Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hasplasztika tapasztalatok (3282. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

839. ágikám2008-01-27 18:43
Sziasztok Lányok!
Képzeljétek, annyira fellelkesültem, hogy most váltottam levelet a dokimmal, jövő héten hívom a konzultáció miatt! Márciusra még én javasolhatok időpontot! Ugye bátor vagyok?? A műtét még most is annyiba kerül, mint tavaly, csak újra meg akar nézni, mert gondolom nincs már képben a pocakommal kapcsolatban. Akar valaki velem jönni hozzá?

838. Tünde412008-01-26 21:03
Lányok mára búcsúzom, mindenkinek nyugodalmas jóéjszakát!!!!

837. anya012008-01-26 19:55
A zsirleszivás,valózsinü mindenkinél ilyen.
Fe ha belegondolsz, vagy már láttad mondjuk a tv-ben nem is lehet mást várni. Ahogy azt a csövet ráncigálják, hát köszi...
Fogyókura lányok:) Ha elég fiatalok vagytok, meg sokat mozogtok, magától is visszamegy a bőr. Nekem erre már nem volt esélyem.
(válasz Tünde41 835. hozzászólására)

836. anya012008-01-26 19:48
Safari igazad van! Megérdemled.
Jó lenne látni a pocidat, mert igy nehéz eldönteni mennyire elfogult a pasi:)
(válasz safari 830. hozzászólására)

835. Tünde412008-01-26 19:44
Sziasztok!
Safari, én kb 1,5 éve voltam zsírleszíváson. Már említettem előző hozzászóllásomban, hogy én nagyon de nagyon csalódott voltam és szerintem ott vagy átvágtak vagy ez tényleg ilyen, de akkor nem ajánlom senkinek. Ugyanakkor mostanában ahogy a neten vagyok elég sok helyen bemutatják a zsírleszívást és ott nagyon jól mutat. Hát én nekem rossz tapasztalatom van!! Már akkor a doktotrnőnek mondani kellett volna, hogy inkább plasztikáztassam, de csak jól lenyúlt!!!!!
(válasz safari 824. hozzászólására)

834. ágikám2008-01-26 19:08
Katica! Nekem is eszembe jutott, hogy még azt is megnéztük, mennyire van szétcsúszva a hasfalam. Azt mondta, egy szűk ujjnyira. Szerintetek számít az a gyógyulásban, hogy mekkora rést kell összehúzni az izomzaton?
(válasz katicabogár44 832. hozzászólására)

833. ágikám2008-01-26 19:06
Köszi, hallottam a dokidról, és csupa jókat hallottam róla. Nekem már megvan az orvosom, tavaly csak azért maradt el a műtét, mert akkor kezdtem új helyen, kihagyhatatlan volt a dolog. Már majdnem egy éves lenne a hasam! De jó lenne! Ott van minden papírom a kórházban, csak az időpontot kell egyeztetnem, meg a vizsgálatokat elgvégeztetnem. Még a csekkem is megvan, igaz befizetetlenül sajnos :)Még azt is tudom, hogy nekem nagyon nagy lesz a vágásom, mert széles a csípőm, és eléggé fent lesz, mert köldök felett nem sok a bőrfelesleg, nem tudja a bőrt eléggé lehúzni.
(válasz anya01 827. hozzászólására)

832. katicabogár442008-01-26 19:06
Igaz is ANYA! Izomkorrekció. Ha az nem lett volna, én talán az első hétvégén is melóztam volna(vagy ki tudja?) Az egészben talán az fáj a legjobban, de attól olyan látványos, és megéri.
(válasz anya01 828. hozzászólására)

831. katicabogár442008-01-26 19:02
Nyilván attól is függ, hogy milyen munka. Az biztos, hogy napról napra könnyebb, és egy hét után az ember már nagyon dolgozna valamit, de nem biztos, hogy menne is. Künnyű, ülőmunkát lehet, hogy elbírnál, de az embernek(vagy legalábbis nekem) az motoszkál az agyában, hogy ha nem gyógyul rendesen, vagy valami baj lesz, nem tett meg mindent a gyógyulásért.De ez egyénfüggő is. Ha nincs más esély, talán...,de biztos meg lehet azt a 10 napot nyújtani egy picit!
(válasz szszilvi72 825. hozzászólására)

830. safari2008-01-26 19:01
Szia anya01!

36 éves vagyok, és van egy 13 éves lányom. Azért kérdezősködöm, mert szeretném ha a hasam újra lapos lenne, de nem tudom, hogy milyen megoldás lenne a legjobb. Sajnos a férjem nem igazán támogat a plasztikai műtét elvégeztetésében, mert szerinte nincs a hasammal semmi baj, de ahogy olvastam az eddigi beszélgetéseiteket, valószínűleg mások férje is így nyilatkozik. Nálunk nem anyagi oka van a részéről, hanem inkább szerintem féltékenység: nem szeretné, ha másnak is jobban tetszenék. Én viszont magam miatt szeretném ezt a dolgot.
(válasz anya01 828. hozzászólására)

829. anya012008-01-26 18:56
Nem mindegy hogy mit dolgozol, és a munkahelyed mennyire toleráns. Ha könnyü irodai munka, ahol nem kell egész nap ülni, meg a kollegák is melletted vannak talán...

828. anya012008-01-26 18:54
Safari! Jó lenne tudni az életkorodat, mert ha még szülés előtt állsz, érdemes várni,
A zsirleszivást én személy szerint tul drasztikus beavatkozásnak tartom. Képzeld el, a csővel amit huzkodnak benned minden összeroncsolnak, amit csak érintenek. A kozmetikusom látott egy 3 hónapos leszivott hasat. Fekete volt az egész. A gyógyulása legalább fél, de inkább egy év.Képzeld el ennyi idő alatt milyen klasszul le lehet fogyni szépen, finoman. Edzéssel közben erősiteni kell a hasizmokat. Nekem sikerült, még izomkorrekcióra sem volt szükség, és ez a plasztika utáni gyógyulásnál nem mindegy. A leszivás ráadásul csak egy lépés, aztán a plasztika ugyanugy kell. A kettő együtt nagyon durva.
(válasz safari 824. hozzászólására)

827. anya012008-01-26 18:47
Ágikám, ha nem vagy biztos magadban, akkor menj el egy konzultációra. Akinél én voltam az nem kér ezért pénzt, és korrektan megmondja neked, hogy a várható eremény és a mütét kockázata mennyire áll arányban.
Ő nem a feltétlen és mindenáron müteni akaró dokik közé tartozik. De végsősoron a döntés a tiéd.
(válasz ágikám 823. hozzászólására)

826. ágikám2008-01-26 18:32
Szia Szilvi!
Szerintem nem nagyon valószínű, hogy belefér, bár nekem a doki tavaly a konzultáción azt mondta, hogy szerinte 2 hét elég a gyógyulásra. Hát, lehet hogy neki elég, de mástól még nem hallottam ugyanezt :). Sajnos. Én sem bánnám! Valahogy pedig meg kell oldani a dolgot!

825. szszilvi722008-01-26 18:05
Sziasztok!

Segítségeteket kéreem ismét. Csak 10 napra tudok eljönni a munkahelyemről, hétvégével együtt. Szerintetek beleféra lábadozás, műtét ebbe a rövid időbe? Gyanítom nem .

824. safari2008-01-26 17:51
Sziasztok!

Nagyon érdekesek azok a dolgok, amiről beszélgettek, én is ilyen problémákkal küszködök. Ágival teljesen hasonló aggályaim vannak. Nem mondhatom magamat nagyon túlsúlyosnak (169 cm/72 kg), arányosan van rajtam túlsúly, ám a hasam borzasztóan zavar. A hasplasztika megoldás lenne, de lehet hogy a zsírleszívás is segíthet? Volt már valamelyikőtöknek ilyen tipusú szépészeti beavatkozása? Ha igen akkor elégedett volt-e az eredménnyel. Bocs ha számotokra talán unalmas, egyszerű kérdésekkel bombázlak Titeket,de én nem nagyon vagyok otthon a témában, és minden érdekel ezzel kapcsolatosan.
(válasz ágikám 823. hozzászólására)

823. ágikám2008-01-26 17:38
Köszi Anya!
Az a baj, hogy én olyan határeset vagyok. Ha le vagyok fogyva (mínusz 5 kg a mostani súlyomhoz képest), akkor ruhában tök lapos a hasam. Az a bajom vele, hogy kötényesedik. Olyan löttyedt...Tudjuk persze, hogy már soha nem lesz a bőrünk olyan rugalmas, mint fiatalabb korunkban, de azért minden vágyam, hogy ha négykézlábra állok ne lógjon a hasam. Ez a mániám.:))
(válasz anya01 822. hozzászólására)

822. anya012008-01-26 17:18
Szia Ágika!
3 hét után az ülő munka biztosan menni fog. Estleg egy számitógép-széket szerezz be, azon lényegesen könyebb ülni (tudod amin térdelni kell, és a feneked ki van támasztva). Amikor segitségre szorulsz, akkor még kötés van rajtad, ha lekerül, akkor már el tudod magadat teljesen egyedül rendezni. Igy aztán akkor látja, ha akarja, illetve ha te is ugy akarod. Éjszakára 4 hét uán veheted le:) Addigra teljesen elviselhető. Fürödni még 6 hét után sem igen szabad, csak zuhanyozni.
(válasz ágikám 821. hozzászólására)

821. ágikám2008-01-26 16:47
Köszönöm, hogy támogattok lelkileg! Nekem egyszer régen a cicimet (20 éve!!!!) felvarrták már. Azóta szültem még egyet, többször meghíztam, lefogytam, de így is meg vagyok elégedve vele. Gondolom, hogy ezt sem fogom megbánni. Annak mondjuk nincs ekkora hege, és szépen ki is fehéredett már régen. Én csak arra gondoltam, hogy kezdetben biztosan kell, hogy segítsen fürödni, öltözni, stb. és nehogy infarktust kapjon szegény közben a látványtól. Hat hetes heget már láttam élőben, és az nagyon szép volt. Egy lila vonal, de gusztusos volt. Egyetértek Anyával, tényleg nem korfüggő a dolog, egy nő maradjon egész életében nő! Most már semmi nem tarthat vissza, csak a munkahelyemről engedjenek el ennyi időre! 3 hetet szánok az otthoni gyógyulásra. Szerintetek elég? Ülőmunkát végzek, de ennél többet nem tudok kimaradni. Anyától már kaptam képet, köszönöm szépen! Azért tudtok még néhány képet küldeni?

820. anya012008-01-26 16:15
Sziasztok szépek és szépülni vágyók!
Örülök, hogy ilyen szépen megszaporodtunk.
Remélem hamarosan az ujak is a konzultáció eredményéről és várható mütéti időpontról regélnek nekünk. Ez a dolog nem korfüggő. Illetve talán annyiban, hogy 60-70 évesen talán már lehet hogy nem vágnék bele. De ez sem biztos. Aki teheti minél előbb lépjen saját önbecsülése érdekében. Tegnap a klinikán kb. 5-6 uj jelentkezővel találkoztam.
Ez a dolog ma már há1"istennek nem a hirességek és gazdagok privilégiuma. Persze nem olcsó, de talán nem elérhetetlen.
Engem is elkapott a mütét utáni telhetetlenségi láz. Ha tehettem volna, rögtön mentem volna comb, nyak, és mellplasztikára is. De aztán kicsit lehiggad az ember és rájön, hogy ez teljesen felesleges. Ami nem a kornak megfelelő állapotban van azt ha lehet meg kell csináltatni, de visszafiatalodni ugysem fogunk és nem is kell.
Igy a nyakplasztikát még jövő télen meglépem és ennyi. Az a nagy fogyástól nagyon csúnya, ráncos, de a többi olyan amilyen egy normális 50 éves nőhöz illik.
A fiataloknál persze más a helyzet. Csak magatokra hallgassatok.
Katica a tetoválás biztosan jól nézne ki. Jó ötlet.
Lehet, hogy a fotóm még kicsit korai volt, de az ujaknak tudniuk kell, hogy ez egy 6 hetes mütét nyoma, és nyilván sokkal szebb lesz. Meg a "Környezet" sem egy mai csirkéé. Fiataloknál nyilván sokkal szebb lesz a végeredmény. Az én derekam már évek óta nincs meg:) .
Nekem ez igy nagyon is megfelel. Örülök annak hogy végigcsináltam.
Ha valakit érdekel a doki, vagy az ár, priviben szivesen (és persze a képet is ha még nem látta).
És tudjátok a jelszó: mert megérdemeljük:):):)

819. katicabogár442008-01-26 15:43
Lehet, hogy eretnek gondolat, de megfordult a fejemben amióta ilyen szép lapos lett a hasam, hogy a heget kihasználva akár köré lehetne tetováltatni valami szolidat. Ez a legújjabb hülyewségem, de amióta eszembejutott, játszom a gondolattal.De tényleg igaza van Klaunak, biztos nem olyan csúnya a heg, mint a lógó has. Az "ilyen lett" képeken látható piros hegvonal csak az első évben olyan, utána elhalványodik, mint a terhességi csík.

818. Klau112008-01-26 15:09
Nem, nem így van.:)
Nefélj, ez nem történhet meg ha minden rendben van köztetek , akkor csodálni fog Téged amiért hajlandó "voltál" mindent kibírni azért hogy mindkettőtöknek kellemeseb legyen a látvány a pocakodra.
Bár nem mondják a pasik hogy nem tetszik a hasad, de azért figyeld meg hogy a strandon nem nézik-e meg a szép hasú nőket akkor is ha szeret.
Lehet hogy tényleg el tudja viselni a hasadat, de az biztos hogy nem esik jól senkinek ha közben nézegeti a laposhasúkat.
Hát én nem vagyok egy féltékeny típus, de az önbizalmamat ilyennekell eltaposták.
Hiába volt mellettem a imádott gyermekünk, és hiába volt a születésénél a párom, tudom hogy szeret, de rosszul voltam magamtól amikor ...
Most vettem egy taposót és a combjaimat is megerősítem aztán talán kibékülök az alakommal.
Bár még a cickókat sem lenne rossz felvarratni, az is zavar nagyon.
B-s kosárakról F-esekre egy kicsit durva sztem, nembeszélve a leereszkedésről.
Szóval Ágikám biztos nem fog undorodni a sebedtől, ha szeret:-)
De akár meg is kérdezheted tőle , hogy mit viselne el könnyebben: lógó hasat amitől még Te sem érzed magad szépnek, vagy egy heget amit pár hó múlva alíg látni, csak tudod hogy egy szexi alsóneművel szépen eltakarod.
(válasz ágikám 817. hozzászólására)

817. ágikám2008-01-26 14:26
Szia Klau!
Attól az egytől félek, hogy a párom undorítónak fogja találni a sebemet eleinte. Nálatok nem így van?
(válasz Klau11 815. hozzászólására)

816. ágikám2008-01-26 10:21
Szép napot! Lányok, elszánt vagyok! Újabb bíztatást kaptam egyik tavaly plasztikázott barátnőmtől, akivel együtt mentem volna műtétre. Azt mondta, ha újra menni kéne, gondolkodás nélkül megtenné, annyira jól érzi magát a bőrében. Most kezdek fogyózni, aztán március végére tervezem a műtétet. Ki tart velem (akár mind a kettőben: fogyás, aztán műtét?)

815. Klau112008-01-25 23:55
Sziasztok mindenki,
húúúúúú de sokan lettünk:-)
De jó hogy egyre több bátor nő van köztünk, drukkolok Nektek én is ezerrel, és csak bíztatni tudlak benneteket.
Az én párom már most elvan ájulva az eredménytől, pedig még messze nem olyan hogy mutogathassam.
Majd ha begyógul egy két bibi a sebemen, készítek képet én is, és felrakom.
Anya megnéztem a képeket, köszi szépen, sztem is hatalmasan látványos a változás, gratulálok Neked hozzá, és ez még csak még szebb lessz:)
Mindenkinek műtéthez támogató férjet kívánok, sokat számít, mert meg tudjátok osztani az örömötöket, és a fájdalmak is könnyebben elviselhetők ha valaki aztondja hogy :" meglátod nem sokáig emlékszel ezekre a napokra, mert megéri kibírni, az biztos.
Tényleg úgy van, majdnem mind a szülés után, szépen lassan elfelejted hogyan fájt .
Jó éjt mindenkinek.

814. safari2008-01-25 22:26
Jó éjt mindenkinek,köszönöm az információkat, amit kaptam tőletek. Sziasztok!

813. ágikám2008-01-25 22:22
Sziasztok, jó éjszakát mindenkinek, azt hiszem alszom egy jót erre a fellelkesülésemre. Mindenesetre köszönöm Nektek, hogy újra meghoztátok a kedvemet a műtéthez!

812. Tünde412008-01-25 22:14
Jó éjt mindenkinek!!:)

811. Tünde412008-01-25 22:11
Ja - Katicabogár! Te nem akarsz képeket küldeni? Szivesen megnézném a Te pocidat is!!!
Klau ! ha van képed a műtét után akkor azt is!!!!
De tulajdonképpen mindenkiét akinek van ilyen.

810. anya012008-01-25 22:11
Lányok, holnap folytatjuk.