Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5083. zsazso (válaszként erre: 5082. - Szmandi73)
2008. okt. 22. 20:03

Gondolom , csak akkor enged haza ha nem jön váladék.

A first nagyon jó, a méhkivételem után azt használtam amikor már nem vot varratom , a aloevera gelly krémmel eggyütt és már a 6 hetes kontroll után alig látszott a heg. Sajnos ez most a cici műtétem után nem jött be, amit nagyon sajnálok!!

5082. Szmandi73 (válaszként erre: 5071. - Zsazso)
2008. okt. 22. 19:38
Nekünk a cső miatt kellett bent maradni, ezek szerint nálatok korábban kiveszik, de nem igazán fogom fel, hogy miért, mikor nekem még ma is jött belőle váladék...
5081. Szmandi73 (válaszként erre: 5072. - Lehotaine)
2008. okt. 22. 19:36
Ki operált téged, a Szent Imrében voltál te is?
5080. Szmandi73
2008. okt. 22. 19:35
Senki sem használt a sebre Aloe First spray-t? Álítólag az nagyon jó, fertőtlenít is és hámosít. DE a kórházban ezek szerint ezt nem igazán ajánlják!
5079. leddy27 (válaszként erre: 5077. - Zsazso)
2008. okt. 22. 18:56
Most állok át erre a contractubex-re majd este a körömvirágról, egy hétig azzal kentem, most gondoltam áttérek erre, ahogy olvastam ez kimondottan a heg szép gyógyulásában segít.
2008. okt. 22. 18:41
aloevera gélt én a herbária boltba is vettem vagy ilyen gyógynövényes boltba nézd meg!
5077. zsazso (válaszként erre: 5073. - Fittnes)
2008. okt. 22. 18:38

Szia !

Azt mondták a gyógyszertárba , hogy most nics , rendelni kell, de vigyek Contractubex-et , és az csak 1300 ft. 2. napja kenem a cicim vele , mert csúnya a heg. Hogy jó-e , azt még nem tudom.

5076. zsazso (válaszként erre: 5072. - Lehotaine)
2008. okt. 22. 18:35

Szia !

És hogy vagy arról nem is irtál semmit!!

Még mindig semmi rossz tapasztalat ?? / hálisten/

5075. zsazso (válaszként erre: 5074. - Rellklaudia)
2008. okt. 22. 18:34

Szia !

az aloevera gelly, ami zöld feliratos.

2008. okt. 22. 18:31
Sziaszto!Meg tudná nekem valaki mondani pontosan annak az aloe vera terméknek a nevét,amivel kenni kell a pocinkat?Csak mert egy csomó termék van és nem tudom eldönteni hogy melyik az igazán jó?!Aloe vera gelly(zselé) vagy aloe moistuizing lotion(krém) vagy esetleg az aloe lotion(testápoló)?Köszönöm szépen előre is a kedvességeteket.sziasztok.
5073. fittnes
2008. okt. 22. 17:46

Sziasztok!


Kente valaki dermatix-el a heget mütét után??

5072. lehotaine
2008. okt. 22. 17:14

Sziasztok!


Engem 15-én műtöttek, s 1,8 kg-mal voltam kevesebb 19-én, amikor hazajöhettem. Ma voltam kötéscserén. Nekem megtiltotta a doki, hogy a varratszedésig víz érje a sebet, ezért addig marad a cicamosdás. Szívesen tennék fel képet, de így bekötve nem hiszem, hogy sokakat érdeklne. Persz már így is látványos a változás. Ígérem, hogy ha lekerül a kötés, teszek fel Nektek én is képet.


Mindenkinek mielőbbi gyógyulást!


Üdv:

Móni

5071. zsazso (válaszként erre: 5060. - Szmandi73)
2008. okt. 22. 16:51

Sziasztok !

Szmandi köszönöm a választ és a beszámolót ! Akkor te egész karcsú lettél műtét után !!! Érdekes , hogy pesten ilyen sokat kell bennt lenni a korházba. Nekem és Marótiné -nak , mi Győrbe leszünk egymás után , nekünk csak 2 napot kell bennt lenni. Gondolom ha minden ok lesz , ez azért arra vonatkozik.

Hát azért jó olvasni benneteket, hogy ti már túl vagytok rajt , most nagyon sok friss pocis van.

Gyógyulgassatok és pihenjetek. Üdv. Zsuzsa.

5070. macsekcica (válaszként erre: 5061. - Marótiné)
2008. okt. 22. 15:33

Te jó ég!

Vigyázz Magadra!

5069. macsekcica (válaszként erre: 5058. - Szmandi73)
2008. okt. 22. 15:31

Szia Szmandi!


Jó, hogy végre itt vagy! Örülök, hogy minden rendben:))

Képeket várom:))

5068. macsekcica (válaszként erre: 5041. - Zsorzsika)
2008. okt. 22. 15:26
Zsorzsika! Gyógypálinka??? Szóval hajtsak föl egy kupicával:))))
5067. macsekcica (válaszként erre: 5039. - Leddy27)
2008. okt. 22. 15:23

Szia Leddy!


Én a gyógyszeren és vitaminokon kívűl bevetettem még valamit.

Gyógyszertárban lehet kapni Salvus vizet. Azzal inhalálok naponta háromszor. Remek! Nagyon jó!!!!!!

Meginni képtelen vagyok, annyira sós:(

5066. Szmandi73 (válaszként erre: 5065. - Poli36)
2008. okt. 22. 15:05
Szia! Ha csak a bőröd megereszkedése volt a gond, akkor nem jelent kilóban sokat a műtét. Én 30 kg-ot fogytam és nagy volt a hasam, a bőr alatt volt még zsírréteg is, ezért volt ilyen nagy súly, ami lejött.
5065. poli36 (válaszként erre: 5060. - Szmandi73)
2008. okt. 22. 13:08
Szia engem miután megműtödtek csak pár dkm fölösleg amivel kevesebb lettem pedig 10cm pluszt szedtek le ami nem kevés hm csodálkoztam is hogy lehet.
5064. poli36 (válaszként erre: 5046. - Hencsy)
2008. okt. 22. 13:04
Sziasztok!A műtét után a felébredés volt számomra a legrosszabb nagyon rosszul voltam mint mindég mikor műtenek sajna ilyen vagyok!Én másnap egyedül álltam fől ígaz elsőre nem ment vissza kellet feküdnöm fél órára utána síkerűlt)A fájdalom nem volt vészes sőt én első perctől kezdve egyenes derékkal jártam erőt vedtem magamon és kész.A gyomromnál a püfedés ami zavaró de 3hónap múlva elmúlik állítólag!Szép napot lányok puszi Poli
5063. poli36 (válaszként erre: 4646. - Bolyhostopi)
2008. okt. 22. 12:52
szia milyen szövődményeid lettek?(( A pocid az visszont szép lett)Nekem a köldököm gyógyul lassan szia jobbulást Poli
5062. marótiné (válaszként erre: 5058. - Szmandi73)
2008. okt. 22. 12:36
nagyon bátor vagy szmandi:D gyógyulgass és nagyon vigyázz magadra:D gratula az uj és szép pocidhoz:D
2008. okt. 22. 12:22
jajjj csajok akkorát estem még az kéne hogy eltörjem valamim így műtét előtt:(
5060. Szmandi73 (válaszként erre: 5052. - Zsazso)
2008. okt. 22. 12:01
1 hétig volam bent, 15-én szerdán délben befeküdtem. Jól kezdődött, mert tele volt az osztály és nem volt hely a plasztikai sebészeten, 1/2 2-kor mentünk le az érseb-re, ahol kaptam egy tök jó, 1 ágyas, zuhanyzós, wc-s fizetős szobát (ingyen), de mondták, hogy ne szokjam meg ezt a luxust, mert reggel költözök fel a 3-ra. Ott is jó volt, szerencsére rendes szobatársakat kaptam, 3 is volt, mivel én voltam bent legtovább. Ha csak 1 cső let volna bennem, és nem ekkora a műtéti seb, akkor már hétfőn v. kedden hazajöhettem volna, így csak ma reggel adta áldását a főorvos. Én már vasárnap megbeszéltem Kelemen doktorral, hogy szerdán jövök haza, de tegnap a Jósvay azt mondta, hogy elleszek én itt a 4 napos ünnepben, úgysem bánt senki... Ma reggel pedig kérdezte, mikor akarok hazamenni? Mondtam, hogy amikor lehet, és akkor mondta neki Kelemen dr., hogy ma kiveszi a csövet. Meg is mondta nekem előre, hogy 1 hétre számítsak, a berajzolás közbne beszéltük meg, nagyon nagy területet távolítottak el, ezért kellett a 2 drain is. 3 kg-ot vettek le, összesen 5 kg-mal könnyebb voltam hétfőn!!
5059. Szmandi73 (válaszként erre: 5057. - Leddy27)
2008. okt. 22. 11:54
Szia! Köszi a sok jótanácsot, annyira jó volt, hogy beszéltünk, tartottad bennem a lelket! Képet megpróbálok ma zuhanyozásnál csinálni magamról és felteszem! Előtte is csináltunk :( szörnyű látvány, de jó lesz egyben látni az előtte és utána állapotot!!! A te sebed gyönyörű, nagyon szépen gyógyul!!!!
5058. Szmandi73 (válaszként erre: 5048. - Hencsy)
2008. okt. 22. 11:51
Nagyon jól vagyok, fájdalmam nincs szinte semmi, meglepő módon. Végül is az első éjszaka volt csak nagyon rossz. Érdekes módon nem a műtéti fájdalom miatt, hanem a derekam iszonyatosan fájt a háton fekvéstől. A fájdalomcsillapítók nagyon jól hatottak, kaptuk rendesen, de a dekékfájást nem szűntették meg. 14 óra körül kerültem ki a műtőből, fél óra múlva már telefonáltam, teljesen magamnál voltam. A délután jó volt, tényleg nem volt fájdalmam. Sajnos a nővérek mondták, hogy még annak is gondot okoz a fekvés, aki nem hátfájós, nekem van gerincsérvem, és emiatt duplán szenvedtem. Éjszaka kaptam katétert is, nem sikerült pisilni az ágytálba, de szerencsére nem maradt bent, rögtön utána ki is vették. Másnap reggel 4 után segítettek felkelni, onnan már minden jobb volt. Műtét után 2 nappal már egyedül közlekedtem, vasárnap hajat mostam, stb. 2 csövet kaptam, mert nagy volt a belső sebfelszín, az egyiket hétfőn, a másikat ma reggel vették ki. A kivétel sem volt fájdalmas, bár a ma reggeli rosszabb volt, mert mélybben volt elhelyezve. Az altatással nem volt semi probléma, gyorsan elaludtam és jól ébredtem. A nővérek nagyon készségesek, kedvesek és közvetlenek voltak. Kelemen doktor pedig annyira rendes, csak jót tudok mondani róla, vasárnap bejött, szabadnapján, megnézett minket, akiket előtte operált, hogy minden rendben van e velünk!
5057. leddy27 (válaszként erre: 5047. - Szmandi73)
2008. okt. 22. 11:33

Üdv itthon! Ügyes vagy, hamar hazaértél :)

Majd mesélj azért a lányoknak és kérek képet én is!

5056. leddy27 (válaszként erre: 5043. - Zsorzsika)
2008. okt. 22. 11:32

:)) köszi a jó tanácsot! Páleszt nem bírok meginni, szerintem még gargalizálni se... de jéger már lecsúszott :) az is csupa gyógynövény, nem? :)


Most már olyan szép a hegem szerintem, bár a közepe még tropa picit, de este már azt kis körömvirággal kentem, arra egy kis betadine, kombóban biztos jobb :) A vérdarabkák szépen lejöttek, gyönyörű rózsaszín a csíkom, és még a csőlukamról is leesett már a cucc, úgyhogy az is szép rózsaszín. Örülök neki, hogy így gyógyulgat, csak egy picit puklis a heg fölött a hasam közepén, ezért picit parázok, nehogy gyűljön valami, ami nem tud kijönni... ugye nem? :)

5055. lizi35
2008. okt. 22. 11:28
Sziasztok csajok még 12 nap van hátra!!!!!!!!!
5054. hencsy
2008. okt. 22. 11:08
Sajnos mindkettő nagyon gáz, így inkább takargatom. Idén elöször már strandra se mentem:-(( És persze hordom az ápol és eltakar szerelést:-( (maci - naci és polo)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook