Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5263. leddy27 (válaszként erre: 5261. - Lizi35)
2008. nov. 3. 14:41

Drukkolunk minden e héten megszépülőnek!!!

Meg persze a később szépülőknek is :)

Várjuk a jó híreket és a képeket, élménybeszámolókat stb. addig meg pihenjetek a kórházban amennyit csak lehet!

5262. zsazso (válaszként erre: 5261. - Lizi35)
2008. nov. 3. 14:22

Szia Lizi!!


Kivánok neked sok-sok szerencsét , és szép pocit , és minnél elöbbi gyógyulgatást !!

Gondolunk rád erőssen,szerdán már én következem , de csak d.u 4 óra fele, te addigra már lapos hasú leszel. Betandinból folyékony kell!!!

Kitartás !!!

5261. lizi35
2008. nov. 3. 13:43

Sziasztok lányok!! Bejelentkeztem a kórházba és még kijöttem egy kicsit élvezni a szabadságot és a mozgást na és a napsütést!! Holnap ilyenkor már remélem túl leszek mindenen és remélem minden rendben lesz!! Lélekben legyetek velem szükségem van rá nagyon-nagyon!!! Tök hijetetlen,hogy holnap már nem lesz rajtam ez a fölösleges hasdarab,ebbe ma gondoltam bele,de boldogsággal fog eltölteni!! Minden heti társamnak sok szerencsét és szép pocit kívánok!!! A régieknek meg mielőbbi gyógyulás puszi nektek Lizi!!!! Amint tudok jelentkezem!!!



Még egy kérdés, betedint milyet vettetek folyékonyat vagy krémet,mert a kórházban a patikus nem tudta milyen kell,de úgy emlékszem,hogy locsoltátok,tehát valószinű folyékony,de kérek megerősitést!!! Köszi!!!!

2008. nov. 3. 10:37

Siasztok!

Köszönöm az információkat!A Bioptron lámpáról mit hallotatok?Javasolják a használatát???Azt tudom,hogy műtéti sebeknél nagyon szépen gyógyítja a vágás helyét.Azt nem tudom,hogy nekünk szabad-e használni?Az aloe gélről már én is hallottam.nekem is igértek.

Szép napocskás napt mindenkinek.

5259. Szmandi73 (válaszként erre: 5252. - Timkó79)
2008. nov. 2. 17:53
Szia! Jobb, ha megnéz, nekem sem volt extra fájdalmam, semmi különöset nem észleltem, mégis jelzett a szervezetem! Nem véletlenül megy fel a hőmérséklet, valami gondot jelent, ezért jobb, ha minél előbb megnéznek! Nekem is jobb lett volna, ha már szombaton megnézik, nem hétfőn, de már mindegy, azt hittem, nem lesz ilyen probléma.
5258. Szmandi73 (válaszként erre: 5253. - Szilascity)
2008. nov. 2. 17:50
Ja, elfelejtettem írni, gyógyszertárban, drogériákban és a DM-ben is lehet kapni a Contractubexet. Érdemes a nagyobb tubust venni, úgyis elfogy és árban jobb.
5257. Szmandi73 (válaszként erre: 5253. - Szilascity)
2008. nov. 2. 17:49

Szia! Köszi, jól vagyok, még picit váladékozik ott, ahol kkinyitották, de nem vészes. Csak a köldökvarratot szedte ki, a hosszú még csütörtökig marad. Mikor kell menned a dokihoz, szerdán? Ha nem múlik, holnap hívd fel újra, szerintem! Küldök emailt! Puszi

Ja, nekem azt mondta Kelemen dr., hogy nem hisz a Contractubexben, ő a körömvirág és az aloe gélt javasolja. Pedig Leddyt megdícsérte, milyen szép a sebe! Én tényleg az, látszik a képeken! Valamit biztos használ, nem véletlenül olyan drága kence. Mi is javasoljuk a betegeknek, főleg, ha csúnyán gyógyul a sebük.

5256. szilascity (válaszként erre: 5254. - Leddy27)
2008. nov. 2. 16:57

Szia Leddy!

Köszönöm a gyors választ!Hol lehet ezt a csodaszert kapni???Remélem nincs semmi baj,csak ez a bolond időtől nyűgösebb az ember:)Voltam dokinál pénteken azt mondta semmi baj!Nem fáj a seb!Remélem már nem fog váladékozni!Üdv.

5255. leddy27 (válaszként erre: 5252. - Timkó79)
2008. nov. 2. 16:52
Timi! Az jutott még eszembe, hogy ugye én benn maradtam hétvégére és pont vasárnap estére ment fel a lázam mondjuk csak 38-ra, de nem volt gond, hazaengedtek és semmit nem láttak rajta, a pár nap múlva elinduló váladékozás se volt még látható.
5254. leddy27 (válaszként erre: 5253. - Szilascity)
2008. nov. 2. 16:43

Timkó pihenj sokat holnapig, aztán számolj be mi volt, egy algopyrint szerintem bevehetsz nyugodtan.


Szilascity: az a krém a Contractubex, de lassan jutalékot fogunk kérni a gyártótól, hogy feldobjuk a forgalmát :) nekem elég gyorsan fogy, úgyhogy vehetek majd még és kb. 1400,- egy kisebb tubus :) de biztos hasznos, ha ilyen szépen gyógyul az enyém is.

Hőemelkedésem nekem hazajövetel után volt pár napig, aztán elmúlt, mikor már kezdett kijönni a váladék.

5253. szilascity (válaszként erre: 5220. - Szmandi73)
2008. nov. 2. 16:30

szia!

Remélem jól vayg!!!Nem szedték ki a varratod?Még mindig gyulladt?Ma megint van egy kis hőemelkedésem!?Mi lehet ez??Milyen krémről beszéltek itt a fórumon????Valami csodaszer???

Vigyázz magadra!

5252. Timkó79
2008. nov. 2. 16:15
Hát felhívtam a dokit. Holnap 2 kor ránézne a vágásomra. Szerintem ez a legjobb, remélem mindent rendben talál. Majd jelentkezem.
5251. zsazso (válaszként erre: 5250. - Timkó79)
2008. nov. 2. 16:08

Szia !

Szerintem hívd fel a dokid. Múlt héten Szmandinál volt ugyan igy . olvasdd vissza. Próbáld jegelni. De majd biztos irnak akik már ebben járatosabbak.

5250. Timkó79
2008. nov. 2. 15:46
Hát lányok 38,2 a lázam. Mit csináljak? Mikor hívjam a dokit? Az a baj, hogy nekem a sebnél sehol sem váladékozik, tehát lehet, hogy bent lappang. Várjak még egy napot?
5249. Timkó79 (válaszként erre: 5248. - Zsazso)
2008. nov. 2. 15:23

Attól függ, hogy mekkora rész vágnak ki a hasadból. Én lemértem a hasam, szerintem érdemes, de még nem tudok beszámolni az eredményről, mert ma este készülök az első fürdésre és majd akkor fogok szembesülni. Kíváncsi leszek.

Minden rendben lesz!

5248. zsazso
2008. nov. 2. 14:55

Sziasztok !

Szeretném kérdezni , hogy egy vagy két cső lesz műtét után !

Ti lemértétek cm-be a külömbséget a poci körül?

További jó gyógyulgatást kivánok , nekünk meg a jövőhétre sok szerencsét , és nyugodságot !!!

5247. lehotaine (válaszként erre: 5246. - Szmandi73)
2008. nov. 2. 11:58

Szia!


Én már 1,5 héttel a műtét után kénytelen voltam autóba ülni (ezalatt azt értem vezetni).

Két hetesen egyedül mentem autóval a varratszedésre. (1,5 km tőlünk a kórház, tehát nem nagy távolságról van szó.) Nekem a vezetés nem okoz(ott)gondot, inkább a be- és kiszállásnál kell óvatosnak lennem, az nem a legkellemesebb.

Holnap végre megszabadulok a köldök varratoktól is, s remélhetőleg a kötéstől is. Jó lenne már látni az eredményt, s kezdeni a Contractubex kúrát.


Mielőbbi gyógyulást Neked is!


Üdv:

Móni

5246. Szmandi73
2008. nov. 2. 11:32
Sziasztok lányok, képzeljétek, ma vezettem autót! A fékezés kicsit kellemetlen volt, de majdcsak jobb lesz minden nap! Még mindig van egy pici váladék, ha többet mászkálok, akkor kicsit jobban jön, de gondolom, az a jó, ha kiürül. A sebem szépen gyógul, már nagyon várom, hogy csütörtökön kivegyék a varratot. Már kenhetem aloe krémmel, csak a nyitott részre kell Betadine. Picit a csomónál jobb oldalon a csípőmön beleragad a géz és viszket is, de nem látszik rajta semmi különös.
2008. nov. 2. 09:16
sziasztok lányok!épp az nézem aki már tl van rajta hogy nem csak a pcitok lett szebb hanem a derekatok is kisebb lett!timko nagyon szép lett a pocid!!!már egy ideg vagyok mert jözeleg a mi időnk is !zsazsó már aludni is alig bírok!!!!
5244. Timkó79 (válaszként erre: 5243. - Leddy27)
2008. nov. 1. 17:45
Köszi
5243. leddy27 (válaszként erre: 5242. - Timkó79)
2008. nov. 1. 16:44

Timi!

Amikor hazamentem csak betadinoztam, majd az első héten miután kiszedték a varratokat körömvirággal kentem, aztán jött az ötlet a contra-cuccra és ahogy meglett azzal kenem. Vékony réteget teszek rá, de még gézlapokkal fedem, így hatásosabb, bár picit beleragad :) A köldökbe még mindig szoktam betadine-t tenni, merthogy azt nehéz tisztítani, ne fertőződjön el, amíg nincs teljesen rendben (gondolom én).

A varratszedés érdekes, kellemetlen, de nem fájdalmas szerintem. Egyedül, mikor elvágja a két oldalt a csomókat az volt rossz, meg utána csípett is egy darabig, de szerintük ez természetes, úgyhogy tűrtem miközben mondtam, hogy "csip-csip-csip" :)

Azt éreztem, hogy jön kifelé a cérna, tehát tudtam hol jár a vége, de nem fájt.

A feszülést nem tudom megítélni, de az biztos, hogy a madzag már nem nyomott oldalt fekve :)

5242. Timkó79
2008. nov. 1. 14:54

Leddy!

Mivel kenegetted a hegedet, hogy ilyen szép lett? Amikor hazamentél akkor csak betadinoztad? És varratszedés után? Kicsit félek a varratszedéstől, mert a cső sem volt valami kellemes, hát a varratszedéstől sem várok jobbat. Akkor már kevésbé feszül oldalt a has?

Köszi

5241. Timkó79 (válaszként erre: 5239. - Lizi35)
2008. nov. 1. 07:56
A vizit fél 8 körül van, akkor döntik el, hogy valaki mehet-e haza. A zárójelentéseket 9 körül adják. Készülj arra, hogy lehet bent tart a doki hétvégére. Engem csak azért engedett haza, mert nem igazán jött a sebből váladék, de a műtét után határozottan mondta, hogy hétfő előtt ne számítsak arra, hogy mehetek haza. Engem váratlanul ért, hogy mehettem. Kérdezzél nyugodtan. Vigyél magaddal egy kispárnát, mert nagyon nagy segítség lesz az alvásnál.
5240. hencsy (válaszként erre: 5226. - Vera31)
2008. nov. 1. 07:23

Sziasztok,


ez engem is érdekelne..

5239. lizi35 (válaszként erre: 5228. - Timkó79)
2008. okt. 31. 18:41
Szia Timkó!! Nagyon szép lett a pocid!! Köszönjük a beszámolodat a legjobbkor irtad,kedden én is megyek ugyanoda, ugyanaz a doki is,tehát köszi!! Remélem jövő hét pénteken én tudok ilyen jó hírekkel bejelentkezni!!! Hány óra körül engedtek ki,csak hogy úgy állitsak készenlétbe valakit!!!!!!
5238. Szmandi73 (válaszként erre: 5226. - Vera31)
2008. okt. 31. 17:21
Szia! A magasságunk ugyanaz, én 66 kg voltam a műtét előtt, nézd meg a képeket, extrém nagy volt a hasam, és szerintem most szép lett :D. Ha nekem így sikerült, biztos neked is fog, pláne, ha olyan jó dokid lesz, mint nekem! ;) Hihetetlen, mikor a tükörbe nézek, sosem gondolta, hogy egyszer még örülni fogok, ha látom a hasamat! Mindent bele, érdemes lesz, meglátod!!!
5237. zsazso (válaszként erre: 5228. - Timkó79)
2008. okt. 31. 17:19

Sziasztok mindenki !

Timkó ! Gratulálok ! nagyon szép lettél! Ismét egy kis lökés a soron következöknek!!!

5236. Szmandi73 (válaszként erre: 5228. - Timkó79)
2008. okt. 31. 17:19
Szia! Gratulálok a szép új pocidhoz, nagyon szép lett, szerintem nem fogsz bánkódni a régi hegek után, ha ennyire szép lettél!!!! Vigyázz magadra!
5235. Szmandi73 (válaszként erre: 5234. - Poli36)
2008. okt. 31. 17:16
Szia! Még most is csordogál időnként, de nekem a szúrás után meg is nyitották. Ma kiszedték a köldökömből a varratot, de a hosszú marad még jövő csütörtökig. Hazafelé megálltunk pár helyen, vásárlás, stb., mire hazaértem, elázott a haskötőm is ettől a trutyitól, pedig de. alig volt valami... A pici lyukon, amit csináltak a hegvonalon szépen kiürül, így nem kell szurkálni! Olvastam, hogy volt, akinek 8 hétig is szuttyogott s sebből a váladék... remélem, mi előbb meggyógyulunk!!!
5234. poli36 (válaszként erre: 5160. - Szmandi73)
2008. okt. 31. 16:40
Szia és meddig tartott ez neked?nekem már 2szer megszúrták(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook