Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hasplasztika tapasztalatok (3282. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1289. Klau112008-02-25 20:43
Szuper ötlet, én is benne vagyok.:-)
(válasz anya01 1284. hozzászólására)

1288. Klau112008-02-25 20:31
Gondolok rád és a Többi csajra is.
Én 13-án konzira megyek a dokimhoz mellkisebbítés/felvarratás ügyben.
Visszavárunk.
(válasz ildiko1977 1280. hozzászólására)

1287. Picur 742008-02-25 19:26
Sziasztok...Én is szívesen találkoznék veletek..
(válasz kelima 1286. hozzászólására)

1286. kelima2008-02-25 19:20
Én benne vagyok a közös találkában! Nagyon szeretnélek megismerni benneteket! Hozzuk össze a csapatot!
(válasz anya01 1284. hozzászólására)

1285. anya012008-02-25 18:16
Én mütét előtt elmentem a kozmetikushoz és egy teljes bundátlanitáson vettem részt, igy aztán a klinikán már hozzám sem kellet nyúlni a borotvával.
A gyanta hatása tovább is tart.

1284. anya012008-02-25 18:12
Sziasztok széplányok!
Örülök nagyon, hogy ilyen sokan lettünk.
Ha jól értem a kollektiv-plasztikás lányok majdnem egy hétig hesszelnek a kórházban?!
Nem semmi. Igen jó dolgotok lesz. Én csütürtök délben mentem, délután megmütöttek, pénteken pihiztem, szombat reggel cső ki, és nyomás haza.
Vasárnap már én főztem az ebédet a családnak.
Nem volt semmi gondom, csak a lefekvés és a felkelés okozott némi fájdalmat. Ugy irigyellek benneteket, hogy ott lesztek egymásnak társaságként és segitségként is. Azt monduk ne csináljátok, hogy egymást huzgáljátok az ágyban -segitek felkelni címmel-:). Vigyázzatok egymásra, a lelki támasz a legnagyobb amit ilyenkor kaphatunk. Én is szivesen meglátogatnálak benneteket, de ez sajn os a meló miatt sem jönne össze.
Mi lenne, ha nyár vége felé találkoznánk egyszer mindannyian?
Én nagyon szivesen megismernélek benneteket. A korelnök ugy tünik ugyis én vagyok. Mit szóltok a dologhoz?

1283. Thisa2008-02-25 14:17
Szarintem az otthoni a tuti.... :-)akkor ott ilyesmivel nnem kell már bíbelődni
(válasz ildiko1977 1277. hozzászólására)

1282. katicabogár442008-02-25 14:07
Ildikónak tényleg nem való ez a poci, mert ha ez nem lesz rajta hibátlan! Meglátod, milyen jól fogod magad érezni a (szűk) bőrödben!
Egyébként én már rég nem bírom észbentartani, ki mikor megy műtétre.Tiszta káosz, de hál'istennek jó sokan lettünk.
Az én kórházam diszkrécióból ötös volt, mert csak akkor takartak ki, és akkor borotváltak le, amikor már nem voltam észnél. Ettől jobbat nem tehettek volna velem.Van ahol meztelenül, kiterítve, sokáig, sok ember előtt, borzasztó.
Mindenessetre ez is helyi szokásoktól függ.

1281. kelima2008-02-25 14:05
Ildikó!
Tényleg nagyon szépek a gyermekeid, dehát Te is nagyon szép vagy, mitől lennének Ők csúnyák?! :)) Fantasztikusan fogsz kinézni a műtét után! Drukkolunk neked!
(válasz ildiko1977 1280. hozzászólására)

1280. ildiko19772008-02-25 14:00
Szia Klau!

Köszönöm a gyerekek nevében is a dicséretet!:-))

Igen, az alakommal nincs semmi bajom, de a hasamat nagyon nem szeretem... Remélem tényleg jól fog sikerülni és a nyáron már nem kell takargatnom..

Március 12-én fekszem be és 13-án lesz a műtét. ( Szerencsére nem péntekre esik, bár nem vagyok babonás..)

1279. Klau112008-02-25 13:30
Szia Ildikó!
Jaj de szépek vagytok, a gyerekeid mint a meséből.
Tündériek.
Én Neked az alakoddal ugye semmi bajod?
Mert alakra nagyon jól nézel ki, csak tényleg a kinyúlt bőr...
Na de azt is elfelejtheted nem sokára.
Olyan leszel mint az "újkorodban":-)
Te mikor is mész?
Már nem látom át azt a sok időpontot, amit többen is írtak.
Szorítok nagyon.
(válasz ildiko1977 1277. hozzászólására)

1278. kelima2008-02-25 12:35
Szia!
Sajnos nem csináltam előtte képeket. Mostmár bánom. Nézegettem a képgalériát, hasonló volt a pocakom, mint Klaunak.
Azért vannak még gézlapjaim, mert két oldalon a csövecskéim még mindíg bent vannak és azok le vannak ragasztva. Azon kívül a köldököm is le van fedve (ezt nem tudom, miért). És, hogy ezt az egészet valami megfogja egy hálót húztak rám. Nem váladékozik. Amennyit látni belőle, az szerintem nagyon szép. Érdekes, hogy van akinek 3 nap múlva kiszedték a csövet. Bár nekem jó, hogy bent hagyták, mert az egyik oldalon még egy picit mindíg szivárog.
Rohamosan közeledik a Te időd is! Gondolom, hogy mennyire várod (várjátok)! Már minden lelet megvan? Altatóorvos? Minden rendben?
Ennyi szép hasú nőt, mint ami itt lesz! Nem alakítunk egy hastánc csoportot? :)))
(válasz ágikám 1270. hozzászólására)

1277. ildiko19772008-02-25 12:34
Sziasztok Lányok!

Tettem fel én is képeket a hasamról.

Szeretnék kérdezni a műtéttel kapcsolatban:
célszerű itthon magunknak leborotválni a seb környéki és alatti részt? Vagy nem túl kellemetlenül csinálják kórházban? A szülésemkor emlékszem egy anyukát császármetszés előtt leborotváltak életlen borotvával, és csupa seb lett a bőre szegénynek..

1276. katicabogár442008-02-25 09:35
Örülök, hogy rosszul láttam. Nekem két hétig rajta volt a ragasztás, és nagyon kellemetlen volt mivel nem tudott kibújni alatta a szőr, és begyulladt alatta a szőrtüsző.
(válasz Thisa 1274. hozzászólására)

1275. Thisa2008-02-24 21:51
Töltöttem fel műtét előtti képet....az a baj, hogy mindig vigyáztam, h a lehető legjobb formám mutassam, így nem annyira szembetűnő, milyen volt...de keresek még durvábbat...:-)

1274. Thisa2008-02-24 21:28
Nézd meg jobban...nincs begyulladva egy szőrtüszőm sem.. (ha elmented, asszem az eredeti nagy méretben láthatod...)
ami középütt piros...nos, az ott a cérna helye, ami tovább volt bent, mint szokás.és bizony néha beakadt a ruhámba.... meg ugye a borotvát nem erőltetem naponta:-) mígy ki nem szedik a varratokat

Ja, még egy dolog-nekem csak addig volt a sebem leragasztva, míg a cső benn volt (3 nap) utána nuku ragasztgatás, mert az fáj, ahogy letépik a ragasztócsíkot... kb 1 hétig csak betettem ilyen gézlapszerűséget a szorítónaci alá-aminek picit most is látszik a helye a haamon-ott egy téglalap alakban picit laposabb, és fehérebb a bőröm.

Szóval:nincs szőrtüsző gyuszim:-) szerencsére...
(válasz katicabogár44 1258. hozzászólására)

1273. ágikám2008-02-24 20:36
Azt tudom, hogy mész a Kelemenhez. Nem teszel fel képeket? Nemsokára lesz mesélnivalód, az biztos! Legalábbis remélem, hogy nem lesz akadálya a műtétednek. Jó éjszakát, reggel meló van, megyek!
(válasz Picur 74 1272. hozzászólására)

1272. Picur 742008-02-24 19:53
Szia .Mire vagy kiváncsi?Van 3 Fiam:-Martin15 éves,Gilbert7éves,Rájen4éves..Nagyon csúnya a hasam és én is mütét előtt állok,03.05-én megyek a Kelemenhez...
(válasz ágikám 1271. hozzászólására)

1271. ágikám2008-02-24 19:48
Picur! Nagyon picurkák a hozzászólásaid! Mesélj valamit!:)))
(válasz Picur 74 1269. hozzászólására)

1270. ágikám2008-02-24 19:46
Nagyon örülök, hogy ilyen intenzív vagy! Én is azt tervezem, hogy műtét után rengeteget fogok sétálni, ha már más mozgás nem megengedett! Van itt erdő, meg Duna-part, csak szép idő legyen!
Hogy bírod a haskötőt? Nem kényelmetlen? Én most már állandóan azt nézem a tükörben, hogy milyen látványt fogok nyújtani, ha már nem lesz ott a puttonyom elöl! Rögtön rájövök olyankor, hogy igazán csak utána fog megjönni a kedvem a fogyáshoz, mert akkor meg a combom meg a csípőm fog szélesnek látszani. Azt viszont már műtét nélkül is meg tudom oldani:))) Előtte képeket csináltál? Én még egyszer berajzolva fogok csinálni! Tényleg szólni kell a lányoknak, hogy vigyünk gépet, egymást legalább jól le tudjuk majd fotózni, így Ti is részesei lehettek a csoportos plasztikának:)))Velem minden rendben, csak már nagyon mennék!!
A gézlapok mire kellenek? Váladékozik? És milyen a sebed, szoktad nézni?
(válasz kelima 1268. hozzászólására)

1269. Picur 742008-02-24 19:38
Sziasztok..Kicsit megint olvasgatlak Benneteket ,aztán mennem kell aludni,mert a kicsi fiam a nyakamon lóg..Mindenkinek kellemes csevegést,és jó éjszakát kívánok...

1268. kelima2008-02-24 18:51
Köszönöm, jól vagyok. Nagyon is! Alig bírok az energiámmal. Annyi mindent csinálnék, de azért vigyáznom kell. Naná, hogy megsétáltattam! Annyira élvezem, hogy másképp áll a nadrág rajtam! :))) Nem csináltam még képeket, mert még gézlapok, meg egyebek vannak a hasamon. Csütörtökön megyek vissza a dokihoz, remélem akkor már megszabadít tőlük. Veled minden rendben?
(válasz ágikám 1267. hozzászólására)

1267. ágikám2008-02-24 16:24
Arról meg semmit nem írtál, hogy hogy vagy? Fényképet még nem csináltál? Gyógyulgat a sebed szépen? Remélem ebben a szép időben megsétáltattad a pocid valami szexi ruhában? :))
(válasz kelima 1262. hozzászólására)

1266. macsekcica2008-02-24 16:16
Olyan jó Ágikám, hogy mindig azt írod, amit én is érzek! Ez annyi erőt ad nekem! Egyre bizakodóbb és elszántabb vagyok a műtétet illetően. Mostmár tudok örülni, hogy lesz a hasamra megoldás, és nem elkeseredni, mert a kondizástól nem jön helyre.

Már alig várom az újabb konzultációmat! Ahol már nem várok csodára, nem halogatok semmit, hanem időpontot szeretnék a műtétre!
(válasz ágikám 1260. hozzászólására)

1265. ágikám2008-02-24 16:16
Szia Picur! Nem volt itt senki reggel??:(((
(válasz Picur 74 1261. hozzászólására)

1264. ágikám2008-02-24 16:15
Én teljesen komolyan gondoltam a látogatást! :)Szintén utálok oldalt feküdni!! Nekem is ott a pacnim, ami hol erre, hol arra lóg, undorító! Ráadásul még ha összenyomom a bőrt, olyan, mint egy kétszáz éves anyókáé. Gondolom mindenki tudja itt, hogy miről is beszélünk!:(((
(válasz kelima 1263. hozzászólására)

1263. kelima2008-02-24 14:49
Ágikám! Örülök, hogy Te is gondoltál már a látogatásra. Én mindenképpen meglátogatlak, ha nem jön közbe valami. (és remélem, nem fog!):)
(válasz ágikám 1209. hozzászólására)

1262. kelima2008-02-24 14:38
Sziasztok!
Végigolvastam az írásaitokat és eszembe jutott, hogy én is mit össze küszködtem a hasammal. Nekem ülve, állva, de még fekve is lógott. Sőt! Oldalt fekve volt a legszőrnyűbb! Mint valami különálló képződmény csüngött a hasam mellettem. Rettenetes volt! Én is többször összefogtam és elképzeltem, hogy milyen lesz nélküle. Most, a műtét után másfél héttel még mindíg naponta többször megnézem a szép hasamat, mindenféle helyzetben. Egyszerűen hihetetlen érzés, hogy nincs már ott az a szörnyű dolog. Nagyon jó érzés!

1261. Picur 742008-02-24 08:50
Sziasztok..Jó reggelt mindenkinek...

1260. ágikám2008-02-24 07:22
Egy kis hozzáfűzés: mindig azt mondtam, hogy a ember életében mindig meghatározó az a dolog, ami felkelés után az első gondolata, és lefekvés előtt az utolsó gondolata (pont, mint a szerelem:))
Nekem reggel első dolgom a tükör előtt összemarkolni a sok felesleges bőrt a hasamon, és megnézni milyen lenne nélküle. Este ugyanezt teszem. Napközben is, akárhányszor tükör elé kerülök, kényszeresen meg kell magam szemlélni, és természetesen ugyanazt a következtetést vonom le: nekem ez nem kell. Ezzel nem lehet mit kezdeni, meg kell csináltatni!!!!! Én már úgy gondolok rá, mint akinek agyműtéte lesz: kivágatom ezt a kínzó gondolatot a tudatomból. A seb az csak mellékesen lesz a hasamon :)))
(válasz macsekcica 1259. hozzászólására)