ki is fogom!


Isten ments, hogy egy életen át étkezzek...


Köszönöm, valóban szükségem van a kitartásra, pláne, mert rengeteget dolgozom szimultán!

4799. zsazso (válaszként erre: 4798. - 44fecb587c)
2008. okt. 7. 17:27

Szia !

Már 3-an vagyunk akinek nov.05-én lesz, csak nekem Győrbe, neked és liz35-nek meg pesten. Kitartást . Lesz nekünk még szép pocink / /remélhetőleg/.

2008. okt. 7. 16:47

Sziasztok!

Sokat olvasom az élményeket,tanácsokat,bár még új vagyok.Bár az én hasplasztikám / Szent Imrében/csak nov.5-én kerül sor. Ámulom, bámulom a sok kitartásotokat,segítség nyújtást,azoknak akik még nem kerültek műtétre!Már most sokat tanultam tanácsaitokból,bár még messze van a műtét, de őszintén szólva, kicsit félek, de talán ti is így voltatok még a műtét előtt.Talán ez természetes. Szép pocakot mindenkinek!

4797. lehotaine
2008. okt. 7. 16:06

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat palack ügyben. Megnyugtattatok, ezek szerint nem olyan vészes, ha az ember lányának akad egy "függeléke pár napra".

Közeleg az én napom is (okt.15.), s már nagyon izgulok. Minden nap olvasom a hozzászólásokat, s ha jól emlékszem elég sokan vagyunk most, akiket a napokban varázsolnak szebbé. Így van Lányok?


További szép napot mindenkinek!

4796. leddy27 (válaszként erre: 4795. - Hilda40)
2008. okt. 7. 15:39

Nekem pénteken megnézés miatt kicsit kinyitotta és a ragtapaszt is félig leszedte, de aztán visszarakta csak hogy ott legyen és kevésbé szorosra visszakötötte a haskötőt.

Különben tényleg nem veszi le senki a fürdéshez, nem is mondják, hogy lehetne.

Alulról lehet tusolni, felülről cicamosdani.

Az az egy palack is lehet nehéz, ha valakinek sok jön bele, nekem alig volt benne, így én simán csőnél fogva lóbáltam magam után (kórházi berkekben kutyának hívják), Nyergessel sokat sétáltattuk kutyáinkat a folyosókon :))

Lassan ő is hazajön már, neki nem varrtak izmot, úgyhogy már fürge nagyon :)

4795. Hilda40 (válaszként erre: 4775. - Lehotaine)
2008. okt. 7. 15:31

Szia!

Nem tudom, hol, mi a szokás, de a Szent Imrében műtét után egyáltalán nem volt levéve már rólunk a hasfogó, csak először varratszedéskor napok múlva, így rendesen hátat nem nagyon lehetett mosni, csak inkább alulról zuhanyozni, illetve felülről mosakodni. De gondolom a kérdésed erre vonatkozott. :)

Palack csak egy volt, az is könnyű műanyag, és elég hosszú a csöve, így vagy beleteszed egy kisebb szatyorba, vagy a köntösöd zsebébe, a lényeg, hogy ő is mindig oda fog menni, ahová te mész, és el is tudod dugni. ;)

4794. leddy27 (válaszként erre: 4787. - Lizi35)
2008. okt. 7. 15:13

Szia Lizi!

Igen, biztos el lehetett volna menni, de én nem akartam. Szépen olvasgattam, próbáltam ráhangolódni a dologra, finom ebédet is kaptam (leves,husi-krumpli,kompót), aztán meg jött a frissen műtött szobatársam és azzal beszélgettünk. 6 után se történik semmi, elvileg egész este nem, csak egy beöntést kapsz valamikor estefelé, meg talán vérnyomásmérés is volt.

Jó esetben megtudod, hányadik leszel holnap, de ez reggelre változhat. Én is 3. voltam még este, aztán nem jött az előttem levő (reggel azért megmondták) és így már 10 után jöttek is értem, aminek örültem.

4793. Hilda40
2008. okt. 7. 15:12

Sziasztok!


Leddy, örülök, hogy ismét vagy! :)

A heget kezelgesd csak szépen, ahogy Gyöngyi is mondta! Azzal csak segíthetsz rajta. A köldököt valóban nem kell törölgetni, pucolgatni, csak belecseppenteni, és kész. Vagy az orvos neked mást mondott? Hogy van a köldököd mára? Én a heget is csepegtettem, és egy gézlappal "terelgettem" a Betadine-t, hogy ne folyjon nagyon szanaszét.

Szerintem minél előbb próbálod megszokni a látványt, és megpróbálni a felállást, zuhanyozást, annál könnyebb lesz. Az az érzés, hogy ki akar esni a tüdődnél valami nehéz téglaszerű, egyszer csak elmúlik majd, észre sem veszed. Tapasztalatom szerint utána inkább a köldök környékére tevődik át ez az érzet.

Nekem legalább is 7 hetesen már inkább ott feszül az egész.


Polinak is üzenem, hogy nyugodjon meg, eltart még a feszülés, duzzadás, puffadás pár hónapig! A 6 hetes kontrollon a köldök körüli puffadást az orvos is teljesen természetesnek vette.


A régebbiektől pedig szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudtak nadrágot hordani, amikor már emberek közé kellett menniük, és valami normális ruha kellett? Számomra nagyon nem jó érzés, hogy éppen a vágás környékén támaszkodik a nadrág a csípőmre, és az egész naci súlyát a csípő tartja. A haskötőben ez még nem zavart, mert az egy kész páncél, de most így, semmi szorítós cucc nélkül már eléggé gáz. Farmer szóba sem jöhet, az millió helyen nyom nagyon. Valami vakondnadrág lenne a legjobb, amit a vállam tart. O:) Vagy némi bátorító szó, hogy ezt mi is megszenvedtük, csitt legyen! :)

4792. poli36 (válaszként erre: 4773. - F49b726144)
2008. okt. 7. 15:08
szia! szerintem annyira senkinek nem lehetett csúnyább mint a volt lelógo hasa.Műtét utáni állapot még sokat változik honapokon keresztül,tehát te csak a frissen műtött pocikat látod itt és az nem a végső eredmény!Poli
4791. poli36 (válaszként erre: 4775. - Lehotaine)
2008. okt. 7. 15:02
Szia!én most voltam műtve Szerdán a csővekkel lehet fűrödni)és jól el lehet rejteni a kíváncsi szemek elől ezeket a palackokat én pl a köntösővemre kötöttem kétöldalt a köntösöm alá)A beteghordó meg is jegyezte már csak egy kaboy kalap híányzik))pusz Poli
4790. poli36 (válaszként erre: 4762. - Elfogyohold)
2008. okt. 7. 14:58
Szia hasplasztika elött mindenkép érdemes a kívánt súlyra lefogyni mert ha sokat hízól utána még csúnyább lessz Nagyon sok kitartást és akaraterőt kívánok neked!szép napot pusz Poli
4789. zsazso (válaszként erre: 4788. - Lizi35)
2008. okt. 7. 14:39

Szia liz35 !

Nagyon ügyes vagy , hogy ennyit le tudtál fogyni 1 év alatt.Gratulálok !!!

4788. lizi35
2008. okt. 7. 13:49
Szia Elfogyohold!! Sajnos csatlakozom az anev véleményéhez,mert szerintem(és ez tapasztalat)sem eredményes az amikor gyorsan sokat fogyik az ember lánya!Én is kipróbáltam már nagyon sok kúrát és sajna egyik sem hozott maradandó eredményt!Sőt!!Mostanra viszont megtanultam,hogy a türelem nagyobb eredményt hozott,mint a kapkodás!!( 1 év alatt 35 kg mínusz különösebb drasztikus lépés nélkül!!) Ja és én is 110 kg-ról indultam,én is kb. annyi idős vagyok ,mint te; 2 gyerekkel megtoldva!!
4787. lizi35 (válaszként erre: 4786. - Leddy27)
2008. okt. 7. 13:31
Szia Leddy! Nagyon várjuk a képeket!!! Kérdezhetünk??? Neked is úgy volt,mint a Hildának,hogy a műtét előtti napon el kellett foglalni az ágyad és utána este 6-ig elmehettél???
4786. leddy27
2008. okt. 7. 12:49

Hahó!

Na most már kezdek online lenni, de azért még igyekszem sokat vízszintben lenni, hogy pihenjen a pocim.

Képet talán délután csinálunk, még nem ígérek semmit :)

A műtéten hamar túlvan az ember, az utána lévő 1-2 nap gázos nagyon, el nem gondoltam volna akkor, hogy én már másnap délután egyedül megyek wc-re... de megcsináltam és büszke voltam magamra. Kriszti nővért kaptam a nehéz napokra, nagyon-nagyon kedves volt! Remélem más is kikapja a kb. egy hét alatt, amíg benn van, mert tünemény egy csaj :)

Most, hogy itthon vagyok, napközben egyedül, néha elfeledkezem róla, hogy egy hete engem szétvagdostak... de azért igyekszem visszafogni magam és nem csinálni sok mindent.

Most érzem a pocim közepén a puffadásszerűt, úgyhogy pihentetem egy picit.

4785. zsazso (válaszként erre: 4782. - Poli36)
2008. okt. 7. 12:28

Sziasztok ! poli36 , és leddy27 !

Gratula a biztos szép pocitokhoz. Beszámolót irjatok majd , hogy mi akik előtte állunk tudjunk testben , lélekben felkészülni. Bár már igy is sokat tanultunk , a forumnak köszönhetően.

4784. poli36 (válaszként erre: 4747. - Ani32)
2008. okt. 7. 12:25
Szia!az én orvosom azt mondta ezzel a műtéttel vigyázni kell hogy utána túl sokat ne hízunk,mert megnyúlhat szép napot Poli

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook