Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5503. leddy27 (válaszként erre: 5484. - Klau11)
2008. nov. 17. 22:13

Klau!

Küldhetnél képet a fiadról, összehasonlításképp :)

A műtétem 7 hete volt, szept. 30-án.

Nem jó hír, hogy még ez a szúrás ilyen sokáig lesz, de ma legalább nem volt :)

A plusz kilókért én már most elkezdtem aggódni, mert a hazajövetelem után 58,2 voltam vagy egy hónapig (59-el mentem be), aztán most sikerült visszatérnem az 59-hez, pedig szerintem semmi extrát nem eszek... csak nem mozgok annyit, biztos az látszik meg.


Képzeljétek, ma sikerült sokat cipelnem 13 kilós fiamat, ugyanis elmentem vele lányomért az oviba, de ő a szél és egyéb nyűgösségek hatására (máshova akart menni) az utcán fetrengést választotta, amit máshogy nem tudtam megoldani, minthogy felkaptam és vittem oviba, majd hazafelé is félúton, ami nem olyan sok, de azért nehéz volt, úgyhogy azóta is dagadtnak érzem a pocim, remélem reggelre visszamegy... még egy ilyen kört nem vállalok be, inkább tolom babakocsival, amíg még megvan, ha ilyen makacs urasága... :(

5502. leddy27 (válaszként erre: 5496. - 44fecb587c)
2008. nov. 17. 22:05
Nekem még most is (holnap 7 hetesen) olyan csücskös a két vége, remélem idővel elmúlik, persze csak engem zavar :)
5501. Szmandi73 (válaszként erre: 5500. - 44fecb587c)
2008. nov. 17. 21:08
Én is meg vagyok elégedve vele, főleg az előtte állapothoz képest!!!! :D
5500. 44fecb587c (válaszként erre: 5498. - Szmandi73)
2008. nov. 17. 20:15
Köszönöm, hogy megnyugtattál. Hát a tiéd gyönyörű. Szia.
2008. nov. 17. 19:48
nézem a képeiteket tök jó lizi,hogy tiszta karcsú derekad lett-mindenkinek jó varratszedést holnap:)
5498. Szmandi73 (válaszként erre: 5496. - 44fecb587c)
2008. nov. 17. 19:36
Szia! Nekem is ilyen volt, oldalt rendesen hurkás volt a bőröm, úgy meg volt szorítva a varratokkal. Miután kiszedte a varratot, még sokáig érzékeny volt, de szépen kisimult a bőr, már alig látszik, hogy csúnya volt. Szerintem idővel neked is ki fog simulni, és szép lesz!
2008. nov. 17. 19:19

Sziasztok!

Ma mentem először dolgozni (6 hét után), csak szorítós bugyiba. A délelőtt gyorsan eltelt, minden oké volt, tele volt az irodám a kollégákkal. Csodálkoztak, hogy mennyit "fogytam", ugyanis senki nem tudja, hogy hasplasztika volt. Aztán délután 2 körül kezdett keményedni a hasam, és éreztem, hogy feldagadtam.(Ami délelőtt lecsúszott rólam nadrág, addigra feszült). Nagyon hiányzott 10-15 perc fekvés! De túléltem :)

Úgy érzem, hiányzik a haskötő! Felrakhatom szerintetek még alváshoz?

2008. nov. 17. 19:05
S.O.S! Sziasztok lányok!Van egy kis lelki problémám. Oldalt nagyon "gyűrött, csúnya "a varratom. Ez varrat szedés után kisimul valamennyire?? Remélem igen mert így nem a legszebb.SZIASZTOK!!
5495. leddy27 (válaszként erre: 5494. - Lizi35)
2008. nov. 17. 16:02

Akkor holnap gyűlés lesz! :) Akinek esedékes a varratszedés, holnapra időzítse, buli van! ;)

Ha ráértek maradhatunk picit tovább is dumcsizni!

5494. lizi35 (válaszként erre: 5492. - Leddy27)
2008. nov. 17. 15:53
Sziasztok lányok!! Engem is holnapra hívott 1/2 2 és 2 között a kelemen varratszedésre!!
5493. Timkó79 (válaszként erre: 5492. - Leddy27)
2008. nov. 17. 13:56
Oké mehetek fél 2-re is. Amúgy jól vagyok, csak jobb lett volna, ha minden rendben ment volna, de ez az én szerencsém. Akkor holnap.
5492. leddy27 (válaszként erre: 5491. - Timkó79)
2008. nov. 17. 13:20

Szia!

Gyere fél 2-re és akkor találkozunk! Talán még Hildával is ;)

Szerintem nem fog fájni, max. kellemetlen lesz, ne aggódj!

Különben hogy vagy? :)

5491. Timkó79
2008. nov. 17. 13:10

Sziasztok Lányok!

Sajnos úgy, mint Leddy-nél én is tegnap esti lámpázásnál vettem észre, hogy egy helyen a varrat helyett cérna lóg ki.Mondanom sem kell, hogy frászt kaptam. Ma hívtam a dokit és holnap délután kiszedi. Már előre parázom, mert nekem eléggé fájt, amikor kiszedte a varratokat és ha még abba is belegondolok, hogy ez 1 hétnél többet volt bent, hát biztos nehezebben fogja kihúzni. Remélem rövid a cérna. Amúgy teljesen jó minden, ha már teljesen beforr a megnyitott sebem teszek majd fel képeket. Legalább veszek a kórházban hasszorító bugyit, hogy legalább a jó oldalát lássam a holnapi menésemnek.

5490. zsazso
2008. nov. 17. 10:00

Sziasztok !


Olyan jó olvasni benneteket!

Én ma vagyok 12 napos , szerdán veszik ki a varratokat. Hálisten semmi bajom nincs , csak viszketek a haskötő alatt. Végre már szerdán én is meg tudom mutatni a pocim , akkor már letudom fotozni.

Már mindet csinálok én is , főzés , mosás , takarítás s.t.b., tényleg sokszor eszembe se jut , hogy még csak 2 hetes a pocim és nem is érzek fájdalmat. Aki elötte van , csak bátran vágjon bele a szép poci érdekében!

Régi pocisoknak köszönjük a sok hasznos infót.

Vigyázzatok magatokra ! További szép napot !

5489. Szmandi73 (válaszként erre: 5487. - Ecd54f9037)
2008. nov. 17. 09:21

Szia! Még eltelik egy kis idő, mire szerintem felfogom, hogy mi is történt velem, és olyannak látom magam, mint amilyen lettem. Néha még úgy érzem, hogy ugyanolyan vagyok, mint voltam, szerintem ezt feldolgozni több idő kell. Persze a pozitív visszajelzés jót tesz az önbizalomnak :D.

Én egyelőre sima hasszorítós bugyit hordok, csak holnap hozzák a speciálisat, amit rendeltem, az relaxsan lesz. Ezt a fajtát lehet kapni a kórházban is, Szilas ajánlotta, ő is ilyet vett. (Már nem bírtam volna keddig ki, hogy állandóan a haskötőben legyek, mivel a 4. héttől levehettem... :DD)

Reméljük, szerdán megkapod az időpontod és gyorsan túl leszel rajta te is!!!

5488. zselatin (válaszként erre: 5487. - Ecd54f9037)
2008. nov. 17. 09:19
Hát én biztos jól átgondolnám a dolgot. Ha nemrég lett plasztikai sebész, akkor lehet, hogy a hasamat nem bíznám rá, bár nem ismerem az orvost, de ilyenkor nem szabad az anyagiakra gondolni. Ez csak az én véleményem.
2008. nov. 17. 09:03

sziasztok irígykedve olvaslak Titeket olyan jó lenne már túllenni rajta nem is a fájdalmak meg a kényelmetlenség miatt hanem mert picit a babáim és kicsit félek,ha Anyum már nem tud segíteni kicsit sz..ba leszek:)várom a szerdát mi lesz a konzin.

ja képzeljétek van egy ismerősöm férje aki 100E-ft-ért megcsinálná a hasam 15éve sebész a plasztikát nemrég kezdte.elgondolkodtam viszont ha meg ezen spórolok és véletlen nem lesz jó....szerintetek?

szmandi büszke is lehetsz magadra nagyon csini lettél.az anita bugyi amit szoktatok hordani?

szilascity én is hasonló sorokat akarok majd hallani magamtól,hogy minden megy:)ügyi vagy

5486. Szmandi73 (válaszként erre: 5485. - Szilascity)
2008. nov. 17. 07:57

Szia! Biztos jó lesz az első napod, örülni fognak a gyerkőcök, ha meglátnak!

Én még kivárom a 2 hetet, 1-én megyek vissza, most valahogy nem is hiányzik (enélkül is rengeteg a dolgom, alig érem magam utól).

A buli jó volt, jókat hülyültünk, találkoztunk a régi dolgozókkal, ők is meg voltak hívva. Inkább csak beszélgettem, és néztem írígyen, hogy a többiek táncolnak :(, de azért jól éreztem magam, rengeteg bókot gyűjtöttem be :D. 2-7-ig voltam, elég jól bírtam, de akkorra már jól el is fáradtam. A hasam picit bedagad minden estére, de sokkal jobb bugyiban lenni. Rájöttem, hogy a haskötőtől dagadtam be jobban, még a combomon is voltak kis puklik, mikor felvettem a hétvégén. Bugyiban viszont nem olyan vészes, a köldök körül keményedik meg inkább.

2008. nov. 17. 07:13

Szép jóreggelt Kislányok!!

Jól telt a hétvége?Pihentetek sokat??

No gondolom:-)

Nemsokára indulok melózni,azért egészen furcsa ennyi kihagyás után!Vigyázzatok magatokra!

Andi!Milyen volt a céges buli???Bírtad az iramot?Pocakod nem fájdult meg a bugyiban??

Szép napot mindenkinek!

Üdv.Vera

5484. Klau11 (válaszként erre: 5483. - Leddy27)
2008. nov. 16. 23:03

Húha leddy, nágyon szép lett a pocid, gratulálok hozzá, vigyázz rá nagyon:)

Igen, ismerős a helyzeted, az én kisfiam pont 2 éves lett amikor műtétem volt, nem volt könnyű ...:( De itt volt a szerető keresztanya 10 napig segített vele, a végén már féltékeny is voltam, hogy annyira hozzá szokott a nővérem ápolásához:)

A kisfiad nagyon hasonlít az enyémre, szinte meghökkentem, mikor megláttam a képen, nagyon aranyos:)

Mikor is volt a műtéted?

Olyan szúró érzés elég sokáig volt még nálam is, kb 6-7 hónapig sajnos.:(

Most már mind3en oké, csak vigyázni kell a + kilőkra, szörnyen érzem magam, ha felcsúszik egy -két kiló.

Akkor lelkiismeret furdalásom van.

Vigyázzatok magatokra, jobbulást kívánok újjaknak, régebbieknek már talán nem is kell, így csak üdvözlok mindenkit! :)

5483. leddy27
2008. nov. 16. 21:47

Mi ez a kihaltság?

Úgy szeretnék régebben műtöttek mostani állapotáról hallani, jó, hogy jelentkeztél Klau!

Többiek is adjanak életjelet magukról!


Nekem most már kezd egész jó lenni, úgy értve, hogy már alig gondolok a hasamra, teszem amit kell egész nap és el is feledkezem róla, hogy ott van, nem is érzem szerencsére. Pedig még tegnap is volt egy-kétszer, hogy beleszúrt a köldököm körül, ez mondjuk rossz volt, de szerencsére azért elmúlt estére.

Ma nem sokat pihentem, így azért érzem a hasam picit, de a contracuccra visszatérve megint szép lett a hegvonalam, nem olyan piros, úgyhogy örülök.

Ma még fel is vettem fiamat, úgy bújt hozzám és aztán ő kérte, hogy én vegyem le a pelenkázóról, úgyhogy neki is tetszett a dolog, nagyon jólesett végre megölelni 7 hét kihagyás után... nem is éreztem rossznak, de azért még persze óvatosan és pár másodpercnél tovább nem fogtam, de most már merek vele egyedül lenni itthon, az is valami.

5482. szilascity (válaszként erre: 5481. - 44fecb587c)
2008. nov. 16. 16:24

Szia Virili!

Én az első perctől mindent csinálok itthon.Mosok,főzök,takarítok stb.Imádok sütni,főzni.Úgyhogy azt bármikor szívesen csinálom.Hétfőn már megyek melózni.

A varratot egyszerre szedték ki két hetesen.A köldökömből és a vágásból is.Most vagyok három és fél hetes.Szerencsére nem szokott bedagadni,bár tegnap volt az oviban a jótékonysági bál.Ez volt az első ilyen erőpróba:)Délután négyre mentünk díszíteni és pakolni aztán hajnalig tartott a buli.Én éjfél körül hazajöttem mert már kicsit fájt a hasam meg olyan gyengeség jött rám,de azért jó volt.Az az igazság,hogy szinte csak álltam végig mert a pici székek nagyon kényelmetlenek voltak a haskötőben és a puccos ruhában:-)

Lassan neked is egyre jobb lesz majd a hasad hétről hétre.Én napi 2x lámpázom és úgy látom ez soka segít a gyógyulásban,de lehet hogy csak a bele vetett hitem:)Viszont akkor is sokat használ.Vigyázz magadra további szép vasárnapot:) Üdv.Vera

2008. nov. 16. 09:37
SZIA SZILAS!!KÉRDEZNÉM TŐLED, HOGY NEKED IS KÉT RÉSZLETBE SZEDTÉK KI A VARRATOKAT?REMÉLEM JÓL VAGY!AZT MÁR MEG SE MEREM KÉRDEZNI HOGY MINDENT CSINÁLSZ OTTHON?, HISZ KÉT HETESEN MIKOR BEJÖTTÉL A KÓRHÁZBA OLYAN FÜRGE VOLTÁL, MINT GYALOG-KAKUKK.NÉHA MÉG NEKED IS BEDUZZAD A POCID? NEKEM AKKOR, MIKOR FÜRDÉSNÉL LEVESZEM A HASKÖTŐT, AKKOR BEDUZZAD.REMÉLEM EZ MÉG BŐVEN BELEFÉR: MA VAGYOK 11 NAPOS.PUSZI!
5480. Klau11 (válaszként erre: 5476. - Poli36)
2008. nov. 15. 14:40

Szia!

Nekem újévkor lesz 1 éves a pocim, és már érzem a köldökömet.

Viszon még mindíg néha úgy érzem/látom puffadt a hasam, és a gyomromnál főleg, hát nem vagyok elragadtatva, de azért az hogy már nem lóg az ölembe felesleg bőr, már az is szupi.

5479. szilascity (válaszként erre: 5477. - Bolyhostopi)
2008. nov. 15. 06:58
Szia!Megnéztem a képeidet,szerintem panaszra semmi ok:-)Nagyon szép lett a hasad!
5478. Szmandi73 (válaszként erre: 5475. - Be52090d01)
2008. nov. 14. 19:22
A hasplasztikás képek közé tettem, még most sem látszik?
5477. bolyhostopi (válaszként erre: 5475. - Be52090d01)
2008. nov. 14. 16:50
Szerintem hasonló helyzetben vagyunk.A mütét előtt kifejezett deerekam volt,most meg szinte alig van.Bár lehet,hogy ez azért volt,mert a derekamhoz képest nagyon széles voltam csipőben,és mivel vettek le onnan ,nem tünik annyival vékonyabbnak,mint régen.
5476. poli36 (válaszként erre: 4950. - Leddy27)
2008. nov. 14. 15:02
szia én nem sokáig használtam a haskötőt úgy zavart viszkedtem tőle pf 1hónapig használtam.Aköldököm végre összébb ment)A gyomromnál viszont még ellég püfedt a pocim( A köldökemet kérdeztem dokimtól mikor fogom érezni azt mondta azt soha mert ott varrtak el minden idegszállat( puszi sziasztok!
5475. be52090d01 (válaszként erre: 5474. - Szmandi73)
2008. nov. 14. 14:53

Szia!

Nem látom a képedet, vagy máshova raktad fel?


A kórházból kijőve én is vékonyabb voltam, mint most, pedig én sem híztam. Viszont még mindig nincs derekam. Hova tünt vajon?

5474. Szmandi73 (válaszként erre: 5468. - Leddy27)
2008. nov. 14. 13:50
Amúgy nekem is tetszik, az eredetihez képest csoda, hogy ilyen vagyok :D! A heg itt erősebbnek látszik, egyébként szép rózsaszín, majd próbálok jobb képeket csináltatni magamról a családommal :D.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook