Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5021. Zsorzsika (válaszként erre: 5013. - Macsekcica)
2008. okt. 21. 09:44

Szia macsekcica!


Kicsit könnyelmű voltam, nem pihentem eleget, ezért elég nehéz napom volt tegnap, voltak fájdalmaim, de megfogadtam, hogy mostantól nyugi lesz. Hétfőn megyek kontrollra, addig nem csomagolthatom ki magam, pedig már én is kíváncsi lennék a hasamra. Képet is csak a jövő héten tudok így csináltatni a férjemmel. Viszont felöltözve is látom, hogy jóval kisebb. Nyugodtabb is lettem, mert nem a hasamnak vágódna most már neki a lengőajtó, hanem a cicinek, most már az a legkiugróbb rész rajtam elől.


Neked mielőbbi teljes gyógyulást kívánok, hogy túleshess végre a várva-várt műtéteden.

5020. Zsorzsika (válaszként erre: 5007. - Ecd54f9037)
2008. okt. 21. 09:39
Köszönöm, lanyané, igyekszem. Én is úgy tudom, hogy nem csinálnak egyszerre hasplasztikát és ciciműtétet, túl sok kockázattal járna. Szóval csak türelem. Eljátszottam a gondolattal, hogy én is még megcsináltatnám a cicim, aztán egész tip-top menyecske lennék magamhoz képest, de most azt mondom, marad olyan, amilyen, ha nem muszáj, már nem vágatom össze-vissza magam.
5019. be52090d01 (válaszként erre: 4995. - Bjudo)
2008. okt. 21. 09:37

Szia!

Én leadtam a zárójelentést a háziorvosnál, és azt mondta, 6 hét táppénz jár. Én úgy gondoltam, 4 hétig leszek itthon (most vagyok 2,5 hetes, de még bent a varrat, de ha nem érzem magam 100 % tökéletesnek, kihasználom a maradék időt is.

2008. okt. 21. 09:31
Bocsi, kimaradt az, hogy egész nap mentem.
5017. be52090d01 (válaszként erre: 5002. - Leddy27)
2008. okt. 21. 09:30

Szia!

Nekem is úgyanilyen szúrkálások vannak, néha nagyon kellemetlen. Tegnap egész nap, mivel jól éreztem maga, de estére megbosszulta magát! Iszonyúan feszített a hasam, és az egész felpuffadt. Apukától olyan leba..t kaptam, alig álltam meg a lábamon. De tanultam belőle, még kell a pihi.

5016. leddy27
2008. okt. 21. 09:16
Szmandiról írnék, mindenkit üdvözöl! Este beszéltem vele, és már nagyon jól van :) Neki két csöve volt, mert nagy felületet mozgattak, tegnap vették ki az egyiket, szerdán fogják a másikat, aztán jöhet haza. Nem varrtak végül neki izmot, szépen egyenesen jár :)
5015. macsekcica (válaszként erre: 5011. - Adilles)
2008. okt. 21. 00:08

De jó Neked!!!! DE jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!



Én csak reménykedni tudok, hogy a hét vége fele telefonálhatok!

De az előbbi hozzászólásomban írtam, hogy úgy tűnik, mintha mától ismét náthásabb lennék, torkom fáj:(

Szeretném már leküzdeni ezt a fránya vírust, jól kiszúrt velem!!!


Holnap lesz a műtéted? Vagy holnap még csak befekszel?

Mindenképp sok sikert!!!!!!!!

5014. macsekcica (válaszként erre: 5004. - Marótiné)
2008. okt. 21. 00:02
Gratulálok a sikeres vizsgádhoz:))))))
5013. macsekcica (válaszként erre: 4989. - Zsorzsika)
2008. okt. 20. 23:57

Szia Zsorzsika!


Gratulálok az új hasadhoz, és, hogy hősiesen átestél a műtéten. Szerencsés vagy, hogy nem fáj:)))

Képet, amint tudsz, tegyél föl!!!!

Jó pihenést:))

5012. macsekcica (válaszként erre: 4988. - Leddy27)
2008. okt. 20. 23:53

Igyekszem gyógyulni, bár nagyon nehezen megy. Ma úgy éreztem, kezdődik megint előlről az influenzám!

Jó, mi? Megőrülök! Nem kívánok visszaesni!!!!

Hátha az írásod hatására elröppennek a bacik, és jól leszek:))


Megfogadom a tanácsodat, a műtétig kihasználom, hogy nincs fizikai korlát:))))

Holnaptól megy a gyermek dobálása is:)))

5011. adilles (válaszként erre: 4985. - Macsekcica)
2008. okt. 20. 23:46

Szia Macsekcica,


Igen, ma hivtam a kórházat, hogy már jól vagyok.

Holnap /okt.21-n/ délre megyek a kórházba. Igaz, egy kicsit még köhögök, de már nagyon szeretnek túl lenni a hasműtéten.


TE hogy vagy?

5010. cfe91a5448 (válaszként erre: 5007. - Ecd54f9037)
2008. okt. 20. 19:36
sziasztok:)amikor bent voltam a korházban volt1lány akinek 1xre volt zsirleszivása és cicimütétje!kérdezd+ a dokidat.
5009. zsazso (válaszként erre: 5007. - Ecd54f9037)
2008. okt. 20. 19:27

Szia !

Egyszerre nem csinálják , mert nagyon hosszú lenne a műtét. Én is akartam , de azt mondta az orvos szó sem lehet róla. 6 hét külömbséggel csinálja nekem is.

2008. okt. 20. 19:18
virili nekem 3 éve volt egy cicifelvarrásom akkor az aloe vera livig forever termékkel kentem és nem is látszik a heg(csak hogy lóg és üres,odavágott neki a szülés:)
2008. okt. 20. 19:16

Zselatin nagyon szépen köszönöm a kedvességed:)

Zsorzsika mielőbbi gyógyulást.

gondolom akkor mellplasztikát is csinálnak ott,azon filózok kemény leszek és ha lehet a kettőt egyszerre megcsináltatnám,mert így csak egyszer kéne megkérni Anyumát,hogy 1hétig minimum segítsen az ikrekkel mert nekem feküdni kell.

2008. okt. 20. 19:09
SZIASZTOK LÁNYOK.!SZERETNÉM KÉRDEZNI TŐLETEK, HOGY AKIT MÁR MŰTÖTTEK,MEGTUDNÁ ADNI A KÖRÖMVIRÁG ,ÉS AZ ALOE KRÉM PONTOS NEVÉT AMIT A SEBRE KELL MAJD KENNI MŰTÉT UTÁN .ÚGY VETTEM ÉSZRE EZT HASZNÁLJA A TÖBBSÉG. SZERETNÉM MÁR LASSAN BESZEREZNI. MELYIK A LEGJOBB SZERINTETEK??ÉS GYÓGYSZERTÁRBAN LEHET BESZEREZNI? KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!
5005. zsazso (válaszként erre: 5004. - Marótiné)
2008. okt. 20. 19:02

Halihó !

Gratula a vizsgádhoz ! Most már akkor majd irány szép pocival , szép hajakat varázsolni !!!

2008. okt. 20. 19:01

Hahó van itt valaki?

levizsgáztam!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

5003. lizi35 (válaszként erre: 5001. - Csezi)
2008. okt. 20. 17:28
Szia Csezi! Támogatja a tb ezt a műtétet legalábbis a Szent Imre kórházba igen,de több fórumozó csajszi irta,hogy más kórházakban is van támogatott műtétre lehetőség! Olvass vissza és megtalálod a feltételeket is, korábban már irtunk erről a témáról!!!!!
5002. leddy27
2008. okt. 20. 13:36

Hahó!

Már egészen belejöttem a zuhanyzásba és a szabadon mászkálásba, lassan már alig akarom visszavenni a haskötőt. Bár érdekes puklis még a varratok körül, remélem ez idővel elmúlik.

Aztán persze jólesik mégis biztonságban tudni a hasam a haskötő alatt, de egyre kényelmetlenebbnek érzem, vagyis egy fokkal rövidebbet el tudnék viselni, felül is, alul is nyom, gyűrődik stb.

Ma meg elkezdett a hasam közepe felé, ahol épp semmi sincs, köldök,vágás stb. szúrni, mintha tűt döfnének belém, nemtom mitől, de elég rossz :( valakinek volt ilyenje?

5001. csezi
2008. okt. 20. 10:40
Sziasztok!Olvasom az írásaitok és gyönyörködtem a képeitekben.Sajnos nekem is volna mit lefaragtatnom:(kb 50kg-ot fogytam az évek alatt és valami borzadvány költözött a hasfalamra bőr helyett.Az árakat olvassva úgy láttom elég költséges műtétről van szó.Annyi mindent támogat a tb ezt miért nem?Ha valaki eldönti Ő női testben élő férfi és forditva az oké,de ha egy nő küzd Önmagával az nem számít..
5000. Zsorzsika
2008. okt. 20. 07:41

Sziasztok!


Lehet, hogy egy kicsit elkiabáltam magam tegnap, mert most azért van némi fájdalmam, de ez sem iszonyú. Vagy megerőltettem magam, mikor hazaértem, és pakolgattam, meg a gyerekeket próbáltam kicsit puszilgatni, vagy hiányzik a fájdalomcsillapító. Az alvás is más volt, mint a kórházban, mert ott olyan ágyam volt, amit én állíthattam be egy távirányítóval. Na, ilyen meg itthon nincsen. Arra kellett vigyázni, a nagyfiam nehogy hasba rúgjon (mivel együtt alszunk, mióta a férjem sikeresen közénk szoktatta). De mondom, még így sem vészes a dolog.

2008. okt. 19. 20:17
Szia Zsazso!Én is pont erre gondoltam hogy szólni kéne neki hogy egy szobába legyünk!remélem mi is olyan jól viseljük majd a dolgokat mint a frissem műtött két Hölgy!:D de jó nekik már szép a pocijuk pont most próbálok feltenni képet a mostani hasamról de nem tudok mert szerintem túl nagy a kép:S
4998. zsazso (válaszként erre: 4996. - Marótiné)
2008. okt. 19. 20:06
Szia ! oksi várlak 5.-én , kb 7-kor addigra már szépen szabott hassal , és másnap már én ápollak téged műtét után ! majd szolunk a dokinak , hogy egy szobába tegyen minket .
4997. marótiné (válaszként erre: 4994. - Lizi35)
2008. okt. 19. 19:47
lizi35!én dohányzom de ez nem publikus:D apa nem tudja azaz tudja csak nem szereti...nem tudom de azt halottam hogy aki dohányzik nehezebben gyógyul a seb ez tényleg igaz?
2008. okt. 19. 19:46
Sziasztok csajok!!Én most nagyon izgulok holnap vizsgázom és kész fodrász leszek:D. aztán meg izgulok a műtét miatt Zsazsoval együtt.olyan hamar elfog teli az idő műtétig mint a pinty.Csajok aki már túl van rajta annak nagyon örülök hogy nem fáj remélem nekünk se fog.Zsazso 5.-én megyek ám be hozád este.aztán együtt lábadozunk:Dtámogatjuk egymást:D
4995. bjudo
2008. okt. 19. 18:53

Sziasztok!

November 18án lesz a műtétem. Eddig eléggé paráztam, de ahogy olvasom az élményeiteket, tapasztalataitokat, kezdek "megnyugodni", illetve már nem annyira félek. Azt szeretném kérdezni a már műtöttektől, hogy voltatok a műtét után táppénzen? Ha igen, akkor meddig? És ki írt ki, a háziorvos? Ezen gondolkodtam, mert nem tudom mire számítsak utána.

4994. lizi35
2008. okt. 19. 18:24
Még valamit szerettem volna kérdezni,van valaki aki a műtöttek közül dohányzik????Ti,hogy éltétek túl az első napokat???
4993. zsazso (válaszként erre: 4992. - Lizi35)
2008. okt. 19. 18:22
Szia ! Igaz milyen jó ilyeneket olvasni !! Egész feldobodtam !! Hátha nekünk is igy sikerül , és azt mondjuk , huha ez aztán megérte az izgulást !!!
4992. lizi35 (válaszként erre: 4991. - Zsazso)
2008. okt. 19. 18:20
Figyelünk és megmondom öszintén most megint nagyon bátor lettem,ahogy a "friss" csajoktól olvasom az "élményeiket"!! Köszönjük a bátoritást nagyon rám fért,a legjobbkor jött!! Gyors gyógyulást és szép lapos hasat kívánok nektek és a sorstársaimnak is!! Ne feledjétek csajok mindjárt nov.4.-e van!!!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook