Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5533. zsazso (válaszként erre: 5532. - Szmandi73)
2008. nov. 19. 16:51

Szia Szmandi!


Hát igen , mindig azt kell nézni miből mi lett.

Bár neked külön elismerés az elötte sok-sok leadott kilokhoz. + még ehhez hozzá jött a szép poci ez igy lett tökéletes neked is.

5532. Szmandi73 (válaszként erre: 5526. - Zsazso)
2008. nov. 19. 16:40
Szia Zsazso! Nagyon szép lett a pocid! Nekem is az az összehasonlítási alap, hogy milyen volt előtte :D, ezért vagyok teljesen megelégedve a végeredménnyel!
5531. zsazso (válaszként erre: 5529. - Hencsy)
2008. nov. 19. 16:19

Szia !

köszi.

A bugyingó is jó erős gumirozású. Ha elmegyek itthonról akkor ugyis felveszem a haskötőt.

5530. hencsy (válaszként erre: 5524. - Ecd54f9037)
2008. nov. 19. 15:55

Szia,


Mostanában szeretnéd megcsináltatni te is? A SZT. I. - ben?

5529. hencsy (válaszként erre: 5526. - Zsazso)
2008. nov. 19. 15:54
Azért szerintem hord a hasszorítós cumút:-) mégis csak egy komoly műtéted volt:-)
5528. hencsy (válaszként erre: 5526. - Zsazso)
2008. nov. 19. 15:52

Szerintem jó lett:-)

Na látnád az én hasamat:-(

5527. hencsy (válaszként erre: 5521. - 44fecb587c)
2008. nov. 19. 15:51

Szia Virili,


a Szent Imrében:-)

Holnap megyek a papírokat intézni, meg megbeszélni, hogy mikor kell menem a vizsgálatokra.Igen szoktam olvasgatni a fórumot, meg néha írok is, de igazából most fogok majd tudni hozzászólni, akár a "hülye" kérdéseimmel, akkár a műtét utáni tapasztalataimmal. Remélem én is, hogy karira már jól leszek, bár már kiosztottam a családnak, hogy mikor kinek kell jönnie ápolni:-)) És persze most majd vissza kell olvasnom hogy milyen tapasztalatokat írtatok és majd kijegyzetelm.

Köszönöm, hogy írtál és jobbulást neked :-)

Heni

5526. zsazso
2008. nov. 19. 15:16

Sikerült fel tennem a képeket.

Mivel nem egy vékonyka vagyok , igy ilyen lett , de nekem tetszik mert nem lóg !

5525. zsazso
2008. nov. 19. 15:07

Sziasztok !

Ma meg volt a varrat szedés. Maradt egy pici kb 6 cm darab ami még nem akart kijönni, azt majd késöbb még kiszedi.

Érdekesség kép leirom , hogy a mi orvosunk az kéthét után már azt mondta nem kötelező a hasszoritó, most már elég a hasszorítos bugyi. Ennyire változó az orvosok szokása.

Mindjárt feltöltöm a képeket is.

További szép napot mindenkinek.

2008. nov. 19. 11:24
köszi lizi:)
5523. lizi35 (válaszként erre: 5522. - Ecd54f9037)
2008. nov. 19. 10:18
Szia! Nem kell levenni a nadrágot csak kicsit letolni a hasad aljáig!
2008. nov. 19. 09:28
sziasztok széphasúak:):):)azt szeretném kérdezni mert ma megyek a konzira a Kelemenhaz,hogy le kell venni a nadrágot és bugyiban vizsgál meg néz meg vagy csak le kell húzni picit.jó hülye kérdeés mi?:)szép napot köszi a választ
5521. 44fecb587c (válaszként erre: 5519. - Hencsy)
2008. nov. 19. 06:59
Szia hencsy! Téged hol fognak műteni? Bár én még friss pocakos vagyok " két hetes " de nyugodtan bombázhatsz a kérdésekkel az " öregebb pocakosokat is", ők tapasztaltabbak dolgokban.Biztos ők is szívesen segítenek majd neked. Nekem is jól esett amikor valaki válaszolt, amikor még nagyon az elején voltam. Szép ajándékod lesz karácsonyra:új pocó. szia: Virili
5520. Klau11 (válaszként erre: 5503. - Leddy27)
2008. nov. 18. 22:39

majd keresek és rakok fel képet róla:)

Én műtét után mikor haza jöttem 2 kgval több voltam, nem tidom hogy lehetett, talán az, hogy enni ettem, és csak feküdtem, de ztán otthon ahogy már kezdtem működni, lementek a kilók.

Viszont elkezdtem dolgozni szept-től, üllő munkát végzek, és meglátszik a hasamon, olyan vagyok megint moint a hálypacli:(((

5519. hencsy
2008. nov. 18. 22:28

Jó estét, szasztok!


Bár kicsit késő van már, meg régen s jártam itt,de muszály elújságolnom: december 9-én műtenek!!!


Na nállam a zabszem effektus mostantól él, és bombázlak majd a kérdéseimmel benneteket ha nem baj:-)

5518. Szmandi73
2008. nov. 18. 20:56

Sziasztok!

Vera, már múlt hét (a 4.) óta nem kell hordani, csak a bugyit, az 5. héttől pedig éjszakára már nem kell egyáltalán semmi. A bugyi ma jött meg, hát, nem igazán ilyenre számítottam. Nagyon jó az anyaga meg a minősége, a méretet is eltaláltuk (köszi :D), jó lett az M-es. Egy bajom van vele, a heg fölött kezdődik a dupla rész, tehát alul nem úgy tart, mint ahogy kellene. Amit vettem sima hasszorítós bugyit, az alul is tartja a hasamat, viszont az nem jön fel ennyire magasra. Mindegy, végül is ez jó lesz éjszakára, a másikat hordom nap közben. Derékban picit szorít, de amúgy kényelmes.

Ezt a tortát érdemes lesz kipróbálni, biztos nagyon fini! Bár az édességgel vigyázni kell (nekem).


Lányok, nem kérdeztétek ma a dokit a dagadásról? Nekem elég rendesen bedagad estére, reggel kicsit jobb, de teljesen nem megy le a duzzanat. A heg mellett végig duzzadt, főleg a köldök alatti rész és az, ahol meg volt nyitva a seb.


Kata! Neked reggelre teljesen elmúlik a duzzanat és a keményedés? Most kicsit aggaszt ez z egész... erre nem számítottam, hogy ilyen lesz :(. Érdekes, még a menszesz is rosszabb, mint szokott...

2008. nov. 18. 19:47

Sziasztok Lányok!

Eltelt a 2.munkanapom is, és ma már jobb volt egy kicsit. Bár délutánra ismét keményedett és bedagadt a hasam. Mondták is a fiúk (mivel sok szép kék egyenruhás fiúka között vagyok), hogy menjek a pihenőbe és feküdje le egy kicsit, de elhalasztottam. Bízom benne, holnap egy kicsit megint könnyebb lesz.


Szilascity! Nagyon jól hangzik a recept, hétvégén ki is próbálom :)

5516. lizi35
2008. nov. 18. 18:50
Sziasztok csajok!! Nagyon jó volt találkozni veletek a dokinál! Végre arcok is társultak a nevekhez!!!!!Bocsi,hogy siettem,de a gyerekem telefonált,hogy vártak rám itthon!! Na a 2 hetes kontrollon kiszedett az orvos minden varratot ( rosszabbra számitottam,nem volt veszélyes,hál' isten )és nagyon jó érzés! Nagyon megdícsérte a sebemet és azt mondta,hogy januárba találkozunk legközelebb,mert karácsony körül lenne a 6 hetes kontroll,ugyhogy az ünepek miatt ha akarom csak januárba menjek!!
2008. nov. 18. 18:49

Hali Csajok!

Sütöttem az előbb egy olyan jó tortát!

Túrótorta tészta nélkül!Isteni!

Kell hozzá:15dkg puha vaj,1 bögre cukor,50 dkg túró,1 evőkanál liszt,1 evőkanál citromlé,1 cs. van.cuk.,1 cs.vaniliás pudingpor.4 tojás.

Vaj+cukor+turó jól öszekevertem robotgéppel+liszt+citromlé+pudingpor ezzel is jól összekevertem majd egyenként belekeverni a tojásokat.Beleönteni a kivajazott tortaformába és 150 fokon kb.45 percig sütni.Megszórni porcukorral és hami!

Én sütőpapírt szoktam rakni alá.

Ha van kedvetek és időtök érdemes kipróbálni.

5514. Zsorzsika
2008. nov. 18. 17:54

Sziasztok!


Tegnap én is voltam kontrollon, 1 hónappal a műtét után. A doki szerint teljesen rendben van a hasam, el is hagyhatom a haskötőt. Én azért még nem merem... A rendelőben nem adták már rám, de én egy áruház vécéjében felhúztam a kis bevásárlás előtt. :-) Éjszaka már nem lesz rajtam, de nappal még egy darabig hordom. A picikéimet is emelhetem már, de én még azért várok 2 hétig, addig valahogy kibírjuk egymást a mamával. ;-)

Milyen jó nektek, hogy tudtatok találkozni, kicsit beszélgetni a Kelemen dokinál.

Na, rohanok, valamelyik bébi kiabál.

2008. nov. 18. 17:47

Sziasztok Lányok!

Hát ez a meló!!!A csemeték majd fel döntöttek mikor megláttak:)Azért délutánra rettenetesen elfáradtam!Nekem is kicsit bedagadt a hasam de olyasmi lehetett mint Leddynek inkább izomlázhoz hasonlított.Reggelre el is mult.Ma már sokkal könnyebb volt .Az a baj,hogy leginkább csak állok mert a ovisszék nagyon kényelmetlen a haskötőbe.Majd ez is elmúlik egyszercsak.

Szerintem 6 hét után szépen óvatosan már lehet sportolni azokat amiket előtte csináltunk.Gondolom én:)

Andi!Már nem kell hordanod a haskötőt???Jajj de jó!Gondolom nekem míg el nem telik a negyedik hét azért hordanom kell a haskötőt?Majd utána megpróbálom a bugyit.Jó lett amit rendeltél???Kényelmes???Nem szorít a derekadnál a köldöknél???

Mindenkinek szép estét.Vera

5512. zselatin (válaszként erre: 5510. - Leddy27)
2008. nov. 18. 17:01
Nem, már nem. 20 hónapig szoptattam, de a lányom már 27 hónapos. Nálam csupán az anyagi dolgok miatt csúszik a dolog, meg le is kéne adni a felesleget:(
2008. nov. 18. 16:43
Sziasztok csajok van időpontom február 26 ra.
5510. leddy27 (válaszként erre: 5509. - Zselatin)
2008. nov. 18. 15:42
Ne félj, a te időd is eljön :) Még szoptatsz? vagy már a fél év végét várod?
5509. zselatin (válaszként erre: 5508. - Leddy27)
2008. nov. 18. 14:59

Ez jó hír, ügyi vagy:)

Irigy vagyok, hogy már túl vagytok rajta.

5508. leddy27
2008. nov. 18. 14:45

Sziasztok!

Megvolt az össznépi konzultáció/varratszedés :)

Egész jól össze is találkoztunk, kicsit beszélgettünk, de aztán mindenki futott a dolgára.

Képzeljétek azt mondta nekem a doki, hogy már mindent csinálhatok, úszás, futás, hason fekvés, emelés amit csak szeretnék :) Már a hasbugyit se kötelező hordanom, de azért az még marad ;)

Megint megdicsért és még le is fotózta a pocimat Ági minden oldalról (ha tudja valaki, hova teszi fel, szóljon :)

Kontroll 4 hónap múlva, félévesen, hurrá :)

De a tegnapi emelgetésem miatt még mindig kemény a poci, magyarázta, hogy lehet olyan haskeményedés, ami izomlázszerű, az is természetes, ne ijedjek meg :)

5507. Szmandi73 (válaszként erre: 5497. - Be52090d01)
2008. nov. 18. 09:37
Kata! Szerintem biztos nincs akadálya, hogy haskötőben aludj, bár többet segít, ha nap közben teszed fel kicsit. Nekem azt mondta a doki, először éjszakára hagyjak el mindent, nappal még legyen bugyi az 5. héttől is. A 6. héttől pedig azt is levehetem, de szerintem munkához fogom hordani.
5506. Szmandi73
2008. nov. 18. 09:33

Sziasztok! Tök jó, hogy így megszerveztétek, hogy találkoztok a kórházban! Jövő héten nem jön valaki csütörtökön? Én akkor leszek 6 hetes, ha összejön, akkor megyek controllra.

Nyerges! Valaki az úszást említette itt, hogy azzal lehet kezdeni a mozgást. Egy magánklinika honlapján olvastam, hogy teniszezni is lehet, de nekem az még túlzásnak tűnik... nem egy könnyű sport és az összes izmot igénybe veszi, beleértve a hasizmokat is.

5505. lizi35 (válaszként erre: 5499. - Ecd54f9037)
2008. nov. 18. 08:00
Köszi jól jön minden pozitiv visszajelzés!!!
2008. nov. 18. 07:59

Sziasztok!

Ki tudja , hogy mit lehet sportolni 6 hét után? Majd csak jövő héten kell mennem kontrollra, de már kéne valamit csinálnom, hogy ne kezdjek hízni, persze csak lightosan. Pl. szobabicó magasra állított üléssel, hogy ne a hasam , hanem a lábam dolgozzon. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook