Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5353. gumibogyó (válaszként erre: 5352. - Lehotaine)
2008. nov. 9. 09:53

Nagyon szép lett a hasitok, tényleg eszméletlenül karcsúbbak vagytok mint azelőtt.Ami furcsa: Nem érzitek úgy hogy túl magasan van a vágás, mondjuk a bugyiknál nincs gond, nem kell óriásiakat venni hogy takarják.A másik meg a köldök, nem tudom de talán a vágás vonal miatt úgy tűnik olyan alacsonyra kerül.

Persze tudom így kíivűről minden másképp tűnik és életben egész más, meg a seb gyógyulás és a teljes kiegyenesedés után máshova kerül a hangsúly.De azért érdekel ti hogy érzitek.Tudnátok nekem olyan helyet mondani ahol megtudok nézni egy két éves hasplasztikákat, csak a heg gyógyulás miatt lennék kíváncsi az idő múlására.

5352. lehotaine
2008. nov. 9. 09:32

Sziasztok!


Üdv az új pocisoknak és a régieknek is. Pár nepja nem olvasgattam a fórumot, mert a családot vírusos bélhurut kínozta, de már szerencsére mindenki jól van.


Tettem fel 3,5 hetes képeket. Én egyelőre nagyon elégedett vagyok, főként ha a régi képek mellett látom a jelenlegi pocimat.

Én is mindenkit csak bátorítani tudok, érdemes belevágni a műtétbe. Megváltozik az ember élete, visszatér az önbizalom, a jókedv,...


Mindenkinek mielőbbi gyógyulást!

Szép napot!

5351. zsazso (válaszként erre: 5350. - Szilascity)
2008. nov. 9. 09:22

Szia !

Köszönjük szépen! mi összvissz 2 és félnapot voltunk bennt, és haza jövetel elött , tehát 2és félnapig volt csövünk. És hálisten jól vagyunk.Ti is vigyázzatok azért ám magatokra , még nektek sem lehet gondolom én - virgonckodni !!

5350. szilascity (válaszként erre: 5345. - Zsazso)
2008. nov. 9. 08:41

Szia Zsazsó!Gratulálok az új pocakhoz neked és Marótinénak is!

Benneteket nagyon gyorsan hazaengedtek!A cső meddig volt benne?Vigyázzatok magatokra!!!Csak semmi hastáncolgatás:)

5349. gumibogyó (válaszként erre: 5348. - Gumibogyó)
2008. nov. 8. 18:02
Hű ezt priviben akartam, rosszat nyomtam, na mindegy.
5348. gumibogyó (válaszként erre: 5337. - Szilascity)
2008. nov. 8. 18:01

A műtét február végén lesz de még a naot nem tudja a doki.Bár a mell plasztikára február óta vártam ahhoz képest ez az idő már kevesebb, sőt ijesztően kevésnek is tűnik.

Én festőművész vagyok, bár fő állásban a családi vállalkozást vezetem a férjemmel.

Azét vigyázz ne emelgesd még a gyerköccöket.

5347. zsazso (válaszként erre: 5346. - Marótiné)
2008. nov. 8. 16:08

Szió !

én is örülök, hogy megismerkedtünk, és egy szobába voltunk.Én is mindenkinek ilyen jó és fájdalom mentes műtétet és lábadozást kivánok mint a miénk.

2008. nov. 8. 15:23

sziasztok!már itthon vagyok nagyon jól érzem magam!zazso örülök hogy veled voltam egy szobába és hogy megismertelek!lányok azt hittem sokkal rosszabb lesz!egy hét múlva megyek kötözésre én is nekem nagyon fájt a csőkivétel!de már itthon vagyok és nagyon jó lett mikor kötött át én láttam feszes de egy kicsit a vágásnál lila!én már benn voltam fél kettőkor hogy tudjak erőt meríteni zsazsotól!ami sikerült is!aztán utána már zajlott minden gyorsan negyed négy után pár percel vittek el aztán hat előtt 5 percel már fenn voltam a szobába!jötta kis családom meg ott volot zsazso és jókat beszélgettünk és aludtunk:D

na megyek is egy kicsit pihenni mjad még jelentkezem!puszi mindenkinek!!!!

5345. zsazso (válaszként erre: 5344. - Szmandi73)
2008. nov. 8. 15:06

SZia !

Köszönöm a jó kivánságokat.

képet csak jövőhéten tudok feltenni, addig nem bonthatom ki.Ti is azért vigyázztatok magatokra régi pocisok !!!!!!

5344. Szmandi73 (válaszként erre: 5342. - Zsazso)
2008. nov. 8. 14:17
Szia Zsazso! Gratulálok az új pocidhoz! Nagyon örülök, hogy ilyen jól vetted az egész műtétet! Vigyázz nagyon magadra! Várjuk a képeket! Ha bármi kérdésed van, csík nyugodtan írj!
5343. Szmandi73 (válaszként erre: 5341. - Szilascity)
2008. nov. 8. 14:14
Szia! Én meg sem kérdeztem a dokit, mennyire lehet aktív életet élni... elfelejtettem :(. Tegnap is egész de. mentem ide-oda, sok mindent kell intéznem, remélem, ebből nem lesz baj. Majd megpróbálok azért pihenni. Sajnálom, hogy az esküvőn nem táncolhatsz, pont te... biztos rossz lesz, de úgyis neked kell majd minden részletre figyelni, foglalkozni a vendégekkel, biztos el fogod foglalni magad :D! Szerencsére akkor én jól időzítettem, a bálra már 8 hetes leszek! De nem fájdítom a szívedet!
5342. zsazso
2008. nov. 8. 10:01

Sziasztok!

lányok én úgy örülök , hogy jól vagyok , és hogy az egészet jól vészeltem át. Sokkal de sokkal rosszabra számitottam. 4kg 80 dkg lett rólam eltávolitva. szerdán d.u fél4 -kor vittek a műtőbe, és 6ó 15-kor már hivtam is aférjem , hogy kész vagyok , sikerült ott vágni ahol a méhemet kivették, hasizmot is varrtak , de tényleg nem fáj semmim, remélem igy is marad. most inkább a haskötő nyom mindenhol. azt párnázom ki gézlappal.Marótiné is ugyan ilyen jól van , ő most d.e mehet haza.

AKI ELÖTTE VAN ANNAK CSAK ANNYIT , HOGY BÁTRAN VÁGJON BELE. Többieknek meg köszönjük az eddigi jó tanácsokat, de majd még biztos kérdezgetünk, hiszen még csak 3 napos a poci. Szép napot mindenkinek.

5341. szilascity (válaszként erre: 5340. - Szmandi73)
2008. nov. 8. 08:35

Szia!Hát én is pont ezt mondtam itthon!Szinte hihetetlen ,hogy még nem rég ott rinyáltam melletted a kórházban a régi hasammal:)Most meg már lassan készülök melózni.Legjobb gyógymód ahogy írnak az ovisok szüli a törpikék nevében ,hogy mennyire hiányzom:)Ettől mindjárt jobban leszek!Bánatom,hogy azt mondták 6 hétig szigorúan nem lehet táncolni sem.A lányom esküvője még az 5.héten lesz de majd ülve ropom:)Azt mondják ne rizikózzak!!!Hát ajálgatták ,hogy a tánc helyett majd emelgetem a poharat:)No az szép lenne mikor egy pohár pezsi után is úgy vigyorgok hogy csak na:)Majd bepótolom ha már túl leszek a szigorú időszakon.

Vigyázz magadra!!!!

5340. Szmandi73 (válaszként erre: 5339. - Szilascity)
2008. nov. 7. 22:37
Szia! Nagyon jól vagyok, néha már el is feledkezem a műtétről :D. A héten már rengeteg dolgot intéztem, de a varratok nélkül sokkal-sokkal jobb! Már kuplungolásnál és fékezésnél sem húzódik, teljesen kényelmes vezetni. Biztos lesznek olyan napok, mikor kicsit rosszabb, kellemetlenkedőbb, főleg nektek az izomvarrat miatt! Nekem meglepően szép a hegem, szinte semmi pörk nincs már rajta, halvány rózsaszínű, ma este zuhanyozás után kerestem a csövek helyét, alig találtam meg :D. Majd csinálok holnap képet róla és felteszem! Annyira gyorsan megy az idő, 3 hét eltelt a műtét óta, hihetetlen!!!!!!!!
5339. szilascity (válaszként erre: 5336. - Szmandi73)
2008. nov. 7. 16:05
Szia Andi!Hogy vagy??Jobb így a varatszedés után???Nekem ma valahogy jobban fáj at izomvarrat.Lehet hogy az időjárás teszi.Mondjuk nem is nagyon pihenek:)Szép hétvégét mindnyájatoknak!
5338. szilascity (válaszként erre: 5335. - Leddy27)
2008. nov. 7. 15:53
A Szent Imrében egészen jó kiegészítők kaphatóak.Az eladó teljesen képben is van a plasztikával kapcsolatban.Ott volt ilyen bugyi is.Még én sem vettem de már lassan időszerű.De már a triumfban is láttam.
5337. szilascity (válaszként erre: 5331. - Gumibogyó)
2008. nov. 7. 15:48

Szia Gumibogyó!

Azért pihend ki ezt a műtétet előbb!:)Bátran kérdezgess,mindenki tapasztalata jól jöhet!Én ovódapedagógus vagyok és okt 22.-én volt a műtét.Nov 17.héten máe megyek melózni.Természetesen vigyáznom kell,de már vágyom a csemeték közé.

5336. Szmandi73 (válaszként erre: 5335. - Leddy27)
2008. nov. 7. 15:33

Szia! Még nem igazán néztem bugyit. Van egy ismerősömnek gyógyászati segédeszköz üzlete, lehet, hogy velük rendeltetek magamnak, több méretet, és ami jó lesz, megveszem. Állítólag az Anita márka nagyon jó, többen dícsérték már itt is. Küldök privátban egy linket, mert itt nem lehet :D.

Szia!

5335. leddy27 (válaszként erre: 5326. - Szmandi73)
2008. nov. 7. 14:47

Szia! Te hol veszel bugyit és milyet? én már néztem a neten is, meg a boltban is, de még egyikbe se szerettem bele és a méretemet se tudom...

Ügyesen túlélted a varratszedést :)

5334. leddy27 (válaszként erre: 5329. - Zsazso)
2008. nov. 7. 14:46
Szia zsazso! Örülök, hogy túl vagy rajta te is, meg mindenki, aki most volt :) csak ügyesen ezután is és pihenjetek sokat!
5333. leddy27 (válaszként erre: 5331. - Gumibogyó)
2008. nov. 7. 14:45

Szia!

Kérdezz nyugodtan, de úgy tudom, még odébb van a műtét, nem lehet olyan gyorsan egymás után a kettő. Addig majd jól kiokosítunk ;)

A többiekből kiindulva kb. 2-3 hetesen már vissza lehet menni dolgozni, ha bírod és muszáj gondolom :)

5332. leddy27
2008. nov. 7. 14:44

Sziasztok!

Láttátok a Dunán a Család barát című műsort tegnap? Urszán doki beszélt a plasztikáról, és tök jó képeket mutattak! (talán a neten megnézhető, én felvételről néztem meg most).

Azt mondta, hogy 4 hét után már estére levehető a haskötő és 5. héttől meg lehet tornázni, 6. héttől lehet a régi életre visszatérni... hát azért ez gondolom nem mindenkire igaz :)


Tetszenek az újonnan feltett képek, szépek vagytok!!

Szerintem én picit csúnyultam, tiszta piros a csíkom, nemtom mér, most két napja visszatértem a körömvirágra, hiszen azt is ajánlják, úgyhogy meglátom hatásos lesz-e, nem hinném, hogy ettől romlott. És viszketek folyamatosan! Meg van egy pont jobb középen, ami belém nyilal néha...

5331. gumibogyó (válaszként erre: 5330. - Szmandi73)
2008. nov. 7. 14:20

Sziasztok lányok én is hasplasztikára készülök, orvosom is van már.Most volt mellplasztika műtétem október 29én.Azt beszéltük meg a dokival a három hetes konzultáción megbeszéljük a műtéti időpontot.

Ha bele gondolok hogy ma vagyok 9 napos a mellemel és már majd meg őrülök itthon nem is tudom elképzelni hogy fogok majd ki bírni olyan nagyon sok időt a műtét után.Mennyi idő a leghamarabb amikor lehet menni dolgozni has plasztika után?

Eddig is olvasgattalak titeket de ha nem bánjátok, mostantól a terhetekre is leszek olykor a kérdéseimmel.

5330. Szmandi73 (válaszként erre: 5328. - Poli36)
2008. nov. 7. 14:07
Szia! Gratulálok, nálad is óriási a változás, gondolom, boldog vagy, hogy ilyen csinos lettél!!! Vigyázz magadra!
5329. zsazso
2008. nov. 7. 13:39

Sziasztok lányok !

Sikeressen túl vagyok a műtéten.

Eddig hái isten minden rendben van. Egész jól birom!

Marótiné is kész van. Jól van ő is . Majd még jövök.

5328. poli36 (válaszként erre: 5170. - Poli36)
2008. nov. 7. 09:14
Sziasztok raktam fel képeket a pocimról)szép napot mindenkinek
5327. szilascity (válaszként erre: 5326. - Szmandi73)
2008. nov. 7. 07:56
Írtam,hogy melátogattam őket egy kis csoki kiséretében!Jól vannak.Ez szerdán volt Lizi már sétálgatott meglátogatta és szórakoztatta Virilit!Őt szerdán délelőtt műtötték már teljesen magánál volt még a hasán volt a homokzsák,de vidáman beszélgetett már!Mindenkit üdvözölnek.Hamarosan velünk koptatják a billentyűt:)
5326. Szmandi73
2008. nov. 6. 21:27

Sziasztok! Ma végre megszabadultam a varratoktól! Elég kellemetlen volt, de csak akkor, amikor a csomót elvágta, éreztem, mikor húzta ki a fonalat, de az csak picit volt rossz.

Jövő héttől áttérhetek a hasszorítós bugyira, 2 hét múlva már éjszakára sem kell és 3 hét múlva már elhagyhatom nappalra is! Akkor telik le a 6 hét. Csodálkozom is, hogy nem kell végig a haskötő, de biztos azért nem, mert nincs izomvarratom...

Tudtok valamit a lányokról, akik bent vanak a kórházban?

2008. nov. 6. 15:55

Szia Leddy27!

Én még nem állok a hasplasztika küszöbén, de majd egyszer én is odaérek. Egyenlőre megszülöm a második gyermekemet.Azért tudnék adni tanácsot neked. Az én gyerekem most múlt 2 éves és mi is hamarabb leszedtük a rácsot, mint kellett volna, de már nem akartuk visszarakni, ezér az ajtó elé helyeztünk egy kis kaput. Így nem tud ki-be járkálni éjszakánként. A másik az etetőszék. Nálunk műanyag chiccó fajta van és leszereltük róla a tálca részét azért, hogy az asztalhoz lehessen tolni, majd észre vettem , hogy kb. 2 nap múlva a gyerekem előszeretettel ki be mászkál belőle egyedül, így nem kell emelgetnem.

5324. zselatin (válaszként erre: 5323. - Ildiko1977)
2008. nov. 6. 13:30

Ildikó!

Nagyon szép a hasad és a gyerekeid még szebbek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook