Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5621. Szmandi73
2008. nov. 23. 18:33
Vera! Lehet, hogy jegelnem kellene, de úgy néz ki, ahogy ürül ki folyadék, alakulok. De reggel felhívom mindenképp a dokit, úgyis mennem kellene hozzá.
5620. lurtaki
2008. nov. 23. 17:55
Sziasztok! Irigykedek a szép pocikra! Nekem csütörtökön csinálnák, de elkaptam a gyerekektől a náthát.... megüt a guta! Valószínűleg elmarad, teljesen el vagyok keseredve. Nincs vmi csodaszeretek náthára?
5619. Szmandi73 (válaszként erre: 5613. - Hencsy)
2008. nov. 23. 17:49
Szia! Nem mérnek meg a kórházban, az altató orvos megkérdezi, hány kg vagy, milyen magas és ennyi. Senki semmit nem ellenőriz le. Én kértem, hogy műtét után megmérhessem a súlyomat, mert kíváncsi voltam rá, hol tartok.
5618. szilascity (válaszként erre: 5613. - Hencsy)
2008. nov. 23. 17:40

Szia Hencsy!

A súlyodat megkérdezik többször is de csak azért mert ez rendkívül fontos az altatáshoz!!!!Nem mindeggy mennyi altatót adnak!!!!!Egyébként rendkívűl kedvesek a nővérkék is.Szeretettel és emberi módodn viselkednek a betegekkel.Sok sikert a nagy fogyáshoz!!!!Drukkolok,hogy elért a kitűzött célodat!!!Mindent bele!

Üdv Vera

2008. nov. 23. 14:16

sziasztok lányok!nem tudtam netre jönni lefagyott az a sz.....r gép

!most apa gépén garázdálkodom!mindenkinek aki nemrég csináltatta a pociját nagyon szép lett!nekem is nagyon szépen gyógyul!!!nekem szerencsére nincs vele gondom!igaz nap végére egy kicsit feldagad!de aztán ha pihenek gyönyörűen vissza megy!mindenki vigyázzon magára!

5616. hencsy (válaszként erre: 5614. - Anygma)
2008. nov. 23. 14:10

Szia,


Csak azért kérdezem, mert én mindig reggel mérem a súlyomat és persze csak egy bugyiban. Ehhez képest ha ruhában van az ember akkor az plusz 2-3 kg. Nem mindegy

5615. poli36 (válaszként erre: 5609. - Szilascity)
2008. nov. 23. 14:03
Sziasztok nekem még ellég püfedt a gyomornál,a köldököm talán most kezd begyógyulni oktober 1 óta.szép napot puszi
5614. anygma
2008. nov. 23. 13:33
Szia Hencsy! Sztem tuti h megnézik akkor amikor a vérnyomásodat is mérik. Gondolom h az altatáshoz ez szükséges... de lehet h csak rákérdeznek de akkor is a valós súly a fontos ugyanis az altatót aszerint adagolják vagy mi...
5613. hencsy
2008. nov. 23. 13:05

Sziasztok lányok,


Azt szeretném kérdezni, hogy a befekvés napján a Szent Imrében megmérik a súlyodat meg minden?

5612. anygma
2008. nov. 23. 08:10
A mellfelvarrást is lehet tb-re?
5611. anygma
2008. nov. 23. 08:04

Hu most számoltam test indexet... még 15 kt kell fogynom h normál testalkatúnak mondhassam magam.. jujj.. de menni fog...akkor is!!!!

A mostani bmi-m 30.1...

Már most is naon gáz a hasam , mi lesz ha még laadok 10-15 kg-t?!

5610. anygma
2008. nov. 23. 07:50

Oh sziasztok! Az elhatározáson már túl vagyok... arra volnék kíváncsi hogy merre kell induljak... A Kelemen doktorúr a Szent Imrében (Kelemen Péter??)hogyan fogad (nyilván be kell jelentkezni), vagy kell ahhoz más is, hogy fogadjon? Előtte kell még valamit intéznem? ...

Gyönyörű pocitok lett!!!!:D

5609. szilascity (válaszként erre: 5606. - Szmandi73)
2008. nov. 23. 07:37

Szép vasárnap jóreggelt:)

Ezzel én is így vagyok!Késhetett volna a tél mondjuk jövő decemberig:)Szépészép de.....

Nagyon fázós vagyok és ilyenkor tavaszig fázom:):)

Nem kellene jegelni a hasad ahol duzzadt?Lehet hogy segít??Pihenjél sokat!Szép hétvégét!

5608. Szmandi73 (válaszként erre: 5607. - Anygma)
2008. nov. 22. 21:48
Szerintem nézd meg a képeinket, biztos jó "lökés" lesz, az első lépéshez!!!
5607. anygma
2008. nov. 22. 21:30

Sziasztok! Ime egy teljesen friss hús. Én. Képek még nincsenek. Néha belétek olvastam. Tetszik ami veletek történt és történik. Szeretnék én is részese lenni. Nem tudok még semmit. Egyáltalán hogyan és hova induljak el. Adjátok meg kérlek a kezdő lökést... :) Köszönöm

Nita

5606. Szmandi73 (válaszként erre: 5605. - Szilascity)
2008. nov. 22. 21:13

Szia! Nem hívtam a dokit, nem igazán szeretek senkit hétvégén zavarni, tudom, hogy lehet, meg minden, de mégsem vitt rá a lélek. Picit ma váladékozott, meg feszül is, de nem olyan vészes, mint tegnap. Lehet, hogy ki tudott jönni, aminek ki kellett, és meg is nyugszik. Fújogatom a first-tel meg lámpázom, aztán zöld kence...

Akkor már számolod vissza a napokat az esküvőig!!! Nekem sokkal kényelmesebb bugyiban lenni, mint haskötőben, egyelőre még marad éjszakára is :D.

Délután mi is shoppingoltunk, a végén már vártam, hogy jöhessek haza, feszült és fájt a hasam, kicsit lassítani kell a tempón :D.

Puszi és további jó hétvégét!!

(Nálunk is esett a hó este, szép meg minden, de jó lenne már, ha a tavasz jönne...)

2008. nov. 22. 20:12

Sziasztok!

Nehezen de sikerült cipőt venni. A végén bugyiban mentem! Még szerencse:):):)

Ha ezt egy kívülálló olvassa az nem igazán tudja e sorokat mire vélni:):)

No viccet félre téve hát sokkal kényelmesebb bár aszthiszem elég lett volna az s-es.Azért mire hazaértünk majdnem estére már fájt egy kicsit mindenem.Úgyhogy szoros közelségbe kerültem gyorsan a haskötővel:)

Andi beszéltél a dokival????Hogy vagy???Jobb már kicsití???Pihenjél a hétvégén!

Süssön rátok a napocska!

Üdv Vera

5604. lizi35 (válaszként erre: 5586. - Zselatin)
2008. nov. 22. 18:18
Én elég sokat fogytam és beleestem a testtömeg indexes számitásba!! Igaziból nem tudod bizonyitani,hogy mennyit fogytál,de amikor a doki megnéz és megvizsgál Ő ugyis látja,hogy mennyire van megereszkedve a böröd és szerintem tapasztalatból,már tudja,hogy kb. mennyi a súly vesztésed!!! SZERINTEM!!!
2008. nov. 22. 16:09

Sziasztok Lányok!

Letellett az első dolgozós hetem haskötő nélkül). Hát voltak jobb és voltak rosszabb napjaim. A délelőttöket elég jól bírtam, de délutánra szinte mindig bedagadt, megkeményedett a hasam. A varrat mellett pedig csomókat érzek. Remélem elmúlik! Viszont éjszakára visszaveszem a haskötőt, biztonságot ad, és így tudok hason aludni.


Hú, most kinéztem és látom szakad a hó és fúj a szél!!! Mindenki melegedjen a lakásba, de ha utazik nagyon vigyázzon!!!

5602. zselatin (válaszként erre: 5601. - Zsazso)
2008. nov. 22. 10:04
Ez hihetetlen, itt süt a nap:)))
5601. zsazso (válaszként erre: 5596. - Szilascity)
2008. nov. 22. 09:17

Szia Szilas!

Nagyon szép a pocid ! Nekem már most lehetne csak szoritos bugyi , de jobban érzem magam a haskötöbe. Éjszakára még felszem , nappal meg ha hosszab utra megyek.

Mint ma mentünk volna pestre mennyasszonyi ruha probára, be voltunk jelentkezve egy pár helyre , de lehetetlenség elindulni , akkora hó esett , és nagyon csúszik itt Tatabánya környékén.

5600. Szmandi73
2008. nov. 22. 09:13
Ja, és Vera, nagyon szép a hasad és a sebed tényleg gyönyörűen gyógyul!!!! :D
5599. zsazso (válaszként erre: 5594. - Szmandi73)
2008. nov. 22. 09:13

Szia Szmandi !


Basszus sajnálom , hogy igy jártál. De legalább az jó , hogy ki tudtad nyomni , igy legalább kiürült. De azért a dokit hívd fel , hogy mitől lehet ez.

5598. Szmandi73 (válaszként erre: 5596. - Szilascity)
2008. nov. 22. 09:12
Szia! Mindenképpen felhívom ma és elmondom neki, mi újság. Este meg reggel lámpáztam :). Reggelre azért szebb lett ott az a rész, remélem hamar elmúlik. Én a 4. héttől hordom éjjelre és nappalra a bugyit, így kaptam utasításba. Elvileg most, hogy túl vagyok az 5. héten éjjelre már nem kellene... de még nem próbáltam anélkül aludni. Majd ha túl leszek ezen a váladékozáson, addig biztonságosabbnak tűnik ebben. Süt a nap, de azért hideg van, 2,5°... Szép napot nektek!!
5597. Szmandi73 (válaszként erre: 5595. - Zselatin)
2008. nov. 22. 09:10
Köszönöm!!! Rám férne a gyógyulás :(
2008. nov. 22. 07:43

Jóreggelt Lányok!

Hurrá süt a napocska!:-)

Köszönöm a dicséreteket!Jól esik ez a biztatás!

Andi!

Hívd fel a Kelement!Azért legalább telefonon mond el neki a problémát!!!!

Andi te a bugyit már hordod amióta elmúltál 4 hetes???A haskötőt már nem???Éjszakára mit viselsz???

Kislányok és ti????Nem tudom mi tévő legyek?Én még mindig ezt a dög hasprést hordom,de szerintem egy kicsit nagy mert össze vissza járkál rajtam le és fel és minden irányban!:))

Köszönöm a segítséget előre is!

Nemkára indulok szép cipőt venni az örömanyó ruhámhoz:)Szép napsütéses hétvégét minden kedves olvasónak!

Üdv Vera

5595. zselatin
2008. nov. 21. 22:34

Szilas, nagyon szép a hasad!

Szmandi, mielőbbi gyógyulást Neked!

5594. Szmandi73
2008. nov. 21. 22:13
Nincs szerencsém, megin t váladékozik a hasam :(((. Ahol bezáródott a seb, volt egy kis sárga pukli, mint egy kis pattanás és feszült is a bőr körülötte. Megnyomkodtam, és elég rendesen jött belőle a trutyi. Most jobb lett kicsit, de nem az igazi. Lámpáztam, meg befújtam first-tel, hátha segít. Pedig elmúltam 5 hetes, nem gondoltam volna, hogy ez lesz :((((
2008. nov. 21. 21:38
szilascity gyönyörű már a pocid:)
5592. szilascity (válaszként erre: 5581. - Zsazso)
2008. nov. 21. 20:43
Elfelejtettemhogy lehet ott is ahol a varrat van!Nekem folyadék volt egy kicsi és teljesen megszünt.Csaó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook