Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5473. Szmandi73 (válaszként erre: 5471. - Szilascity)
2008. nov. 14. 13:45
Megpróbálok szerezni, hátha segít. Így képen látva össze tudtam hasonlítani, mennyivel laposabb voltam a műtét után, ez kicsit zavar, de remélem, majdcsak elmúlik. A váladékozás csaknem teljesen megállt, 1-1 csepp van legfeljebb, de tényleg minimális, tegnap este nem is volt semmi.
5472. szilascity (válaszként erre: 5466. - Leddy27)
2008. nov. 14. 13:37
Hát olyan nagyon régi képeket nem láttam de végignéztem azt ami itt van.Ez nem sértődés kérdése,akkor is sok képet nézve a tied nagyon szép.Lehet hogy alkatilag is gyorsabban regenerálódsz vagy szerencse is van benne:)de így van!:)
5471. szilascity (válaszként erre: 5467. - Szmandi73)
2008. nov. 14. 13:34

Szia Andi!

Kellene szerezned lámpát!Nagyon jó a duzzanatra a gyulladásra és a váladékozásra is!!!Én napi 2x használom,szerintem nagyon sokat segít.

2008. nov. 14. 13:33
Jósvy dokiról csak jókat hallottam. Őt is megkeresheted.
2008. nov. 14. 13:29

Sziasztok Lányok!


Rég jártam itt!

Nagyon szépek vagytok:))

Kelemen doki külföldön van. Csak hétfőn tudom hívni újabb időpont miatt. Háááát, már nagyon remélem, hogy nekem is kedvez a szerencse:)))))))

5468. leddy27 (válaszként erre: 5467. - Szmandi73)
2008. nov. 14. 12:29

Köszi :)) A duzzadás biztos elmúlik egy kis fekvés után, ne aggódj. A csík tetszik.

Aztán csak ügyesen délután! ;)

5467. Szmandi73
2008. nov. 14. 12:03
Sziasztok lányok, tettem fel új képeket, nem sikerültek vmi jól, egyedül fotóztam magamat tükörből :). Látszik az 1 hetes képekhez képest, mennyivel duzzadtabb a hasam, de gondolom, ez idővel majd alakul. Megijedtem, hogy esetleg híztam, de nem, ugyanannyi vagyok, mint 3 hete, mikor hazajöttem a kórházból. Tegnapra megállt a váladékozás, már csak a biztonság kedvéért rakok gézlapot a sebhez. Vettem bugyit, ma ki is próbálom, du. lesz egy céges bulink, oda már nem haskötőben megyek (persze óvatos leszek, semmi tánc csak üldögélés és beszélgetés) :D. Mindenkinek jó hétvégét!!!
5466. leddy27 (válaszként erre: 5464. - Szilascity)
2008. nov. 14. 09:11

Szia!

Ne mondj ilyet, szegény "régiek" mit szólhatnak hozzá! Az enyém van elöl és nincs olyan sok összehasonlítási alap. Persze azért köszi ;)

Szívesen összeraknék egy kis képtárat az előtte-utána képekből, havonta frissítve mondjuk, hogy kinek milyen lett :)) de ez úgy érzem kivitelezhetetlen... pedig még egy sima tábla is eszembe jutott, hogy ki mikor hol csináltatta, biztos hasznos lenne, csak időm nincs, de ha valakinek kedve van és ráér, besegíthetek ;)

5465. leddy27 (válaszként erre: 5463. - Szmandi73)
2008. nov. 14. 09:09

:) Akkor most még tartsd fenn, főleg amíg váladékozol. Remélem hamar elmúlik most már! Én se mondom, hogy nem fogom többet felvenni, de ma megpróbálom a hasbugyiban tölteni a napot, délután suliban ülök vagy 6 órát, úgyhogy izgi lesz, de remélem nem dagadok fel nagyon.

Ha nem bírom, akkor holnap (8-5-ig megint suli) felveszem a haskötőt megint, hátha jobban tart.

Majd priviben mutatom milyet vettem, ha megtalálom a neten :)

2008. nov. 14. 07:06

Jóreggelt!

Tényleg nagyon furcsa érzés hasszorító:) nélkül,esténként szoktam egy kicsit nélküle lenni amikor lámpázok meg csak úgy .Furcsa de jóóóó!Érdekes mert az izomvarrat néha akkor is olyan érzékeny ha csak a pólót húzom rá?!De csak pár percig!Gondolom ez elmúlik!

Hát tudod Leddy nem akarom ismételni a csajokat de tényleg a te hasad a legszebb a fotótárban!Ügyesek vagytok Te és a Doki.Hát a csemete meg már most igazi szívtipró!Kergetheted majd a csajokat:):)

5463. Szmandi73 (válaszként erre: 5462. - Leddy27)
2008. nov. 13. 20:55
Szerintem én voltam, aki ezt írta :D, ennek ellenére már várom, hogy levegyem. Elvileg mától már lehetne, de egyrészt még váladékozik, és így haskötővel könnyebb kötnöm, a másik, hogy kedden hozzák csak, mert a netről rendeltem. Nálunk a városban ilyesmit nem ismernek, aki ismeri, az pedig nem foglalkozik vele, mert túl drága, és nem tartják inkább az üzletekben... :S
5462. leddy27
2008. nov. 13. 20:38

Köszi csajok! :D Fiam még nem került eladósorba, de előjegyzésbe vehetek bárkit ;)


Ma sikerült eljutnom vásárolni, úgyhogy az outletben szereztem egy triumph bugyit, bár bézs színű, de 1500,- volt, úgyhogy elégedett vagyok :)

Csak estére most vettem fel, még szokom.


Már nem tudom ki írta, hogy nem tudja elképzelni a haskötő nélkül, hát én se tudtam higgyétek el, de mindenkinek eljön az a pillanat, hogy már nem akarom felvenni és nem esik jól, ha megint visszatuszkolom magam bele :) úgyhogy ne aggódjatok, senkin se marad öreg koráig :)

5461. zselatin (válaszként erre: 5459. - Leddy27)
2008. nov. 13. 19:15
Ja, azt meg majdnem elfelejtettem megírni, hogy a kisfiadat elfogadnám vejemnek:))))
5460. Szmandi73
2008. nov. 13. 18:11
Leddy! A hasad olyan szép, tényleg nagyon jól sikerült, és a kisfiad is annyira aranyos!! Jók ezek a képek! ;)
5459. leddy27 (válaszként erre: 5456. - Zselatin)
2008. nov. 13. 15:21
Köszi, ez jólesett :))
5458. zselatin (válaszként erre: 5457. - Szilascity)
2008. nov. 13. 14:47

Aranyos vagy nagyon:) Az én kapcsolatom sohasem volt ilyen az anyukámmal és ilyenkor mindig irigykedem picit.

Minden jót Neked!

5457. szilascity (válaszként erre: 5450. - Zselatin)
2008. nov. 13. 14:46

Szia Zselatin!

Köszönöm a dicséretet.A régi hasamon sokkal több ronda csík volt és az alsó része azért eléggé sok bőrrel volt ellátva:)Most ez azért klassz ahoz képest.Engem rendkívüli módon zavart a régi verzió.Lányaim és az egész családom nagyon klasszak,mellettem álltak és állnak mindenben.Ők nagyon támogattak ebben a műtétben.A nagylányom végig ott volt velem és ez fantasztikus érzés volt:)

November 29.-én lesz a nagy nap:)

Biztosan neked is részed lesz benne.Szerencsére jó a kapcsolatom a lányokkal olyan baráti.A kisfiam is sokat segít,de ő azért csak egy kamaszodó férfi palánta!!!

üdv.Vera

5456. zselatin (válaszként erre: 5455. - Leddy27)
2008. nov. 13. 14:43
Leddy! A Te hasad fenomenális:))) Nem győzök gyönyörködni benne:))))
5455. leddy27 (válaszként erre: 5450. - Zselatin)
2008. nov. 13. 14:40
Zselatin: Nekem van összehasonlítóm is már, ha érdekel ;)
5454. szilascity (válaszként erre: 5448. - Lizi35)
2008. nov. 13. 14:38

Szia Lizi!

Nekem rendesen a második héten szedte ki a varratot.A köldököt először és utána a többit.Két oldalról húzta ki.Nekem nagyon rossz volt de ez mondenkinek másképp van:)

5453. leddy27
2008. nov. 13. 14:37

Sziasztok!

Lizi! A varratszedésnél szerintem max. a két oldala vérzik. Az oldalán elvágja, az fájdalmasabb, aztán húzza az egyik felét, majd a másik oldalról azt mondta, hogy kellemetlenebb lesz, merthogy dupla szálat húz (nem teljesen értettem, hogy lehetett) a köldököt nekem utána egyből kiszedte (csak aztán 4 hetesen mehettem vissza egy kis madzag miatt, ami benn megbújt a köldökben), de így a 2. hét végére kikerült majdnem minden.


Szilascity: én is meglestelek, tényleg nagyon fiatalos vagy, és szép lett a pocid is! :) A csíkok nekem is megmaradtak azért, de mégis sokkal szebb, mint volt :)

5452. Szmandi73 (válaszként erre: 5451. - Lizi35)
2008. nov. 13. 12:51
Nekem nem vérzett úgy emlékszem. Amikor kihúzza a cérnát, olyan, mintha valamit belülről húzna kifelé, nem fáj, csak kellemetlen. A 3. hét után már nem hagynak bent semmit, akkor már ki kell jöjjön véglegesen. Utána már nem kell Betadinozni sem, nekem mondjuk oldalt még mondta, hogy kenjem a csücskét, mert ahogy össze volt erősen húzva, picit sebes lett a bőröm. Már az a terület is szép, kicsi var van még azért rajta, elég mély volt ott a seb.
5451. lizi35 (válaszként erre: 5449. - Szmandi73)
2008. nov. 13. 12:20
Köszi a segítséget!! Amikor kiszedi olyankor nem szokott már vérezni vagy simán kihúzza a cérnát??? A 3.héten akkor már ki is szedi az összes varratot???
5450. zselatin (válaszként erre: 5444. - Szilascity)
2008. nov. 13. 11:59

Nagyon szép a hasad, de kár hogy nincs kép a régi pocidról:(

Mikor lesz a nagy nap a lányod életében?

Nekem is két lányom van és remélem egyszer én is így készülődhetek az esküvőre:))

5449. Szmandi73
2008. nov. 13. 11:05

Szia Lizi!


Nekem a 2. héten szedte ki a köldökből, és a bal oldali csomót levágta. A 3. héten vette ki a jobb oldali csomóval együtt a hosszú varratot. Azt mondta a doki, hogy ő sokszor megvárja a 3. hetet, mivel jó nagy a seb hasplasztikánál, és könnyebben ki is jön a madzag. Nem volt kellemes, de már annyi mindent kibírtam, hogy ebbe sem haltam bele :D.

5448. lizi35
2008. nov. 13. 10:58
Sziasztok Lányok!! A varratszedésről szeretnék érdeklődni,hogy első alkalommal oldalról kezdi el kivenni a cérnát??? Kb.hány részletben lesz kiszedve az összes madzag!! Ja és a köldök mikor kerül sorra???????
5447. lizi35 (válaszként erre: 5441. - Lehotaine)
2008. nov. 13. 10:52
Az első naptól fogva már tudok az oldalamon aludni!Elöszőr csak az egyik oldalon,ahol nem volt a cső,mikor kivették utána már a másik oldalon is!!!
5446. eszmi35 (válaszként erre: 5437. - Ecd54f9037)
2008. nov. 13. 09:06
Remélem már nemsokál meg lesz:)!Már lefogytam az optimális súlyra.A harmadik doki mellett döntöttem. Szebb lesz az eredmény ha varrja ,azt mondta.Vékonyabb lesz a derekam.Ja és a műtéti technika miatt választottam őt.Persze majd ha ott tartok mindenképp teszek fel képeket.
5445. zsazso (válaszként erre: 5444. - Szilascity)
2008. nov. 13. 08:11

Szia !

Meglestelek !

Gratulálok ! Nagyon szép!

2008. nov. 13. 07:48
Tettem fel képet az adatlapomra.Hát sajna a terhességi csíkok azért maradtak,de ez semmi ahoz képest amilyen volt:)Egy kicsit girbe gurba a csíK:):)No de így is jobb!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook