Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5293. be52090d01 (válaszként erre: 5264. - Leddy27)
2008. nov. 4. 20:12

Szia Leddy!

Hasonlóan érzek én is. Tegnap és ma be kellett mennem dolgozni 3-4 órára, és mondthatom, a sok üléstől nagyon rosszul lettem! Pedig hol előre csúsztam a széken, hol hátradőltem, de egy iső után sehogy sem volt jó. Nagyon nyomódott a hasam alja, elkezdtem szédülni, azt hittem elájulok! (pedig nem vagyok ájulós).Mire hazaértem, a hasam rendesen feldagadt! Kedves férjemtől kaptam is áldást !!! Eredetileg úgy terveztem, 10.-én megyek dolgozni, de rájöttem, nem véletlenül van a 6 hét! Eldöntöttem, megvárom!

5292. nyerges107 (válaszként erre: 5287. - Szilascity)
2008. nov. 4. 19:50
Szia! Én tb-s voltam, és 40-et adtam, ismerősöm, aki fizetős volt nem adott, mert fizetett a műtétért eleget. Szerintem igaza volt. Minden jót!
5291. nyerges107 (válaszként erre: 5289. - Timkó79)
2008. nov. 4. 19:48
Szia ! Én 5 hetes leszek csüt-ön. Kb. 3 hétig nekem is fájt, de én egy összehajtott férfizsepit tettem alá. Nekem bevált, mert a kemény tépőzár így nem vágott tovább. Kitartást, napról napra javul a dolog.
5290. Zsorzsika (válaszként erre: 5289. - Timkó79)
2008. nov. 4. 18:29

Szia Timkó!


Mikor befeküdtem a kórházba, a nővérke megmutatta a saját hasát, mert májusban ő is keresztülesett hasplasztikán. Neki is a szeméremdombjával volt gond, de azt mondta, sokat segített rajta az, hogy a haskötőt lejjebb húzta, akkor nem pont a szeméremdomb kezdetén nyomta. Egy próbát megér...

5289. Timkó79
2008. nov. 4. 17:53
Lányok! Nekem borzasztóan fáj a haskötő miatt a szeméremdombom. Más is küzd hasonló problémával? Valami trükk? Idővel ez enyhül?
2008. nov. 4. 16:36
Köszönöm a segítséget!!!!Holnap megyek varratszedésre.Még mindig van hőemelkedésem minden délután!?Kiváncsi vagyok mit mond majd a doki.Megpróbálom megkeresni Lizit!Lehet Virili is túl lesz már a nehezén:)
2008. nov. 4. 13:02
Sziasztok!Segítsetek nekem légyszi a honorálás a dokinak ?????Mennyit szoktak adni???
5286. zselatin (válaszként erre: 5284. - Szilascity)
2008. nov. 4. 11:33

Szilas!

Menni fog az! Az adatlapodra rámész itt bal oldalt és azon belül a "képeid"-re, ott van hogy új kép feltöltése és a tallózással kikeresed, hogy hol van a kép a gépeden és rákattintasz, mented. Vigyázz, mert ha nagy a kép nem biztos, hogy felteszi. Nekem az 5M-ásat már nem sikerült, csak a kisebbeket.

Sok sikert!

2008. nov. 4. 11:08
sziasztok csajok!holnap után én is sorra kerülök!nagyon izgulok!!zsazso kitartást a holnaphoz és megyek majd hozzád!!
2008. nov. 4. 11:06
Lányok hogy rakjátok fel a képeket????Nagyon ügyetlen vagyok mert nem sikerül:)Segítség!!!
5283. 44fecb587c (válaszként erre: 5282. - Zsazso)
2008. nov. 4. 10:28
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!
5282. zsazso (válaszként erre: 5281. - 44fecb587c)
2008. nov. 4. 10:23

Szia Virili !

Neked is szoritunk nagyon.

Szép pocit kivánok! Kitartás !!!

2008. nov. 4. 09:50
SZIASZTOK LÁNYOK.LASSAN-LASSAN ÉN IS INDULOK A SZENT IMRÉBE.MEGYEK A LIZI UTÁN.LEHET MIRE BEÉRKEZEM MÁR TÚL LESZ A MŰTÉTEN.ÉN HOLNAP KERÜLÖK ASZTALRA, HÁT NEM MONDOM , HOGY NEM IZGULOK.MINDENKINEK JOBBULÁST!HA HAZAJÖVÖK, ÉN IS RAKOK FEL KÉPEKET. MINDENKI VIGYÁZZON MAGÁRA!:VRILI
5280. Zsorzsika (válaszként erre: 5278. - Szmandi73)
2008. nov. 4. 09:44

Szia Szmandi!


Igen, nagy a változás, és nagyon örülök ennek. Te is vigyázz magadra!

5279. Zsorzsika (válaszként erre: 5277. - Zsazso)
2008. nov. 4. 09:44

Szia zsazso!


Köszönöm. Próbálok vigyázni magamra, bár néha nehéz. Én már vezettem autót másfél hetesen, 3 naposan lájtosan boltban is voltam, de azért pihengetek is.

Hamarosan neked is szép hasad lesz, szorítok neked!

5278. Szmandi73 (válaszként erre: 5275. - Zsorzsika)
2008. nov. 4. 09:32
Szia! Neked is óriási a változás, gondolom, nagyon örülsz!!!! Gratulálok és vigyázz magadra!
5277. zsazso
2008. nov. 4. 08:36

Szia Zsorzsika !


Nagyon szép lettél ! Gratulálok !!

Hozzá teszem én sem 60 kg- ok táborába tartozom , de hát nem csak ők akarnak szép pocit , ha nem mi is !!! Vigyázz magadra !!

5276. zsazso
2008. nov. 4. 08:34

Sziasztok !


Szoritsunk nagyon ma Lizinek, már lehet bennt is van a műtőbe !!

Köszönöm mindanyiunk nevében , hogy gondoltok ránk , szerdán rám , csütörtökön Marcsira /Marótiné/. Nektek meg csak óvatossan azzal a takarítgatással !!

Jővőhéten már mi kérdezgetünk tőletek minden félét és kérünk tanácsot majd új poci ügyben.

5275. Zsorzsika
2008. nov. 4. 08:20

Sziasztok!


Én is szorítok az ezen a héten kés alá fekvő csajoknak!

Tegnap végre láttam a saját hasam. Rosszabbat vártam, a férjem is, de egész jó lett, főleg ahhoz képest, amilyen volt. Tettem is fel képeket, de ha valaki megnézi őket, kalkulálja bele, hogy én nem 50-60 kiló vagyok. Nem az volt a cél, hogy vékony legyek, hanem hogy normális, jól működő hasam legyen. Ez pedig a jelek szerint sikerült. Csak még azt nem tudom megszokni, hogy a köldököm olyan fent van a korábbihoz képest. De a jót könnyű lesz megszokni, azt gondolom.

5274. szilascity (válaszként erre: 5270. - Zsubab)
2008. nov. 4. 07:41
Szia Zsubab!A Tétényiben (Szent Imre).Voltam már párszor kórházban,de szerintem le a kalappal előttük.Nagyon kultúráltak a szobák(2 ágyasak,tv.,trezor)A fürdőszoba is tiszta és ott van a szoba mellett.A nővérkék is kedvesek ,teljesen normálisan állnak a plaszticához.Én is nagyon régen gyűjtöm magamban az erőt.24éve.A legelső terhességemnél lett nagyon csúnya a hasam.csupa csík!!!Végül is nem lógott különösebben de azért volt bőr jócskán.Végül is 3 gyereket szűltem és nagyok voltak.Így most jutottam el idáig.Csík maradt egy pár,mert képtelenség lett volna eltüntetni de ez már nem látványos.Szerintem szép.Hát ennyi!Vágj bele bátran!!!Nem bánod meg!!!Persze csak ha indokolt!!!!Mert szerintem egy kicsit pocakosságért nem szabad felvágatni magát senkinek!Üdv.
5273. Szmandi73 (válaszként erre: 5264. - Leddy27)
2008. nov. 3. 21:46

Szia Leddy! Valamelyik nap jött rám pont a tüsszögés, és pont így jártam, mint te :D, nagyon hosszan és hangosan sikerült :)). Kicsit meg is lepődtem, ilyet még eddig sosem produkáltam :))).

Ma már én is port törölgettem, nem bírtam már nézni, du. nekifogtam. És egyedül autóztam itt a városban, reggel elsétáltam a táppénzes papíromért, meglátogattam a kolléganőimet, tök jó volt. Egyre jobban bírom a gyűrődést, lassan vissza kell térni a normál életbe. De azért jól esik pihenni is :).

5272. Szmandi73
2008. nov. 3. 21:41
Lizi35, Marótiné, Zsazso, nagyon szorítunk nektek! Legyetek nagyon szépek!!!
5271. leddy27 (válaszként erre: 5269. - Eszmi35)
2008. nov. 3. 21:26
Csak azt érezni, hogy ott még érzéketlen :) tehát hogy ott felszedték a bőrt és most még tapad vissza, az izmot úgy érzem, ha ki akarok teljesen egyenesedni, akkor mintha egy fix hosszúság lenne bennem, ami nem enged tovább, remélem érthető :)
5270. zsubab (válaszként erre: 5268. - Szilascity)
2008. nov. 3. 20:33

Szia szilascity! Téged hol műtöttek? Képeket nem teszel fel? Jaj, úgy felnézek mindenkire, aki bele mert ebbe vágni. Én nagyon félek tőle, nem is merek nekikezdeni még egy konzultációtól is félek.

:(

Olyan ügyik vagytok, aki már megszépült! :)

5269. eszmi35
2008. nov. 3. 19:52
Sziasztok Csajok!Kérdés: Az izmot ahogy összevarják az kivülről érződik ha végig simítjátok a hasatokat?
2008. nov. 3. 18:57

Sziasztok Csajok!

Lizinek és Zsazsonak kitartást!!!Drukkolok nektek!Nekem a műtét utáni délután és éjszaka volt a legrosszabb.Szinte elviselhetetlen fájdalmam volt.Reggel mikor végre felállhattam már sokkal jobb lett.Nagyon jó volt a tanács kedves szobatársamtól egy pót párna a derék alá!!!!Nagyon sokat segített.Én szerdán megyek varatszedésre remélem minden rendben lesz.Hajrá lányok!!!!

5267. kikik77
2008. nov. 3. 18:45
Sziasztok! Timi! Nagyon szép lett a hasad.
5266. Timkó79
2008. nov. 3. 16:31

Sziasztok!

Voltam bent, hála nem kellett szúrnia sehol sem. Egy helyen kicsit jegelni kell, mert bepirosodott, de nem érzett folyadékot bennem. Hát varratszedéskor akartam megköszönni neki a munkáját, de inkább ma tettem, hátha addig még találkozom vele. Mindenkinek szorítok a héten.

2008. nov. 3. 15:12
Sziasztok!Lizzi kitartást és nagyon szorítunk neked!!veled vagyunk!szerdán zsazso csütörtökön én következem!csak így egymás után:D
5264. leddy27
2008. nov. 3. 14:43

Ma már egész jól ki tudok egyenesedni, de egyre rosszabbul esik az ülés, mert gyűrődik ez a cuccos.

Azt vettem még észre, hogy mivel félek a tüsszentéstől, talán ezért mostanában hangosabbakra sikerül :) Pedig nem voltam eddig egy hangoskodó típus, most mintha kiáltanék egyet utána :) furcsa hallani, de jólesik. ;)

Nektek nincs ilyen tapasztalatotok?

Különben már tök jól végzek minden házimunkát itthon, még kedvem is van hozzá, csak aztán legyen időm hol vízszintbe menni, mert az azért még kell utána :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook