Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5385. marótiné (válaszként erre: 5384. - 44fecb587c)
2008. nov. 10. 20:57
szia nagyon szép lett a pocid gratula:D
5384. 44fecb587c (válaszként erre: 5380. - Szmandi73)
2008. nov. 10. 20:08
SZIA SZMANDI.NEKEM NEM VOLT SZERENCSÉRE IZOMVÁGÁS,DE ETTŐL FÜGGETLENÜL NEKEM SEM LEHET EMELNEM,NYÚJTÓZKODNI.VÉGÜL IS AZOK A SZABÁLYOK ÉRVÉNYESEK RÁNK IS AMIK AZ "IZMOT VÁGOTTAKRA".CSAK AZ ORVOS SZERINT:KÖNNYEBBEN, GYORSABBAN GYÓGYULUNK.ÉS SZERINTEM AKINEK IZMOT IS VÁGNAK NEKIK FÁJDALMASABB.ELMONDÁSOK ALAPJÁN. SZIA.
5383. Szmandi73 (válaszként erre: 5382. - Leddy27)
2008. nov. 10. 19:57

Én is kipróbálatm már a bugyis dolgot, tök jó, engem nem zavart, hogy hozzáért, nem érzékeny annyira. A köldököt nekem mondta is, hogy Betadinozzam, mert az nehezebben tisztítható terület. Sajnos nekem még mindig van váladék, ezért kell a gézlap, de oda is teszek, ahol csak a heg van, jobb, ha nem a haskötő dörzsöli.


Amúgy elvagyok a haskötővel, ha nem vágna a hátamnál, ha meg laza, akkor elől zavar :S. Más bajom nincs vele :D.


Kíváncsi vagyok, mi van ezen a 6 hetes kontrollon, mondta már valaki, mi történik?

5382. leddy27 (válaszként erre: 5380. - Szmandi73)
2008. nov. 10. 19:35

Az izomvarratot én is szeretném kérdezni, az írjon, akinek nincs :) mert biztos ettől is függ, hogy mikortól lehet emelni, mozogni stb. Gondolom az izmosoknak több a gyógyulási idő, nem?


Hasszorító bugyit még nem próbáltam, remélem a héten már eljutok, koreográfiám már megvan, hogy fogom csinálni, de hogy sikerül-e kiviteleznem még nem tudom :)


Este szoktam bugyiban flangálni, hogy szokjam, de még nagyon furcsa, ahogy a bugyi hozzáér a sebemhez, megszoktam, hogy mindig gézlapok védik, nemtom mit fogok csinálni nélkülük. Bár már amikor a 4 hetes (extra) varratszedésen voltam, akkor semmit nem rakott rá a doki (furcsállottam is), csak a köldökre, ahonnan szedte ki a varratot, de oda is csak a vérzés miatt.

Én még mindig betadine-ozom a köldököt, biztos nem árt, de lassan asszem le kéne állni vele :)


A haskötő nekem folyamatosan felcsúszik és nyom felül, lehúzni meg csak hátul tudom, ami nem sokat ér... úgyhogy én is várom már a nélküle létet.

5381. ee8583e1f3 (válaszként erre: 5367. - Szilascity)
2008. nov. 10. 19:10
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál, nagyon kedves vagy!:)
5380. Szmandi73
2008. nov. 10. 18:57

Virili, Lizi35 üdv a klubban :D:D !!! Nagyon örülünk nektek! Vigyázzatok magatokra! Ahogy Szilascity írta, az első zuhany nem lesz semmi, én szabályosan reszkettem, mint a nyárfalevél, annyira be voltam tojva (pedig egyébként nem jellemző rám). Másnap viszont már gond nélkül ment, persze azért segítséggel.


Mindkettőtöknek volt izomvarrat?


Leddy, holnap írd meg, mi volt! Próbáltál már a hasszorítós bugyiban lenni? Én holnap megrendelem, pénteken már abban mehetnék buliba :S. Ez a haskötő már egyre jobban zavar, a ruhákból is nagyon kilátszik.

5379. Szmandi73 (válaszként erre: 5375. - Be52090d01)
2008. nov. 10. 18:35

Szia! Szerintem nem lógtok ki egyáltalán, ez a fórum nem a Szent Imréseknek szól, hanem bárkinek, aki ide talál és segítségre van szüksége. Valószínű, hogy nem sok fórumozónak volt ilyen problémája, ezért nem kaptál választ! Vagy épp azok nem voltak itt, akik tudtak volna segítséget nyújtani ebben neked.

Én már követni sem tudom, kit hol műtenek, mert vagyunk egy páran :D szerencsére, tehát nem ez a lényeg! Itt mindenki mindenkinek segít és ez a szuoer benne! Semmi újat nem tudtak mondani a kórházban, mert mindenre fel voltam készülve, hála a Hoxás Csajoknak!!! :D

5378. lehotaine (válaszként erre: 5370. - Leddy27)
2008. nov. 10. 18:23

Szia!


Köszönöm a gyors válaszodat és a dícséretet, egy kicsit megnyugodtam.


Üdv:

Móni

5377. lehotaine (válaszként erre: 5375. - Be52090d01)
2008. nov. 10. 18:21

Szia!


Leddy válaszolt a kérdésemre/kérdésünkre. Engem sem a Szt. Imrében műtöttek, hanem Kecskeméten, tehát ebből a szempontból én is kilógok a sorból.

Személyesen én sem ismerek a lányok közül senkit.

Neked megszűnt azóta a keményedés?

Én azért elmegyek holnap a dokihoz (1,5 km-re lakunk a kórháztól), mert szeretném az ő szájából is hallani, hogy nincs semmi baj. Ha megjöttem, írok majd, hogy mit mondott a "problémára". :) OK?


Üdv:

Móni

5376. 44fecb587c (válaszként erre: 5374. - Zsazso)
2008. nov. 10. 17:54
SZIA ZSAZSO. KÖSZÖNÖM SZÉPEN.
5375. be52090d01 (válaszként erre: 5369. - Lehotaine)
2008. nov. 10. 17:45

Szia!

Ilyent én is kérdeztem már (lásd:5354) de sajna senki nem méltatott válaszra :(

Remélem nem azért, mert engem nem a ott műtöttek, mint titeket, és így "kilógok"?!

5374. zsazso (válaszként erre: 5372. - 44fecb587c)
2008. nov. 10. 17:45
Gratulálok neked is. Nagyon szép lett a pocid !!
5373. zsazso (válaszként erre: 5371. - Lizi35)
2008. nov. 10. 17:44

Szia !

Gratulálok , hogy ti is szerencsésen túl vagytok rajt. Ezt vártuk , hogy már csak túl lennénk rajt.Most már szépen gyógyulgatunk.És nagyon jól vagyok , csak maradjon is igy. A köhögés az nagyon rossz , de hálistennek csak nagyon keveset köhögök.

Én még nem láttam a pocim , mert amikor 2. nap kivették a csövet és jöttünk haza , akkor nem láttam,mert lefoglalt a cső kivétel. De szerdán egyhetessen megyek kontrollra , akkor kötözik át , és majd akkor meglesem.

Vigyázzatok magatokra , és pihengessetek.

2008. nov. 10. 16:59
SZIASZTOK LÁNYOK! HÁT ÉN IS MEGÉRKEZTEM.MINDEN RENDBEN MENT A MŰTÉTEN ÉS UTÁNA IS.SZERINTEM NAGYON JÓL VISELTÜK :LIZIVEL!!!SZILASCITYNEK KÜLÖN KÖSZÖNET A LÁTOGATÁSÉRT, EGY TÜNEMÉNY VOLTÁL, HOGY MEGLÁTOGATTÁL MINKET!!!!NAGYON JÓLESETT!!RAKTAM FEL KÉPEKET A RÉGI, ÉS AZ 5 NAPOS POCÓMROL!MINDENKINEK GYÓGYULÁST, KITARTÁST !!
5371. lizi35 (válaszként erre: 5342. - Zsazso)
2008. nov. 10. 16:52
Szia Zsazso! Örülök,hogy ti is túl vagytok a műtéten én is hasonlóan vélekedem,mármint rosszabbra számitottunk virilivel ,de mi is viszonylag könnyen túl vagyunk rajta!!!Neked nem fáj a köhögés és nem szokott az izom fájni???
5370. leddy27 (válaszként erre: 5369. - Lehotaine)
2008. nov. 10. 16:22

Szia!

Ilyen nekem is volt és még most is van, jelenleg a köldököm alatt található egy kemény kupac, de kétoldalon volt régebben. Erre mondta nekem a doki, hogy jönnek vissza a zsírszövetek, de hogy ezt hogy értette máig nem értem :) lényeg, hogy nem baj, lesz még sokáig és el is múlik.

A képed én is meglestem, tetszik :)

5369. lehotaine
2008. nov. 10. 16:14

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék a már műtéten túllévő lányoktól, hogy pár hetesen Ti tapasztaltatok a vágás közvetlen közelében keményedést? Ma reggel óta (nem az egész vágás mentén) itt-ott nagyon kemény a hasam kb. 4 cm szélességben. Felhívtam a dokimat, azt mondta, ez belefér a gyógyulási időszakba, de holnap reggel azért megnézi, hogy megnyugodjunk mindketten.


Nagyon várom a válaszotokat, ha nem a legmegnyugtatóbb (persze ennek jobban örülnék), akkor is.


Köszi.

5368. szilascity (válaszként erre: 5365. - Lizi35)
2008. nov. 10. 15:16
Szijjjja Lizi!Gratulálok neked!!!!Már túl is vagy rajta!!!Mostmár csak óvatosan gyógyulgass.Az első zuhanyzás kicsit rémisztő de napról napra jobb.Én már csak úgy állva lerántom a haskötőt és már semmi rossz nincs benne. Kicsit olyan lesz mintha előre akarna esni minden ami bent van,amikor először felállsz a haskötő nélkül.Egyenlőre mindig fekve bontsd ki és egy kicsit úgy pihenj.Lassan állj fel.Én behúztam tiszta ,világos huzatba egy kispárnát és azt fogtam a hasamra.Így jobb volt mint csak úgy magában.De a zuhanyozás isteni lesz!!!!:)Sokkal jobb utána!Minden nappal ezerszer jobb lesz.Sok erőt és kitartást.Nagy sétákat a napsütésben amíg lehet.Üdv Vera
5367. szilascity (válaszként erre: 5366. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 10. 15:10

Szia Szivárvány!

Ha olyan nagy mértékű a fogyás vagy a bőr lógása akkor tb.-re csinálják.Én 3 gyereket szültem és darabonként elérték a 4 kg-ot.Sajna nekem még így sen sikerült tb-re.270 ezer forint,de itt a Szent Imrében.Máshol drágább.Érdeklődjél máshol is érdemes.Én mindenesetre ajánlom ezt a kórházat és a plasztikai sebészeit.Nagyon jók és rendkívül kultúrált az ellátás.Hát harcra fel!:)

Üdv Fenyvesi Vera

2008. nov. 10. 14:52

Sziasztok!


A nagyfiam most lesz 5 éves, az ikreim pedig 2.5 évesek! A két kicsi születése után lett a pocim nagyon csúnya, ugyanis több mint 6 kg volt a két gyerek! Igaz azóta, már alakúltam egy kicsit! Mondjuk a mellem is trapára ment! Megkérdezhetem, egy ilyen hasplasztika mennyibe kerül? Privibe is jöhet! Előre is köszönöm!

5365. lizi35
2008. nov. 10. 14:34

Na sziasztok lányok,hát itt vagyok túléltük a műtétet Virilivel!!!! Kicsit most be vagyok rezelve,hogy már kijöttem a kórházból(pedig már nagyon vártam,hogy kikerüljek)az a biztonság,hogy vigyáznak ránk megszűnt és félek,nehogy szétnyiljon a seb,vagy nehogy valamit rosszul csináljak az esti fürdésnél és mindentől,de remélem csak pillanatnyi pánik!! Ti is éreztétek ezt????



Szilascity nagyon köszönjük,hogy meglátogattál minket nagyon megörültünk neked,a legjobbkor jöttél,nagyon nagy erőt adtál legalábbis nekem,mikor láttam,hogy 2 hetesen ilyen fürge voltál !!

5364. leddy27
2008. nov. 10. 11:45

Sziasztok!

Holnap megyek 6 hetes kontrollra, még nem mertem gyereket emelni (13 kg), eddig sikerült megoldani máshogy, de lassan kifogyok az ötletből, úgyhogy remélem engedi majd a doki az egy-kétszer ide-oda rakást.

A tornáról mit tudtok? Hasizmozni vagy csak simán valamit mozogni lehet már gondolom, de futni ugye még nem nagyon tudok és próbáltam múltkor egy lufit fújni, na az se ment :D

5363. Szmandi73 (válaszként erre: 5359. - Lehotaine)
2008. nov. 10. 10:22

Szia!


Nekünk a Szent Imrében tényleg nem a sebből jött ki a cső, hanem egy picit lejjebb. 2 kis lyuk volt neki vágva, ami már teljesen begyógyult, alig látszik, úgy kell keresgélnem, ha be akarom kenni zuhanyozás után. Persze, neked később fog a var leesni. Mivel mi már az 5. naptól zuhanyozhattunk, ez hamarabb megtörtént, nekem 3 hetesen már alig volt 1-2 helyen pár mm-es var.

Az emelés tényleg korainak tűnik, ettől azért nem véletlenül óvnak minket. Tudom, hogy nehéz lehet megállni, hogy a kicsiket ne emeld, de szerintem még várj vele. Én is alig bírom ki, hogy a 7 hónapos keresztlányomat ne fogjam meg, de ő is már 8 kg, és nem akarom, hogy bármi baj legyen. Most csak az anyja ölében ölelgetem és puszilgatom :D, alig várom, hogy kézbe vehessem...

5362. Zsorzsika (válaszként erre: 5359. - Lehotaine)
2008. nov. 10. 08:39

Szia lehotaine!


Néha már én is felvettem a picikéimet, de csak nagyon rövid időre, aztán éreztem, hogy nem igazán jó a hasamnak, ezért próbálok várni. 17-én megyek vissza kontrollra, akkor leszek 4 és fél hetes, és remélem, mond valami határidőt a doki, hogy mikortól lehet óvatosan emelgetni a gyerkőcöket. Az enyéim 8-8 és fél kiló körül vannak most. Nehéz így, de muszáj kibírnunk. Te is légy óvatos!

5361. szilascity (válaszként erre: 5359. - Lehotaine)
2008. nov. 10. 07:28

Szia Lehotaine!

Szerintem eléggé korai az emelgetés!Mint már írtam én ovónő vagyok,és azt mondta a doki mehetek dolgozni már a jövőhéten de az emelgetés szigorúan tilos még hetekig!!!!Csak úgy mehetek ha ezt be tudom ,tudjuk vállalni a kollégákkal együtt.Hát biztos más és más a dokik véleménye de eddig akit hallottam mindenki ezt mondta.Természetesen attól is függ,hogy érzed magad!:)üdv.

2008. nov. 10. 07:27
Csajok van közöttetek olyan akinek esetleg Traub csinálta a pociját?
5359. lehotaine
2008. nov. 9. 20:57

Sziasztok Lányok!


Jól látom, hogy talán a Szt. Imrében műtött lányoknak a hegvonal alatt van a csőnek a helye?

Szmandi írta, hogy neki két csöve volt, s neki kettő pöttye is van a seb alatt. Nekem is két csövem volt, de képzeljétek, hogy a hegnél volt betéve, s ott egy kicsit látszik is. Gondolom, később majd ott is szépen leesik a var. Én még csak most kezdhettem el tusolni, ezért nem olyan szép "tiszta" a hegem, mint a tiétek, ugye???

Már kenhetem Contractubex-szel, ez is biztosan segít majd. A köldökömet még Betadine-ozom.


Pénteken rákérdeztem a dokira, hogy mikortól emelhetem fel a gézengúzokat (1 és 3 évesek, 10 és 13 kg), s azt mondta, hogy emelhetem őket (pl. ágyból ki, ágyba be,...), de cipelni még ne cipeljem őket - remélem nem túl korai. Nagyon örülök ennek, mert nagyon rossz volt, amig nem tudtam igazán magamhoz szorítani őket. Még óvatos vagyok velük, de már sokkal jobb érzés, hogy újra az anyjuknak érezhetem magam!!!

Nektek mikortól lehet/lehetett emelni?


Jó éjt mindenkinek!

5358. lehotaine (válaszként erre: 5356. - Szmandi73)
2008. nov. 9. 20:41

Szia!


Köszönöm a dícséretet. A Te átalakulásod még nagyobb, csak gratulálni tudok Neked. Ugye, hogy újjászületik az ember? Én legalábbis ezt érzem.


Ma már mindenki jobban volt/van, bár az evés még egyikünknek sem úgy megy, mint előtte.


Jó éjt!

5357. gumibogyó (válaszként erre: 5355. - Szmandi73)
2008. nov. 9. 13:19
Köszi.
5356. Szmandi73 (válaszként erre: 5352. - Lehotaine)
2008. nov. 9. 10:19

Szia!


Nagyon szép a heged, gyorsan gyógyul! Jobbulást a családodnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook