Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5323. ildiko1977 (válaszként erre: 5322. - Leddy27)
2008. nov. 6. 12:03

Szia,

én nem próbáltam fel a hasszorítós bugyit, a kórház kismama butikjában vettem. Nekem kapásból tudta az eladó, hogy melyik méret kell, elég volt a legkisebb. Hatodik hét után hordtam még kb. 2-3 hétig.

Etetőszék: nem nagyon van ötletem.. nekünk fa etetőszékeink voltak, kisasztallá és székké alakítottuk egy éves koruk után.:-)

5322. leddy27 (válaszként erre: 5307. - Szilascity)
2008. nov. 6. 10:19

Sziasztok!

Sokat gondolok a most műtöttekre és a műtendőkre! Ügyik vagytok, jó, hogy túl lesztek a várva-várt műtéten!!


A 8 hét őszintén még mindig kevésnek tűnik, gondolom utána se lehet egész nap a kezemben a gyerek :D

A rácskivételre mi is gondoltunk, csak utána félő, hogy éjszaka is kimászkál, ahogy lányom tette... ezért eddig próbáltuk kerülni a témát.

A pelenkázás még oké ágyon stb. de az etetőszéket hogy kerüljem ki? nagyon megszokta... most épp ezen dilemmázok.


Mellékesen egyre jobban zavar a haskötő, ülni rossz, mert gyűrődik (mikor régen olvastam ezeket, gondoltam, hogy engem is elér majd, de az első hetekben ilyen gondom nem volt, érdekes).

Hasszorító bugyit tervezek venni a közeljövőben, de nem tudom hogy próbáljam fel és hogy melyiket vegyem?

Tapasztaltak jelentkezését várom ;)

2008. nov. 6. 09:54
sziasztok csajok voltam ma benn zsazsonál már sokkal jobban van!ma megyek én is csak gondoltam még felnézek ide!Zselatin igen csak két éjszakát leszünk benn szerencsére jobb ez így!puszi nektek majd jelentkezem:D
5320. zselatin (válaszként erre: 5319. - Marótiné)
2008. nov. 5. 20:55
Csak két éjszakát kell bent lenni?
2008. nov. 5. 20:42
sziasztok csajok!örülök hogy mindenki jól van!holnap mielőtt megyek be még feljövök és elköszönök!aztán szombaton jövök haza és írok!jók legyetek vigyázzatok magatokra!puszi nektek
5318. zselatin (válaszként erre: 5317. - Szilascity)
2008. nov. 5. 20:17
Köszi a beszámolót és gyors felépülést Neked!:)
2008. nov. 5. 20:10
Szasztok Lányok!Túl vagyok a varrat szedésen Hurrá!! Hát nekem fájt eléggé!Csak volt folyadék azt leszívta.De képzeljétek meglátogattam ám a csajokat!Vittem nekik csokit.Lizi már hastáncolt Virilinek:)No ez csak vicc.De jól vannak.Lizi már sétálgat Virili már magához tértm jól van.Még a hasán volt a homok zsák.Mindenkit üdvözölnek!Nemsokára újra írnak nekünk .Süssön rátok a nap:)
5316. hencsy (válaszként erre: 5315. - Marótiné)
2008. nov. 5. 19:17
Sok sikert nektek (zsazsonak is) a műtéthez és a majdani felépüléshez. Várom már a beszámolótokat, mert nkem pénteken lesz a második konzim és lehet hogy az időpont is meg lesz.:-)
2008. nov. 5. 18:40
sziasztok most hívott zsazso!azt mondja hogy nagyon fáj most neki!de túl van rajta!holnap én jövök:D
2008. nov. 5. 18:36
sziasztok csajok!zsazso már lassan túl van rajta de lehet hogy már ki is tolták!holnap megyek be hozzá mert sajnos ma nem tudok bemenni hozzá!de hívott mielőtt bevitték a műtőbe!becsavarták a lábát fáslival meg megkapta a véralvadásgátlót na most hívott:D
5313. Szmandi73 (válaszként erre: 5312. - Timkó79)
2008. nov. 5. 17:29
Szia! Nekem lassan eláll már a váladékozás, és a seb is kezd bezáródni, szerintem majdnem olyan szép lesz, mint a többi helyen. Szerintem elmúlik a lázad is, nekem azóta, mióta megnyitották nincs. Igaz, beszedtem egy antibiotikum kúrát is mellé. Melyik részen van a nyílásod? Nekem a közepétől balra pár cm-rel, elvileg, ha kinő a szőr, takarja is, mondjuk én nem szoktam meghagyni :).
5312. Timkó79
2008. nov. 5. 16:58

Sziasztok!

Hát sajnos nem úsztam meg a felnyitást egy kis helyen. A hasam egy helyen elég piros volt és azért lehettem lázas. Felnyitotta ott és kinyomta a folyadékot. Azt mondta, hogy elhalt zsír volt bennem. Mondtam, hogy azt akkor nyomja ahogy tudja. Tényleg nem fájt, és már most is sokkal jobban vagyok, remélem lázam sem lesz többet. Hihetetlen, hogy mennyire érzéketlen a vágásnál mindenem, tudtam mit csinál és mégsem fájt csak kellemetlen volt, pedig paráztam eléggé. Remélem a vágást a felnyitás nem befolyásolja majd, és ugyanolyan szépen összeforr majd.

5311. zselatin (válaszként erre: 5305. - Zsazso)
2008. nov. 5. 15:21

Zsazso!

Megkérdezhetem, hogy a mellbimbódat miért kellett körbevágni? És, hogy miért ilyen piros? A mellfelvarrásba ez is beletartozik?

5310. zsubab
2008. nov. 5. 13:06

Sziasztok!

Annyira jó olvasgatni Benneteket!:)

Micsoda kitartás van bennetek! Ha majd egyszer én is rászánom magam, és lesz elég erőm mindehhez, remélem akkor is itt lesztek és annyi erőt adtok majd, mint most egymásnak!

Ritka a mai világban ez a klassz csapatszellem! Igazán klassz itt! :)

2008. nov. 5. 12:04
Sziasztok Lányok!!!Ma zsazso túl lesz rajta!megyek be hozzá majd délután mielőtt megműtik aztán jövök este és írom hogy mi volt mert azt mondta hogy majd hív műtét után is de lehet akkor is bemegyek hozzá!holnap eljön az én időm is!nagyon izgulok!!!!
2008. nov. 5. 11:54

SZiasztok!

Bennem is megfordult a dolog hogy csinaltatok egy ilyen mutetet!

a tortenetem roviden annyi hogy 2,5 eve voltam 160 kg es azota leadtam 40 kg -ot, nahh mondanom sem kell hogy a pocakom hogy nez ki, nagyon csunya a borom, nem tagadom hogy a bor alatt meg van eleg sok zsir de szeretnem ezt a mutetet megcsinaltatni hogy minel hamarabb szabaduljak meg a pocaktol mert annyira utalom mar? Azt kerdeznem , mert lattam az elobb itt irta valaki hogy a testomegindexe 12 vel kellett csokkenie hogy a mutetet megcsinalljak, szerintetek addig az orvos szoba sem all velem?

Meg meg azt szeretnem kerdezni hogy meddig tart a felepules mikor lehet munkaba allni?

valaszotokat elore is koszonom

5307. szilascity (válaszként erre: 5304. - Leddy27)
2008. nov. 5. 08:50

Szia Leddy!

Én Óvodapedagógus vagyok!Igaz,hogy már középsőseim vannak ,de őket is szoktam dajkálni.Azt mondta a doki

elméletileg mehetek melózni 3 hét után ha úgy érzem.Van egy szebály viszont amit be kell tartanom az emelés.Azt mondta az tilos 8 hétig!Szerintem nagyon óvatosan mert a 13 kg csmete már nehéz!!!!Próbáld még megoldani tudom nagyon nehéz nekem is van 3 igaz őket már nem kell emelgetni:)

5306. ildiko1977 (válaszként erre: 5304. - Leddy27)
2008. nov. 5. 08:27

Szia,

hát.. szerintem még ne nagyon emelgess..

Az én gyerekeim elmúltak három évesek a műtétemkor, előtte gyakran emelgettem őket, de utána nagyon sokáig( hónapokig) nem.

Az ágyba beemeléshez azért eléggé kell a hasizom is.. Nem lehet levenni a rácsot az ágyáról? Nálunk a középső két rácsot is lehetett mozgatni, először csak azokat vettük ki, és így szépen önállóan tudtak közlekedni a fiaim:-) A pelenkázást meg simán meg lehet oldani a szőnyegen is:-)

5305. zsazso
2008. nov. 5. 08:18

Sziasztok Lányok !

Még egy kicsit bekukkantok !! Vissza olvastam mindent , mint mindig.

Most már bepakolászok, és egykor elindulunk , kettőre kell ott lenni , azt négykor meg koncolás !

Még most nyugi van , de ha már oda érünk akkor tuti nem lesz.

Jó , hogy holnap jön Marótiné is, nem leszek egyedül.Vigyázzatok magatokra , és ahogy haza érek jelentkezem.Jaj még a pocit is le kell fényképezni , hogy majd fel tudjam rakni a csúnyát is , azt majd a szépet is.

Sziasztok !

5304. leddy27
2008. nov. 4. 23:02

A régiektől kérdeznék, hátha előkerülnek :)

Ki mikor kezdett gyereket emelgetni??? olyan 13 kg-ra gondolnék... elég macerás, hogy mindig valakinek vigyázni kell rá, mert még párszor fel kell emelni egy nap, ágyába be, pelenkázóra stb. és így ki vagyok szolgáltatva és macerás mindig megszervezni a segítséget. Most vagyok 5 hetes, még a hetet megoldottuk, de jövő héten már jó lenne nem annyira vigyázni, vagy inkább nem annyira függeni mástól...

5303. nyerges107 (válaszként erre: 5302. - Marótiné)
2008. nov. 4. 21:42
Lefogytam 30 kg-ot, de mikor 25-nél jártam, akkor látott először a doki. Ránézett a hasamra (nagyon lógott, 2császár függőlegesen), elővett egy táblázatot, és közölte, hogy még 5-öt fogyjak, és ingyenes. Nem én kérdeztem rá. Utólag tudtam meg, hogy a testtömegindexnek 12-vel kell csökkennie. Az egész bemondásra megy, mert soha nem mértek meg, de látszott, hogy nagyon lóg.
5302. marótiné (válaszként erre: 5301. - Nyerges107)
2008. nov. 4. 21:30
olvastam hogy neked tbre volt a műtét!azt hogy sikerült elintézni?mert azt hittem hogy szépészeti műtétet nem csinálnak tbre!
5301. nyerges107 (válaszként erre: 5297. - Marótiné)
2008. nov. 4. 21:27
Szia! Nekem a vércsp. meghatározáshoz nem akart a házi orvos beutalót írni. Felhívtam a véradót, ott közölték, hogy a dokinak kell. Felhívtam a dokit, aki az OEP-re hivatkozott, hogy őt ezért megbüntetik, de utána néz. Érdekes 1 óra múlva mehettem a beutalóért. Nem tudom, hogy ez miért jó nekik! Az emberre a frászt hozzák, hogy minden eredmény meglegyen, jó legyen, és akkor azon lehet aggódni, hogy kit fizessen le beutalóért. ( már nekem volt egy sebész talonban, hogy pénzért ír)
5300. marótiné (válaszként erre: 5299. - Szmandi73)
2008. nov. 4. 21:24
szia köszi a bíztatást!el is fogom hozni a kártyámat az tuti!tovább nem maradok ennél az orvosnál mert ha minden nap mennék hozzá igaza van legyen tele a hócipője velem de így? egy éve voltam nála utoljára!na mindegy túl vagyok rajta!zsazsoval beszélek holnap azaz talizunk mert megyek be hozzá átadom az üzenetet!remélem is hogy szépek leszünk!te is nagyon szép lettél!bárcsak már én is túllennék rajta!
5299. Szmandi73 (válaszként erre: 5297. - Marótiné)
2008. nov. 4. 21:07

Szerintem ez bunkóság volt az orvos részéről, megérdemelné, hogy elhozd a kártyádat tőle! Hogy kitöltsön egy beutalót, csak jóindulat kérdése, ezért ő a háziorvosod, hogy ha gondod van, segítsen! Nem neked kell égned, hanem neki! A kártyapénzért, amit felvesz utánad, bele kellene férjen 1-1 beutaló megírása!

Holnap után szorítunk neked, ha a többiekkel találkozol, üdvözöld a nevünkben is őket! Kitartás, szépek lesztek!!!

5298. Timkó79
2008. nov. 4. 20:50
Nagyon köszönöm a tanácsokat. Kipróbálom!!!!
2008. nov. 4. 20:36
sziasztok lányok!holnap zsazso kerül sorra!holnap után meg én!képzeljétek !ma elmentem a házi orvosomhoz hogy adjon beutalót a laborba meg ilyenek és nem adott mert ez nem az ő dolga!én azt hittem hogy ezt a házi orvos is megírhatja!égtem mint a rongy!nagyon rondán beszélt velem a dokinő!de nem baj megoldottam a dolgot mert a nőgyógyászom megcsináltatja a laborvizsgálatot!ugyhogy ma még idegeskedtem!meg holnap is meg holnap után is mert akkor lesz a nagy nap!ma már lizi is túl van rajta!gratulálok csajok azoknak aki már túl van rajta!azoknak aki meg előtte van kitartást!
5296. szilascity (válaszként erre: 5289. - Timkó79)
2008. nov. 4. 20:31
Nekem először még a kórházban egy seb is keletkezett.Én is húzgálom időnként mert elcsúszik napközben.De lejjebb jobb egy kicsit.Gondolom ez a magasságtól is függ.
5295. Szmandi73 (válaszként erre: 5289. - Timkó79)
2008. nov. 4. 20:27
Nekem is bevált, hogy lejjebb teszem a haskötőt. A műtét után 1 héttel kezdett el nagyon fájni, de a folyadék is ott gyűlt össze, amit végül is ki kellett üríteni. Utána sokkal jobb lett. Mostmár egyáltalán nem fáj. Mindenképpen jó egy darab gézt v. zsebkendőt a haskötő alá tenni, az jól kipárnázza ezt a területet.
5294. leddy27 (válaszként erre: 5290. - Zsorzsika)
2008. nov. 4. 20:19

Akkor lehet, hogy múltkor ezért rakta annyira lentre a haskötőt a doki? nekem nagyon kényelmetlen volt, mert megszoktam, hogy fenn van, engem annyira nem nyom alul, de az jobban zavar, hogy ha leülök zavarja a fenekem :)

Melyik nővérke volt sorstársunk?


A ma műtötteknek gratulálok, a holnapiaknak drukkolok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook