Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hasplasztika tapasztalatok (3282. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

617. PÖFI2007-12-15 08:45
szia.-))
örülök h jóól vagy és szép.-DDD
igen ezt úgy szokták általában,h először a köldök varratot majd rá egy 7re a többit a tovafutókat.kicsit kellemetlen lesz,de nem fáj.inkább olyan erős húzós érzés lesz.engem anno majd lehúzott a doki az azstalról velük.-DDD fúú de kellemetlen volt.-pp,de megérte így van és most is megéri majd!!!!
a pöfetegséggel ne aggódj,az egyénileg változó kinek meddig lesz az.nekem jó 3 hónapig az volt az elsőnél...olyan furán pöfi.-DDD,de lement szépen,meg amúgy is ettől függetlenül össze sem lehetett hasonlítani ugye a műtét előtti förmedvénnyel.-oo,úgy h nyugi-SZÉP LESZEL ÉS KÍVÁNATOS.-dddd
látom neked is van olyan részed még ami zavarólag hat-ha így van és így érzed,akkor rajta vágj bele.-DDD nem vagy mazochista,csak NŐ aki még nem adja meg magát az általános korral járó dolgoknak,hanem tesz érte h jól érezze magát a bőrében fiatalos és szép legyen.-DDD
(válasz anya01 613. hozzászólására)

616. katicabogár442007-12-15 08:45
Azt hiszem már értem Michael Jacsont! Ha a lavina-elv működésbe lép...Szóval én is nagyon betoji voltam, mindíg azt mondtam, hogy ha kórházba kell kerülni, akkor vigyen a mentő, és gyorsan, nem kelljen gondolkodni. Ehhez képest előre mgegfontolt szándékkal, különös kegyetlenséget végrehajtatni magamon- sose gondoltam volna!És amilyen nyugival ezt végigcsináltam, az külön egy önismereti tréning volt számomra! Ismét bizonyítást nyert, hogy ez ember sokkal többre képes, mint amennyit gondol.
Én találkoztam a műtét előtt olyan lánnyal, akinek mellfelvarrása volt, kérte volna egyúttal a hasplasztikát is, de a doki azt mondta neki, hogy az egyszerre nem megy.

615. PÖFI2007-12-15 08:37
hali.-)
először is,a gyerkőcödnek vegyél ezüstkolloidot itt a neten megtalálod.pillanatnyilag ez a legtisztább a mi forgalomba van.nézd meg az oldalukat-kedvezmények is vannak ha pl arany,-vagy rézkolloidot is veszel-számottévő nagy kedvezmény van!ezeknek te magad is hasznát veszed.-)) olvasni róluk a kolloidlap.hu-n tudsz,minden le van írva amit tudni lehet és érdemes.az ezüst kitisztít minden bacit,vírust a szervezetből fantasztikius immunerősítő.gyerekeknek különösen ajánlott ha betegesek vagy többször egymásután betegek,úgymond nem jönnek ki a betegségből.ez arra utal h a szervezetükben megtelepedett egy baci v vírus makacsul-és hiába a sok antibio,egy idő múlva sajna immunisak lesznek rá...vegyél!!

cici kérdés.-))-ha már kés alá mész,érdemes megcsináltatni egyszerre...sokan így tesznek,ha nincs ellenvetése orvosi szempontból.kérdezd meg a dokidat.akkor általában engedmény is van,mivel eleve csak 1x altatnak..természetes h ennek ára már nyereség...meg átesel rajta egy füst alatt,ha megteheted anyagilag,tedd meg most.még nem késő bejelentened az erre vonatkozó igényedet a dokinak.-DDD
(válasz Klau11 614. hozzászólására)

614. Klau112007-12-14 22:56
Szia!
Örülök hogy jól vagy, biztos szuper érzés lehet, én is már alíg várom, mindíg ott vagyok agyilag, elég nehéz koncentrállnom most a Karácsonyra, pedig úgy imádom.:)
Sok a dolgom, beteg a kisfiam már 3-ik hete nem bír meggyógyulni, pedig már 2 fajta antibiotikumot sok minden más mellett már beszedett.
Jövő héten azt hiszem ha nem lessz jobban, megint elmegyek vele orvoshoz.:(
Készülődésekünnepekre egyáltalán nem mennek nekem most, párom koprán reggeltől késő estélig dolgozik, és akezdek belegyagyulni a sztereotipusba.
Gyerekek és a lakás,körbe-körbe.
Ráadásul a kisfiam teljesen rám kattant, meg sem mozdulhatok nélküle, egyedül játszani sem akar.
Dolgozni csak akkor tudok ha alszik, és az sem tart sokáig, mert jönnek a hátsó fogai is és nyügős.Ideges kezdek már lenni, mert a Kari ajtóra kopog és én nem haladok, hanem vissza vagyok maradva a sok házimunkával.Főzni kell, mosógép minden nap pörög, csak lenne aki győzne vasalni...:(

Az egyik ismerősöm azt mondta hogy első tetoválására úgy félt, és azóta már megint volt és már tele van új ötletekkel, mit szeretne még.
Na lehet hogy a mi sorsunk is hasonló lessz.
Mindent szeretnénk rendbe rakatni magunkon.
Egyébként én is gondolkozom azon hogy a ciciket is jó lenne felvarrattatnom, esetleg kicsinyíteni is egy picit, ha más egyszer aludnák.
De persze nem egyszerre gondoltam a hasi műtéttel.
Na majd meglátom, mennyire fogom jól viselni az életem első műtétjét.
Mindenkinek aki beteg, jobbulást, katicabogár,anya vigyázzatok magatokra, és szép hétvégét kívánok.
Puszi Nektek, jó éjt!
(válasz anya01 613. hozzászólására)

613. anya012007-12-14 20:31
Sziasztok csajok!Remélem mindenki jól van, a gyermekek és Ti is:) Én szerdán voltam kontrollon, a köldökömből kivették a varratokat, a többit jövő szerdán. Doki megmutatott magamnak a tükörben:):)
KIcsit még pöfeteg, de azt mondta az rendben lesz, végül is történt ott egy-s más:) Most már gyakorlatilag egész nap fenn vagyok és tevékenykedek, csak a hajolásokat (mármint a földig történőt)csinálom ugy mint a lassított film, meg nem emelgetek, egyébként minden megy szépen. Gyerekeim édesek, mert mindenben segitenek.
Kicsit egyébként behavaztam, mert 2 nap egymás után ellenőr volt a nyakamon, akinek nemigen örültem most (ANTSZ -kiemelt karácsonyi akció), de hálisten minden rendben. Ma megvettük a karifát, meg kicsit vásárolgattunk. Már várjuk a karácsonyt erősen, nekem ilyenkor kicsit több a dolog, mert cukrászatom van, de a gyerekeim (a dolgozóim) nagyon édesek, mert mindent ügyesen csinálnak, engem nagyon kimélnek -én meg hagyom:).
Egyébként tiszta őrület az egész, eddig nem is gondoltam volna hogy ilyen van. Azon gondolkodom ugyanis, hogy a nyakamon a bőrt kicsit meg kéne feszíttetni. Most vagy mazohista vagyok, vagy megrészegültem az eredménytől. Mindenesetre ez egy csoda, nagyon élvezem, aki még csak gondolkodik rajta, ne habozzon, nem fogja megbánni. Szép karácsony lesz, szép pocival:) csá

612. PÖFI2007-12-14 20:00
szia csajok.-))
ki merre jár és mért.-DDD

611. Klau112007-12-14 06:45
Szia Fish!
Hát nem irigyellek, nem lehet könnyű.:(
Van mit forogni egy beteg baba körül is.
Gyógyuljytok minnél hamarabb.
Puszika Nekik:)
(válasz Fish 610. hozzászólására)

610. Fish2007-12-14 00:03
helloo csajok
minden nap melo van es agyerekek is betegek, ket napja ejjelente is alvajarok, megyek be mindig hozzajuk ejjel mert hol ez sir hol az...
szombaton melo kozben raerek majd chattelni es irok tobbet!

609. PÖFI2007-12-13 16:30
Fish merre jársz?-még mindig betegek a manók??((
a Mazsi is tiszta taknyos lett éjszakára-szinte semimit nem aludtunk vele((

608. PÖFI2007-12-13 16:27
sziamia.-))
így biza ne is kapkodjon Kedves.-DD
csak nyugi,higgy nekem én már megjártam a "hadak útját 1x"
maradj nyugton és vigyázz magadra.-))
(válasz katicabogár44 607. hozzászólására)

607. katicabogár442007-12-13 14:10
Ma vagyok 3 hetes.Szerintem már majdnem teljesen el tudnám végezni a munkám......HA AKARNÁM.
De a fórumnak és persze NEKTEK köszönhetően visszafogom magam.
A varak teljesen lepotyogtak már, tulajdonképpen a sebbel semmi bajom nincs, de azért ha leveszem a haskötőt a zuhanyzás végére már érzem, hogy nehéz a hasam. Remélem ANYA01 jól vagy, s a kontrollon is meindent rendben találtak!

606. anya012007-12-11 22:15
Csajok! nyugtatót be ne vegyetek! Úgy is van előtte vérnyomásmérés, és ott rögtön kiderül, hogy ideges vagy. Azonnal adnak nyugtatót (olyat amit az altatóorvos ajánl -az a biztos) és a műtét előtt 10 perccel fognak felkelteni, olyan jót alszol addig.
Amikor meg felfekszel a műtőágyra, azonnal adják az infuziót, abban már benne van az altató, a másik kezem lekötésénél már az igazak álmát aludtam. Hajrá, ne aggódjatok. sziasztok, jóéjt!

605. anya012007-12-11 22:10
Ez utóbbi Klaunak szólt:):):) mondtam, hogy még kicsit béna vagyok:)

604. anya012007-12-11 22:09
Neked is nagyon köszönöm a gratulációt. Minden nap könnyebb, és holnap okosabb is leszek a kontroll után. Sziasztok.

603. anya012007-12-11 22:08
Köszi szépen, holnap megyek kontrollra. Először azt hittem már ki is veszik a varratokat _kicsit korainak tartottam- de csak meg akarja nézni a doki:)
Majd jelentkezem. szia,
(válasz Fish 594. hozzászólására)

602. PÖFI2007-12-11 12:11
nem minde4nki egyforma és lehetnek itt is mint mindenben eltérően gyógyuló sebek.-))
(válasz katicabogár44 601. hozzászólására)

601. katicabogár442007-12-11 11:43
Szerintem is ez a legfontosabb.
A sebgyógyulásról nekem az a véleményem, hogy az olyan mint a nátha: gyógyszerrel 7 nap, a nélkül egy hét-tehát akinek jó a sebgyógyulási hajlama, annak szép lesz magától is, akinek pedig keloid hajlama van, az kenheti!
(válasz PÖFI 600. hozzászólására)

600. PÖFI2007-12-11 09:40
))))nyugi nem lesz gáz!!-igen adnak műtét előtt egy úgynevezett hangulat javítót.-DDDD,legalábbis én anno kaptam.
fogok küldeni Neked homeos ajánlást,de az már a sebgyógyihoz lesz jó,ha nagyon félsz akkor meg még valamit.-DDD,de most próbálj arra koncentrálni,h NEM FÉLEK SZÉP LESZEK ÉS CSÁBOS.-))))))
(válasz Klau11 595. hozzászólására)

599. PÖFI2007-12-11 09:37
hali.-))
már elég jól alakul,de azért még többször lekell hajolnom érte egy-egy alkalommal.-DDDD ,no de semmi gáz-majdcsak belejövök))))a derekam kék-zöld tőle basszus.-OO))))))
(válasz Fish 593. hozzászólására)

598. Fish2007-12-11 09:18
sztem ezzel en is igy lennek, varnam, mert utana minden nappal jobb lesz es arra gondolnek hogy milyen tok szepen alakul a hasam..:D
(válasz katicabogár44 597. hozzászólására)

597. katicabogár442007-12-11 09:08
Én már csak egy betoji vagyok, de nem kellett nyugtató. Alig vártam, hogy eljöjjön a perc és vigyenek.Szerintem ne "maszekolj" gyógyszerekkel- ha nem szoktál szedni, most se tedd. Tudom, hogy műtét előtt rendes kórházban előtte este- és aznap reggel is adnak egy kis nyugtatót, de ezt az altatóorvos idikálja be, ha nem mondta, nem kell.A striák nekeb bőven köldök fölött voltak, most úgy látom, hogy csak egy nagyon pici maradt alul,ami ha kifeszül a bőröm(remélem)talán eltünik.
(válasz Klau11 596. hozzászólására)

596. Klau112007-12-11 06:54
Szia!
Én is csatlakozom agratulációkhoz.
Húúú de jó Neked, hogy már utánna vagy.
Vigyázz magadra és jobbulást kívánok:-)
(válasz anya01 588. hozzászólására)

595. Klau112007-12-11 06:53
:-)
Köszi, megnyugtattál, így most még jobban várom, és nagyon örülök hogy közeledik az az időpont.
Milyen homeopátiás tanácsokkal tudsz szolgálni?
Tudod, 2.-án reggel lessz a nagy napom:)
Adnak az nap valami nyugtatót hogy össze ne essek a félelemtől?
Vagy esetleg vegyek magamnak vmit?
(válasz PÖFI 592. hozzászólására)

594. Fish2007-12-11 00:23
gratulalok a mutetedhez:D

593. Fish2007-12-11 00:22
csajok nagyon jok a kepek, amugy nekem hiaba ment le a hasam a borom mocsok csunya es azt sehogy nem lehet rendbehozni csak mutettel
Pofike hogy haald a hullahopp karikazas?:D
(válasz PÖFI 592. hozzászólására)

592. PÖFI2007-12-10 23:05
hali.-))
óhh hát ebből drágám gyönyörűt fognak neked varázsolni.-DD a sriák nagy része is eltűnik,de lehet h az egész-nem láttam pontosan meddig érnek fel...
az enyém anno ettől sokkal nagyobb randább volt.-pp
gondolj csak bele,majd 6 kiló bőrt vettek ki nekem.-OOO,ami teljesen körbelógott rajtam és eltekarta a szeméremdombomat is!!úgy hogy nyugi!!!olyan szép leszel h nocsak-DDDés sexiiiii.-DDDDDD
(válasz Klau11 591. hozzászólására)

591. Klau112007-12-10 22:30
Szép estét lányok:)
Felraktam 2 képet a csúnya hasamról.Tudnak ebből sztetek szép laposat csinálni?
És a striákat is el tudják távolítani valahogy?
Azt meg sem kérdeztem a dokitól.

590. PÖFI2007-12-09 16:41
háát,nekm 10.napra szedték anno.

589. katicabogár442007-12-09 16:10
Te aztán jó sokáig vártál.Én úgy voltam vele, hogy még van egy kicsi a 40-es éveimből, legalább egy kicsit legyek még NŐ. Én is azt sajnálom a legjobban, hogy nem volt rá hamarabb pénzem. Különben szerintem az egészben a legnagyobb lépés az első ! Ha az ember elhatározza és elindul,a többi már megy magától.
Nekem pont két hétre lett kiszedve a varratom, de én tanultam,hogy gyakorlatilag 24 órán belül a bőrből ki leehetne szedni a varratot, mert az akkor már nem nyílik szét. Nyilván ezeknek a varratoknak(a mélyeknek) egyéb feladatuk is van.

588. anya012007-12-09 15:49
szia:)
Köszi, hogy bevesztek a csapatba. Még sosem voltam semilyen fórumon.Bocsi előre, ha esetlen vagyok. Azt hiszem még nagyon eufólikus a hangulatom, de biztosan lehiggadok, és okosan végigcsinálom a lábadozást. Végül tényleg nem semmi amin átestünk:)
Az azért aggaszt kicsit, hogy a varratszedés nem lesz e tul korai. 6-ai műtét után 12-én kell mennem.
(válasz PÖFI 586. hozzászólására)