Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5563. lizi35 (válaszként erre: 5561. - Lizi35)
2008. nov. 20. 11:58
Megtaláltam a lámpát is!!
5562. lizi35 (válaszként erre: 5556. - Szilascity)
2008. nov. 20. 11:57
Szia Szilas! Rákerestem erre az aloés krémre,de kétfajtát találtam,az egyiken olyan zöld levélféle van,a másik pedig szinte teljesen fehér flakon csak a kupakja fölött van egy zöld csík?! Melyik jó nekünk,mert mind a kettőnél ugyanazt írják a tájékoztatóba,de árban viszont nem egyforma???
5561. lizi35 (válaszként erre: 5556. - Szilascity)
2008. nov. 20. 11:36
Hali! Mi ennek a lámpának a pontos neve?
5560. nyerges107 (válaszként erre: 5555. - Szilascity)
2008. nov. 20. 10:02

Szia Szilascity!

Köszi szépen, akkor folytatom.

5559. hencsy
2008. nov. 20. 09:40

Lányok,



fel tudnátok sorolni, hogy mi kell a kórházba? Szent Imre - a fekete bugyira emlékszem...

köszi

5558. hencsy
2008. nov. 20. 09:39

Sziasztok lányok,



tettem fel képeket ha valakit érdekel.:-) Remélem szép pocikát csinálnak ebből 9-én!

5557. zsazso (válaszként erre: 5556. - Szilascity)
2008. nov. 20. 09:06

Szia !

Köszönöm a válaszodat.

Akkor igy fogom használni . Akkor már betadin nem is kell, igaz ??

Már elég sok helyen lepotyogott a seb. Kezd szép lenni.

Lassan én is mehetek csini ruhát nézni , mert nekem is férjhez megy a lányom , ugy mint neked.

5556. szilascity (válaszként erre: 5550. - Zsazso)
2008. nov. 20. 09:02

Szia Zsazsó!

Jó választás!Én is ezeket használom.A varratszedésig betadin és azóta csak ezt a kettőt használom.A sebre is kentem majd szépen lepotyogott at összes.Már nincs sehol sem:)Szerintem ezek nagyon jó anyagok nekem legalábbis nagyon sokat segített.Ha valakinek megmutatom el sem akarja hinni hogy 4 hetes a heg.Én még mindig hordom a haskötőt.tegnap voltam 4 hetes.Az oviban nem merek még nélküle lenni.

Üdv Vera

5555. szilascity (válaszként erre: 5552. - Nyerges107)
2008. nov. 20. 08:58

Heló Nyerges!

A lámpát érdemes használni hónapokiK!Annál halványabb és szebb lesz a seb.Azt írják ha a műtét utántól elkezdik használni akár teljesen el is tünhet a heg nyoma:)Hit a legfontosabb :):)Krémezni is érdemes mert puhítja a varrat menti bőrt.Gondolom én:)

Üdv Vera

5554. szilascity (válaszként erre: 5541. - Lizi35)
2008. nov. 20. 08:54

Szia Lizy!

Nekem is szokott szúrni ha nagyot tüsszentek vagy nevetek,pláne ha elfeledkezem magamról és úgy mozdulok vagy emelek valamit.Most, hogy már dolgozom többször előfordul.Szerintem még sokáig fájni fog ha nevetsz vagy köhögsz.

Az izom varrat nekem is fáj még néha akkor is ha csak a póló ér hozzá vagy csak a kezemmel megérintem.de majd el múlik ez is:)Kitartás!!!!

5553. szilascity (válaszként erre: 5539. - 44fecb587c)
2008. nov. 20. 08:49

Szia Virili!

A krémet úgy hívják az aloe verás berkekben,hogy zöld krém.Erről ha megrendeled tudják miről van szó.Mondjad,hogy mire kell.Az van a dobozra írva:Aloe Vera Gelly és zöld csík van a dobozon.Reggel este szoktam kenni és nagyon jó!

Jó pihenést!

Üdv Vera

2008. nov. 20. 08:30

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy meddig kell használni a bioptron lámpát, és meddig kell krémezni? Én körömvirágot használok, és ma vagyok 7 hetes. Köszönöm!

5551. zsazso (válaszként erre: 5546. - Leddy27)
2008. nov. 20. 08:06

Leddy !

Köszönöm !

5550. zsazso
2008. nov. 20. 08:06

Sziasztok !

Kérdezni szeretném ti , hogy kentétek a pocit:

Betadinel is kell? mivel még a seb rajt van?

Én first + zöld aloe krémmel fogom kenegetni ,csak azt elfelejtettem megkérdezni a dokitol hogy a betadin kell-e. Reggel és este szoktátok kenegetni??

Éjszakára én is vissza vettem a haskötőt , biztonságosabbnak éreztem , mint a hasszoritós bugyit.

5549. Szmandi73 (válaszként erre: 5538. - Szilascity)
2008. nov. 19. 21:59

Szia Vera!

Szerintem folyadék nincs bent, legalább is remélem. Ma voltam bent a munkahelyemen és beszélgettem az egyik dokival, aki megnyugtatott a dagadás miatt. Azt mondta, hogy a műtét során ugye felszaggatják a bőrt a hasfalról, annak vissza kell tapadnia és ez hegesedéssel jár, ettől duzzad meg a heg mellett a hasunk. Ennek a folyamatnak 1/2-1 év is kell, hogy teljesen elmúljon. Reggelre picit lejjebb megy, de éjjel is érzem, hogy eléggé feszül a hasam. A haskötővel még rosszabb volt, így bugyival azért kényelmesebb.

Jövő hét után már én is dolgozom, pedig még ellennék itthon :D.

5548. 44fecb587c (válaszként erre: 5545. - Leddy27)
2008. nov. 19. 21:51
Én sem értettem ,mert a körzeti orvosom meg a contrát ajánlotta.Talán orvos válogatja,én azért még műtét előtt megvettem.
5547. leddy27
2008. nov. 19. 21:48
Most épp azon filózok, hogy holnap visszaveszem a haskötőt napközbenre, mert ma is egész nap éreztem azt a hülye érzést, hogy valami plusz van a hasam felénél, amikor felállok, olyan tégla kijön vagy mi, nehéz leírni :) Meg nem tart olyan nagyon ez a hasbugyi, lehet, hogy még kéne neki, elég dagadtnak érzem magam, bár kényelmes is, szóval nehéz... :)
5546. leddy27 (válaszként erre: 5526. - Zsazso)
2008. nov. 19. 21:46
Meglestem a képed, tényleg nagy a változás, örülök, hogy örülsz :)
5545. leddy27 (válaszként erre: 5535. - 44fecb587c)
2008. nov. 19. 21:44

Nem értem, miért nincs elájulva a contracucctól a doki, nekem szerintem eddig az jobban bevált, mint a körömvirág. Mivel mást még nem használtam, csak ezeket tudom összehasonlítani, de a pirosság másnapra elmúlik a contrától, a körömvirágra meg tojik :)

Amit még mondott a doki, hogy kétoldalt jól dolgozzam be vastagon a körömvirágot, merthogy a hegvonal olyan keménnyé alakult, azt mondta, 1 évesen tud rá mondani valamit, most még nem. Hát nem nyugtatott meg...

5544. leddy27 (válaszként erre: 5540. - Be52090d01)
2008. nov. 19. 21:42
Nekem még most is érzékeny a felső rész az izomvarrás körül, amit ugye már a hasbugyi nem takar, így jobban nyomkodhatom (persze nem szoktam:) de ha hozzáérek, érzékeny és kitapintható az a terület szépen, amit érzek, meg a mit nem :) olyan mandula alakban hosszában.
5543. leddy27 (válaszként erre: 5541. - Lizi35)
2008. nov. 19. 21:41

Sziasztok!

Lizi! Jó volt találkozni :)

Nemrég írtam, hogy nekem is volt ilyen szúró fájdalom, de nekem nem köhögéssel összekötve csak simán. Hogy mikor lehet köhögni, meg röhögni? hát szerintem kb. 1 hónapos kortól, de a nevetés még most is néha fáj, a köhögésnél meg reflexből fogom a pocim, a tüsszögésnél meg még vissza is tartom, hogy ne mozogjon nagyon, inkább kiáltok, ahogy írtam is régen :)

5542. hencsy (válaszként erre: 5534. - Ecd54f9037)
2008. nov. 19. 20:52

Tisztára mint nállam:-)

Bár én már fogytam az első konzi óta 7,5 kg-ot! Szerettem volna többet, de most azt mondta a doki, hogy megcsinálja. Én is bízom benne, bár Én a Regőczi Dr. - hoz járok.

Már nagyon vvárom az eredményt. Igazából engem az se nagyon érdekel, ha kilátszik a heg, mert a mostani állapotom az nagyon gáz. Minthe 6 hónapos terhes lennek legalább:-(

5541. lizi35 (válaszként erre: 5538. - Szilascity)
2008. nov. 19. 20:43

Hali! Köszönjük kérdésed nagyon jó varrat nélkül!! Szertném megkérdezni,hogy nektek is van olyan,hogy a hasatok egy ponton éles szúró fájdalmat produkál?? nincs ott se seb se köldök ,ja és csak akkor ha köhögök(ez tulzás próbálok köhögni))???! Lehet,hogy belső varrat,mert van izomvarrásom is???!!


Mondjatok már valami biztatót,hogy mikor tudok már rendesen viszonylag fájdalom nélkül köhögni és egy jóízűt nevetni

5540. be52090d01 (válaszként erre: 5518. - Szmandi73)
2008. nov. 19. 20:29

Szia!

Estére felteszem a haskötőt, és így reggelre szépen visszahúzódik a duzzanat. De ma már délelőtt azt hittem megőrülök: ugyanis a köldök feletti rész feldagadt (sokkal jobban mint a varrat mentén), borzasztóan érzékeny volt a legkisebb érintésre is,még az is idegesített ha hozzá ért a póló. Mitől lehet? Volt izom varrásom, ez közre játszhat?

5539. 44fecb587c (válaszként erre: 5538. - Szilascity)
2008. nov. 19. 20:28
Szia Szilas!!Annyiféle aloe verás krém van, tudnál segíteni melyiket vegyem meg?? A varratszedés után Visszacsomagolt a doki a haskötőbe talán már holnap,jobban értékelem mert már bugyigót vehetek fel.Egyébként furcsa, és most még jobban vigyázok, mert nincs az a biztonság érzés a / varrat /" ami összetartott" De persze nagyon jó!! SZIA!
2008. nov. 19. 19:58

Sziasztok Kislányok!

Már nagyon megy a munka,nem is fáradtam el tized annyira sem mint az első nap:)

Heló Virirli!Nagyon jó az aloés gél.én is azt használom.Szerintem nagyon szép a heg ahoz képest hogy ma négy hetes.Majd csinálok képet és felrakom.

Szia Lanyané!

Ne sajnáld az időt hiszen még igen csppecskék a csemetéid.Sokkal könnyebben fogjátok átélni mindnyájan ha még eltelik egy kis idő.Meglátod akkor is szép lesz a hasad!Csak gratulálni tudok a picikhez és hogy belevágsz a szépítésbe.

Halihó Virili és Lizi!

Hogy vagytok?Jobb így varrat nélkül?Kenjétek és ha tudtok lámpázni az is nagyon sokat használ!

Hello Hencsy!

Veled vagyunk!Innen gondolunk rád majd és szurkolunk neked.Te is olyan gyorsan túl leszel rajta mint mi ,és karácsonyra már villoghatsz is az új ruciban a fa alatt:)

Andi!!!

Nincs folyadék a varrat mentén???Nekem is olyankor dagadt meg és reggelre sem múlt el.Kétszer kellett leszívatni.Mostmár hála az égnek semmi baj.Vigyázz magadra!!!!!Én még nem próbáltam a bugyit de lassan rá kellene szokni.

Szép estét mindenkinek.Jó pihenést!

2008. nov. 19. 19:51
Most találtam meg a neten: Dematix szilikon gél.
5536. Gitti112 (válaszként erre: 5535. - 44fecb587c)
2008. nov. 19. 19:13

Szia Virili!

Véletlenül nem a Silgélt ajánlotta a doki?

2008. nov. 19. 18:35
Sziasztok.Ma kiszedték a varratokat, nekem nem volt kellemes, de túléltem.A doki azt mondta, hogy már hordhatok has szorítós bugyit, mivel nekem nem kellett izmot varrni.holnap megyek venni,a contratubex kenöCStől nem volt elájulva,az aloe-t, és még valami gélt ajánlott, persze annak a nevét elfelejtettem.MEGPRÓBÁLOK A NETEN UTÁNA NÉZNI.MINDENKINEK JÓ PIHIT. ÉS KÖSZÖNTÖM MA AZ ERZSÉBETEKET NÉVNAPJUK ALKALMÁBÓL.!!!!
2008. nov. 19. 18:27

igen hencsy ma voltam ott a Kelemen doknál---nagyon szimpi,korrekt-lebeszélt róla most azt mondta inkább tavasszal addíg fogyjak kb8kg-ot és akkor nagyon szépséges hasat varázsol,monda jan-febr menjek ujra konzira megnézi hogy alakultam(mert én 5hónapja szültem ikreket)azt mondta a hasizmom szétment tuti varrja(azért olyan mintha még terhes lennék)viszont bíztatott,hogy olyan a formám hogy olyan lentre tudja majd a varrást csinálni,hogy a bugyiból ki sem fog látszani úgyhogy fogyóturbó indul:)

kicsit csalódott vagyok hogy még nem lesz műtét de bízok benne Ő tudja:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook